KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Nowaproza

Okładka książki MIASTECZKO MIDNIGHT

35,00 zł 26,41 zł


Wybierz się do niewielkiego teksańskiego miasteczka, do którego pasują jedynie obcy, w pierwszym tomie serii paranormal mystery autorstwa Charlaine Harris, czołowej autorki New York Timesa. Witajcie w Midnight, w Teksasie – miasteczku z wieloma zabitymi oknami i zaledwie kilkoma stałymi mieszkańcami, położonym na skrzyżowaniu Witch Light Road i drogi do Davy. To standardowe, niemal wymarłe miejsce. Stoi tam lombard, w którym mieszkają trzy osoby. Jedną z nich widuje się tylko w nocy. Jest restauracja, lecz ludzie, którzy się w niej zatrzymują, z reguły nie zagrzewają miejsca. Jest też nowy mieszkaniec, Manfred Bernardo, który chce tylko ciężko pracować i dopasować się do reszty. Ale Manfred ma też własny sekret...
Okładka książki Przyciągnij miłość

39,00 zł 29,43 zł


“Przyciągnij miłość“ to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji. Znakomicie sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu. Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzenia coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako pionierka coachingu i ekspert relacji, są przedstawione w książce “Przyciągnij miłość“. Tę samą sprawdzoną metodę “Przyciągnij miłość“ system zastosowała autorka i tysiące osób od 2005 r., lecząc złamane serca i przechodząc od samotności do szczęśliwej miłości i przyciągania Bratniej Duszy. Skorzystaj z narzędzi i ćwiczeń przekazywanych przez Agnieszkę, by zbudować upragnione relacje z ludźmi w związku, rodzinie i pracy. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z “Przyciągnij miłość“ nie kończy się z jego przeczytaniem. Zrób sobie lub komuś wartościowy prezent. V
Okładka książki Kobieca Moc

39,00 zł 29,43 zł


Kobieca Moc - odkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie. Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód lub Biznes z Pasją. Nowa książka odkrywa, jak odzyskać, aktywować i wznocnić Twoją Kobiecą Moc, byś miała życie, które Pokochasz. To jest najważniejsza książką, jaką kiedykolwiek przeczytasz.
Okładka książki Ewa

36,90 zł 27,84 zł


Autor bestsellera CHATA przedstawia nową porywającą powieść, która stanie się jedną z najszerzej omawianych książek dekady. Ewa to śmiała i bezprecedensowa próba zgłębienia historii o Stworzeniu, wierna źródłowym tekstom oraz wynikom wielowiekowych badań. Tak jak Chata pozwoliła czytelnikom odkryć osobistą, relację z Bogiem, tak Ewa przyniesie nam wyzwolenie od błędnych interpretacji, które zatruwają międzyludzkie relacje od czasów Edenu.
Okładka książki Miłość i Pieniądze

39,90 zł 32,90 zł


Jedyna taka książka w Polsce, która przedstawia praktyczne i transformujące podejście do Twojej relacji z pieniędzmi. Jak traktujesz pieniądze. Dlaczego przychodzą one do Ciebie z trudnością. Dlaczego jest ich za mało albo jest ich za dużo, ale nie potrafisz ich utrzymać przy sobie. Pozbywasz się ich coraz szybciej. Albo masz dostatek pieniędzy, ale musisz ciężko na nie pracować, albo obawiasz się, że możesz je szybko utracić, i oszczędzasz na „gorsze czasy”. Im więcej masz pieniędzy do dyspozycji, tym bardziej piętrzą się Twoje rachunki – musisz pracować i zarabiać więcej… Co i kto rządzi Twoim bogactwem i jak utrzymać zdrową relację z pieniędzmi, stosując sprawdzony SYSTEM i 8 sekretów bogactwa, które na zawsze odmienią Twoje spojrzenie na pieniądze, Twoją relację z pieniędzmi, Twój stosunek do pieniędzy i bogactwa, by smakować życie. Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach. Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca. Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.
Okładka książki Koniec z cukrzycą i otyłością

45,00 zł 37,10 zł


Książka Koniec z cukrzycą i otyłością to rewelacyjny, 6-tygodniowy program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia! - Czy masz nadwagę? - Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie? - Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? - Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze? - Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna. Na cukrzycę w naszym kraju choruje około 2,5 mln ludzi, ponad 750 tys. z nich o tym nie wie i w związku z tym nie są leczeni - wynika z raportu przygotowanego pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. W raporcie czytamy, że według szacunków w 2030 roku będzie w Polsce 3,2 mln chorych na cukrzycę. Częstość występowania tej choroby rośnie wraz z wiekiem. Ponad 20 proc. osób powyżej 60. roku życia choruje na cukrzycę, a kolejne 20 proc. ma upośledzoną tolerancję glukozy. U 50 proc. cukrzyków występuje choroba niedokrwienna serca. Dodatkowo 77 proc. chorych w Polsce ma podwyższone ciśnienie tętnicze krwi. Leczenie cukrzycy w Polsce pochłania około 2,5 mld zł rocznie ze środków NFZ W naszym kraju w programach leczenia przewlekłego dializami znajduje się na stałe ponad 3 tys. chorych na cukrzycę. Co roku przeprowadza się 14 tys. amputacji stóp. W 2007 roku cukrzyca była raportowana jako przyczyna ponad 6,3 tys. zgonów w Polsce. Zawarty w książce Koniec z cukrzycą i otyłością 6-tygodniowy program powrotu do zdrowia może w znaczący sposób nie tylko przynieść ulgę ponad 3 milionom chorych Polaków ale w poważny sposób zmniejszyć ryzyko zgonu jak również dzięki wdrożeniu nowego stylu życia zapobiec zachorowaniom, co złagodzi wydatki budżetu państwa na leczenie cukrzycy i chorób powiązanych. Chodzi w niej o znacznie więcej niż o sam poziom cukru we krwi. Książka traktuje o dotarciu do samych korzeni problemu i zaradzeniu mu na różnych poziomach ? biologicznym, osobistym, społecznym i ekonomicznym. Chociaż książka ta dotyczy głównie kwestii otyłości oraz cukrzycy typu 2, to jednak może być również pomocna dla osób z cukrzycą typu 1, chcących żyć ze zdrowo wyrównanym stężeniem glukozy we krwi. Może być pomocna dla pierwszego w dziejach pokolenia dzieci, które będą bardziej chore i umrą we wcześniejszym wieku niż ich rodzice. Dla nich i dla nas samych możemy popracować nad powrotem do zdrowia.
Okładka książki Rozdroża

36,90 zł 27,84 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wzruszająca historia zaczyna się od biznesmena, Anthony Stewart, który własną pracą doszedł do obecnej pozycji. To samotny mężczyzna po czterdziestce znany jako "negocjator trudnych i dużych transakcji." Uzależnienie od wygranej, o którym świadczy jego "rosnący portfel inwestycyjny", było jego celem bez względu na koszty. Pracownicy drżeli przed nim, a on był zachwycony "wyrywając resztki godności ludzi wokół niego." Jednak jego dusza, ukryta za samolubną ambicją i strachem skutecznie zagłuszała wewnętrzny ból spowodowany przez utraconą miłość i poczucie osamotnienia. Do czasu, gdy lekarze wykrywają u niego nowotwór. Guz mózgu sprawia, że zapada w śpiączkę i trafia do szpitala na OIOM. „Budzi się“ w surrealistycznym świecie, w którym przeżywa ponownie swoje wzloty i upadki. Anthony jest nieświadomy swojego prawdziwego stanu i kieruje się prosto ku źródłu światła. Young w mocny słowach przedstawia zagubienie i niedowierzanie Anthonego, Odmienna od codziennej sytuacja w jakiej się znalazł, wystawia jego wierzenia na próbę i pozostawia mu wybór zmiany samego siebie. W surrealistycznym świecie spotyka Irlandczyka Jacka, "obcego", który pociesza i babcię, która gotuje z "sekretnych receptur rodzinnych." Babcia uczy również o śmierci, przebaczeniu, i tym co się znajduje pomiędzy czasem i wyborem. Tak jak w przedstawionym w Chacie opisie chrześcijańskiej Trójcy, tak i tutaj Bóg, Jezus i Duch Święty mają wzbudzać kontrowersje. Jej portret wynika z duchowego aspektu, opisany przez człowieka, który uważa się za "wierzącego, ale nie religijnego." Young w wywiadzie dla Publishers Weekly przyznaje że Crossroads "... rodzi nowe pytania" i mówi, że prawdopodobnie znajdą się czytelnicy, którym powieść może się nie spodobać.
Okładka książki Chata (okładka filmowa) TW w.2017

36,90 zł 27,84 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego.
Okładka książki Magia

39,90 zł 28,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zaproś magię do swojego życia. Bestseller "Magia" pomoże Ci radzić sobie z niedostatkami dnia codziennego, z ograniczeniami. Pokaże, co możesz ze swojego niedoskonałego życia wyeliminować, a co w nim wzmocnić. Przez ponad dwadzieścia stuleci słowa zawarte w świętym tekście zawsze intrygowały, wprawiały w zmieszanie i były mylnie rozumiane przez niemal wszystkich, którzy je czytali. Tylko niewielu ludzi na przestrzeni dziejów zdawało sobie sprawę, że słowa są zagadką i że kiedy ją rozwiążesz – kiedy odkryjesz tajemnicę – przed Twoimi oczami pojawi się nowy świat. W "Magii" Rhonda Byrne ujawnia światu swoją wiedzę, która zmienia życie. W niewiarygodnej dwudziestoośmiodniowej podróży uczy, jak stosować tę wiedzę w codziennym życiu. Bez względu na to, kim jesteś i czym się zajmujesz, bez względu na to, jaka jest Twoja obecna sytuacja materialna, Magia zmieni całe Twoje życie! By dowiedzieć się więcej o "Magii", odwiedź www.thesecret.tv.
Okładka książki Odpowiedź - John Assaraf, Murray Smith

35,00 zł 28,16 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W swojej wizjonerskiej pracy ""Odpowiedź"", wielokrotnie nagradzany autor książek John Assaraf i guru biznesu Murray Smith napisali na nowo książkę, która rewolucjonizuje zasady przedsiębiorczości XXI wieku. Dwaj odnoszący wielkie sukcesy przedsiębiorcy połączyli siły i zawarli swoje wyjątkowe umiejętności i techniki w rewolucyjnym przewodniku, który umożliwia odniesienie sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu. Assaraf i Snith wiedzą jak zminimalizować ryzyko i zmaksymalizować zyski, a w Odpowiedzi zamknęli podstawy swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności, dzięki czemu miliony ludzi, mogą zrealizować marzenia swojego życia. Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, autorzy pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy
Okładka książki Sekret 2 Siła

39,90 zł 30,10 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W tej książce chcę Ci wskazać drogę do niesamowitego życia. Musisz bardzo dużo się dowiedzieć i dużo zrozumieć - na temat swój i swojego życia. To dobra wiedza. Prawdę mówiąc, "dobra" to mało powiedziane: to coś niesamowitego! Zestaw Sekret i Sekret 2 Siła - razem taniej 15% Życie jest o wiele łatwiejsze niż sądzisz, a gdy zrozumiesz jego działanie i tkwiącą w Tobie Siłę, w pełni doświadczysz jego magii - i wtedy Twoje życie naprawdę stanie się niesamowite!   Oto podręcznik odkrywający tajniki najpotężniejszej siły we wszechświecie - Siły, która da Ci wszystko, czego zapragniesz. Gdyby nie Siła, nie urodziłbyś się. Gdyby nie Siła, na Ziemi nie byłoby ani jednej istoty ludzkiej. Każde odkrycie, każdy wynalazek, każde dzieło rąk ludzkich bierze swój początek z Siły. Idealne zdrowie, niesamowite relacje z ludźmi, wymarzona praca, życie pełne szczęścia, a także pieniądze, których potrzebujesz, żeby robić i mieć wszystko, co zechcesz, pochodzą z Siły. Wymarzone życie jest bliżej, niż przypuszczasz, ponieważ Siła zdolna zapewnić Ci wszystko, czego pragniesz, tkwi w Tobie! Żeby coś stworzyć, coś zmienić, wystarczy jedna rzecz . . . SIŁA. Fragment książki Siła 2. Sekret Czym jest siła? "Nie umiem powiedzieć, czym jest ta siła. Wiem tylko, że istnieje ". Alexander Bell (1847-1922) WYNALAZCA TELEFONU Życie jest proste. Wszystko, z czego się składa, można podzielić na dwie kategorie: rzeczy pozytywne i rzeczy negatywne. Każda dziedzina życia — zdrowie, pieniądze, relacje międzyludzkie, praca, szczęście — może być dla Ciebie albo pozytywna, albo negatywna. Albo masz pieniędzy pod dostatkiem, albo zawsze Ci ich brakuje. Albo jesteś okazem zdrowia, albo stale chorujesz. Twoje relacje z innymi ludźmi są szczęśliwe albo skomplikowane. Odnosisz sukcesy w ekscytującej pracy albo nie wiedzie Ci się w nudnej pracy. Tryskasz szczęściem albo czujesz się nieszczęśliwy. Masz lepsze i gorsze lata, lepsze i gorsze chwile, lepsze i gorsze dni. Jeżeli w Twoim życiu więcej jest negatywów niż pozytywów, zdajesz sobie sprawę, że coś jest z nim bardzo nie w porządku. Widzisz innych ludzi, szczęśliwych, spełnionych i wiodących wspaniałe życie, i coś Ci podpowiada, że i Ty na takie życie zasługujesz. Masz rację, naprawdę zasługujesz na życie obfitujące we wszystko co dobre. Większość ludzi prowadzących cudowne życie nie zdaje sobie sprawy, co dokładnie zrobili, żeby je takim uczynić - ale coś zrobili. Wykorzystali siłę, która jest źródłem wszystkiego co dobre w życiu... Każdy, bez wyjątku, kto prowadzi dziś wspaniałe życie, użył miłości, żeby to osiągnąć. Bo siłą, która zapewnia wszystko, co w życiu dobre i pozytywne, jest właśnie miłość. O miłości rozmawia się i pisze od zarania dziejów. Mówią o niej wszystkie religie, wszyscy wielcy myśliciele, filozofowie, prorocy i przywódcy. Jednakże wielu z nas nie do końca zrozumiało ich mądre słowa. Mimo że ich nauki były skierowane bezpośrednio do ich współczesnych, prawda, którą zawierały, pozostała niezmienna: miłość. Kiedy kochasz, wykorzystujesz najpotężniejszą siłę we wszechświecie. Potęga miłości „Miłość jest pierwiastkiem, który - choć niewidoczny -jest równie rzeczy wisty jak woda i powietrze. Miłość jest żywą, poruszającą się i działającą siłą... Tworzy fale i prądy niczym ocean". Patrice Mulford (1834-1891) PISARZ, PRZEDSTAWICIEL RUCHU NEW THOUGHT Miłość, którą mieli na myśli najwięksi myśliciele i zbawiciele świata, jest czymś zupełnie innym, niż to się większości ludzi wydaje. To coś znacznie więcej niż miłość do rodziny, przyjaciół i ulubionych rzeczy, ponieważ miłość nie jest tylko uczuciem: miłość jest pozytywną siłą. Miłość nie jest słaba, wątła ani miękka. Miłość jest jedyną pozytywną siłą w życiu! Miłość jest przyczyną wszystkiego co pozytywne i dobre. Nie ma stu różnych pozytywnych sił w życiu. Jest tylko jedna. […] Prawo miłości Wszechświatem rządzą prawa natury. Możemy latać samolotami, ponieważ aeronautyka harmonijnie współgra z prawami natury. Prawa fizyki nie zmieniają się specjalnie dla nas, żebyśmy mogli latać. To my znaleźliśmy sposób na to, żeby działać w zgodzie z nimi, i to właśnie umożliwiło nam latanie. I tak jak prawa fizyki rządzą awiacją, elektrycznością i grawitacją, tak istnieje również prawo rządzące miłością. Chcąc okiełznać pozytywną moc miłości, by zmienić swoje życie, musisz zrozumieć to prawo, najpotężniejsze prawo we wszechświecie: prawo przyciągania. Od rzeczy największych po najmniejsze, prawo przyciągania jest tym, które podtrzymuje wszystkie gwiazdy w kosmosie, kształtuje atomy i scala molekuły. Siła przyciągania Słońca trzyma planety w Układzie Słonecznym, powstrzymując je przed ucieczką w głąb kosmosu. Grawitacyjna siła przyciągania trzyma na Ziemi Ciebie, wszystkich innych ludzi, zwierzęta, rośliny i minerały. Przejawy siły przyciągania są widoczne w naturze na każdym kroku: kwiat przyciąga pszczoły, ziarno przyciąga zawarte w glebie substancje odżywcze, a istoty żywe tego samego gatunku przyciągają się nawzajem. Siła przyciągania oddziałuje na wszystkie zwierzęta lądowe, ryby w wodzie i ptaki w powietrzu; to dzięki niej mnożą się i tworzą stada i ławice. Siła przyciągania spaja komórki Twojego ciała, materiał, z którego jest zbudowany Twój dom i znajdujące się w nim sprzęty; przyciska Twój samochód do drogi i utrzymuje wodę w szklance. Każdy przedmiot, którego używasz, nie rozpada się właśnie dzięki sile przyciągania. Ta sama siła przyciąga ludzi do siebie nawzajem. Dzięki niej powstają miasta i państwa, grupy, kluby i stowarzyszenia łączące osoby o wspólnych zainteresowaniach. To ona popycha jednego człowieka ku naukom ścisłym, a innego ku gotowaniu. To ona sprawia, że lubimy różne dyscypliny sportu, gatunki muzyki, a nawet zwierzęta domowe. To ona przyciąga. Cię do ulubionych miejsc i rzeczy, a także do przyjaciół i ludzi, których kochasz. Przyciągająca moc miłości Czym zatem jest ta siła przyciągania? Siła przyciągania jest siłą miłości! Przyciąganie jest miłością. Kiedy pociąga Cię Twoja ulubiona potrawa, czujesz do niej miłość; bez przyciągania nic byś nie czuł, całe jedzenie byłoby Ci jednakowo obojętne. Nie wiedziałbyś, co kochasz, a czego nie kochasz, ponieważ nic by Cię nie pociągało. Nie odczuwałbyś przyciągania ze strony drugiego człowieka, konkretnego miasta, domu, samochodu, dyscypliny sportu, zawodu, muzyki, ubrania ani niczego innego, bo tylko poprzez siłę przyciągania możesz odczuwać miłość"! „Prawo przy ciągania, prawo miłości... To jedno i to samo" Charles Haanel(1866-1949) PISARZ, PRZEDSTAWICIEL RUCHU NEW THOUGHT Prawo przyciągania jest prawem miłości, wszechpotężną zasadą narzucającą harmonię wszystkiemu co istnieje, od niezliczonych galaktyk po atomy. Oddziałuje na wszystko i poprzez wszystko we wszechświecie. Jest także obecne w Twoim życiu. W najogólniejszym rozumieniu prawo przyciągania brzmi następująco: podobieństwa się przyciągają. Po przełożeniu na prostszy język oznacza to: co dajesz, to otrzymujesz. To, co w życiu dajesz, jest tym, co w życiu otrzymujesz. Prawo przyciągania sprawia, że cokolwiek dajesz, to samo przyciągasz z powrotem.[...]  Sekret 2 Siła Spis treści:   PRZEDMOWA PODZIĘKOWANIA WSTĘP CZYM JEST SIŁA? SIŁA UCZUĆ CZĘSTOTLIWOŚCI UCZUĆ SIŁA I PROCES TWORZENIA UCZUCIE JEST TWORZENIEM ŻYCIE PODĄŻA ZA TOBĄ... KLUCZE DO SIŁY SIŁA I PIENIĄDZE SIŁA I ZWIĄZKI SIŁA I ZDROWIE SIŁA I TY SIŁA I ŻYCIE
Okładka książki Koniec z cukrzycą i otyłością! Książka kucharska

45,00 zł 33,95 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Cukrzycę można cofnąć. Otyłości można się pozbyć. Czy masz nadwagę? Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie? Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze? Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość? Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna. Dzięki zawartym w niej przepisom na śniadania obiady i kolacje, których wykonanie jest nieskomplikowane i mało pracochłonne, schudniesz i unormujesz poziom glukozy we krwi. Ponadto owe przepisy na pełne 6 tygodni programu pozwolą Ci się przestawić na nowy, zdrowy styl życia! Możesz też wykorzystać przepisy nawet jeśli jesteś zdrowy, dzięki nim możesz schudnąć i utrzymać dobry nastrój bez głodówki!
Okładka książki Ostatnie lato

6,98 zł 5,41 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Opowieść o siostrzanych uczuciach, przyjaźni, miłości, stracie i dojrzewaniu. Rozgrywające się na Fire Island przy Long Island "Ostatnie lato" jest uroczą, wzruszającą i wciągającą opowieścią o siostrzanych uczuciach, przyjaźni, miłości, stracie i dojrzewaniu. Historia trójki wakacyjnych przyjaciół - Riley i Alice, dwudziestokilkuletnich sióstr, i ich rówieśnika Paula, z którym dorastały - mówi o wydarzeniach pewnego lata, kiedy rodząca się miłość, seksualna ciekawość, nagła poważna choroba i głęboki sekret gwałtownie przenoszą troje młodych ludzi w świat dorosłych, w którym wakacyjna oaza już nie będzie ich chroniła.
Okładka książki Nie Mogę Się Doczekać ... - Fannie Flagg

29,99 zł 26,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie pójdę do nieba to zaprawiona humorem wzruszająca powieść o miłości, przemijaniu i wierze w lepszą przyszłość. Akcja toczy się w miasteczku Elmwood Springs. Główną bohaterką jest Elner, niezależna starsza pani, której wieku nikt nie zna - łącznie z nią samą. Pewnego dnia Elner łamie zakaz nerwowej siostrzenicy Normy i wchodzi na drabinę, żeby nazrywać fig. Wskutek upadku traci przytomność i zostaje odwieziona do szpitala. Nikt nie wie, co właściwie ją tam spotyka. Może umiera, a może przeżywa najbardziej nieprawdopodobną przygodę w życiu. Elner jedzie windą do nieba, gdzie spotyka swoją siostrę, a także odbywa miłą pogawędkę z dawną przyjaciółką, Sąsiadką Dorothy, i jej mężem. W tym czasie jej bliscy, Norma i Macky Warrenowie, odchodzą od zmysłów. Gdy ze szpitala wycieka wiadomość o śmierci starszej pani, sąsiedzi rozpoczynają przygotowania do pogrzebu. Ruby, która wraz z Tot postanowiła doprowadzić do porządku dom Elner, znajduje w koszu na pranie rewolwer.
Okładka książki Ostatni wykład - Randy Pausch, Jeffrey Zaslow

29,99 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy spełniłeś swoje marzenia z dzieciństwa? To miał być zwykły, pożegnalny wykład nieznanego szerzej profesora kończącego pracę na prestiżowym amerykańskim uniwersytecie Carnegie Mellon w Pittsburghu. I pewnie przemówienie zapamiętałaby jedynie grupka najwierniejszych studentów, gdyby nie to, że zostało ono umieszczone w internecie. Ostatni wykład pod tytułem ""Jak spełniłem swoje marzenia z dzieciństwa"" błyskawicznie stał się jednym z najchętniej oglądanych nagrań w serwisie YouTube. Bo wykład, który uczynił ze skromnego specjalisty od programów komputerowych osobę znaną i podziwianą, nie był jednak całkiem zwykły - pisze Renata Kim, publicystka Dziennika.
Okładka książki Przyciągnij miłość

32,90 zł 26,47 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W tej książce chcę Ci pokazać drogę do Twojej miłości. Zawsze jej pragnęłaś. Pragnęłaś różnych miłości: do rodziny, partnera. Nosisz w sobie jej obraz, ale nie zawsze o tym wiesz. Masz w sobie wiele oczekiwań, ale masz tez w sobie wiedzę o tym jak wygląda miłość przeznaczona tylko dla Ciebie. Musisz tylko nauczyć się korzystać ze swojego potencjału. Musisz poznać siebie, aby poznać Miłość, która Ci najlepiej będzie służyć. I w tej drodze do poznania Miłości będzie Ci towarzyszył mój przewodnik. Jeśli tylko zechcesz Twoje życie się zmieni na lepsze! Oto podręcznik odkrywający tajniki Miłości. To ona nadaje sens Twojemu życiu, jest siłą, której zawdzięczamy powstanie istoty ludzkiej. Gdyby nie Miłość nie urodziłabyś się. Każde działanie, każdy akt twórczy, każda książka, wiersz, film, wynalazek i nowa technologia bierze początek z Miłości. Idealne życie, wymarzona praca, cudowne relacje z innymi mają swój początek w Miłości. Poznaj jej tajniki i naucz się z nich korzystać. Przyciągaj Miłość każdego dnia! Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo skorzystasz z tego przewodnika w każdej chwili, gdy tego zechcesz. Wymarzone życie jest bliżej niż myślisz ponieważ Miłość tkwi w tobie. A to Miłość jest siła napędową Twoich działań. Przyciągnij Miłość. Nigdy jeszcze nie była tak bliska do osiągnięcia.
Okładka książki Miej odwagę kochać

35,00 zł 25,02 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pamiętasz - Kolacje przy świecach - Drżenie serca - pożądanie - To nie musi być koniec. Teraz możesz przywrócić świeżość swemu związkowi. Przeczytaj i podaj swemu partnerowi. Ciesz się miłością po liftingu.Piękny przewodnik po miłości dla wszystkich nowożeńców ale również dla tych, którzy po latach rutyny pragną odświeżyć swoją miłość do partnera i ponownie przeżyć cudowne zauroczenie.Niniejsza książka traktuje o miłości. Uczy, w jaki sposób przyswoić sobie nauki i jak podjąć wyzwanie życia wypełnionego związkami pełnymi miłości. A podróż ta rozpoczyna się od osoby, która jest Ci najbliższa: od Twojego współmałżonka.Jednakże, jedno jest pewne: ta podróż będzie wymagała od Ciebie odwagi. Jeśli podejmiesz to wyzwanie, musisz przyjąć pogląd, że zamiast podążania za głosem serca, podejmujesz świadomy wybór prowadzenia Twojego serca. Wszyscy mówią Ci, abyś podążał za głosem serca, lecz, jeśli sam nie poprowadzisz swojego serca, zrobi to za Ciebie ktoś inny, lub coś innego.Rzucamy Ci wyzwanie, żebyś zaczął myśleć inaczej, i żebyś, zamiast tego, podjął decyzję o prowadzeniu Twojego serca ku temu, co jest dla Ciebie najlepsze w dłuższej perspektywie czasu. Na tym właśnie polega klucz do trwałych, udanych i satysfakcjonujących związków.
Okładka książki Rozdroża

35,00 zł 28,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Autor bestsellerowej Chaty wydał Rozdroża, następną powieść ku pokrzepieniu serc. Wiiliam Paul Young , autor bestsellerowej Chaty powraca z Rozdrożami, inną prowokującą opowieścią o uzdrowieniu duszy, nadziei, egoizmie i zaufaniu. Wydana w USA 13 listopada 2012 roku w ponad milionowym pierwszym nakładzie ma szansę na osiągnięcie statusu bestsellera swojej poprzedniczki. Chata zaczynała się jak powieść sensacyjna, przechodziła w fantazję aby na koniec uwrażliwić nas na obecność Boga i przynieść katharsis. W Rozdrożach Young ponownie stawia nas przed kontrowersyjnym opisem Trójcy Świętej lecz zarazem podnosi ważne pytania o kondycję duszy ludzkiej i istotę człowieczeństwa. Treścią Chaty jest porwanie najmłodszej córki Mackenziego, Missy podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady wskazujące na to, że została brutalnie zamordowana, ale ciała dziewczynki nie odnaleziono. Cztery lata później pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie do tej właśnie chaty na weekend. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa do chaty w zimowe popołudnie i wkracza do swojego najmroczniejszego koszmaru. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem, nazywającym siebie Tatuśkiem, Jezusem, który pokazuje się pod postacią żydowskiego robotnika, i Sarayu, Azjatką uosabiającą Ducha Świętego. W czasach, gdy religia staje się coraz mniej istotna, „Chata” zmaga się z ponadczasowym pytaniem: „Gdzie jest Bóg w świecie tak pełnym niewysłowionego bólu?”. Odpowiedzi, które dostanie Mack, zadziwią Was, i być może odmienią tak jak jego. W otoczce twórczej błyskotliwości „Chata” jest głęboka duchowo, teologicznie oświecająca i ma moc wpływania na życie. „Chata” odcina się zarówno od komunałów religijnych, jak i tanich chwytów złego pisarstwa, i ujawnia coś ważnego i pięknego na temat tańca życia z boskością. Tę historię czyta się jak modlitwę, jak najlepszy rodzaj modlitwy, pełen męki, zadziwienia, jasności i zaskoczenia. Spostrzeżenia Williama Younga są nie tylko zniewalające, ale również prawdziwe i zgodne z Biblią. „Chata” to uprzejme zaproszenie do podróży do samego serca Boga. Podobnie jak Chata Rozdroża to wzruszająca historia jednego człowieka. Historia zaczyna się od biznesmena, Anthony Stewart, który własną praca doszedł do obecnej pozycji. To samotny mężczyzna po czterdziestce znany jako "negocjator trudnych i dużych transakcji." Uzależnienie od wygranej, o którym świadczy jego "rosnący portfel inwestycyjny", było jego celem bez względu na koszty. Pracownicy drżeli przed nim, a on był zachwycony "wyrywając resztki godności ludzi wokół niego." Jednak jego dusza, ukryta za samolubną ambicją i strachem skutecznie zagłuszała wewnętrzny ból spowodowany przez utraconą miłość i poczucie osamotnienia. Do czasu, gdy lekarze wykrywają u niego nowotwór. Guz mózgu sprawia, że zapada w śpiączkę i trafia do szpitala na OIOM. „Budzi się” w surrealistycznym świecie, w którym przeżywa ponownie swoje wzloty i upadki. Anthony jest nieświadomy swojego prawdziwego stanu i kieruje się prosto ku źródłu światła. Young w mocny słowach przedstawia zagubienie i niedowierzanie Anthonego, Odmienna od codziennej sytuacja w jakiej się znalazł, wystawia jego wierzenia na próbę i pozostawia mu wybór zmiany samego siebie. W surrealistycznym świecie spotyka Irlandczyka Jacka, "obcego", który pociesza i babcię, która gotuje z "sekretnych receptur rodzinnych." Babcia uczy również o śmierci, przebaczeniu, i tym co się znajduje pomiędzy czasem i wyborem. Tak jak w przedstawionym w Chacie opisie chrześcijańskiej Trójcy, tak i tutaj Bóg, Jezus i Duch Święty mają wzbudzać kontrowersje. Jej portret wynika z duchowego aspektu, opisany przez człowieka, który uważa się za "wierzącego, ale nie religijnego." Young w wywiadzie dla Publishers Weekly przyznaje że Crossroads "... rodzi nowe pytania" i mówi, że prawdopodobnie znajdą się czytelnicy, którym powieść może się nie spodobać. Chociaż dopiero trzeci rozdział książki przykuwa uwagę czytelnika, pierwsze dwa rozdziały są potrzebne, aby zrozumieć resztę opowieści. Potem tempo narasta i stawia Anthony’ego wobec fundamentalnego wyboru, który Jezus miał na myśli kiedy powiedział: "... wybierz jedną osobę aby ją fizycznie uzdrowić ... tylko jedną ... a kiedy zrobisz to, wraz z Twoim wyborem, Twoja podróż się skończy." Obie powieści Williama Paula Younga traktują o ludzkim cierpieniu i pokazują jak się z niego uleczyć. Na wrażenia, jakie wywierają na czytelnikach, zapewne wpłynął fakt doświadczenia przez autora wielkiego nieszczęścia. Zazwyczaj osobiste tragedie otwierają nas i uwrażliwiają. Tak było i tym razem. Na niezwykłą mieszankę cierpienia i wiary niewątpliwie wywarły wpływ wychowanie i doświadczenia Williama Younga z dzieciństwa. Jego rodzice byli misjonarzami. William P. Young urodził się jako Kanadyjczyk i dzieciństwo spędził wśród plemienia z epoki kamiennej żyjącego na Papui - Nowej Gwinei. Tam został zgwałcony. Pod wpływem doznanego nieszczęścia Young doświadczył zwątpienia i przechodził kryzys wiary. Tą beletrystyczną alegorią jego osobistej podróży przez ocean zwątpienia aż do osiągnięcia wybaczenia jest Chata. Young zaczął pisać książkę w 2005 roku, aby pokazać swoje nawrócenie i nowe podejście do Boga. Do przedstawienia Boga wykorzystał postać białego starszego człowieka, stolarza i Azjatki, starając się tym samym zmienić religijne uprzedzenia. „Chciałem powiedzieć coś w rodzaju: wiesz, nie wierzę, że Bóg jest Gandalfem ani Zeusem, który karze za jakiekolwiek twoje niedoskonałości”. Wyjątkowa podróż uzdrowienia, którą przechodzi Anthony jest tajemnicą owiniętą fascynującą fantazją. Young, jak wcześniej, po mistrzowsku oddaje poczucie powszechnego cierpienia i bólu, ucząc, że wybory są tam, gdzie potrafimy je zobaczyć. W przypadku Chaty Young rozdał pierwsze 10 kopii swoim dzieciom i przyjaciołom. Kiedy przyjaciele przyszli po więcej, aby rozesłać je znajomym, pomyślał, że książka nadaje się do udostępnienia większej liczbie odbiorców. Wysłał ją do zaprzyjaźnionego pastora, który uznał ją za rzecz wyjątkową. We trójkę z Bradem Cummingsem pracowali nad książką przez następne 16 miesięcy. Potem pokazywali ją w wydawnictwach. Niestety, żadne nie było nią zainteresowane. Chrześcijańskie wydawnictwa odrzucały ją jako zbyt świecką, komercyjne – jako zbyt religijną. Wtedy zdecydowali się wydać „Chatę” na własny koszt. Rok zajęło osiągnięcie statusu megabestselleru. Tym razem na Rozdroża czekają miliony wiernych czytelników. Czy Young sprosta ich oczekiwaniom, zobaczymy już niebawem. Rozdroża ukazują się w Polsce 28 listopada nakładem wydawnictwa Nowa Proza  
Okładka książki Przyciągnij miłość

39,90 zł 32,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Oto podręcznik odkrywający tajniki Miłości. To ona nadaje sens Twojemu życiu, jest siłą, której zawdzięczamy powstanie istoty ludzkiej. Gdyby nie Miłość nie urodziłabyś się. Każde działanie, każdy akt twórczy, każda książka, wiersz, film, wynalazek i nowa technologia bierze początek z Miłości. Idealne życie, wymarzona praca, cudowne relacje z innymi mają swój początek w Miłości. Poznaj jej tajniki i naucz się z nich korzystać. Przyciągaj Miłość każdego dnia! Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo skorzystasz z tego przewodnika w każdej chwili, gdy tego zechcesz. Wymarzone życie jest bliżej niż myślisz ponieważ Miłość tkwi w tobie. A to Miłość jest siła napędową Twoich działań. Przyciągnij Miłość. Nigdy jeszcze nie była tak bliska do osiągnięcia.
Okładka książki Chata - William P. Young wyd. 2011

34,99 zł 26,40 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Chata to piękna historia o tym, jak Bóg przychodzi do nas, gdy tkwimy w smutku, stajemy się więźniami własnych oczekiwań, czujemy się zdradzeni. Nigdy nie zostawi nas tam, gdzie zabrnęliśmy, o ile się przy tym nie uprzemy. Wes Yoder, Ambasador Speakers Bureau

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj