Mózgołamacze to niezwykła seria książek, które przeniosą was w świat pełen zagadek, łamigłówek i wyzwań. Znajdziecie w nich kręte labirynty, zagadkowe szukanie różnic i szczegółów na obrazkach, wciągające wykreślanki i wymagające skupienia sudoku. Te książki pozwolą wam rozwijać wyobraźnię, koncentrację, spostrzegawczość oraz zdolności logicznego myślenia. Każda strona to nowa zagadka, która czeka na rozwiązanie. Czy jesteś gotów, by podjąć wyzwanie?
Mózgołamacze to niezwykła seria książek, które przeniosą was w świat pełen zagadek, łamigłówek i wyzwań.Znajdziecie w nich kręte labirynty, zagadkowe szukanie różnic i szczegółów na obrazkach, wciągające wykreślanki i wymagające skupienia sudoku.Te książki pozwolą wam rozwijać wyobraźnię, koncentrację, spostrzegawczość oraz zdolności logicznego myślenia.Każda strona to nowa zagadka, która czeka na rozwiązanie.Czy jesteś gotów, by podjąć wyzwanie?
Gwiazdkowe łamigłówki to książka z zadaniami i łamigłówkami o tematyce bożonarodzeniowej. Znajdziecie w niej mnóstwo kreatywnych zadań, ćwiczeń logicznych, łamigłówek i rebusów, malowanek, szarad, zadań polegających na łączeniu kropek i szukaniu różnic pomiędzy obrazkami, które wprowadzą dzieci w świąteczny nastrój, umilą wolny czas i z pewnością pozwolą kreatywnie spędzić długie zimowe wieczory. Kredki w dłoń i do dzieła!
Książki z serii: Zaczytani w bajkach przedstawiają najciekawsze przygody bohaterskich piesków z Psiego patrolu oraz świnki Peppy, jej rodzinki i przyjaciół. Przeżyj przygodę z ekipą Psiego Patrolu!
Książka dzięki, której dziecko będzie zawsze miało pod ręką najciekawsze przygody swoich ulubionych bohaterów Psiego Patrolu. W środku mnóstwo kolorowych ilustracji.Idealna lektura na długie wieczory!
Książka dzięki, której dziecko będzie zawsze miało pod ręką najciekawsze przygody swoich ulubionych bohaterów Psiego Patrolu. W środku mnóstwo kolorowych ilustracji.Idealna lektura na długie wieczory!
Opowiadania dla najmłodszych miłośników. W każdej książeczce czytelnicy poznają nową, wspaniałą historię. 24 strony czytania, wielkie kolorowe ilustracje. Sprawdź, jakie przygody przytrafiły się ulubionym bohaterom!
Czasem po drugiej stronie bramy czyhają najbardziej przerażające i odrażające potwory, które budzą grozę i poczucie rozpaczy. W PODWÓJNYM LOCHU NA ŁOWCÓW CZEKAŁA GROZA, O JAKIEJ IM SIĘ NAWET NIE ŚNIŁO!
Baw się naklejkami wielokrotnego użytku. Przeczytaj opowiadanie i naklej postaci wymienione w tekście. Możesz wielokrotnie przyklejać naklejki w różnych konfiguracjach. Przyklejaj i odklejaj, ile chcesz!
Prezentowane egzemplarze mogą posiadać pewne uszkodzenia, takie jak porysowane lub nieco uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięcia, zbite narożniki itp.
A co, jeśli do krainy sztuki i piękna wkradnie się zło? Na to pytanie odpowiadają autorzy opowiadań, których akcja związana jest z Operą Narodową. W antologii znajdą się teksty czołówki polskich autorów kryminalnych - Katarzyny Gacek, Marty Guzowskiej, Joanny Jodełki, Anny Rozenberg, Gai Grzegorzewskiej, Macieja Siembiedy, Bartosza Szczygielskiego, z udziałem i pod redakcją Roberta Ostaszewskiego. Na specjalne zaproszenie dyrektora Waldemara Dąbrowskiego zwiedzili oni nawet najdalsze i najbardziej tajemnicze zakątki Teatru Wielkiego, które staną się sceną wykreowanych przez nich zbrodni. Dla miłośników muzyki i kryminału.
Prezentowane egzemplarze mogą posiadać pewne uszkodzenia, takie jak porysowane lub nieco uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięcia, zbite narożniki itp.
Zimno, zimniej, zbrodnia.
Zbiór opowiadań: Chmielarz, Ćwirlej, Ostaszewski, Rozenberg, Stachula, Szczygielski, Wroński, Szolc, - czyli śmietanka polskich autorów kryminałów w opowiadaniach ze zbrodnią w tle. Krew na śniegu wygląda tak dramatycznie... Do czytania w długie wieczory.
Tematyka pracy jest unikatowa na krajowym rynku wydawniczym. Dotychczas brakowało polskiej publikacji psychologicznej i/lub dotyczącej psychoterapii, która odnosiłaby się bezpośrednio do problematyki separacji w relacjach społecznych. Zjawisko separacji zostało przedstawione w sposób autorski, z jednoczesnym odniesieniem do literatury przedmiotu. Monografia Separacje – perspektywa rozwojowa i psychoterapeutyczna znajdzie odbiorców wśród psychologów, pedagogów i lekarzy. Mogą sięgnąć po nią również inne osoby wykonujące zawody związane z niesieniem pomocy. Tom będzie szczególnie inspirujący dla psychoterapeutów różnych nurtów teoretycznych. Z recenzji prof. dr hab. Katarzyny Schier Bogusława Piasecka, psycholożka, doktor nauk społecznych, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, adiunktka w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ, członkini Zarządu Ośrodka Szkoleń Systemowych. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych, psychoterapię par i rodzin. Działa w zespole Ambulatorium Terapii Rodzin przy Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest wieloletnią nauczycielką psychoterapii oraz autorką publikacji z tej dziedziny. Pracuje w podejściu systemowym z uwzględnieniem teorii psychodynamicznych. Katarzyna Morajda, Psycholożka, psychoterapeutka. Specjalistka w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzin i par. Pracuje w SPP-P „Krakowski Ośrodek Terapii” w Zespole Terapii Rodzin oraz Pracowni Psychoterapii „Dialogi”. Jest nauczycielką psychoterapii, prowadzi zajęcia z zakresu terapii systemowej w ramach kursów całościowych Ośrodka Szkoleń Systemowych oraz Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii. Członkini zarządu Ośrodka Szkoleń Systemowych. Jej zainteresowania zawodowe i naukowe koncentrują się wokół psychologii rodziny i psychologii rozwojowej. W ramach rozprawy doktorskiej prowadziła badania dotyczące koncepcji siebie i rozwoju tożsamości młodzieży wychowującej się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w zależności od ich sytuacji rodzinnej. Jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz wystąpień konferencyjnych dotyczących psychoterapii i pracy z rodziną. Pracuje w podejściu systemowym.
Wielki pluski trzyma Kaczogród w szachu. Obrabował skarbiec Sknerusa McKwacza i nie zostawił śladów.Seria Extra powstała na polskim rynku w 2021 roku, żebyśmy mogli przedstawić jeszcze więcej historii z Kaczogrodu - z serii Agenci i Detektywi, Galaxy, wydania jubileuszowe oraz sezonowe.Do opracowania planów tej serii sięgamy w zakamarki Kaczogrodu, które wcześniej nie ujrzały światła dziennego w tym formacie na polskim rynku.Skierowana głównie do najmłodszych czytelników, ale każdy fan humoru i opowieści z Kaczogrodu nie będzie zawiedziony. Na ponad 300 stronach czytelnik zgłębi kryminalne zagadki, uda się w podróż w przyszłość, razem z Donaldem poświętuje jego 90 rocznicę pojawienia się na ekranie oraz zgłębi tajniki przetrwania niczym młody kaczy skaut.Komiks skierowany do dzieci w wieku od 7 lat oraz wszystkich kaczkofanów.
Odkąd Atsushi Nakajima dołączył do Zbrojnej Agencji Detektywistycznej, jego życie składa się z burzliwych dni, choć nie brakuje też tych spokojnych.Pewnego razu zaczyna dochodzić do dziwnych incydentów: uzdolnieni na całym świecie, jeden po drugim, zaczynają popełniać samobójstwa. Za każdym razem miejsce zbrodni spowija niewytłumaczalna mgła. Podejrzanym w tej sprawie jest mężczyzna zwany Tatsuhiko Shibusawa – owiany tajemnicą uzdolniony zwany „Kolekcjonerem”. Równocześnie co jakiś czas pojawia się i znika manipulujący w cieniu wieloma rzeczami „Diabeł” Fiodor. Wszystko wskazuje na to, że Jokohama pogrąży się w przerażającym koszmarze…Oto komiksowa adaptacja pierwszego filmu kinowego „Bezpańskich literatów”!
"Moje pierwsze opowiastki na dobranoc to seria ciekawych opowiadań dla maluszków, które świetnie się sprawdzą jako bajki przed snem. Nie tylko pomagają dziecku się wyciszyć i przygotować do odpoczynku, ale także przekazują pozytywne wartości. Dzięki znanym i lubianym bohaterom Disneya sny maluszków będą jeszcze bardziej kolorowe. W środku znajdziesz trzy historyjki: Tuptuś pomaga innym Bambi kocha mamę Magiczne słowa"
"Moje pierwsze opowiastki na dobranoc to seria ciekawych opowiadań dla maluszków, które świetnie się sprawdzą jako bajki przed snem. Nie tylko pomagają dziecku się wyciszyć i przygotować do odpoczynku, ale także przekazują pozytywne wartości. W towarzystwie Kubusia i jego przyjaciół sny maluszków będą jeszcze bardziej kolorowe.
W środku znajdziesz trzy historyjki:
• Pory roku Kubusia
• Nowy przyjaciel
• Kubuś lepi bałwana"
Trzej wybitni zawodnicy wirtualnych rozgrywek: Hyzio, Dyzio i Zyzio zawzięcie trenują w sieci, by zdobyć mistrzostwo DuckIt League. Jednak wielkie ambicje i pragnienie sukcesu czasem prowadzą do nieporozumień, nawet wśród najbardziej zgranych drużyn. Czas przypomnieć chłopcom, czym jest sportowa rywalizacja i co sprawia, że zwycięstwo smakuje wyśmienicie. Czy Donald, sławetny mistrz Wyścigu Kaczek, podzieli się strategią wygrywania i na nowo rozbudzi w chłopcach ducha sportu?
"Witamy w Playtime Corporation! Nie zwracaj uwagi na nasze zabawki, są zupełnie nieszkodliwe... w większości. Dzięki temu podręcznikowi dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz, by zostać wzorowym pracownikiem naszej fabryki! Odkryjesz sekrety Huggyego Wuggyego, Mommy Long Legs i innych rozkosznych pluszaków, zapoznasz się z raportami o zupełnie niegroźnych incydentach i z notatkami, które pomogą ci pierwszego dnia pracy. Musisz tylko... spróbować przetrwać! Jeśli naprawdę chcesz poznać tę fabrykę, opowiem ci wszystko, co o niej wiem, a także o tym, co tu zobaczyłem i czego doświadczyłem. Dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ludziach stojących za Playtime Co. i o teoriach na jej temat, które mogą być prawdziwe. W rzeczywistości ta firma nie jest tym, czym się wydaje. P.W. "
Przed tobą oficjalny poradnik Triki, tipy i hacki, pełen sprytnych sztuczek, ciekawych wskazówek i hacków, które pomogą ci podbić świat Minecrafta! To jedna z najbardziej niesamowitych książek dla graczy. Zawarte w niej informacje bez trudu przeniosą twoją sztukę gry na wyższy poziom. Zastosowanie w praktyce proponowanych tu trików pomoże ci w pokonaniu utopców, obrońców, przywoływaczy, rozbójników, endermanów i wielu innych groźnych mobów. Wykorzystując zaś przedstawiane w tym poradniku tipy, sprawisz, że już pierwsza zbudowana przez ciebie baza na pewno będzie bezpieczna, nigdy nie zgubisz się w Świecie Podstawowym, zawsze dasz sobie radę z mózgożercami zombie i wyjdziesz obronną ręką z każdej sytuacji. Dzięki przedstawionym tu hackom posiądziesz wiedzę, jak przetrwać najazd na osadę, jak wykonać system obronny bazy, jak w bezpieczny sposób przemierzać morza lub odwiedzać Nether. Z tym poradnikiem poradzisz sobie z wszelkimi zagrożeniami!
Książka zawiera: Ustawę o obrocie instrumentami finansowymi, Ustawę o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Ustawę o nadzorze nad rynkiem kapitałowym, 23 rozporządzenia. Książka adresowana jest do prawników oraz studentów prawa, dla których znajomość obowiązujących przepisów stanowi warunek prawidłowego wykonywania zawodu. Kolejne wydania publikacji uwzględniają najnowsze zmiany, przez co zapewniają bieżącą znajomość prawa. Seria Teksty Ustaw Becka to: Aktualny stan prawny Czytelne hasła i tekst Przypisy od Redakcji Wyróżnienie najnowszych zmian Wybór aktów prawnych Indeks rzeczowy
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?