Seria kolorowanek "To już Święta!" to doskonała zabawa na okres przygotowań do świąt. Ubieranie choinki, lepienie bałwana, wyczekiwanie na Mikołaja i jego renifery - kolorowanki umilą ten magiczny czas i sprawią, że frajda będzie jeszcze większa!Chwyć kredki i zacznij kolorowanie! W środku znajdziesz także świąteczne naklejki.
Seria kolorowanek "To już Święta!" to doskonała zabawa na okres przygotowań do świąt. Ubieranie choinki, lepienie bałwana, wyczekiwanie na Mikołaja i jego renifery - kolorowanki umilą ten magiczny czas i sprawią, że frajda będzie jeszcze większa!Chwyć kredki i zacznij kolorowanie! W środku znajdziesz także świąteczne naklejki.
Seria kolorowanek "To już Święta!" to doskonała zabawa na okres przygotowań do świąt. Ubieranie choinki, lepienie bałwana, wyczekiwanie na Mikołaja i jego renifery - kolorowanki umilą ten magiczny czas i sprawią, że frajda będzie jeszcze większa!Chwyć kredki i zacznij kolorowanie! W środku znajdziesz także świąteczne naklejki.
Pierwsze angielskie słowa, radość z odkrywania i satysfakcja z rozwiązywania zadań - właśnie tak może wyglądać nauka języka angielskiego twojego dziecka. Wystarczy kilka minut dziennie, żeby wprowadzić język w naturalny sposób - przez barwne ilustracje i ciekawe, różnorodne zadania. Z odpowiednimi materiałami nauka może stać się częścią codziennej zabawy!Angielski. Teczka edukacyjna. Dla klas 1-3 została przygotowana z myślą o dzieciach, które stawiają pierwsze kroki w nauce języka i potrzebują wsparcia dopasowanego do swojego wieku. To przemyślany zestaw, który ułatwia naukę w domu - w spokojnym rytmie, z ciekawością i radością. Pomaga budować solidne podstawy językowe, rozwija zainteresowanie angielskim i wspiera dziecko w zdobywaniu kluczowych umiejętności szkolnych.W Angielski. Teczka edukacyjna. Dla klas 1-3 znajdziesz:zeszyt ćwiczeń z różnorodnymi zadaniami i zabawami językowymikolorowy plakat-wyszukiwankę z obrazkowym słowniczkiemaż 54 naklejki do nauki przez zabawęgry i wycinanki rozwijające motorykę małą oraz komunikację.Zeszyt ćwiczeń to zbiór angażujących zadań, które pomagają dzieciom przyswajać słownictwo związane z ich codziennym światem. Kolorowanie i rozwiązywanie łamigłówek nie tylko uczą języka, ale też rozwijają logiczne myślenie oraz koncentrację.Plakat-wyszukiwanka pełen barwnych ilustracji i szczegółów ułatwia zapamiętywanie angielskich słówek. To świetny sposób na naukę przez zabawę - dziecko szuka, wskazuje, nazywa i utrwala słownictwo w naturalny sposób.Kolorowe naklejki zamieniają naukę w zabawę. Pomagają lepiej zapamiętywać słówka, budują motywację i sprawiają, że dziecko z ochotą wraca do ćwiczeń - nawet tych, które już zna.Gry i wycinanki rozwijają sprawność dłoni, kreatywność oraz uczą używania prostych angielskich zwrotów w kontekście. To idealna okazja, by dziecko zaczęło mówić po angielsku z przyjemnością.Angielski. Teczka edukacyjna. Dla klas 1-3 to przyjazna forma nauki, która wspiera rozwój językowy dziecka w rytmie, który jest dla niego komfortowy. Zadbaj o dobry językowy start swojego dziecka!Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania - zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.
Chcesz, by twoje dziecko z radością poznawało język angielski i z łatwością zapamiętywało nowe słówka? Teraz to możliwe dzięki teczce edukacyjnej stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych. Na angielski nigdy nie jest za wcześnie.Angielski. Teczka edukacyjna. Dla 5-6-latków została stworzona z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają swoją językową przygodę. Ta wyjątkowa forma nauki pozwala uczyć się w domu, we własnym rytmie i z przyjemnością. To doskonały sposób, by zaciekawić dziecko językiem angielskim, zbudować solidne podstawy i przygotować dziecko na kolejne etapy nauki.Kolorowe materiały, różnorodne aktywności i pomysłowa forma nauki sprawiają, że angielski staje się zabawą, a nie obowiązkiem. Wystarczy kilka minut dziennie, by maluch zaczął rozumieć i poprawnie wymawiać pierwsze angielskie słowa - naturalnie, swobodnie i z uśmiechem.W Angielski. Teczka edukacyjna. Dla 5-6-latków znajdziesz:zeszyt ćwiczeń z różnorodnymi zadaniami i zabawami językowymikolorowy plakat-wyszukiwankę z obrazkowym słowniczkiemaż 54 naklejki do nauki przez zabawęgry i wycinanki rozwijające motorykę małą oraz komunikację.Zeszyt ćwiczeń jest pełen angażujących zadań, łamigłówek i zabaw językowych, które w naturalny sposób wspierają naukę słownictwa z codziennego otoczenia dziecka. Kategorie tematyczne, jak rodzina, zwierzęta, zabawki i wiele innych pozwalają oswoić język angielski krok po kroku. Wszystko zaprojektowane z myślą o możliwościach rozwojowych 5-6-latków.Barwny, pełen szczegółów plakat z angielskim słowniczkiem obrazkowym rozwija spostrzegawczość i ułatwia zapamiętywanie słówek. To doskonałe narzędzie do nauki przez zabawę.Naklejki to coś, co dzieci uwielbiają! Pomagają utrwalać słownictwo, motywują do działania i sprawiają, że nauka staje się jeszcze bardziej ekscytująca i różnorodna.Proste gry i aktywności manualne rozwijają motorykę małą, wspierają komunikację i wprowadzają dzieci w świat języka w sposób dynamiczny i praktyczny. Dzięki nim maluch uczy się wyrażeń potrzebnych w codziennych rozmowach.Angielski. Teczka edukacyjna. Dla 5-6-latków to przemyślana inwestycja w przyszłość - pełna radości, zabawy i pierwszych językowych sukcesów.Zadbaj o dobry językowy start swojego dziecka!Wydawnictwo EDGARD. Jako jeden z liderów segmentu językowego wyznaczamy trendy na rynku wydawniczym. Specjalizujemy się w publikacjach przeznaczonych do samodzielnej nauki języków obcych skierowanych do osób na każdym poziomie zaawansowania - zarówno do początkujących, jak też osób zaawansowanych, do pasjonatów i wielbicieli języków obcych.Wiemy, jak wspomagać wszechstronny rozwój i inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań. Opieramy swoje działania o fachową wiedzę, skuteczną metodykę oraz bardzo cenne lata doświadczeń. Dzięki temu nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, by dostarczać coraz lepszych rozwiązań, zgodnych z potrzebami osób uczących się, ich zainteresowaniami oraz możliwościami.
Nowenna nie do odparciaOdkryj tajemnicę "nowenny nie do odparcia", 54-dniowej modlitwy różańcowej, która przynosi niezliczone łaski i cuda, w tym uzdrowienia. Promotorem nowenny pompejańskiej był św. Bartolo Longo, założyciel słynnego sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach.Niezwykłe świadectwoJego nawrócenie jest niezwykłym świadectwem działania łaski Bożej, która potrafi przemienić wnętrze człowieka i sprawić, że dokona on rzeczy wielkich, zgodnych z Bożym planem i ostatecznie zostanie ogłoszony świętym. Historia życia św. Bartola daje nadzieję, że Boża interwencja jest możliwa także w twoim życiu!
Korespondencja Fryderyka Chopina to trzytomowa wieloczęściowa publikacja, zawierająca dostępne w zbiorach muzealnych, bibliotecznych lub przechowywane w kolekcjach prywatnych transkrypcje listów kompozytora w większości potwierdzone reprodukcjami istniejących autografów. Listy opatrzono merytorycznymi komentarzami polskich muzykologów, którzy nad przygotowaniem całości wydania pracowali ponad dwie dekady. Zebrana korespondencja została ułożona chronologicznie i podzielona zgodnie z najważniejszymi cezurami życia i działalności twórczej Chopina. Edycja obejmuje: listy z młodzieńczych lat artysty, z okresu spędzonego przezeń za granicą przed powstaniem listopadowym i po jego upadku, listy dokumentujące kolejny etap życia twórcy po przyjeździe do Paryża 5 X 1831 roku, a także podczas pobytu na Majorce i w Marsylii. Znajdują się tu również listy z letnich pobytów kompozytora w latach 1839–1846 w posiadłości George Sand w Nohant – aż do rozstania z pisarką w 1847 roku. Całość wydania zamykają listy z ostatnich lat życia Chopina (1848–1849), m.in. z jego podróży do Anglii i Szkocji.
Szeroko i wnikliwie opracowany materiał epistolarny będzie pomocny w identyfikacji tych autografów, które jeszcze nie pojawiły się na rynku antykwarycznym, ale wiadomo o nich z dawnych katalogów aukcyjnych, wspomnień lub innej korespondencji. Publikacja ułatwi identyfikację nieznanych adresatów i pozwoli uniknąć pomyłek przy rozpoznawaniu innych listów związanych z artystą.
Tom pierwszy, wydany w 2009 roku, mieści listy pisane od grudnia 1816 do września 1831 roku.
Tom drugi, wydany w 2017 roku w dwóch woluminach, zawiera listy:
część 1 – od listopada 1831 do września 1838 roku,
część 2 – od listopada 1838 do maja 1839 roku.
Tom trzeci, publikowany w czterech woluminach, obejmuje listy:
część 1 – od czerwca 1839 do grudnia 1843 roku,
część 2 – od stycznia 1844 do grudnia 1847 roku,
część 3 – od stycznia 1848 do września 1849 roku, a także listy, których nie udało się datować, listy do których nie było wcześniej dostępu oraz faksymilia podpisów Chopina z lat 1816–1849,
część 4 – stanowi dopełnienie głównego materiału epistolograficznego.
Publikacja finansowana w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Narodowy Program Rozwoju Humanistyki” w latach 2015–2024, nr umowy: 0303/NPRH4/H1a/83/2015.
Druk publikacji dofinansowany przez Fundację „Polska Fundacja Narodowa”.
PATRONAT HONOROWY: J.M. Rektor Uniwersytetu Warszawskiego Prof. dr hab. Alojzy Nowak.
******
Correspondence of Fryderyk Chopin. Volume 3, part 1–4. 1839–1849
Frédéric Chopin’s Correspondence is a three-volume, multipart publication, which contains composer’s letters with autograph reproductions, preserved in museums, libraries and private collections. The letters are accompanied by substantive comments of Polish Chopinologists, who worked to prepare the entire publication for 23 years. The correspondence has been organised chronologically. The third volume is published in four parts which include – part one: the letters written between June 1839 and December 1843, part two: the letters written between January 1844 and December 1847, part 3: the letters written between January 1848 and September 1849, part 4: summaries of the missing letters, biographical notes, miscellanea, bibliography, illustration sources, indexes. At the end of part three there are letters from and to Frédéric Chopin, whose dates are unknown, as well as supplements, i.e. letters previously inaccessible.
"Witaj w Zimowym Miasteczku!Mieszka tu myszka Maja - malutka pomocniczka Świętego Mikołaja.Odliczaj z nią dni do Świąt Bożego Narodzenia - od 1 do 25 grudnia, otwierając okienka z ciekawostkami i przygodami Mai. To będzie niezapomniany grudzień!Kalendarz adwentowy z 25 okienkami edukacyjnymi i rozkładanym obrazkiem w formie dużej choinki."
Powiedz a co to ? Na spacerze ten tytuł zabiera małego czytelnika na wycieczkę: do parku, na plac zabaw i na łąkę. Maluszek pozna nazwy roślin, zwierząt, pojazdów i innych rzeczy na które może się natknąć podczas codziennych spacerów z rodzicami.
Powiedz a co to? W domu ta siążka przedstawia rzeczy, zwierzęta i rośliny, które dziecko może spotkać w najbliższym otoczeniu: w pokoju, w kuchni, czy w łazience. Maluch uczy się rozpoznawać przedmioty codziennego użytku i kojarzyć je z ich nazwami.
"Moja mała encyklopedia" to przemyślana i kreatywna książka obrazkowa dla najmłodszych czytelników i czytelniczek. Została zaprojektowana tak, by od pierwszych stron urzekać maluchy i wspierać je w poznawaniu nowych słów oraz odkrywaniu otaczającego je świata.Encyklopedia podzielona jest na 10 części - każda z nich opowiada o innym temacie i zawieranowe słowa oraz przykuwające wzrok ilustracje. W środku maluchy znajdą m.in. niesamowite domy zwierząt, dowiedzą się, co znajduje się w morskiej toni i sprawdzą, jakie przedmioty wydają najgłośniejsze dźwięki. Dzięki temu lektura stanie się okazją nie tylko do wspólnej nauki, ale również będzie oznaczać chwile pełne śmiechu i niezapomnianych przygód.
Większość osób zmagających się z jakimś zaburzeniem doświadcza też innych problemów lub zaburzeń współistniejących. Rodzi to wiele pytań o to, z których protokołów terapii korzystać, jakie interwencje wdrażać i w jakiej kolejności. Naprzeciw tym wątpliwościom wychodzi niniejszy program terapeutyczny, dotyczący zaburzeń emocjonalnych – lękowych i nastroju (depresyjnych). Jest to protokół ujednolicony, ponieważ obejmuje zintegrowany zestaw procedur terapeutycznych skutecznych w przypadku całej grupy zaburzeń. Jest to także protokół transdiagnostyczny, ponieważ stworzono go z myślą o efektywnej pracy nad wszystkimi zaburzeniami emocjonalnymi, jakie mogą współwystępować u jednej osoby. Program terapeutyczny skupia się na zestawie cech predysponujących do rozwoju zaburzeń emocjonalnych: temperamentalnej skłonności do częstego przeżywania silnych negatywnych emocji (neurotyzmie), negatywnym ocenianiu własnych przeżyć emocjonalnych oraz skłonności do unikania i tłumienia emocji, czyli stosowania nieadaptacyjnych strategii regulacji emocjonalnej. Kładzie duży nacisk na pracę z emocjami, co czyni go wyjątkowym wśród protokołów terapii poznawczo-behawioralnej. Autorzy, po wprowadzeniu teoretycznym oraz przedstawieniu wyników badań potwierdzających skuteczność opisywanej metody, szczegółowo wyjaśniają, jak planować i prowadzić terapię. Prezentują pełen opis programu składającego się z ośmiu modułów, z których każdy został zilustrowany licznymi przykładami. Terapia koncentruje się na rozwijaniu uważnej świadomości emocji, rewizji automatycznych ocen poznawczych, zmianie tendencji do działania pod wpływem emocji oraz stosowaniu procedury ekspozycji. Podręcznik zawiera również informacje na temat diagnozy funkcjonalnej i zastosowania niniejszego protokołu leczenia w psychoterapii grupowej. Clair Cassiello-Robbins , David H. Barlow , Hannah T. Boettcher , Heather Murray Latin , Jacqueline R. Bullis , Kate H. Bentley , Kristen K. Ellard , Shannon Sauer-Zavala , Todd J. Farchione
Ćwicz poprawną wymowę razem z kapibarą Logusiem!Zabawy logopedyczne. Kapibara Loguś. Ćwiczę łamańce to zbiór zadań, dzięki któremu dziecko uczy się prawidłowo artykułować głoski szeregu szumiącego: SZ, Ż, CZ, DŻ. Umiejętność ich wymawiania pojawia się około piątego roku życia. Posłuchaj i przyjrzyj się, w jaki sposób dziecko wymawia te głoski. Może nadal zastępuje je głoskami ciszącymi: Ś, Ź, Ć, DŹ lub syczącymi: S, Z, C, DZ (np. zamiast CZEKOLADA mówi CEKOLADA) albo w niewłaściwy sposób układa język (np. wysuwa go między zęby) lub zniekształca je w inny sposób.Zbiór zabaw z Logusiem pomoże doskonalić i utrwalić prawidłową artykulację głosek: SZ, Ż, CZ, DŻ. Towarzyszące ćwiczeniom zabawne łamańce językowe sprawiają, że nauka staje się przyjemna i angażująca.Żeby wymawiać łamańce na luzie, poćwicz z Logusiem język i buzię!Seria Zabawy logopedyczne to zbiór zeszytów z zabawami aktywizującymi dziecko i zachęcającymi je do ćwiczenia prawidłowej wymowy.Zadania opracowane przez specjalistę wspierają rozwój mowy i pomagają w korygowaniu wad wymowy.Sympatyczni bohaterowie i kolorowe ilustracje zachęcają do nauki przez zabawę!Ciekawe polecenia z użyciem naklejek pomagają ćwiczyć motorykę małą!Zadania zostały stworzone i opracowane graficznie przez Ewelinę Protasewicz.Ewelina Protasewicz - Autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Rysuje od zawsze, a wiedzę i umiejętności o podejściu do maluchów zdobywała przez lata jako logopedka, nauczycielka, pedagożka i animatorka kultury. Pierwszymi recenzentami publikacji Eweliny są jej synowie, którzy dostarczają jej pomysłów i motywacji do pracy. Jest twórczynią projektu Rysopisy, w ramach którego dzieli się autorskimi kartami pracy, z których korzystają dzieci, nauczyciele i rodzice w całej Polsce.Kapitan Nauka to marka, która wspiera rozwój i edukację dziecka przez kreatywną zabawę.Nasze produkty dostosowane są do potrzeb maluchów, przedszkolaków oraz uczniów i rozwijają kluczowe umiejętności, m.in. naukę mowy, czytanie, liczenie czy mnożenie. Są świetną alternatywą dla smartfona czy komputera, a czas spędzony przy wspólnych rozgrywkach w gronie rodziny lub rówieśników wzmacnia więzi i umiejętności komunikacyjne. Nad zawartością merytoryczną czuwają eksperci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i terapeuci.
Ćwicz poprawną wymowę razem z kapibarą Logusiem!Zabawy logopedyczne. Kapibara Loguś. Wymawiam "r" to zbiór zadań, dzięki któremu dziecko uczy się prawidłowo artykułować głoskę "r". Umiejętność jej wymawiania pojawia się zazwyczaj między piątym a szóstym rokiem życia. Czasami artykulacja "r" sprawia trudność również starszym dzieciom. Posłuchaj i przyjrzyj się, w jaki sposób dziecko wymawia tę głoskę. Może zastępuje ją głoskami "j" lub "l" (np. zamiast REKIN mówi LEKIN) albo zniekształca ją w inny sposób (np. poprzez niewłaściwe ułożenie narządów aparatu artykulacyjnego).Zbiór zabaw z Logusiem pomoże doskonalić i utrwalić prawidłową artykulację głoski "r". Forma ćwiczeń zachęca dzieci do regularnej i efektywnej pracy nad wymową.Już się artykulacją nie przejmuję wcale, bo teraz głoskę "r" wymawiam doskonale!Seria Zabawy logopedyczne to zbiór zeszytów z zabawami aktywizującymi dziecko i zachęcającymi je do ćwiczenia prawidłowej wymowy.Zadania opracowane przez specjalistę wspierają rozwój mowy i pomagają w korygowaniu wad wymowy.Sympatyczni bohaterowie i kolorowe ilustracje zachęcają do nauki przez zabawę!Ciekawe polecenia z użyciem naklejek pomagają ćwiczyć motorykę małą!Zadania zostały stworzone i opracowane graficznie przez Ewelinę Protasewicz.Ewelina Protasewicz - Autorka i ilustratorka książek dla dzieci. Rysuje od zawsze, a wiedzę i umiejętności o podejściu do maluchów zdobywała przez lata jako logopedka, nauczycielka, pedagożka i animatorka kultury. Pierwszymi recenzentami publikacji Eweliny są jej synowie, którzy dostarczają jej pomysłów i motywacji do pracy. Jest twórczynią projektu Rysopisy, w ramach którego dzieli się autorskimi kartami pracy, z których korzystają dzieci, nauczyciele i rodzice w całej Polsce.Kapitan Nauka to marka, która wspiera rozwój i edukację dziecka przez kreatywną zabawę.Nasze produkty dostosowane są do potrzeb maluchów, przedszkolaków oraz uczniów i rozwijają kluczowe umiejętności, m.in. naukę mowy, czytanie, liczenie czy mnożenie. Są świetną alternatywą dla smartfona czy komputera, a czas spędzony przy wspólnych rozgrywkach w gronie rodziny lub rówieśników wzmacnia więzi i umiejętności komunikacyjne. Nad zawartością merytoryczną czuwają eksperci: nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i terapeuci.
Kolorowe przygody na zimowe dni!Seria kolorowanek "Zimowo" to idealna propozycja dla najmłodszych dzieci. W środku znajdą proste, urocze ilustracje z zimowymi i świątecznymi motywami - choinki, bałwanki, prezenty i wiele innych! Dzięki grubym konturom i prostym grafikom maluchy łatwiej pokolorują obrazki bez wychodzenia za linię. Każda ukończona praca da im mnóstwo satysfakcji i radości, a naklejki będą dodatkową atrakcją przy ozdabianiu rysunków.
Kolorowe przygody na zimowe dni!Seria kolorowanek "Zimowo" to idealna propozycja dla najmłodszych dzieci. W środku znajdą proste, urocze ilustracje z zimowymi i świątecznymi motywami - choinki, bałwanki, prezenty i wiele innych! Dzięki grubym konturom i prostym grafikom maluchy łatwiej pokolorują obrazki bez wychodzenia za linię. Każda ukończona praca da im mnóstwo satysfakcji i radości, a naklejki będą dodatkową atrakcją przy ozdabianiu rysunków.
Kolorowe przygody na zimowe dni!Seria kolorowanek "Zimowo" to idealna propozycja dla najmłodszych dzieci. W środku znajdą proste, urocze ilustracje z zimowymi i świątecznymi motywami - choinki, bałwanki, prezenty i wiele innych! Dzięki grubym konturom i prostym grafikom maluchy łatwiej pokolorują obrazki bez wychodzenia za linię. Każda ukończona praca da im mnóstwo satysfakcji i radości, a naklejki będą dodatkową atrakcją przy ozdabianiu rysunków.
Nadchodząca zima będzie pełna kolorów!Świąteczna frajda dla najmłodszych z serią "Zimowe kolorowanki z naklejkami"! Proste ilustracje z grubym obrysem, stworzone specjalnie z myślą o maluchach, sprawią, że kolorowanie będzie łatwe i przyjemne. Kolorując choinki, bałwanki i świąteczne ozdoby, dzieci poczują przedświąteczny klimat, a także rozwiną swoją kreatywność i sprawność manualną. Naklejki dołączone do każdego zeszytu sprawią im jeszcze więcej radości.
Nadchodząca zima będzie pełna kolorów!Świąteczna frajda dla najmłodszych z serią "Zimowe kolorowanki z naklejkami"! Proste ilustracje z grubym obrysem, stworzone specjalnie z myślą o maluchach, sprawią, że kolorowanie będzie łatwe i przyjemne. Kolorując choinki, bałwanki i świąteczne ozdoby, dzieci poczują przedświąteczny klimat, a także rozwiną swoją kreatywność i sprawność manualną. Naklejki dołączone do każdego zeszytu sprawią im jeszcze więcej radości.
Nadchodząca zima będzie pełna kolorów!Świąteczna frajda dla najmłodszych z serią "Zimowe kolorowanki z naklejkami"! Proste ilustracje z grubym obrysem, stworzone specjalnie z myślą o maluchach, sprawią, że kolorowanie będzie łatwe i przyjemne. Kolorując choinki, bałwanki i świąteczne ozdoby, dzieci poczują przedświąteczny klimat, a także rozwiną swoją kreatywność i sprawność manualną. Naklejki dołączone do każdego zeszytu sprawią im jeszcze więcej radości.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?