KATEGORIE [rozwiń]

Oseman Alice

Okładka książki Heartstopper Tom 3 (Wydanie specjalne)

59,90 zł 41,27 zł


Charlie i Nick tworzą szczęśliwą parę, ale wciąż boją się o to, co powiedzą inni. Bo każda miłość potrzebuje wsparcia, żeby rozkwitnąć. Trzeci tom cyklu Heartstopper opowiada o skomplikowanym procesie „wychodzenia z szafy". Charlie i Nick są ze sobą szczęśliwi, ale nie potrafią cieszyć się sobą tak do końca, dopóki nie są szczerzy ze swoimi bliskimi i dopóki wciąż jest w nich lęk przed odrzuceniem i brakiem zrozumienia ze strony innych ludzi.
Okładka książki Radio Silence

49,90 zł 28,32 zł


A jeśli wszystko, co myślisz o sobie, okaże się nieprawdą?Frances zawsze świetnie się uczyła i miała jeden cel: dostać się na wymarzony, elitarny uniwersytet. Wydawałoby się, że nic nie może stanąć jej na drodze: ani przyjaciele, ani wstydliwy sekret, ani nawet ona sama.Ale kiedy spotyka Aleda, twórcę jej ulubionego podcastu, odkrywa zupełnie nowy świat. Aled otwiera drzwi do prawdziwej Frances, a ona po raz pierwszy doświadcza szczerej przyjaźni i zaczyna poznawać siebie.Marzenia dziewczyny rozbijają się o to, kim była dawniej i kim tak naprawdę pragnie być. Wie, że musi stawić czoło przeszłości, by raz na zawsze się z nią rozprawić i móc wreszcie być po prostu sobą.
Okładka książki Heartstopper Tom 5

49,90 zł 28,32 zł


W piątej części Heartstoppera towarzyszymy Nickowi i Charliemu w chwilach przełomowych - przed nimi pierwsze doświadczenia seksualne i pierwsze dorosłe decyzje. Nieubłaganie zbliża się koniec szkoły i Nick musi podjąć decyzję o tym, dokąd pojedzie na studia. Czy wybierze uczelnię blisko domu, żeby nie opuszczać mamy i ukochanego chłopaka, czy może zdecyduje się podążyć za własnym pragnieniem? Podczas gdy on zastanawia się, kim właściwie jest, Charlie pracuje nad relacją z matką i nad sobą samym.
Okładka książki Heartstopper Volume 5
nowość

71,99 zł 65,47 zł


Heartstopper Volume 5
Okładka książki Heartstopper Tom 2  (Wydanie specjalne)

59,90 zł 33,99 zł


Drugi tom znakomicie przyjętego komiksu HEARTSTOPPER autorstwa Alice Oseman w nowej szacie graficznej!Pierwszy tom serii Heartstopper kończy się po pierwszym pocałunku Charliego i Nicka, drugi natomiast przynosi odpowiedź na pytanie, co się stało dalejDlaczego Nick przestraszył się i uciekł? Czy uda mu się zrozumieć swoją seksualność - i, przede wszystkim, czy rzeczywiście jest gejem? A może to wcale nie takie proste? Czy Charlie naprawdę mu się podoba, czy może rację ma jednak Tao, który boi się, że ktoś znowu skrzywdzi jego przyjaciela?W drugim tomie Charlie i Nick muszą zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami, ale też ze światem zewnętrznym. Bo czy można naprawdę być ze sobą, nikomu o tym nie mówiąc?W Netflixie można obejrzeć 8-odcinkowy serial na podstawie 1 i 2 tomu komiksu. Scenarzystką serialu jest Alice Oseman.W sierpniu 2023 premiera drugiego sezonu!W rolach głównych: Kit Connor (jako Nick) oraz Joe Locke (jako Charlie).Nie zdziwcie się, jeśli serce zabije Wam mocniej. Jak się okazuje, można się zakochać nie tylko w człowieku, ale i w książce.Przemek Staroń, autor książki ,,Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem"Uwielbiam zabawną i uroczą kreskę Alice Oseman, której udało się stworzyć niesamowicie sympatyczne postacie. Potrzebujemy więcej takich historii o młodych osobach LGBT+, które po prostu żyją i zmagają się z realistycznymi, ale możliwymi do pokonania problemami.Maja Heban, Noizz.pl
Okładka książki Heartstopper Tom 1 Chłopak spotyka chłopaka (Wydanie specjalne)

59,90 zł 33,99 zł


Kultowa powieść graficzna w nowej odsłonie, uzupełniona o dodatkowy mini-komiks! Charlie i Nick poznają się w szkole. Charlie był tam prześladowany, ale wreszcie może otwarcie mówić o swojej orientacji. Nick gra w szkolnej drużynie rugby i słyszał trochę o Charliem – chłopaku, który został wyoutowany rok wcześniej – choć nigdy nie miał okazji z nim porozmawiać. Nick i Charlie trafiają na wspólne zajęcia i siadają w jednej ławce. Szybko stają się przyjaciółmi i wkrótce Charlie zakochuje się w Nicku, choć wydaje mu się, że nie ma najmniejszych szans. Obaj mają wspólne pasje, odwiedzają się w domach. Przyjaciele Charliego nie rozumieją: co on widzi w tym potężnym chłopaku z drużyny sportowej? Sam Nick nie do końca rozumie, co się z nim dzieje, ale czuje, że to przy Charliem może być nareszcie sobą. Wreszcie, podczas urodzinowej imprezy kolegi Nicka, dochodzi do przełomu w ich relacji. Charlie zostaje z pytaniem: co się właściwie wydarzyło i czy Nick odwzajemnia jego uczucie? W Netflixie można obejrzeć 8-odcinkowy serial na podstawie 1 i 2 tomu komiksu. Scenarzystką serialu jest Alice Oseman.Wiosną 2023 premiera drugiego sezonu! W rolach głównych: Kit Connor (jako Nick) oraz Joe Locke (jako Charlie). Nie zdziwcie się, jeśli serce zabije Wam mocniej. Jak się okazuje, można się zakochać nie tylko w człowieku, ale i w książce. Przemek Staroń, autor książki ,,Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” Uwielbiam zabawną i uroczą kreskę Alice Oseman, której udało się stworzyć niesamowicie sympatyczne postacie. Potrzebujemy więcej takich historii o młodych osobach LGBT+, które po prostu żyją i zmagają się z realistycznymi, ale możliwymi do pokonania problemami. Maja Heban, Noizz.pl Niezwykle ciepła i urzekająca w swojej prostocie powieść. Z jednej strony mamy tutaj pewien romansowy stereotyp: umięśniony szkolny sportowiec i niedostępny muzyk. Z drugiej zaś lekkość powieści, która dzieje się w szkolnej przestrzeni. Coprzeczytac.pl Autorka daje szanse wielu młodym czytelnikom utożsamić się z Charliem i Nickiem – zwyczajnymi chłopakami, na których drodze pojawiło się uczucie. Choć brzmi to banalnie, książka Oseman, dzięki swojej zawrotnej popularności, może przynieść wiele dobrego. Szczególnie, gdy ukazuje się w kraju, w którym Charliemu nie byłoby (aż) tak łatwo. Xiegarnia.pl
Okładka książki I Was Born for This

49,90 zł 28,32 zł


Kolejna szczera i ciepła opowieść od Alice Oseman, bestsellerowej twórczyni Heartstoppera i Loveless - wyjątkowo zabawna i niezwykle poruszająca książka o tożsamości, przyjaźni i sławie.W życiu Angel Rahimi liczy się tylko jedno: The Ark - pop-rockowe trio chłopaków, które podbija świat. Jako członkini ich fandomu zyskała wszystko, co kocha - przyjaciółkę Juliet, marzenia i swoje miejsce w świecie. Jej muzułmańska rodzina nie pochwala zachwytów Angel, ale dziewczyna podskórnie czuje, że są w niej emocje i tęsknoty, których jej bliscy nigdy nie zrozumieją.Jimmy Kaga-Ricci wszystko zawdzięcza The Ark. Jest frontmanem zespołu, a gra w kapeli z przyjaciółmi to spełnienie jego marzeń, nawet jeśli tylko podsyca jego niepokój. Choć fani w pełni akceptują fakt, że Jimmy jest osobą trans, są stale obecni w jego życiu, trzymając kciuki za relację Jimmy'ego z wieloletnim przyjacielem i kolegą z zespołu, Rowanem. Jednak Jimmy i Rowan są tylko przyjaciółmi, a Rowan ma sekretną dziewczynę, o której fani nigdy się nie dowiedzą.Marzenia nie zawsze spełniają się tak, jak to sobie zaplanowaliśmy. Kiedy Jimmy i Angel niespodziewanie zbliżają się do siebie, odkrywają, jak dziwne i zaskakujące może być zmierzenie się z rzeczywistością.W Polsce pierwszy tom Heartstoppera zdobył prestiżowy tytuł najlepszego komiksu 2021 w plebiscycie czytelniczym portalu lubimyczytac.pl, a druga część komiksu uzyskała nominację do nagrody BESTSELLERY EMPIKU 2022 w kategorii KSIĄŻKA YOUNG ADULT.
Okładka książki Heartstopper Volume 1

89,00 zł 72,05 zł


Now in a gorgeous special-edition hardback: with an extra never-before-in-print mini-comic THE DREAM, beautiful endpapers and an exquisite foiled cover, this is an unmissable edition. Heartstopper is the bestselling LGBTQ+ graphic novel series about life, love, and everything that happens in between. *Also an acclaimed live-action Netflix series!* 'Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind. Beautifully paced. I loved this book.' RAINBOW ROWELL, author of Carry On Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. Charlie and Nick are at the same school, but they've never met ... until one day when they're made to sit together. They quickly become friends, and soon Charlie is falling hard for Nick, even though he doesn't think he has a chance. But love works in surprising ways, and Nick is more interested in Charlie than either of them realised. By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small moments of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us. 'The queer graphic novel we wished we had at high school.' Gay Times This special-edition hardback contains an extra never-before-in-print mini-comic, THE DREAM, in black and white; beautiful endpapers and an exquisite foiled cover.
Okładka książki Heartstopper Volume 1

63,99 zł 58,20 zł


*Now a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. Heartstopper is the bestselling LGBTQ+ graphic novel: this new edition – with a cover including Alice Oseman’s artwork and photographs showing characters from the Netflix show – also contains exclusive pages from Alice’s original TV scripts. ‘Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind. Beautifully paced. I loved this book.’ RAINBOW ROWELL, author of Carry On Charlie and Nick are at the same school, but they’ve never met … until one day when they’re made to sit together. They quickly become friends, and soon Charlie is falling hard for Nick, even though he doesn’t think he has a chance. But love works in surprising ways, and Nick is more interested in Charlie than either of them realised. By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small moments of Nick and Charlie’s lives that together make up something larger, which speaks to all of us. ‘The queer graphic novel we wished we had at high school.’ Gay Times This is the TV tie-in edition of the first volume of Heartstopper.
Okładka książki Heartstopper. Książka pełna twoich kolorów

39,90 zł 22,64 zł


Zapraszamy do współtworzenia świata, który powstał dzięki wyjątkowej kresce Alice Oseman. Rozgość się w nim na dłużej!Książka wprowadzi cię w przytulne i ciepłe kadry kultowego cyklu Heartstopper - nadaj barwę emocjom, które na co dzień towarzyszą Nickowi i Charliemu, a gdzieniegdzie napisz w dymkach własne dialogi.Idealny dodatek dla fanów serii, który przypomni ci ulubione sceny i pozwoli przeżyć tę piękną historię jeszcze raz, a nawet dodać coś od siebie!Chłopak spotyka chłopaka. Zaprzyjaźniają się. Zakochują się.Książka pełna wyjątkowych ilustracji z bestsellerowej serii Heartstopper autorstwa Alice Oseman. Niektóre pojawiają się tu po raz pierwszy.Można w niej znaleźć nie tylko ulubione postacie i sceny, takie jak pierwszy pocałunek Nicka i Charliego czy ich podróż do Paryża, ale też wydarzenia z życia Tao i Ellie, Tary i Darcy oraz wielu innych bohaterów. Jest tu też kilka wcześniej niepublikowanych ilustracji! Na niektórych stronach autorka zostawiła puste dymki, dając czytelnikowi pole do popisu!
Okładka książki Solitaire

44,90 zł 25,48 zł


"Buszujący w zbożu" ery cyfrowej.THE TIMESCzuła i szczera opowieść o dojrzewaniu, trudnych relacjach z rówieśnikami, samotności i nieustającym poszukiwaniu siebie.Tori Spring jest uczennicą dwunastej klasy. Lubi spać i blogować. Nie ma zbyt wielu przyjaciół. Najbardziej ceni sobie swoje własne towarzystwo.Nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się Michael Holden - tajemniczy chłopak, który powoduje, że w Tori budzą się uczucia, o które nigdy by siebie nie podejrzewała. Trudno ich skomplikowaną relację jednoznacznie nazwać "prawdziwą przyjaźnią". Michael wydaje się tak wyjątkowy i nieprzystający do tego, co dzieje się wokół, że Tori zastanawia się nawet, czy on istnieje naprawdę.W tym samym czasie w szkole pewna grupa przejmuje władzę. Z pozoru niewinne żarty, dotykające głównie nauczycieli, okazują się jednak tragiczne w skutkach. Tori stara się zapobiec katastrofie i próbuje dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi. Niestety, dziewczyna nie potrafi sobie nawet wyobrazić, jakie to będzie miało dla niej konsekwencjeŻycie nastolatki diametralnie się zmieni pod wpływem szkolnych wydarzeń i nieoczekiwanych powrotów do przeszłości.Czy na lepsze?Literacki debiut Alice Oseman, osoby autorskiej bestsellerowego cykluHeartstopper oraz doskonale przyjętej powieści Loveless, która w 2021zdobyła YA Book Prize - nagrodę, przyznawaną najlepszym książkomdla nastolatków i młodych dorosłych.W Solitaire po raz pierwszy pojawiają się szkice postaci, które stały sięinspiracją do stworzenia ukochanej przez czytelników serii powieścigraficznych o przygodach Nicka i Charliego.
Okładka książki The Heartstopper Yearbook

89,00 zł 55,87 zł


*Now an acclaimed live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. This joyful trip into the LGBTQ+ world of Heartstopper is the perfect gift for anyone who loves the graphic novels or Netflix TV series – from Alice Oseman, bestselling author and winner of the YA Book Prize. Now in full colour for the first time! Praise for Heartstopper: ‘Absolutely delightful. Sweet, romantic, kind. Beautifully paced. I loved this book.’ RAINBOW ROWELL, author of Carry On The full-colour Heartstopper Yearbook is packed full of exclusive content from the Heartstopper universe – including never-before-seen illustrations, an exclusive mini-comic, a look back at Alice’s Heartstopper artwork over the years, character profiles, trivia, and insights into her creative process – all narrated by a cartoon version of Alice herself. By the winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie’s lives that together make up something larger, which speaks to all of us. Praise for Heartstopper: ‘The queer graphic novel we wished we had at high school.’ Gay Times
Okładka książki This Winter

32,90 zł 18,97 zł


This Winter to nowela z uniwersum Heartstoppera, napisana... przed Heartstopperem.Kilka godzin z życia Charliego Springa, Nicka Nelsona, Tori i Oliviera - oraz ich bliskich. Opowieść o miłości, rodzinie i trudnościach w nazywaniu rzeczy po imieniu.Boże Narodzenie to czas, który spędzamy z rodziną. W rodzinie Springów nigdy nie było to łatwe. Tym bardziej w tym roku, kiedy do stałych problemów i obowiązkowego konfliktu między dziadkami, dochodzą problemy ze zdrowiem Charliego. Świąteczny posiłek przy wspólnym stole to przecież idealny moment, by nagromadzone we wszystkich emocje wybuchły...Czy święta podzielą rodzinę Springów, czy może połączą ich na nowo?
Okładka książki Radio Silence

44,99 zł 29,27 zł


PRZECZYTAJ WYJĄTKOWĄ POWIEŚĆ AUTORKI BESTSELLEROWEGO „HEARTSTOPPERA” Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć – ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama! Niespodziewanie dziewczyna zostaje zauważona przez Radio Silence, autora swojego ulubionego podcastu, i otrzymuje propozycję współpracy – miałaby tworzyć grafiki do nowych odcinków. Dzięki zawartym znajomościom Frances zaczyna odkrywać siebie na nowo i zastanawiać się, czy wybrana przez nią droga na pewno jest jej przeznaczona. Wkrótce będzie musiała zdecydować, którą wersją siebie chce być... z wszelkimi tego konsekwencjami. A bycie sobą wymaga odwagi. ALICE OSEMAN jest nagradzaną autorką książek, ilustratorką i scenarzystką. Kontrakt na debiutancką powieść „Solitaire” podpisała w wieku osiemnastu lat. Tytuł ten zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i czytelników. Podobnie jak jej bohaterowie Alice była kiedyś sarkastyczną nastolatką, spędzającą cały swój wolny czas w internecie. Obecnie nadal aktywnie udziela się w mediach społecznościowych (które były jej główną inspiracją podczas pisania „Radio Silence” i „Solitaire”), tworzy powieść graficzną Heartstopper, publikowaną w Polsce przez Wydawnictwo Jaguar, a także jest scenarzystką jej serialowej adaptacji emitowanej na platformie Netflix.
Okładka książki Loveless

57,99 zł 52,75 zł


It was all sinking in. I’d never had a crush on anyone. No boys, no girls, not a single person I had ever met. What did that mean? Georgia has never been in love, never kissed anyone, never even had a crush – but as a fanfic-obsessed romantic she’s sure she’ll find her person one day. As she starts university with her best friends, Pip and Jason, in a whole new town far from home, Georgia’s ready to find romance, and with her outgoing roommate on her side and a place in the Shakespeare Society, her ‘teenage dream’ is in sight. But when her romance plan wreaks havoc amongst her friends, Georgia ends up in her own comedy of errors, and she starts to question why love seems so easy for other people but not for her. With new terms thrown at her – asexual, aromantic – Georgia is more uncertain about her feelings than ever. Is she destined to remain loveless? Or has she been looking for the wrong thing all along?
Okładka książki I was born for this

57,99 zł 52,75 zł


For Angel Rahimi life is about one thing: The Ark – a pop-rock trio of teenage boys who are taking the world by storm. Being part of The Ark’s fandom has given her everything she loves – her friend Juliet, her dreams, her place in the world. Jimmy Kaga-Ricci owes everything to The Ark. He’s their frontman – and playing in a band with his mates is all he ever dreamed of doing. But dreams don’t always turn out the way you think and when Jimmy and Angel are unexpectedly thrust together, they find out how strange and surprising facing up to reality can be. A funny, wise, and heartbreakingly true coming of age novel. I Was Born for This is a stunning reflection of modern teenage life, and the power of believing in something – especially yourself.
Okładka książki Solitaire

57,99 zł 52,75 zł


My name is Tori Spring. I like to sleep and I like to blog. Last year – before all that stuff with Charlie and before I had to face the harsh realities of A-Levels and university applications and the fact that one day I really will have to start talking to people – I had friends. Things were very different, I guess, but that’s all over now. Now there’s Solitaire. And Michael Holden. I don’t know what Solitaire are trying to do, and I don’t care about Michael Holden. I really don’t. This incredible debut novel by outstanding young author Alice Oseman is perfect for fans of John Green, Rainbow Rowell and all unflinchingly honest writers.
Okładka książki Nick i Charlie. Heartstopper. Nowela

32,90 zł 18,68 zł


Marzenia i miłość nie zawsze chodzą w parze... Czy pierwsza miłość może być tą na całe życie?Opowiadanie ze świata Heartstoppera.Bohaterowie, których poznawaliśmy w kolejnych tomach bestsellerowego cyklu komiksowego Heartstopper Alice Oseman, wracają w nowej odsłonie gatunkowej.Nick i Charlie to nowela opisująca moment kryzysowy dla każdego szkolnego związku: ten, w którym drogi zakochanych się rozchodzą. Chłopcy są razem od dwóch lat i spędzają wspólnie niemal każdą wolną chwilę, przychodzi jednak koniec roku szkolnego, który dla Nicka oznacza całkowite pożegnanie ze szkołą. Chłopak jest podekscytowany perspektywą wyjazdu na uniwersytet, nowy etap w jego życiu oznacza jednak wyprowadzkę i rozstanie z Charliem.Forma prozatorska pozwala jeszcze lepiej poznać Nicka i Charliego - dojrzalszych, bogatszych o wiele doświadczeń, ale wciąż w sobie zakochanych. Ilustracje schodzą tym razem na drugi plan, a autorka bliżej przygląda się temu, co dzieje się w głowach bohaterów.
Okładka książki Loveless

44,90 zł 25,48 zł


Wszystko to zaczęło do mnie docierać. Nigdy w nikim się nie kochałam. Ani w chłopcach, ani w dziewczynach, ani w żadnej osobie, którą kiedykolwiek poznałam. Co to znaczy?Georgia nigdy nie była zakochana, nigdy się z nikim nie całowała, nikt nigdy jej się nie podobał. Jednak jest pewna, że pewnego dnia odnajdzie swoją drugą połowę.Kiedy jej starania spełzają na niczym, zaczyna się zastanawiać,dlaczegomiłość wydaje się tak prosta dla wszystkich, tylko nie dla niej. W zderzeniu z nowymi dla niej pojęciami aseksualnością i aromantycznością Georgia staje się jeszcze bardziej niepewna swoich uczuć.Czyżby przeznaczone jej było żyć bez miłości? A może przez cały czas szukała niewłaściwej rzeczy?Mądra, ciepła i dowcipna opowieść o poszukiwaniu tożsamości i samoakceptacji.Alice Oseman to jeden z najbardziej autentycznych i najmocniej wybrzmiewających głosów we współczesnej literaturze Young Adult.Ośmioodcinkowy serial na podstawie pierwszego tomu Heartstopperaw Netflixie! Start emisji 1. sezonu: 22 kwietnia 2022.
Okładka książki Heartstopper T.4

44,90 zł 25,48 zł


Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa.Ale życie to nie bajka tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości.Charlie nie wierzył, by Nick mógł odwzajemnić jego uczucie, ale teraz są już oficjalnie parą. Charlie jest coraz bliżej wypowiedzenia dwóch magicznych słów: Kocham cię.Nick czuje podobnie, ale ma dużo na głowie: martwi go nie tylko coming out przed ojcem, ale też fakt, że Charlie może cierpieć na zaburzenia odżywiania.Kiedy lato przechodzi w jesień i zaczyna się nowy rok szkolny, Charlie i Nick muszą się wiele nauczyć o tym, co oznacza miłość.Ośmioodcinkowy serial na podstawie pierwszego tomu Heartstopperaw Netflixie!Start emisji 1. sezonu (8 odcinków): 22 kwietnia 2022.Jestem przekonana, że lektura cyklu Heartstopper wielu młodym ludziom dała poczucie, że nie są sami, a ich problemy nie są końcem świata, tylko przeszkodzą do pokonania.Maja Heban, Noizz.plNie zdziwcie się, jeśli serce zabije Wam mocniej. Jak się okazuje, można się zakochać nie tylko w człowieku, ale i w książce.Przemek Staroń,autor książki ,,Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiemNie dziwię się, że Heartstopper stał się takim fenomenem. W swej prostocie pokazuje nie tylko, że każdy zasługuje na szacunek, ale jest też powieścią, która powinna być tzw. must read dla każdego młodego czytelnika odkrywającego siebie. Ale tak naprawdę to historia pełna ciepła, zrozumienia i miłości, idealna dla każdego czytelnika, niezależnie od wieku.Natalia Zoń, poinformowani.plAlice Oseman oddaje społeczności LGBT+ należytą podmiotowość. Lektura obowiązkowa dla tych, którzy temat osób nieheteronormatywnych traktują poważniej niż twórcy politycznych frazesów.Roch Zygmunt, gazetakongresy.pl

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj