KATEGORIE [rozwiń]

Sylvia Browne

Okładka książki Karty do czytania mojej duszy

169,90 zł 115,92 zł


Czym jest duchowość? Ile osób, tyle odpowiedzi na to pytanie. Zdaniem Autorki duchowość to bycie możliwie jak najlepszą osobą, żyjącą w zgodzie ze sobą i dążącą do doskonałości. Sylvia Browne światowej sławy medium, bestsellerowa autorka New York Timesa, w Polsce znana z publikacji takich jak: Świątynie po Drugiej Stronie i Sekretne stowarzyszenia stworzyła te karty, by każdemu z nas pomóc odnaleźć głębszy sens duchowości. Talia 74 kart, opatrzona pięknymi ilustracjami, odkryje przed każdym potrzebującym i poszukującym, Uniwersalne Prawdy.Jak zrozumieć siebie Niezależnie od tego, jak będziesz używał tych kart, czy to do medytacji i rozmyślań, czy będziesz pracował z ich rozkładami, to każdy z tych sposobów pozwoli Ci zrozumieć swoje prawdziwe JA i pojąć sens życia. Karty dopasują się do Twojej aktualnej, osobistej sytuacji i będą drogowskazami na drodze duchowej podróży. Im częściej będziesz używał kart, tym lepiej zrozumiesz swoje duchowe szlaki.Osiągaj to, czego pragniesz Nie pozwól nikomu, ani niczemu kontrolować swojego życia. Po prostu czerp radość z pracy z tą talią i pamiętaj, że najważniejsze jest to czego potrzebujesz, czego pragniesz, co czujeszTo zestaw do doskonalenia Twojego wnętrza
Okładka książki Życie po drugiej stronie

39,90 zł 26,27 zł


Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie Wam spędzić wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie Życie po Drugiej Stronie – przewodnik po przyszłym życiu. Sylvia Browne, słynąca z parapsychicznych zdolności, w tej znakomitej, niezwyczajnej książce, goszczącej przez wiele miesięcy na liście bestsellerów „New York Timesa”, uzmysławia i obrazuje, jak wygląda i jaki jest wymiar istniejący poza światem. Sylvia zabiera czytelników w podróż, pozwalającą dotrzeć do świata, do którego odeszli nasi bliscy i który czeka na nas. Przedstawia swoją życiową drogę, opowiada o poprzednich wcieleniach, o wróżeniu, o sesjach hipnotycznych i o badaniach, które doprowadziły ją do fantastycznych, niepowtarzalnych odkryć niemieszczących się w wyobraźni zwykłych zjadaczy chleba. Opisuje mieszkańców Drugiej Strony, okolice, w których przebywają, sprawy, którymi się zajmują. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata, aby przejść do świata innego, a także jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę, udając się w podróż z powrotem na Ziemię. Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niesłychanymi historiami dotyczącymi tych z Drugiej Strony – „istniejącej naprawdę i równie rzeczywistej jak Ziemia, po której stąpamy, jak ciało noszące naszego ducha i jak powietrze, którym oddychamy”.
Okładka książki Nasza Ziemia, nasze życie. Co nas czeka?

39,90 zł 26,27 zł


Apokalipsa. Wniebowzięcie. Epidemie. Ludzkość od dawna pasjonowała się ostatecznym zderzeniem cywilizacji, ale nigdy tak bardzo, jak to się dzieje obecnie. Świat stał się przerażającym miejscem – w wiadomościach roi się od wojen religijnych, ogólnoświatowego terroryzmu i przypadków ludobójstwa, a dzięki internetowi Wiek Informacji zapoczątkował Wiek Niepokoju. Kto nadaje się lepiej, by wskazać nam drogę wyjścia, niż Sylvia Browne, najpopularniejsza z działających niegdyś parapsychologów? Podchodziła ona do tego niesłychanie trudnego tematu z wielkim znawstwem i udzielała klarownych odpowiedzi na skomplikowane pytania. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się dokąd zmierzamy i co w ogóle możemy zrobić, żeby zapobiec katastrofie biblijnych rozmiarów, ta książka będzie dla Ciebie lekturą fascynującą i odkrywczą. Koniecznie trzeba ją przeczytać. Przepowiednie i wizje o jutrze i dniach dalszych według proroków i wielkich religii świata Dlaczego ta książka akurat teraz? „Od starożytnych cywilizacji poczynając, a na dzisiejszych ekspertach kończąc, powtarza nam się ciągle jedno ostrzeżenie: jeżeli nie zatroszczymy się o naszą Ziemię, o ten święty dom, który nam dano, nie będzie on w stanie dłużej dostarczać nam schronienia, jedzenia, wygód. Jest to równie pewne jak fakt, że budynek, z którego będziemy robić niewłaściwy użytek i go zaniedbywać, prędzej czy później uznany zostanie za obiekt nienadający się do zamieszkania przez ludzi”. wyimek z rozdziału „Jak ja widzę koniec świata” Sylvia Browne dokładnie przewidziała wszechogarniającą nas dziś epidemię. W 2007 roku pisała tak: „Około 2020 roku ostra, przypominająca zapalenie płuc choroba rozprzestrzeni się po świecie, atakując płuca i oskrzela, nie poddając się żadnej znanej terapii. Niemal równie zagadkowy jak sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie nagle jak się pojawiła, zaatakuje ponownie po dziesięciu latach, a potem zniknie całkowicie”. O autorce: Sylvia Browne to autorka, której wiele książek trafiło na listę bestsellerów „New York Timesa”, między innymi Nieziemskie dzieci, Życie po drugiej stronie, Księga snów . Przez wiele lat była praktykującą parapsycholożką, pojawiającą się programach telewizji amerykańskich, udzielającą wywiadów i pomieszczającą artykuły w prestiżowych periodykach. Zmarła w 2013 roku.
Okładka książki Życie po drugiej stronie

39,90 zł 21,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie spędzić Wam wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie Życie po Drugiej Stronie - fascynujący przewodnik po przyszłym życiu. Autorka opisuje mieszkańców Drugiej Strony, ich zajęcia i okolice, w których przebywają. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata aby osiągnąć świat inny a także jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę udając się w podróż z powrotem na Ziemie. Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niesłychanymi historiami dotyczącymi tych, którzy odwiedzili Drugą Stronę.
Okładka książki Na drugą stronę i z powrotem

30,00 zł 18,20 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Sylwia Browne, autorka bestsellera New York Timesa, która zadziwiła miliony ludzi i pomogła dzięki swoim channelingowym odczytom oraz występom telewizyjnym, ofiarowuje nam bezprecedensowe i pełne spojrzenie na to, w jaki sposób życie pozagrobowe wpływa na nasze obecne istnienie. `Na Drugą Stronę i z Powrotem` jest wspaniałą i przekształcającą księgą mądrości oraz uzdrowienia. Zainspirowana pytaniami najczęściej zadawanymi podczas jej readingów i publicznych wystąpień, Sylvia Browne napisała poradnik dla ludzi , którzy pragną pogłębić własną duchowość dzięki zrozumieniu istoty i działania medialnej energii. Czytelnicy zyskają zdumiewającą wiedzę o tym, w jaki sposób ducho-przewodnicy i anioły przemawiają do nas codziennie, wstrząsającą prawdę o duchach i nawiedzeniach, rozwiązywanie zagadek związanych z zaginionymi osobami, informacje o tym, w jaki sposób medialna energia może uzdrowić ludzi oraz ich związki, dlaczego nie powinniśmy obawiać się śmierci i starzenia, a także przepowiednie na nowe milenium. `Na Drugą Stronę i z Powrotem` jest zarówno poradnikiem, jak i przygodową opowieścią o podróży przez inne światy, jest zaproszeniem do tego, by spojrzeć na nasz świat z odmiennej perspektywy i dostrzec odmienny świat, którego - naszym zdaniem - nigdy nie moglibyśmy zobaczyć.
Okładka książki Karty do czytania mojej duszy

69,61 zł 42,28 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Kim jesteś? Jak Cię postrzega otoczenie? Co jest Twoją mocną stroną? Czego potrzebujesz i jak możesz to osiągnąć? Znajdując odpowiedzi na powyższe pytania odkrywasz prawdziwe szczęście. Sylwia Browne specjalnie w tym celu stworzyła karty. Możesz medytować i szukać prawdy w rozmyślaniach. Możesz też zrobić rozkład, który powie Ci, jak postąpić. Karty dopasują się do Twojej aktualnej sytuacji i od teraz będą prawdziwym, życiowym wsparciem.
Okładka książki Świątynie po Drugiej Stronie

44,40 zł 25,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Światowej sławy medium, autorka bestsellerów New York Times'a – Sylvia Browne przedstawia miejsca, w których przyjdzie nam żyć po doczesnym życiu. Informacje pochodzą z jej badań, podróży astralnych i kontaktów z duchową przewodniczką. Dowiesz się co Cię czeka, gdy pójdziesz w stronę światła. Czy musisz się obawiać, a może ze spokojem i radością czekać na tę chwilę? Po Drugiej Stronie czekają na Ciebie świątynie. Są to miejsca, z których dobrodziejstw będziesz korzystał po przejściu na tamtą stronę, a także za życia doczesnego – jeśli tylko zastosujesz odpowiednie medytacje – to one ułatwią dotarcie do tych wspaniałych miejsc już w tym życiu. Świątynie pomogą Ci znaleźć wyciszenie i pomoc w rozwiązywaniu ziemskich problemów, to sposób na lepsze zdrowie, samopoczucie i rozwój duchowy. Zaś po Drugiej Stronie będą Twoim nowym domem, w którym zaznasz spokoju i szczęścia przez wieczność. Studiując tę książkę zrozumiesz, że wszystko czego teraz doświadczasz jest przelotne i stanowi próbę, by Twoja dusza mogła się rozwijać i zaznać spokoju po Drugiej Stronie. Już dziś możesz uświetnić swoje życie na Ziemi i zadbać o życie po życiu.
Okładka książki Bliscy nie odchodzą

39,30 zł 25,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wsparcie z drugiej strony Światowe medium, Sylvia Browne, od 47 lat prowadzi wykłady i seanse, pomaga przy śledztwach, zajmuje się badaniem zjawisk paranormalnych. Jej książki z miejsca trafiają na pierwsze miejsca listy New York Timesa. Ta książka jest dla tych, którzy chcieliby spędzić choć jeszcze jedną chwilę z bliską osobą, która odeszła. Jest o dostrzeganiu radości życia, o strachu przed śmiercią oraz o odkrywaniu, czym na co dzień zajmują się mieszkańcy Drugiej Strony i - co najważniejsze - jaki jest cel naszego tutaj przybycia. To wyjątkowa możliwość poznania planu życia, jaki wybraliśmy przed przyjściem na świat. Dzięki książce możesz dowiedzieć się, dlaczego masz takich właśnie rodziców, rodzinę i dzieciństwo, ścieżki kariery, warunki zdrowotne i finansowe, małżeństwa, dzieci i długość życia. Czy Twój wybór okazał się słuszny i pomógł Ci odnaleźć sens życia i czy realizujesz swój zamiar, dowiesz się z kart tej książki. Zamieszczone opisy sesji regresji i hipnozy oraz ćwiczenia do medytacji mogą stać się pomocne w odkrywaniu poprzednich wcieleń. Dowiedz się też o mrocznej stronie i poznaj narzędzia obrony przed złem. W swojej wędrówce przez życie nigdy nie jesteś sam. W każdej dziedzinie masz wsparcie i pomoc przewodników duchowych, aniołów i archaniołów oraz swoich bliskich po Tamtej Stronie. „Bliscy nie odchodzą. Wsparcie z Drugiej Strony to najbardziej solidna i autentyczna książka podejmująca temat drugiej strony, jaką kiedykolwiek czytałam. Już po przeczytaniu pierwszych kilku stron zdajesz sobie sprawę z faktu, że Sylvia Browne jest kimś więcej niż medium — jest mistrzynią przekazywania prawdy istniejącej w czwartym wymiarze". — doktor Caroline Myss autorka Anatomii Duszy CO ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE Bliscy nie odchodzą? informacje o tym, jak przewodnicy duchowi i anioły codziennie do nas „przemawiają" prawdę o zjawach i nawiedzeniach wyjaśnienia „niemożliwych do rozwiązania" kwestii zaginionych podpowiedzi, jak energia psychiczna może utrzymać ludzi w zdrowiu i pomóc w związkach odpowiedzi, dlaczego nie powinniśmy obawiać się starzenia i śmierci obowiązkowe przepowiednie na nowe stulecie ...i wiele innych. WSTĘP DR. MEDYCYNY MELYINA L. MORSE'A To zaszczyt i przyjemność móc napisać wstęp do książki Bliscy nie odchodzą. Sylvia Browne pojawiła się w moim życiu w tym jego momencie, gdy zdecydowałem, że zakończę badania nad doświadczeniami z pogranicza śmierci i poświęcę się całkowicie praktyce pediatrycznej. Przygotowała dla mnie odczyt psychiczny tak dokładny i głęboko poruszający, iż odmienił całkowicie moje spojrzenie na temat życia po śmierci. Po piętnastu latach słuchania opowieści o dzieciach, które przetrwały śmierć, przekonałem się, iż z naukowego punktu widzenia można utrzymywać, że świadomość trwa po zgonie. Wszyscy rodzimy się z konkretnym, biologicznym łączem z pełnym miłości wszechświatem. Sylvia Browne posiada zdolność pozwalającą jej sięgnąć do tego źródła uniwersalnej wiedzy, a także mądrość i przenikliwość pozwalające jej dokonać interpretacji tejże wiedzy dla innych. Wiem, że moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby nie przypadkowe z nią spotkanie w ogólnokrajowym programie telewizyjnym siedem lat temu. Badałem doświadczenia z pogranicza śmierci u dzieci, sądząc, że za ich występowanie odpowiedzialne były różnorakie leki podawane poważnie chorym. Byłem aroganckim, młodym lekarzem, zajmującym się badaniami nad rakiem w Szpitalu Dziecięcym w Seattle. Na własne uszy słyszałem od dzieci kilka opowieści o doświadczeniach z pogranicza śmierci, ale za każdym razem sądziłem, że były one efektem działania leków. Nasze badania przeprowadzone w Szpitalu Dziecięcym w Seattle udokumentowały, że doświadczenia z pogranicza śmierci są prawdziwe i wiążą się z konkretną funkcją pewnej okolicy naszego mózgu. Okolica ta - prawy płat skroniowy - to nasz „boski moduł". Wszyscy się z takim rodzimy. Opublikowaliśmy wyniki tych badań w „Magazynie Pediatrycznym" wydawanym przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne. Podsumowując, najnowsze postępy w nauce wskazują, iż istnieje nielokalna rzeczywistość zawierająca program główny dla naszych ciał, zachowań i całkiem możliwe, że też naszych wspomnień. Jest niezależna od czasu i przestrzeni. Możemy wkroczyć do tej rzeczywistości poprzez biologiczną strukturę, z którą wszyscy przychodzimy na świat, czyli prawy płat skroniowy. I wreszcie docieramy do hipotezy naukowej głęboko zakorzenionej w głównym nurcie nauki, która wyjaśnia, w jaki sposób Sylvia Browne może komunikować się z ludźmi, którzy zmarli, lub też ułatwiać duchowe uzdrowienie. Jej prawy płat skroniowy jest po prostu mocniej rozwinięty niż u większości z nas. Mógł to być wrodzony talent, tak samo jak u Carla Lewisa, który przyszedł na świat obdarzony niezwykłym talentem atletycznym; lub też został wywołany i wspomagany był poprzez doświadczenie duchowe lub doświadczenie z pogranicza śmierci. W obrębie rzeczywistości nielokalnej nie zanikają wzorce zmarłych. W obrębie tej rzeczywistości czas nie gra roli. Tak też oczywiście mogą oni do nas powrócić za pośrednictwem naszego prawego płata skroniowego i nawiązać z nami kontakt z zaświatów. Teoretycznie możliwe jest także skontaktowanie się z nimi. Teraz możemy pojąć naukowe podstawy duchowego uzdrowienia. Gdy Sylvia wspomaga duchowe uzdrowienie, najprawdopodobniej kontaktuje się bezpośrednio Z głównym, programującym daną osobę wzorcem. Możliwe jest, by błędy we wzorach naszych obecnych ciał zostały poprawione poprzez wejście do programu głównego za pośrednictwem prawego płata skroniowego. W swojej praktyce medycznej udokumentowałem przypadek niezwykłego uzdrowienia, które dokonało się dzięki duchowej naprawie DNA dziecka. I w końcu doszedłem do naukowej hipotezy wyjaśniającej, jak dokładnie mogło się to stać. Należy jednak pamiętać, że takie uzdrowienia zdarzają się nad wyraz rzadko. Jak to powiedziała mi jedna z matek, odnosząc się do modlitwy i duchowego uzdrowienia: - Gdyby zależało to jedynie od siły woli i szczerej modlitwy, ten oddział chorych na raka byłby już jutro puściuteńki. Rozpaczający rodzice częstokroć pytają mnie o radę w kwestii odwiedzin medium. Odpowiadam im, że jestem neurologiem i badaczem doświadczeń z pogranicza śmierci. Jedyne medium, z którym miałem jakąkolwiek styczność, to Sylvia Browne. Znam wielu pogrążonych w rozpaczy rodziców, którzy rozwiązali swoje problemy dzięki jej duchowym odczytom. Z całą pewnością pomogła mi w decydującym momencie mojego życia i jestem jej za to ogromnie wdzięczny. Nie sądzę, by nauka mogła kiedykolwiek potwierdzić lub zanegować zdolności Sylvii Browne. Moje badania wskazują jedynie, iż nie istnieje konflikt pomiędzy wiarą w zdolności parapsychiczne a najbardziej aktualnym naukowym rozumieniem mechaniki wszechświata. Ostatecznie jednak moje doświadczenie z Sylvią było doświadczeniem wiary. Bez problemu mógłbym zignorować informacje, które podała mi w swym psychicznym odczycie, lub też wyśmiać je i strywializować. Zamiast tego zawierzyłem swemu sercu, nie zaś kierującemu się logiką mózgowi naukowca. Nie powiedziała mi, co mam zrobić, a raczej napełniła odwagą, bym zrobił to, co uważałem za właściwe. Przeczytaj książkę Bliscy nie odchodzą i dowiedz się, jak zawierzyć własnej intuicji i wewnętrznemu głosowi.Bliscy nie odchodzą Spis treści Podziękowania Wstęp dr medycyny Melvina L Morse'a Do moich Czytelników 1 Pomoc z Drugiej Strony: Nasze anioły i przewodnicy duchowi 2 Magia i cuda na co dzień: Odkrywanie i tworzenie radości w waszym życiu 3 Wasze życie osobiste: Związki międzyludzkie i rodziny z punktu widzenia duchowego medium 4 Na zdrowie: Parapsychiczne recepty dla umysłu i ciała 5 Życie po życiu: Jak odkryć swoje poprzednie wcielenia 6 Nawiedzenia: Czym są i jak sobie z nimi radzić 7 Mroczna Strona: Jak obronić się przed otaczającym nas złem 8 Dziesięć rzeczy, których się obawiamy, i czemu nie powinniśmy się ich bać 9 Przepowiednie Sylvii na nowy wiek Dodatek: Afirmacje
Okładka książki Nieziemskie dzieci

29,00 zł 17,03 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W ""Nieziemskich dzieciach"" światowej sławy autorka porusza nowy, konfrontacyjny temat dotyczący zdolności metafizycznych u dzieci. Przedstawia niesamowite i zaskakujące opowieści, których bohaterami są dzieci w różnym wieku.W świecie dziecka występują niezwykłe rzeczy wyimaginowane zjawiska, zmyśleni przyjaciele, prostoduszność oraz wyraźne rozgraniczenie dobra i zła. Zdaniem autorki wszystkiej dzieci posiadają niespotykane talenty i uzdolnienia, lecz społeczeństwo nie traktuje tych cech w sposób właściwy, podziwiając jedne, a potępiając inne.Książki Browne oparte są na jej własnych doświadczeniach. W wieku trzech lat Sylvia zaczęła wykazywać zdolności paranormalne. U jej syna zaczęły one być widoczne już w okresie niemowlęctwa, a ona sama zrobiła wszystko, by je rozwijać. W ciągu swojego życia Sylvia dowiedziała się, że duchowe talenty pojawiają się w bardzo młodym wieku, stanowiąc jej zdaniem niezwykły dar boży. Niektóre dzieci uczą się je rozwijać, podczas gdy inne pod wpływem presji środowiska zwyczajnie je ignorują. W Nieziemskich Dzieciach autorka wyjaśnia to zjawisko, jednocześnie wzywając nas do wykazania zrozumienia i akceptacji wobec tych niezwykłych uzdolnień paranormalnych u dzieci.
Okładka książki Sekretne Stowarzyszenia Jak Dziś Wpływają Na...

34,30 zł 20,84 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Sekretne stowarzyszenia istnieją od wieków i współcześnie też wykazują dużą aktywność, próbując stworzyć ""Nowy Porządek Świata"". Poprzez działania konspiracyjne, manipulację, zatajanie informacji, wprowadzanie w błąd podporządkowują sobie politykę, religię, ekonomię, działania rządu oraz życie każdego z nas ? Także Twoje. Do stowarzyszeń należą sławni politycy, biznesmeni, a nawet światowi przywódcy, co jest dowodem na zasięg wpływów tych organizacji i tworzenie, od stuleci, układów sił politycznych i biznesowych. Oto odkrywcza i prowokująca książka, dzięki której wyruszysz w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji. Oddaj się porywającej lekturze traktującej o sekretnych stowarzyszeniach i ich tajemnicach, od których zjeżą Ci się włosy na karku. Sylvia Browne, autorka bestsellerów New York Timesa, zebrała te informacje podczas wieloletniej pracy, również jako medium. Dzięki niej poznasz całą prawdę o Masonach, Iluminatach czy Templariuszach. Odkryjesz tajemnice, które nie miały ujrzeć światła dziennego. Tylko czy masz na to odwagę?
Okładka książki Bliscy nie odchodzą

39,30 zł 23,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

czy masz czasem poczucie, że bliska Ci osoba, którą utraciłeś jest przy Tobie? Czy świadomość ciągłej jej obecności oraz pomocy tych, co po Tamtej Stronie sprawia, że czujesz się lepiej? Ta książka jest dla tych, którzy chcieliby spędzić choć jeszcze jedną chwilę z osobą, która odeszła. Jest o dostrzeganiu radości życia, o strachu przed śmiercią oraz - co najważniejsze - o Twoim istnieniu. To wyjątkowa możliwość poznania Planu Życia, jaki sami wybraliśmy przed przyjściem na świat. Teraz możesz się dowiedzieć, czy wybór rodziców, rodziny, kariery, zdrowia czy finansów okazał się słuszny i pomaga Ci odnaleźć sens życia. Jeśli choć jedna rzecz w tej książce doda Twojemu życiu miłości, radości, nadziei, mocy lub spokoju, to było warto... Autorka
Okładka książki 2012? Dni ostatnie według proroków i wielkich religii świata

29,00 zł 20,40 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Apokalipsa. Wniebowzięcie. Dni ostatnie. Ludzkość od dawna pasjonowała się ostatecznym zderzeniem cywilizacji, ale nigdy tak bardzo, jak to się dzieje obecnie. Świat stał się przerażającym miejscem – w wiadomościach roi się od wojen religijnych, ogólnoświatowego terroryzmu i przypadków ludobójstwa, a dzięki Internetowi Wiek Informacji zapoczątkował Wiek Niepokoju. Kto lepiej nadaje się, by wskazać nam drogę wyjścia, niż Sylvia Browne, najpopularniejsza z działających dziś parapsychologów? W 2012?... podchodzi ona do tego niesłychanie trudnego tematu z charakterystyczną dla siebie mądrością i spokojem, i udziela klarownych odpowiedzi na skomplikowane pytania, takie jak: · Co będzie działo się przez następne pięćdziesiąt lat? A następne sto? · Kalendarz Majów przepowiada, że świat skończy się w 2012 roku – co stanie się naprawdę? · Jak rozumieć wszystkie wielkie proroctwa, między innymi proroctwa Nostradamusa i Apokalipsy? · Jeżeli świat naprawdę ma się skończyć, co stanie się potem? Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dokąd zmierzamy i co – jeżeli w ogóle cokolwiek – możemy zrobić, żeby zapobiec katastrofie biblijnych rozmiarów, książka 2012? Dni ostatnie będzie dla ciebie lekturą fascynującą i odkrywczą – koniecznie ją musisz przeczytać.Spis treści 2012 Dni ostatnie według proroków i wielkich religii świata Wstęp ROZDZIAŁ PIERWSZY Dni ostatnie: czemu ta książka akurat teraz? ROZDZIAŁ DRUGI Prastare wierzenia na temat końca świata ROZDZIAŁ TRZECI Chrześcijanie, żydzi i katolicy na temat dni ostatnich ROZDZIAŁ CZWARTY Inne wielkie religie i koniec świata ROZDZIAŁ PIĄTY Prorocy mówią o dniach ostatnich ROZDZIAŁ SZÓSTY Kulty apokaliptyczne ROZDZIAŁ SIÓDMY Jak ja widzę koniec świata ROZDZIAŁ ÓSMY Ludzkość w dniach ostatnich
Okładka książki Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych

39,30 zł 25,65 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Gdy nastają trudne czasy, poddajemy swoje życie ponownej ocenie. Otwieramy swoje serca i oczy na nowe sposoby patrzenia na otaczający nas świat. Jestem duchowym medium już od ponad pięćdziesięciu lat. Właśnie teraz mnóstwo klientów zwraca się do mnie z prośbą o pomoc. Codziennie obcuję z ludźmi, którzy stają przed trudnymi pytaniami i są w ciężkiej sytuacji. Ich problemyjeszcze wzmagają na sile przez niefortunne wydarzenia, które następują w otaczającym nas świecie. Niektórzy dochodzą do siebie po tym, jak stracili swoich bliskich, rozpadło się ich małżeństwo, stracili pracę, dom, pieniądze czy podstawowe poczucie fizycznego i emocjonalnego dobrobytu. Inni walczą z uczuciem przygnębienia, złości, zdrady, pustki, samotności, strachu przed nieuchronnie zbliżającym się, niemożliwym do zdefiniowania niebezpieczeństwem ciemności. Jeszcze inni stwarzają w swoim życiu pozory. Brak im entuzjazmu. Nie potrafią sobie przypomnieć, kiedy ostatnio szczerze się śmiali czy wierzyli w coś, co naprawdę się liczy. W niektórych ludziach trudne czasy mogą wyzwolić to, co najgorsze. Weźmy pod uwagę pozbawione skrupułów gigantyczne korporacje, które z jednej strony wypłacają premie w wysokości iluś milionów dolarów, a z drugiej szykują innym zwolnienia z pracy, czy na przykład instytucje udzielające kredytów hipotecznych, które wciskają niczego nie spodziewającym się pożyczkobiorcom podejrzane pożyczki. A są przecież i takie media, które chcą wzbogacić się na czyimś nieszczęściu czy naiwności ludzi w potrzebie. Jednocześnie jednak widok wielu hojnych ludzi, którzy zaoferowali swoją pomoc cierpiącym, dodaje mi otuchy. Są tacy, którzy nie zamykają ani drzwi, ani swojego serca przed członkiem rodziny, który stracił pracę. Istnieją ludzie towarzyszący przyjacielowi w biedzie. Bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego wszystkiego sprawę, czy nie, wiedz, że kiedy wyciągasz do kogoś w potrzebie pomocną dłoń - nawet gdy nie jest to duże wsparcie - łączysz się na nowo z większym światem duchowym. Wielu z nas pragnie się połączyć na nowo z naszą duchowością, której centrum stanowi Bóg. Tam odnajdziesz prawdę, pocieszenie, spokój, wiarę, radość, zrozumienie oraz prawdziwą nadzieję. Dotrzesz także do najprawdziwszych odpowiedzi na najprawdziwsze problemy, z którymi borykasz się każdego dnia. Ludzie, którzy przychodzą do mnie, wyruszyli na poszukiwania tak stare, jak ludzkość. Ja sama również wyruszyłam na takie poszukiwania. I w końcu dotarło do mnie, że to poszukiwanie nie prowadzi „gdzieś tam", lecz „tu" - do miejsca położonego głęboko w każdym z nas, gdzie nasze duchy tylko czekają, aż odkryjemy je, zgłębimy i po prostu wysłuchamy ich. Skrywają one bowiem w sobie taką mądrość, o której nawet nasze świadome umysły nie śniły. Przechowują u siebie naszą świętość i wieczność do momentu, aż powrócimy do Domu. Nie dość, że nie mają wątpliwości co do tego, że wszystko będzie dobrze, ale są pewne, że już tak jest. Nasze świadome umysły po prostu nie potrafią pojąć szerszej perspektywy, która daje nam kontekst potrzebny do zrozumienia przyczyn przydarzających się nam rzeczy. W niniejszej książce odnajdziesz drogową mapę mojej podróży do boskiego spokoju duchowości. Twym oczom ukażą się też i inne podróże, które utorowały drogę dla reszty z nas. Żywię pragnienie, że gdzieś, na którejś stronie książki, którą trzymasz w dłoniach, ponownie odkryjesz błysk świętego światła tkwiącego w tobie - błysk, z którym przyszedłeś na świat, prawo, które dał ci przy narodzinach twój Stwórca. Dzięki temu jutro, pojutrze i każdego dnia twojego ziemskiego życia będziesz żył w przekonaniu, że Bóg, Jego Aniołowie oraz nieskończony duch panujący na świecie towarzyszą ci i są w tobie. Oni tylko czekają, aż wyciągniesz do Nich swoje ręce. - Sylyia C. Browne – Wstęp do książki Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych Spis treści:   Wstęp Część I - Duchowa odyseja 1. Zaczyna się moja odyseja 2. Spirytualizm i śmierć: zaczyna się poszukiwanie odpowiedzi. 3. Wielkie religie i spirytualizm 4. Praktykujący Część II - Sekrety zawodowe 5. Dyscypliny wróżenia 6. Narzędzia wróżenia 7. Pionierzy 8. Mieszkańcy duchowego świata 9. Przeszłe życia Część III -Jak rozróżnić, co jest prawdziwe, a co nie jest. 10. Jak to się robi: oszustwa 11. Jak to się robi: rozwój własnego duchowego arsenału  
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj