KATEGORIE [rozwiń]

Norman Vincent Peale

Okładka książki Uwierz i zwyciężaj

39,90 zł 21,94 zł


Zmień swoje myśli, a zmienisz swoje życie; tajemnica szczęścia jest w nas - twierdzi Peale. I udowadnia w jaki sposób za pomocą przedstawionych w tej książce metod można odnaleźć drogę do sukcesu i szczęścia. Jak wyzwolić wewnętrzne siły, aby osiągnąć pewność siebie, a także jak utorować drogę niezwykłej energii, która potrafi odmienić ludzki los. Uwierz, że jest to niezwykła książka, która wtajemniczy Cię w sekretną wiedzę jak przezwyciężać (siebie) i zwyciężać. Bardzo pomoże: wyzwolić drzemiącą w Tobie wewnętrzną moc, wykorzystać moc modlitwy, wyzbyć się kompleksu niższości, odnaleźć drogę do sukcesu, unikać irytujących zachowań i niepokojów, osiągać szczęście w życiu małżeńskim, uwolnić się od strachu, radzić sobie ze smutkiem.
Okładka książki Moc pozytywnego myślenia

39,90 zł 23,15 zł


Pisząc tę książkę, Norman V. Peale miał jasno wytyczony cel – pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je godnie i szczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nas po prostu lubili i szanowali, jak uwierzyć w sens swego działania i dopuszczać do siebie wyłącznie dobre myśli. W książce Moc pozytywnego myślenia znajdziesz porady i odpowiedzi: - Jak przestać się zamartwiać. - Co robić aby ludzie Cię szanowali i po prostu lubili. - Jak „naładować” życie energią aby stać się człowiekiem żywotnym i inicjatywnym, móc realizować swoje ambicje, ziszczać nadzieje. - Jak uwierzyć w siebie i we wszystko co robisz. - Jak wypełnić organizm mocą zyskując pewność siebie poprzez zastosowanie prostych, sprawdzonych zasad i metod. - Jak dopuszczać do siebie wyłącznie dobre myśli. Bez względu na tempo życia miej nad nim kontrolę i staraj się być zrelaksowanym.
Okładka książki Entuzjazm zmienia wszystko. Jak stać się zwycięzcą

39,90 zł 21,94 zł


Oto książka, którą powinien przeczytać każdy, młody i starszy. Opowiada o tym jak entuzjazm może pomóc ujawnić i pokonać lęki oraz troski dzisiejszego, rozpędzonego świata. Entuzjazm zmienia wszystko może stać się ważną książką w Twoim życiu. Przeczytaj ją! Entuzjazm to magiczne słowo, które może: - pomóc Ci przekonywać innych, - przezwyciężyć lęki, - uczynić pracę bardziej owocną, - opanować stresy, - jasno ukazać Twoje problemy.
Okładka książki Możesz jeśli myślisz że możesz

34,90 zł 19,19 zł


Napisałem tę książkę po to, by podkreślić te właśnie dynamiczne i dające się zastosować reguły, a także by zachęcić czytelników do wprowadzenia ich w swoje życie. Celem moim jest przekonać cię, czytelniku, że możesz, jeśli myślisz, że możesz.       Książka ta stanowi rezultat entuzjastycznej wiary w ludzi i pragnienia, by pobudzić ich do przejęcia odpowiedzialności za własne życie poprzez pełne wykorzystywanie zadziwiających możliwości tkwiących w ich umysłach.       Jeżeli nie doświadczasz w swym życiu tego, co najlepsze i najbardziej ekscytujące, książka ta ma ci zaproponować realne sugestie prowadzące do osiągnięcia twoich celów. Jeśli dopadają cię trudności i problemy, a twoja pewność siebie słabnie, to mam nadzieję, że ta książka ułatwi ci zrozumienie, że możesz sobie poradzić ze wszystkim, co nadchodzi, i to poradzić sobie dobrze. Podane tu praktyczne propozycje mogą pomóc tobie, podobnie jak pomogły już innym.       Jeśli po przeczytaniu tej książki wzrośnie twoja wiara w moc własnego umysłu, a twój sposób myślenia stanie się bardziej realistyczny i uznasz z całą pewnością, że jesteś w stanie poradzić sobie z każdym problemem, będę uważał, iż osiągnąłem swój cel.       Wierzę, oczywiście, we wszystko, co powiedziano i zrelacjonowano w tej książce, w każdą wysuniętą koncepcję i zasadę. Wierzę, ponieważ one się sprawdzają. Mam nadzieję, że książka ta powie i uczyni coś także dla ciebie. Możesz jeśli myślisz że możesz SPIS TREŚCI LiST DO CZYTELNIKA (9) 1 ZASADA WYTRWAŁOŚCI: ZAWSZE JEST ZA WCZEŚNIE, BY REZYGNOWAĆ (13) 2 JAKI MASZ PROBLEM? MOŻESZ SOBIE Z NIM PORADZIĆ (29) 3 NAPRĘŻONY? SPIĘTY? JAK OCHŁONĄĆ I ROZLUZNIĆ SIĘ (49) 4 MOTYWACJA, KTÓRA NAPRAWDĘ MOTYWUJE (70) 5 UFAJ SOBIE, BĄDŹ PEWNY SIEBE (89) 6 MOŻESZ, JEŚLI MYŚLISZ, ŻE MOŻESZ (106) 7 CZEGO SIĘ BOISZ? ZAPOMNIJ O TYM! (129) 8 OCZEKUJ CUDU. SPRAW, BY CUDA SIĘ DZIAŁY (148) 9 ZNUDZONY? SFRUSTROWANY? ZDEGUSTOWANY? CO Z TYM ZROBIĆ? (169) 10 NIGDY NIE MYŚL O PORAŻCE, NIE MA POTRZEBY (198) 11 W TWOIM UMYŚLE SĄ WSZYSTKIE ZASOBY, JAKICH POTRZEBUJESZ (222) 12 SPOSOBY SPRZYJANIA ZDROWIU, WITALNOŚCI, WIGOROWI (246) 13 ODPRĘŻ SIĘ,MIEJ POCZUCIE HUMORU (270) 14 DOSTAŃ SIĘ NA SZCZYT I POZOSTAŃ TAM (289)
Okładka książki Żyj pełnią życia

39,00 zł 21,45 zł


Pastor N.V. Peale, filozof, myśliciel, znakomity, mądry kaznodzieja jest wybitnym przedstawicielem klasycznej literatury motywacyjnej. Całe życie poświęcił bliźnim. Wiedzą zdobytą w praktycznym działaniu, także tą wystudiowaną, zawarł w swojej bogatej twórczości literackiej, w której głównie skupił się na tym jak osiągnąć dobre samopoczucie, witalność, entuzjazm i skuteczność w działaniu. O ile jego pierwsza praca wytycza drogę do pozytywnego myślenia o problemach, o tyle ta książka podejmuje próbę pokazania w jaki sposób te pozytywne myśli wcielić w czyn, a poprzez przekonanie o ich skuteczności odnieść sukces uzyskiwania od życia, czego się chce. „Żyj pełnią życia” to swoisty przewodnik przez życie, które może być szczęśliwe.
Okładka książki Moc pozytywnego myślenia - Audiobook
audiobook

39,00 zł 22,03 zł


Moc pozytywnego myślenia to książka niezwykła! Norman V. Peale przez całe swoje długie, pracowite lata, wypełnione działalnością duszpasterską i literacką udowodnił, że wiara w siebie może czynić cuda. Pisząc tę książkę miał jasno wytyczony cel ? pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je godnie i szczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nas po prostu lubili i szanowali, jak uwierzyć w sens swego działania i dopuszczać do siebie wyłącznie dobre myśli. Bez względu na tempo życia trzeba mieć nad nim kontrolę i odnajdywać jego dobre strony. Czyta: Paweł Kleszcz
Okładka książki Etyka biznesu

34,90 zł 21,48 zł


UCZCIWOŚĆ SIĘ OPŁACA! NIE MUSISZ OSZUKIWAĆ, ABY WYGRAĆ Etyka w biznesie to jeden z najistotniejszych problemów, przed jakim i obecnie staje świat. Dwóch wybitnych, najlepiej sprzedających się autorów, Kenneth Blanchard i Norman Vincent Peale, połączonymi siłami stawiają czoła temu problemowi w swej niezwykle ważnej książce „Etyka w biznesie”. Udowadniają w niej, że nie trzeba oszukiwać, aby wygrać. Od prostego, trzystopniowego „Kwestionariusza etycznego”, który pomaga ocenić decyzję lub działania, do Pięciu Kluczy etycznego postępowania, które pomogą określić twoje cele, „Etyka biznesu” oferuje zestaw użytecznych narzędzi. Mogą być zastosowane do usprawnienia twojej firmy lub poprawienia jakości życia. „Etyka biznesu” to nie teoria. Blanchard i Peale korzystając ze swojego ogromnego i unikalnego doświadczenia, ujawniają sekrety etycznego postępowania, podają praktyczne wskazówki, aby uświadomić nam, dlaczego uczciwość popłaca.
Okładka książki UWIERZ I ZWYCIĘŻAJ JAK ZAUFAĆ SWOIM MYŚLOM I POCZUĆ PEWNOŚĆ SIEBIE

39,90 zł 21,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zmień swoje myśli, a zmienisz swoje życie; tajemnica szczęścia jest w nas - twierdzi Peale. I udowadnia w jaki sposób za pomocą przedstawionych w tej książce metod można odnaleźć drogę do sukcesu i szczęścia. Jak wyzwolić wewnętrzne siły, aby osiągnąć pewność siebie, a także jak utorować drogę niezwykłej energii, która potrafi odmienić ludzki los.
Okładka książki Moc pozytywnego myślenia

34,90 zł 19,19 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pisząc tę książkę, Norman V. Peale miał jasno wytyczony cel pragnął pomócludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je godnie iszczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nasszanowali i po prostu lubili, jak uwierzyć w sens swego działania i dopuszczaćdo siebie wyłącznie dobre myśli.
Okładka książki Entuzjazm zmienia wszystko

29,00 zł 16,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

ENTUZJAZM to rzecz magiczna, która bardzo wiele w Twoim życiu zmienić może, tak na przykład może wzmocnić siłę przekonywania, pomóc przezwyciężać słabości, spowoduje, że praca okażę się być bardziej owocną. Pomoże ponadto zapanować nad stresującymi sytuacjami i w ogóle …….. sobie radzić z rozlicznymi problemami, których nie szczędzi nam los. „Oto książka, którą powinien przeczytać każdy z nas bez względu na wiek. Jej treść uzmysławia nam, jak ENTUZJAZM może pomóc ujawnić i pokonać lęki oraz troski dzisiejszego, rozpędzonego świata. „ENTUZJAZM ZMIENIA WSZYSTKO” może stać się ważną książką w Twoim życiu. Nie wolno jej nie przeczytać! (Art LINKLETTER – wybitna osobowość telewizyjna, legenda amerykańskich mediów)
Okładka książki Uwierz i zwyciężaj

29,00 zł 16,23 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Uwierz, że jest to niezwykła książka, która wtajemniczy Cię w sekretną wiedzę jak przezwyciężać (siebie) i zwyciężać. Bardzo pomoże: wyzwolić drzemiącą w Tobie wewnętrzną moc, wykorzystać moc modlitwy, wyzbyć się kompleksu niższości, odnaleźć drogę do sukcesu, unikać irytujących zachowań i niepokojów, osiągać szczęście w życiu małżeńskim, uwolnić się od strachu, radzić sobie ze smutkiem.
Okładka książki Rozbudź w sobie twórczy potencjał

24,99 zł 15,13 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dzięki tej książce odkryjesz, że możesz dokonać rzeczy, które dotąd były dla Ciebie niemożliwe do zrealizowania. Spełnisz marzenia nie do spełnienia. Nauczysz się w jaki sposób możesz uaktywnić swój ukryty potencjał, którego pełne wykorzystanie ułatwi ci :- twórcze myślenie- ustalanie celów- odnajdywanie w sobie odwagi- stawianie czoła trudnościom- przezwyciężanie porażek
Okładka książki Moc pozytywnego myślenia

26,00 zł 14,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pisząc tę książkę, Norman V. Peale miał jasno wytyczony cel ? pragnął pomóc ludziom odnaleźć sens życia. Sprawić, by dane im było spędzić je wygodnie i szczęśliwie. Peale radzi, jak przestać się zamartwiać, co robić, by ludzie nas po prostu lubili i szanowali, jak uwierzyć w sens swego działania i dopuszczać do siebie wyłącznie dobre myśli.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj