KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Skrzat

Okładka książki Mieszko, piłkarz nad piłkarze

24,90 zł 15,08 zł


Mieszko od zawsze marzył o byciu piłkarzem. Dzień, w którym dołączył do drużyny Czarnych Pum, należał do najważniejszych w życiu naszego sześciolatka. Jednak czy to wystarczy? Czy Mieszko dotrzyma kroku starszym kolegom? Jak zakończy się pierwszy turniej? Czy nowa przyjaźń przetrzyma pierwszą selekcję? Jeśli ciekaw jesteś, Czytelniku, odpowiedzi, zajrzyj szybko do naszej książeczki... Mieszko, piłkarz nad piłkarze to nie tylko pełna przygód i nagłych zwrotów historia, ale i lektura obowiązkowa każdego małego sportowca! Ile waży prawdziwa futbolówka? Czy z wapna na boisku jest jakiś pożytek? Po co komu biedronki i gały? I dlaczego trener zabrania kopać się w czoło??? Marek Lorenc - dziennikarz sportowy, wieloletni zawodnik i trener piłkarski, nauczyciel wychowania fizycznego, autor regionalnych programów edukacyjnych ("Szkoła Marzeń", "Z Sieradza na Euro 2012"). Prywatnie tata Zuzi i Mieszka, obiecującego piłkarza na pozycji obrońcy i bohatera niniejszej książki.
Okładka książki Nikt'tu

27,90 zł 16,91 zł


OTWÓRZ SWÓJ UMYSŁ NA SPOTKANIE Z OBCYM Spokój nocnego nieba zakłóca dziwny ruch. To świetlisty punkt mknie w kierunku naszej planety. W nagłym rozbłysku obiekt dzieli się na mniejsze i po chwili ląduje na Ziemi. Ciemne jajowate kokony wbijają się w grunt. Wkrótce zaczynają pękać, a z ich szczelin coś się wydobywa. I to coś chce być znalezione... przez konkretne osoby. Odnajdujący się w nowej sytuacji Olo, odrzucona przez rodzinę Ariel i chodząca własnymi ścieżkami Nina - to oni zostają wybrani. Trójkę młodych ludzi połączy wielka zagadka, próba wytrzymałości, a może i szansa na zmianę... Teleportacja, uleczanie, zmiennokształtność - jakie jeszcze moce mają istoty zwane nikt'tu? Czy stanowią zagrożenie? A może zło czai się gdzie indziej?
Okładka książki Wróżka Olinka i kłopotliwe czary

24,90 zł 15,08 zł


Egzamin na zębuszkę to wielkie wydarzenie w życiu początkującej wróżki. Zwłaszcza gdy dopada ją nagły katar, a to, co miało być proste, bardzo się komplikuje... Olinka długo się do tego przygotowywała: to dziś zostanie zębuszką! Musi tylko wydobyć mleczny ząbek spod poduszki śpiącego dziecka tak cichutko, by go nie obudzić. Że też właśnie teraz zbiera jej się na potężne a psik! "Oblałam" - obawia się Olinka. I wtedy na jej drodze staje Zo, bardzo puchaty i nieco marudny kot. Co prawda magia mu szkodzi, postanawia jednak pomóc małej wróżce... Czy Olinka osiągnie swój cel? Co wyniknie z kłopotliwych czarów? I który egzamin okaże się tym najważniejszym?
Okładka książki Wiesław Drabik dla dzieci

17,90 zł 10,85 zł


Posłuchaj, co w trawie piszczy i o czym szumi las! Jeden widzi w nocy, dobrze słyszy, uciekają przed nim myszy. Drugi jest łagodny jak baranek, może ciągnąć parę sanek. Ktoś zaś włazi na pochyłe drzewa, gdy się psocić mu zachciewa. O kim tu mowa? Rozbudź ciekawość i wyobraźnię. Ciesz się pięknem rymu i rytmu tych wspaniałych wierszy. Poezja dziecięca w barwnej oprawie!
Okładka książki Antek i góra zabawek

24,90 zł 15,08 zł


ANTEK - PRZYJACIEL OD SERCA Chce dzielić z Tobą chwile: smutne i radosne, codzienne i podniosłe. Na taki widok w oczach wirują iskierki, a z buzi wyrywa się przeciągłe "łooo"! Pokój Filipa przypominał sklep z zabawkami. Jak dziwaczne było więc to, że jubilat wolał harce na dworze. Antek nie mógł tego pojąć. Na szczęście nie został z tym sam - Wy również nie zostaniecie! Czy to możliwe, by pojazd zmieniający się w robota kogoś znudził? I dlaczego warto zaprosić wyobraźnię do zabawy? Książka zachęca do kreatywnego spędzania czasu, pokazuje, czym jest przesyt, oraz próbuje uchronić przed górą śmieci i oceanem nudy. Historie bliskie dzieciom!
Okładka książki Flora i zwierzaczki

24,90 zł 15,08 zł


Flora i zwierzaczki to zbiór krótkich opowiadań dla małych dzieci. Bohaterami historii są dziewczyna o imieniu Flora i jej ulubieńcy: piesio Plapik i świnka Lele. Razem poznają świat i odkrywają, jak wiele niezwykłości kryje się w codziennym życiu. Jak rozpoznawać i wyrażać emocje? Jak wielki jest kosmos? Czy przeszkoda może się okazać siłą napędową? Czy słowa są najważniejsze w komunikacji? Co pomaga na szarość? Dwadzieścia opowiadań i dwadzieścia ważnych zagadnień, które nurtują maluchy. Istotne tematy poruszone w prosty i zabawny sposób.
Okładka książki Patchwork szyty na miarę

29,90 zł 18,12 zł


Agata po burzliwym końcu małżeństwa wraca z synem w rodzinne strony, gdzie nie spodziewa się ciepłego przyjęcia. Kiedy jednak podejmuje pracę w miejscowej bibliotece, poznaje smak prawdziwej przyjaźni. Kuba, jeden z jej współpracowników, nie ukrywa, że widziałby siebie w innej roli w jej życiu, ale skrzywdzona kobieta początkowo boi się bliższej relacji. Z czasem coraz częściej zastanawia się, czy Kuba udźwignąłby prawdę o jej przeszłości. Przypadek sprawia, że na jej drodze staje kolega z dzieciństwa, również doświadczony przez los. Agata, rozdarta wewnętrznie, musi podjąć decyzję, która ma zapewnić szczęście jej rodzinie. Czy minione wydarzenia pozwolą o sobie zapomnieć? Czy złamane serce potrafi pokochać na nowo? Opowieść z pięknem gór i utworami Roberta Kasprzyckiego w tle.
Okładka książki Samochody osobowe. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły - teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat samochodów osobowych: modeli dla dużych i małych rodzin oraz tych z miejscem tylko dla kierowcy, pojazdów nowych, starszych i zabytkowych.
Okładka książki Samochody wyścigowe. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły - teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat samochodów wyścigowych: ścigających się na zamkniętych torach i na trasach specjalnych, bijących rekordy prędkości i sławy.
Okładka książki Pojazdy wojskowe. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły - teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat maszyn wojskowych: wielkich czołgów i małych jednostek zwiadowczo-bojowych, lekkich pojazdów opancerzonych i ciężkich wozów pancernych.
Okładka książki Pojazdy specjalne. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch… Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły – teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat pojazdów specjalnych wykorzystywanych na placach budowy i w celach ratunkowych: zarówno betoniarek i dźwigów, jak i wozów strażackich i policyjnych.
Okładka książki Pojazdy specjalistyczne. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch… Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły – teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat miejskich pojazdów specjalistycznych: zarówno wozów należących do policji, straży i pogotowia gazowego, jak i lawet, śmieciarek i pługopiaskarek.
Okładka książki Samochody luksusowe. Ekstramaszyny

7,90 zł 4,34 zł


Silnik buch, koła w ruch Gazu ku zabawie! Ekstramaszyny ruszyły - teraz twoja kolej! Odpal wyobraźnię konstruktora, rozgrzej ciekawość do 100 stopni, śmigaj po stronach jak bolid, a na końcu zbierz oklaski po udanym rajdzie kredkowo-naklejkowym. Ten motokatalog wprowadzi dziecko w świat samochodów luksusowych: modeli najwyższej klasy, prawdziwych unikatów, pojazdów zapewniających bezpieczeństwo i komfort znanym osobistościom.
Okładka książki Tola idzie do przedszkola

7,90 zł 4,34 zł


Jak przegonić przedszkolne strachy? I co zrobić, by czas bez mamy i taty mijał nam radośnie? Tola, Adaś i szop Henio już wiedzą - dowiedzmy się i my. Poznajmy ich zwykłe-niezwykłe przygody. Bądźmy dzielni i samodzielni! Seria, która wspiera rozwój malucha. Towarzyszy mu w codziennych wyzwaniach, radościach i troskach. Staje się bliska dzięki bohaterom, w których dziecko dostrzega siebie. Opowiada głosem czułego rodzica i językiem zrozumiałym dla najmłodszych. Ukazuje świat za sprawą przeuroczych ilustracji.
Okładka książki Dzień Policjanta

6,90 zł 3,79 zł


Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Drabika - pełne dowcipu opowiastki dla małego czytelnika!
Okładka książki Desery. Maluszkowe malowanie

3,90 zł 2,14 zł


MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują desery!
Okładka książki Osioł u doktora

6,90 zł 3,79 zł


Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Wnukowskiego - żartobliwe opowiastki dla małego czytelnika!
Okładka książki Miś u doktora

6,90 zł 3,79 zł


Wielka porcja humoru i zdrowa dawka mądrości. Niezapomniane postacie i komiczne sytuacje. Wspaniała słowna zabawa i jej barwna oprawa. Oto Bajki Wnukowskiego - żartobliwe opowiastki dla małego czytelnika!
Okładka książki Sroczka kaszkę warzyła

7,90 zł 4,34 zł


WYLICZANKI RYMOWANKI do brykania w słoneczne poranki i tulenia w księżycowe wieczory.Komu sroczka kaszki dała?Gdzie jest dziecinka mała?Po czym wspina się kominiarz?I jak rączka się przywita?Wierszyki znane od pokoleń, zabawy paluszkowe i urokliwe pastelowe ilustracje.Seria książeczek, które wzbogacą wspólne chwile rodziców i maluszków.
Okładka książki Aaa, kotki dwa

7,90 zł 4,34 zł


WYLICZANKI RYMOWANKI do brykania w słoneczne poranki i tulenia w księżycowe wieczory.Dokąd potuptały nóżki?Czy balonik jest malutki?Kto piernika dzieciom da?Co mruczały kotki dwa?Wierszyki znane od pokoleń, zabawy paluszkowe i urokliwe pastelowe ilustracje.Seria książeczek, które wzbogacą wspólne chwile rodziców i maluszków.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj