KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Purana

Okładka książki Głód matki

49,90 zł 30,23 zł


Jak dorosłe córki mogą zrozumieć i wyleczyć się z braku opieki, ochrony i przewodnictwa Niekończące się, bolesne pragnienie kochania i bycia kochanym. Okresy objadania się lub głodzenia. Mozaika niestabilnych nastrojów i bolesnych relacji. Czy to brzmi znajomo? Psychoterapeutka i autorka Kelly McDaniel wielokrotnie widziała to u swoich klientek, które czuły się uwięzione w cyklach toksycznych zachowań i nie potrafiły z nich wyjść. Wiele spośród nas utknęło w niezdrowych nawykach tylko dlatego, że nie widzimy lepszego rozwiązania. W tej książce McDaniel pomaga kobietom przerwać cykl destrukcyjnych zachowań poprzez świeże spojrzenie na urazy przywiązania z dzieciństwa i ich trwały wpływ na dalsze życie. Destygmatyzuje wstyd związany z niedostateczną opieką i błędną diagnozą oraz oferuje ścieżkę uzdrawiania za pomocą skutecznych sposobów, które obejmują interwencje terapeutyczne i zmianę stylu życia. W trakcie tego procesu: poznasz i zrozumiesz trzy podstawowe elementy matczynej miłości, odzyskasz utraconą opiekę i ochronę za pomocą ćwiczeń oddechowych, wizualizacji, reiki i innych metod uzdrawiania, przyjrzysz się swojemu podejściu do jedzenia i seksu, wreszcie przerwiesz międzypokoleniowy cykl głodu matki. Ciągłe poszukiwanie miłości matki może być ciężarem emocjonalnym na całe życie, ale uzdrowienie zaczyna się od poznania i nazwania tego, czego nam brakuje. Książka Głód matki to kompas, którego każda kobieta potrzebuje, aby zakończyć walkę z obolałą, samotną pustką i wrócić do domu.
Okładka książki Automasaże KOBIDO

49,90 zł 30,23 zł


Odkryj masaż japoński najnowszy trend w pielęgnacji twarzy!Często mówi się, że skóra odzwierciedla stan naszego zdrowia, ponieważ ujawnia naszenawyki, zarówno dobre, jak i złe. Ten mały poradnik sprawi, że zachowasz promienną i zdrowąskórę w świetnej kondycji!Dzięki tej książce odkryjesz innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne inspirowane kobido, tradycyjnąsztuką japońską służącą wyłącznie upiększaniu twarzy. Poradnik ten oferuje automasażedostosowane do różnych obszarów twarzy i pozwala osiągnąć liczne pozytywne efekty wpostaci: walki ze starzeniem, poprawy krążenia czy ujędrnienia skóry. Przedstawione techniki sąproste i dostępne dla każdego. Dzięki wielu radom i wskazówkom możesz zastosowaćodpowiedni masaż, aby twoja skóra była dotleniona, gładka i ukojona. Połączenie codziennychzabiegów pielęgnacyjnych z korzystnie działającym automasażem sprawi, że szybkonabierzesz wprawy!Znajdziesz tu:proste i dobroczynne automasaże przeznaczone specjalnie dla twarzy,rutynowe zabiegi pielęgnacyjne do stosowania codziennie w zależności od potrzeb i chęci,rozwiązania dostępne dla każdego, kto chce zachować promienną, jędrną i zdrową twarz.Twoja nowa praktyka, by zachować długo młodą i piękną skórę!
Okładka książki Wielka Księga 12 uwolnień energetycznych

49,90 zł 30,23 zł


Witaj w Wielkiej Księdze 12 uwolnień energetycznych Przygotuj się na intensywną podróż do serca swego świata wewnętrznego. Uwolnij swoje blokady energetyczne i komórkowe. Dzięki dwunastu czytaniom, wykonanym w pełnym skupieniu i zaprogramowanym tak, aby współbrzmiały z oporem, jaki nosisz w sobie, odkryjesz 12 tematów dotyczących osobistej ewolucji, takich jak: oczyszczenie linii międzypokoleniowej, złagodzenie cierpienia, uspokojenie emocji, uwolnienie się od autosabotażu i toksycznych relacji oraz rozwój intuicji i miłościwłasnej. Dzięki narzędziom i ćwiczeniom proponowanym przez Stéphanie Abellan nauczysz się szczegółowo badać swoją pamięć komórkową i uwolnisz się na zawsze od traum ukrytych głęboko w podświadomości, aby móc wyjawić I zamanifestować swoje prawdziwe ja. Stéphanie Abellan jest terapeutką wyspecjalizowaną w uwalnianiu i oczyszczaniu komórkowym oraz autorką wielu bestsellerów.
Okładka książki Gemmoterapia

54,90 zł 33,26 zł


Cholesterol, ciśnienie, cukrzyca, migreny, nadkwasota, problemy ze stawami, stres, trądzik, zmęczenie gemmoterapia jest niezbędną naturalną metodą do zastosowania przy wielu schorzeniach. Preparaty wykonane z pączków drzew i krzewów mogą być z łatwością stosowane przez całą rodzinę. Pączki mają wyjątkowe właściwości regeneracyjne, co pozwala leczyć nimi codzienne dolegliwości. Ta obszerna książka, podsumowująca pięćdziesiąt lat badań nad gemmoterapią od jej prekursorów w latach 60. XX wieku do prac najnowszych ma na celu niesienie wsparcia wszystkim, którzy chcą skorzystać z tego daru drzew. Dowiecie się z niej, jak stosować gemmoterapię jako dodatek do innych terapii naturalnych (aromaterapia, fitoterapia), jak wybierać maceraty w zależności od ich właściwości, jak przeprowadzać kuracje wspierające zdrowie, jak dzięki wskazówkom dotyczącymi zbioru i przygotowania przygotować własne maceraty.
Okładka książki Smakowitości

79,90 zł 48,40 zł


Smakowitości to zbiór 100 roślinnych przepisów domowej kuchni w duchu slow, celebrującej posiłkioparte na produktach sezonowych. Tradycyjna, sentymentalna kuchnia radości, szczęścia, beztroski ibiesiadowania tak w skrócie można opisać zawartość książki, którą trzymasz w dłoniach.Przepisy zostały podzielone na cztery pory roku, których atmosferę oddają malownicze, artystycznezdjęcia. Fotografka zdradzi ci kilka sekretów swoich inspiracji, dzięki czemu będziesz mieć wrażenie,jakby oprowadzała cię po swojej wystawie. Te niesamowite fotografie działają na zmysły dokładnie tak jaknajpiękniejsze, strojnie udekorowane torty w witrynie cukierni albo jak zapach świeżo pieczonegochleba, który co rano roztaczają wokół siebie tradycyjne piekarnie.I choć zdjęcia, które oglądasz w tej książce, zachowane są w stylistyce retro, może już niecoprzegadanej i przebrzmiałej, to jednak doskonale łączą stare z nowym. Kuchnia wegańska jest drogąprzyszłości i alternatywą dla naszego świata, ale to nie znaczy, że nie może ona smakować polsko,domowo, tradycyjnie, nawet nieco sentymentalnie. Wszyscy przecież wiemy, że najlepsze ciasto napierogi to takie bez jajek, a wigilijny barszcz przygotowujemy bez mięsa. Z przyjemnością dzielimy się z tobą książką, która jest wyrazem miłości do kulinarnego świata roślinoraz pasji do fotografii. Poczuj przynależność do natury i czerp z niej radość gotowania, rozkoszując sięsmakiem domowych dań. Daj się zaprosić na ucztę do sezonowej, prostej kuchni, do roślinnej kuchnikorzeni.
Okładka książki Ewangelia Tomasza

44,90 zł 27,20 zł


Ewangelia Tomasza odkryta została w 1945 roku w pobliżu Nag Hammadi (w Górnym Egipcie). Stanowi ona zbiór 114 logionów, czyli surowych wypowiedzi przypisanych „Jezusowi Żyjącemu”. Gdy ponownie ujrzała światło dzienne, wzbudziła tak żywiołowe i różnorodne reakcje badaczy i krytyków, że na nowo pokryła się już nie piaskami Egiptu, lecz ruchomymi piaskami całego szeregu komentarzy i polemik. Pod tym pyłem nadal tętniło jednak słowo… Kluczowe stało się więc odnalezienie ukrytej w niej iskry, która mogłaby rozniecić – podobnie jak w dniu Pięćdziesiątnicy – żarłoczny ogień duszy. To właśnie ma na celu niniejsze, opatrzone komentarzem, nowe tłumaczenie. Tylko tyle i aż tyle. A dedykowane jest tym wszystkim, dla których Ewangelia oznacza Miłość i Poznanie. Dla których stanowi zaproszenie dla Wolności.
Okładka książki Mądrości Tolteków dla rodziców i dzieci

42,90 zł 25,99 zł


ultura toltecka pogłębiła mądrości przodków oparte na sposobie życia i komunikacji, które umożliwiały osiągnięcie harmonijnej równowagi między samym sobą a innymi ludźmi. Życzliwość, poczucie własnej wartości, szacunek, komunikacja bez przemocy, wytrwałość to zasady stanowiące podstawy tej filozofii. Przynosi ona korzyść zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Dzięki tej książce będziesz mógł samodzielnie przekazać te wartości swojemu dziecku, wykorzystując: przedstawienie podstaw mądrości tolteckiej, ilustrowane opowieści wstępne dla całej rodziny, omówienie sytuacji, które mogą przydarzyć się każdemu dziecku, różnorodne ćwiczenia i zabawy w odgrywanie ról.
Okładka książki Skin care Cel - piękna skóra

59,90 zł 36,29 zł


Macie trudności z rozpoznaniem swoich problemów skórnych? Jesteście zagubieni, jeśli chodzi o wybór odpowiednich składników aktywnych? Zastanawiacie się, czy naturalna pielęgnacja jest naprawdę skuteczna? Złuszczać czy nie złuszczać? Od czego zacząć? Dajcie się poprowadzić ekspertom w dziedzinie skin care Laurentowi Pan i Coralie Petermann. Bez względu na to, czy jesteście początkujący, czy znacie już pielęgnację warstwową (layering), w książce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Zostały one napisane prostym i jasnym językiem, poparte wynikami badań naukowych i przedstawione w pięciu rozdziałach: Skóra w 15 ilustracjach Różne problemy skórne Skuteczne składniki Poznajemy własną skórę Opracowanie odpowiedniej codziennej pielęgnacji Założenia autorów? Przekazanie ich własnej wiedzy, byście się nie pogubili w nie zawsze uczciwej ofercie marketingowej i znaleźli najlepsze produkty dla swojej skóry!
Okładka książki Cielesność, miłość, seksualność 120 pytań..

59,90 zł 36,29 zł


Wielu rodziców obawia się chwili, gdy ich dziecko zacznie zadawać pytania na temat cielesności, miłości czy seksualności. Jakich użyć słów? Jak nie powiedzieć zbyt wiele? Jak to zrobić, jednocześnie zachowując własną intymność? Jak ochronić swoje dziecko? Nie martw się, nikt z nas nie jest odosobniony w tych obawach! W tej książce znajdziesz wskazówki krok po kroku, jak rozpocząć rozmowę z dzieckiem i stworzyć przestrzeń do zdrowej wymiany myśli, w której można swobodnie wyrazić siebie. Książka odpowiada na 120 najczęściej zadawanych przez dzieci pytań, bez tabu, w sposób edukacyjny, z humorem i na poważnie! Inkluzywne i dostosowane do wieku dziecka odpowiedzi pomogą ci towarzyszyć mu w rozwoju, by wyrosło na świadomego i pełnego szacunku człowieka, dobrze czującego się we własnym ciele! Charline Vermont mama w rodzinie wielodzietnej, trenerka zdrowia seksualnego, prowadząca terapie seksuolożka. Poprzez działalność na swoim koncie na Instagramie oraz konferencje skierowane do uczennic i uczniów rozpowszechnia pozytywną edukację seksualną dla wszystkich. Niniejszą książkę sprawdził zespół biegłych zatrudnionych w ochronie zdrowia i edukacji, w którego skład weszli: dr Emma Barron psychiatra dziecięca dr Baptiste Beaulieu lekarz rodzinny Pierre Dubol psycholog kliniczny specjalizujący się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej i sferze seksualności Francine Euli nauczycielka @jujulagygy ginekolożka, położna Morgan Lucas terapeuta, specjalista w dziedzinie płci kulturowej Przedmowę do wydania polskiego napisała Natalia Sarasvati psycholog i seksuolog kliniczna, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna
Okładka książki Nie wierz we wszystko co myślisz

36,90 zł 22,35 zł


Ta książka oferuje zupełnie nowy punkt widzenia i umożliwia zrozumienie, skąd biorą się nasze ludzkie doświadczenia, pozwalając nam zakończyć nasze własne cierpienie i w dowolnym momencie poczuć dokładnie to, co chcemy. Dzięki tej książce odkrywamy: co stanowi pierwotną przyczynę wszelkiego psychicznego i emocjonalnego cierpienia oraz w jaki sposób je zakończyć, jak się uodpornić na negatywne myśli i uczucia, jak doświadczać bezwarunkowej miłości, spokoju i radości tu i teraz, bez względu na zewnętrzne okoliczności, w jakich się znajdujemy, jak błyskawicznie stworzyć w swoim życiu nowe doświadczenie, jeśli nie odpowiada nam to, którego doznajemy obecnie, jak uwolnić się z pętli negatywnych myśli, kiedy już w nią wpadniemy, jak uwolnić się od niepokoju, zwątpienia w siebie, sabotowania przez nas samych naszych zamierzeń i od wszelkich autodestrukcyjnych nawyków, jak bez wysiłku tworzyć w poczuciu obfitości, uskrzydlenia i swobody, jak obudzić w sobie supermoc pogodzenia się z poczuciem niewiedzy i niepewności, jak uzyskać dostęp do swojej intuicji i wewnętrznej mądrości, która wykracza poza ograniczenia myślenia.
Okładka książki Paradoks chrześcijański

39,99 zł 24,22 zł


Dlaczego chrześcijaństwo to paradoksalna droga? Ponieważ sięga korzeniami bytu, który jest wcielonym paradoksem. To Jeszua (Jezus po aramejsku), który jest jednocześnie prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem. W pełni cielesnym i całkowicie duchowym. Sługą wobec wszystkich, a jednocześnie Panem wszystkiego. Poniżonym, lecz obecnym do końca. To On umieszcza naszą skończoność w sercu nieskończoności, będąc na świecie, ale nie pochodząc z tego świata. Czyni swe ciało świątynią Ducha i wszechrzeczy. Zaprasza swoich uczniów, by odważyli się prowadzić życie równie paradoksalne jak Jego. Równie zagadkowe i pełne światłości jak Jego. Prawdziwi chrześcijanie mają przechodzić przez ten świat, czyniąc dobro (Dz 10, 38), wychodząc poza ramy zarówno świeckiego, jak i religijnego dogmatyzmu lub fanatyzmu, nieustannie dając świadectwo o wspaniałości ludzkiej kondycji. Ta niesłychana i wielka myśl okazuje się nader przydatna w obecnej sytuacji, gdy ogromnie aktualna jest potrzeba nadania sensu własnemu życiu, ponieważ każdy z nas ma w swej istocie zarówno człowieczeństwo, jak i boskość.
Okładka książki Moje zioła szwedzkie

39,00 zł 26,89 zł


Zioła szwedzkie, to nalewka przygotowana głównie z rozmaitych gorzkich składników. Pierwsze mieszanki trafiły do Europy Środkowej prawdopodobnie podczas wojny 30-letniej. Stosowane były wówczas przez szwedzkich lekarzy do opatrywania rannych żołnierzy. Maria Treben żyjąca w latach 1908-1991 była ogromną propagatorką ziół szwedzkich. Ta austriacka zielarka mówiła o sobie, iż zamiłowanie do roślin nosiła w sobie od zawsze, często odwiedzała znajomego leśniczego, który pokazywał jej moc tkwiącą w naturze, natomiast jej matka była ogromną zwolenniczką metody dr Kneippa i sama zajmowała się ziołolecznictwem. W swojej książce Apteka Pana Boga autorka Maria Treben zamieściła receptury na wiele schorzeń w oparciu o zioła szwedzkie, gdzie wspólnym składnikiem są gorzkie korzenie pobudzające układ trawienny oraz mieszanki ziół o działaniu oczyszczającym organizm z toksyn.
Okładka książki Najlepsze kuracje z Apteki Pana Boga Maria Treben

44,90 zł 27,20 zł


Najbardziej znana książka Marii Treben Apteka Pana Boga idealnie tra­fiła w swój czas. Ukazała się w wydawnictwie Ennsthaler w 1980 roku i od tamtego czasu jest nieprzerwanie obecna na rynku księgarskim. Przetłumaczono ją na 27 języków! Dzięki rozległej wiedzy zielarskiej oraz przepisom i wskazówkom Maria Treben pomogła wielu ludziom odzyskać zdrowie. Jednak zawsze podkreślała z wielką skromnością, że skuteczne terapie są możliwe nie dzięki niej, ale dzięki dobroci Boga, który podarował ludziom zioła lecznicze. Niniejsza książka, Najlepsze kuracje Marii Treben zawiera fragmenty listów otrzymanych przez autorkę od wdzięcznych czytelniczek i czy­telników z różnych stron świata. Podziękowania i relacje z uzdrowień zachęcają do korzystania z dawnej wiedzy zielarskiej i pokazują, że przy chęci wyzdrowienia terapia ziołami może być naprawdę skuteczna. Książkę tę przetłumaczono m.in. na języki: angielski, francuski, holenderski, polski, węgierski, rumuński, słoweński, chorwacki, serbski, grecki i japoński.
Okładka książki Po Jezusie

249,00 zł 150,82 zł


Książka Po Jezusie. Pierwsze wieki chrześcijaństwa jest dziełem monumentalnym w swojej skali oraz encyklopedycznym pod względem wykonania. Przedstawia ona Czytelnikom szeroką panoramę historii rozwoju myśli, literatury, teologii i kultury materialnej pierwotnego chrześcijaństwa. Moment początkowy to rozpoczęcie działalności pierwszej wspólnoty jerozolimskiej skupionej wokół pamięci o życiu i nauczaniu Jezusa oraz enigmatycznego doświadczenia, jakie miał przeżyć Paweł z Tarsu (wtedy jeszcze Szaweł prześladowca) na drodze do Damaszku, aby stać się pierwszym wielkim propagatorem Dobrej Nowiny. Zakres czasowy opisywanych wydarzeń sięga aż po okres prześladowań za cesarzy Decjusza i Waleriana (połowa III w.), gdy chrześcijaństwo musiało stanąć do otwartej konfrontacji z teologią polityczną cesarskiego Rzymu i nieakceptowanymi ze swojej perspektywy ambicjami instytucji państwa.Ten przełomowy okres w historii chrześcijaństwa, zgodnie z tytułem, obejmuje pierwsze wieki po Jezusie. Były to czasy konstytutywne dla chrześcijaństwa jako religii, która często w niełatwy i nieoczywisty sposób musiała nabrać swojej specyfiki oraz zbudować własną tożsamość i myśl oraz zbudować struktury (stąd też i kwestia wynalezienia chrześcijaństwa). Odbywało się to w pewnym dystansie, a czasem nawet w otwartej opozycji zarówno wobec judaizmu, z którego się ta religia wywodziła, jak i kultury grecko-rzymskiej, w której wyrosła. To właśnie w tym okresie dokonała się przemiana początkowo marginalnego ruchu zwolenników nauk Jezusa w znaczące zjawisko religijne, instytucjonalne i społeczne, które wkrótce miało przekroczyć bariery Imperium, aby finalnie odegrać bardzo istotną rolę w dalszej historii świata."Po Jezusie" to efekt pracy ponad 80 uznanych specjalistów, zarówno badaczy różnych wyznań, jak i uczonych niekonfesyjnych, którzy z wykorzystaniem nauk historycznych, archeologii, papirologii i epigrafiki, jak również literaturoznawstwa, religioznawstwa, ikonologii czy historii teologii lub socjologii ruchów religijnych pragną zaprezentować Zainteresowanym nowoczesne kompendium wiedzy o wczesnym chrześcijaństwie i o świecie, w którym przyszło mu się rozwijać. Jest to przy tym dzieło zgodne z najbardziej aktualnym stanem wiedzy (uwzględniające jednak także różnice interpretacji badawczych oraz kwestie dyskusyjne), które do rąk polskiego Czytelnika mamy przyjemność oddać niedługo po ukazaniu się francuskiego oryginału (2020).- dr Sławomir Poloczek
Okładka książki Biblia olejków eterycznych

119,90 zł 72,62 zł


 Ta wyjątkowa, kompletna i praktyczna książka zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, by żyło się lepiej: Poznaj 79 najskuteczniejszych olejków eterycznych: z drzewa herbacianego, lawendy, rozmarynu, golterii, kocanki, ylang-ylang… każdy o indywidualnych właściwościach. Stosuj najlepsze drogi podawania olejków, żeby osiągnąć ich maksymalne działanie i bezpieczeństwo. Dzięki naszym przejrzystym grafikom poznaj obszary aplikacji olejków i wykonuj odpowiednie zabiegi uzupełniające. Stwórz spersonalizowany zestaw, aby zawsze mieć pod ręką niezbędne buteleczki olejków. Dzieci, przyszłe mamy, seniorzy: każdy znajdzie coś dla siebie. Wrzuć do torebki trzy awaryjne olejki eteryczne: przeciwbólowy i ułatwiający trawienie (mięta), antystresowy (rumianek), na katar/przeziębienie/grypę (ravintsara).   DANIELE FESTY przez długi czas pracowała jako farmaceutka. Pasjonatka olejków eterycznych, autorka wielu bestsellerowych książek, w tym Ma bible de la réflexologie et de l’acupression aux huiles essentielles, guide visuel, Ma bible anti-douleurs avec les huiles essentielles, Mes 1 000 ordonnances huiles essentielles, wydanych przez wydawnictwo Leduc.s. Sprzedała dwa miliony książek na całym świecie.
Okładka książki Jadalny las

57,00 zł 33,38 zł


Wyobraźcie sobie zalesiony ogród, po którym będziecie się przechadzać podczaszbierania owoców niezależnie od pory roku. Miejsce, w którym będziecie zrywać kiwi ifasolę z pędów owiniętych wokół gałęzi gruszy albo truskawki dojrzewające pod gronamiporzeczki, albo sałatę rosnącą pod owocami świdośliwy To wszystko jest w zasięguręki tych, którzy zaangażują się w projekt jadalnego lasu.Opierając się na doświadczeniu nabywanym we Francji, Damien Dekarz daje nie tylkoinstrukcje, lecz także wiele przykładów, które umożliwiają stworzenie własnego ogroduleśnego. Dzięki tej książce, opatrzonej licznymi zdjęciami i pięknymi rysunkami,będziecie mogli stworzyć miejsce obfitości zachowujące różnorodność biologiczną.Nie będziecie mieli potrzeby stosowania insektycydów, herbicydów czy fungicydów, abyuzyskać obfite plony. Autor zamieszcza wiele prostych, praktycznych i przystępnieopisanych informacji na temat szczepienia, cięcia, zapylania, sadzenia i wszelkichinnych zabiegów, które zapewnią wam sukces w realizacji projektu.Opis ponad 230 roślin użytkowych, uprawy grzybów oraz chowu zwierząt umożliwi wamuzyskanie ogromnej różnorodności produktów spożywczych.
Okładka książki Terapia rysowaniem

49,90 zł 30,23 zł


Terapia rysowaniem pomoże ci wprowadzić codzienny zwyczaj szkicowania, który zmieni twoje nastawienie i uwolni cię od negatywnego myślenia oraz niekontrolowanych emocji, otworzy przed tobą sferę nieograniczonych możliwości. Używając sztuki, aby stworzyć połączenie między lewą i prawą półkulą mózgu, Terapia rysowaniem uwolni w tobie podstawową ludzką potrzebę tworzenia, wyrażania i odczuwania niezależnie od tego, czy uważasz się za artyst(k)ę czy nie. Autorka Sheila Darcey odkryła, że akt szkicowania i swobodnego rysowania nadawanie formy fizycznej swojemu światu wewnętrznemu stanowi potężne narzędzie przepracowywania uczuć. Jeden prosty szkic zainicjował codzienną praktykę rysowania i rozwinął w metodę medytacji oraz terapii, którą Sheila dzieli się z tysiącami uczniów.
Okładka książki Powrót do życia

44,90 zł 32,16 zł


Doktor Jim Tucker spędził ponad dziesięć lat, badając przypadki dzieci, które twierdzą, że pamiętają swoje dawne życia. W książce Powrót do życia przedstawia relacje z pierwszej ręki ze spotkań z tymi niezwykłymi dziećmi, głównie w Ameryce, prezentując ich historie rodzinne, a także własne poszukiwania. Jego celem jest rzetelne ustalenie faktów - co mówi dziecko, jak reagują na to rodzice, czy słowa dziecka pasują do wydarzeń z życia rzeczywistych osób zmarłych i czy dziecko mogło pozyskać wiedzę na ich temat tradycyjnymi sposobami. Tucker dotarł do przypadków, które stanowią przekonujące dowody na to, że niektóre dzieci naprawdę pamiętają swoje życie z okresu, gdy były inną osobą, w innym czasie.Czytelnicy poznają chłopca, który opisuje dawne życie na małej wyspie. Gdy Tucker zabiera go na tę wyspę, znajduje szczegóły, które dokładnie pasują do jego słów. Inny chłopiec pokazuje fotografię z lat 30. XX wieku, na której rozpoznaje sam siebie. Po wielu wysiłkach zmierzających do identyfikacji mężczyzny ze zdjęcia okazało się, że liczne wspomnienia chłopca odpowiadają elementom życiorysu tego mężczyzny. Inny chłopiec wkrótce po swoich drugich urodzinach zaczyna dzielić się wspomnieniami pilota z II wojny światowej, którego udało się zidentyfikować. Prowokująca i fascynująca książka Powrót do życia to propozycja nowego spojrzenia na kwestię życia po śmierci.
Okładka książki Do zobaczenia na szczycie

79,90 zł 48,40 zł


Zig Ziglar to jeden z największych motywatorów naszych czasów. Przez wiele dziesięcioleci zachęcał, podnosił na duchu i inspirował rzesze ludzi. Jego przełomowy bestseller Do zobaczenia na szczycie (See You at the Top) jest i na zawsze pozostanie autentycznym amerykańskim klasykiem literatury motywacyjnej.Do zobaczenia na szczycie podkreśla wartość zdrowego obrazu własnej osoby i pokazuje, jak go budować i wzmacniać. Nastawienie na cele osobiste jest istotną częścią każdego programu rozwijającego kompetencje prowadzące do osiągania sukcesów. Ta niezwykła książka mówi o tym, jak wyznaczać i osiągać te cele, a także zawiera instrukcje krok po kroku, jak zmienić sposób myślenia o sobie i swoim otoczeniu.Książka Do zobaczenia na szczycie jest powszechnie stosowana przez duże korporacje i małe firmy, szkoły, agencje rządowe, zakłady karne i organizacje sprzedażowe wszędzie tam, gdzie motywacja i samodoskonalenie uważane są za priorytet w działaniu.Niniejsze wydanie, poprawione i zaktualizowane z okazji dwudziestej piątej rocznicy funkcjonowania na rynku, eksponuje znaczenie uczciwości, lojalności, wiary i silnego charakteru w zdobyciu osobistego sukcesu. Została przetłumaczona na kilkanaście języków, sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy, a niesłabnące zapotrzebowanie sprawia, że ciągle jest wznawiana i znajduje coraz to nowych nabywców.
Okładka książki Nieskończone życie

44,90 zł 24,69 zł


"ZROZUMIEĆ ŚMIERĆ, ABY ZROZUMIEĆ ŻYCIE. TAKI JEST CEL”. Ta książka w głęboki, a zarazem przystępny sposób przedstawia podróż, którą wszyscy odbywamy po śmierci. Szczegółowo opisuje, jak wygląda życie po „tamtej stronie” i jaki ma ono wpływ na nasze obecne życie na ziemi. Dzięki tej wiedzy znajdujemy odpowiedzi na pytania, które zawsze sobie stawialiśmy: Dokąd idziemy po śmierci? Po co tu jesteśmy? Jaki jest sens naszego życia? Dlaczego zawsze przytrafia nam się to samo? W jaki sposób duchy mogą komunikować się z bliskimi? Publikacja ta została oparta na najważniejszych badaniach i rzeczywistych przykładach, które autor zebrał podczas regresji ze swoimi pacjentami, dzięki czemu przybliża nas do prawdziwej rzeczywistości życia po śmierci, pozbawionej wpływów religijnych czy filozoficznych. Autor porusza również dwie kwestie ściśle związane ze śmiercią: towarzyszenie umierającym oraz proces żałoby. Jeżeli czytałeś Wędrówkę dusz dr. Michael Newtona, to Joaquín Cámara zaprasza do kolejnej lektury. Joaquín Cámara ukończył psychologię, jest specjalistą w zakresie terapii żałoby i ekspertem w dziedzinie regresji do przeszłych wcieleń i życia pomiędzy wcieleniami. Od ponad dziesięciu lat bada zagadnienie życia po śmierci oraz wykorzystuje tę wiedzę w swojej pracy psychoterapeutycznej. Prowadzi bloga i społeczność internetową pod nazwą Círculo de Búsqueda (Krąg poszukiwań), liczącą ponad milion czytelników. https://circulodebusqueda.wordpress.com/

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj