KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Moleskine

Opakowanie Kalendarz 2021 dzienny 12ML tw. Mały Książe

113,98 zł 88,28 zł


12-miesięczny kalendarz dzienny na rok 2021 ozdobiony motywami z Małego Księcia.Mały Książę Antoine'a de Saint-Exupry-ego od lat niezmiennie wzrusza i przypomina o tym, co najważniejsze nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Kalendarz Moleskine z ozdobiony ilustracjami autora tej kultowej książki pomoże zamienić marzenia w plany i uwrażliwi na piękno drzemiące w każdym dniu. Uwagę zwraca płócienna oprawa ze złotymi tłoczeniami. Do kalendarza dołączona jest karta z 11 życiowymi lekcjami zaczerpniętymi z kart opowieści, rozkładany plakat oraz karta tematyczna, która może posłużyć jako zakładka do książki.
Opakowanie Kalendarz 2021 miesięczny 12MXL tw. scarlet red

104,99 zł 81,31 zł


12-miesięczny kalendarz tygodniowy na rok 2021.Kalendarz Classic Moleskine przejrzysty i funkcjonalny będzie doskonałym towarzyszem na każdy dzień. Przypomni o ważnych spotkaniach i wydarzeniach, pomoże uporządkować zadania. Kolorowe naklejki z literami i symbolami pozwolą na spersonalizowanie zapisków. Dodatkowa karta z kalendarzem rocznym może być ustawiona np. na biurku, umożliwiając podgląd całego roku.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład tygodniowy umożliwia zanotowanie najważniejszych wydarzeńobok każdej strony z podziałem na dni tygodnia znajduje się strona w linie na luźne zapiski i notatkina początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miargumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.
Opakowanie Kalendarz 2021 miesięczny 12MXL mo. czarny

104,99 zł 81,31 zł


12-miesięczny kalendarz na rok 2021.Kalendarz Classic Moleskine przejrzysty i funkcjonalny będzie doskonałym towarzyszem na każdy dzień. Przypomni o ważnych spotkaniach i wydarzeniach, pomoże uporządkować zadania. Kolorowe naklejki z literami i symbolami pozwolą na spersonalizowanie zapisków. Dodatkowa karta z kalendarzem rocznym może być ustawiona np. na biurku, umożliwiając podgląd całego roku.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład miesięczny umożliwia zanotowanie najważniejszych wydarzeń i zadań; dwie sąsiednie strony dają podgląd całego miesiąca; po każdym miesiącu znajdują się dwie strony na dodatkowe zapiskina początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miarna końcu kalendarza znajduje się 51 stron w linie na notatkigumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.
Opakowanie Kalendarz 2021 dzienny 12MP tw. Fistaszki

92,00 zł 71,25 zł


12-miesięczny kalendarz dzienny na rok 2021 ozdobiony motywami z Fistaszków.Kalendarz Moleskine zdobią rysunki zaczerpnięte z popularnego komiksu Fistaszki Charlesa Schulza. Pies Snoopy i Charlie Brown wprowadzą nieco humoru w każdy dzień 2021 roku. Do kalendarza dołączone są naklejki oraz karta tematyczna i pasek z komiksem, które mogą posłużyć jako zakładki do książki.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład dzienny umożliwia prowadzenie szczegółowych zapiskówna początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miargumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.
Opakowanie Kalendarz 2021 dzienny 12MP tw. Fistaszki

113,98 zł 88,28 zł


12-miesięczny kalendarz dzienny na rok 2021 ozdobiony motywami z Fistaszków.Kalendarz Moleskine zdobią rysunki zaczerpnięte z popularnego komiksu Fistaszki Charlesa Schulza. Bohaterowie zabawnych historyjek wprowadzą nieco humoru w każdy dzień 2021 roku. Do kalendarza dołączone są naklejki oraz karta tematyczna i pasek z komiksem, które mogą posłużyć jako zakładki do książki.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład dzienny umożliwia prowadzenie szczegółowych zapiskówna początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miargumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.
Opakowanie Kalendarz 2021 tyg. 12MP tw. Fistaszki

87,00 zł 67,38 zł


12-miesięczny kalendarz tygodniowy na rok 2021 ozdobiony motywami z Fistaszków.Kalendarz Moleskine zdobią rysunki zaczerpnięte z popularnego komiksu Fistaszki Charlesa Schulza. Pies Snoopy i Charlie Brown wprowadzą nieco humoru w każdy dzień 2021 roku. Do kalendarza dołączone są naklejki oraz karta tematyczna i pasek z komiksem, które mogą posłużyć jako zakładki do książki.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład tygodniowy umożliwia zanotowanie najważniejszych wydarzeńobok każdej strony z podziałem na dni tygodnia znajduje się strona w linie na luźne zapiski i notatkina początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miargumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.
Opakowanie Kalendarz 2021 tyg. 12ML Smart Planner czarny

130,98 zł 101,44 zł


Moleskine Smart Planner łączy w sobie wszystkie kultowe i znane funkcje pamiętnika / planera Moleskine z bezproblemową inteligentną technologią, która synchronizuje twoje odręczne spotkania z Kalendarzem Google, iCal, Moleskine Timepage oraz światem połączonych aplikacji i usług. Po prostu zanotuj swoje plany na stronie za pomocą Moleskine Pen + i obserwuj, jak synchronizują się na Twoich urządzeniach, gotowe do konsultacji w dowolnym miejscu i czasie.
Opakowanie Kalendarz 2021 tyg.12ML tw. czarny wertykalny

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny, duży, czarny, pionowy dziennik tygodniowy Moleskine 2021 przedstawia cały tydzień na dwóch stronach, pokazując w skrócie Twój harmonogram w układzie pionowym. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tyg.12ML mo. scarlet red horyzont.

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny poziomy kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w miękkiej oprawie, duży, szkarłatny czerwony, przedstawia cały tydzień na dwóch stronach, pokazując w skrócie Twój harmonogram w układzie poziomym. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12ML mo. czarny

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny duży czarny kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w miękkiej oprawie pokazuje każdy tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12ML mo. scarlet red

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny duży czarny kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w miękkiej oprawie pokazuje każdy tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12ML tw. scarlet red

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny duży czarny kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w twardej oprawie pokazuje każdy tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12ML mo. czarny

96,00 zł 74,35 zł


Ten 12-miesięczny duży czarny kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w miękkiej oprawie pokazuje każdy tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 dzienny 12MP tw. bougainvillea pink

82,99 zł 64,28 zł


Ten 12-miesięczny dziennik kieszonkowy Bougainvillea w różowej twardej oprawie Moleskine 2021 ma na każdy dzień nową stronę, na której znajdują się notatki i terminy. Zawiera tekturową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 400 stron w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, bezkwasową zakładkę i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12MP tw. sapphire blue

79,02 zł 61,20 zł


Ten 12-miesięczny kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w twardej oprawie w kolorze szafirowym pokazuje co tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12MP tw. cadamium oragne

79,02 zł 61,20 zł


Ten 12-miesięczny dziennik tygodniowy Moleskine 2021 w twardej oprawie w kolorze pomarańczowym kadmu pokazuje każdy tydzień na dwustronicowej rozkładówce: tydzień po lewej stronie i strony w linie po prawej stronie na dodatkowe notatki. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12MP mo. czarny horyzont

79,02 zł 61,20 zł


Ten 12-miesięczny poziomy kalendarz tygodniowy Moleskine 2021 w miękkiej oprawie przedstawia cały tydzień na dwóch stronach, pokazując w skrócie Twój harmonogram w układzie poziomym. Zawiera kartonową okładkę z zaokrąglonymi krawędziami, 144 bezkwasowe strony w kolorze kości słoniowej o gramaturze 70 g / m2, zakładkę ze wstążki i elastyczne zamknięcie. Zawiera 295 kolorowych naklejek podzielonych na 3 arkusze (1 arkusz naklejek z alfabetem, 2 arkusze naklejek z ikonami), rozszerzaną wewnętrzną kieszeń i informację w razie zgubienia. Styczeń 2021 - grudzień 2021.
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12MP tw. scarlet red

79,02 zł 61,20 zł


kalendarz Moleskine 2021, Pukład: tygodniowy, jedna strona kalendarium, druga miejsce na notatkioprawa: twardawewnątrz wstążka jako zakładka, miejsce na dane użytkownika, mapy, kieszonka na tylnej okładce, znacznikigramatura papieru: 70 g/m2kolor: scarled redwymiary: 9 x 14 cmzamykany na gumkę
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12MP bougainvillea pink

79,02 zł 61,20 zł


kalendarz Moleskine 2021, Pukład: tygodniowy, jedna strona kalendarium, druga miejsce na notatkioprawa: twardawewnątrz wstążka jako zakładka, miejsce na dane użytkownika, mapy, kieszonka na tylnej okładce, znacznikigramatura papieru: 70 g/m2kolor: bougainvillea pinkwymiary: 9 x 14 cmzamykany na gumkę
Opakowanie Kalendarz 2021 tygodniowy 12ML mo. scarlet red

82,99 zł 64,28 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

12-miesięczny kalendarz tygodniowy na rok 2021.Kalendarz Classic Moleskine przejrzysty i funkcjonalny będzie doskonałym towarzyszem na każdy dzień. Przypomni o ważnych spotkaniach i wydarzeniach, pomoże uporządkować zadania. Kolorowe naklejki z literami i symbolami pozwolą na spersonalizowanie zapisków. Dodatkowa karta z kalendarzem rocznym może być ustawiona np. na biurku, umożliwiając podgląd całego roku.Charakterystyka:kalendarz na 12 miesięcyukład tygodniowy umożliwia zanotowanie najważniejszych wydarzeńobok każdej strony z podziałem na dni tygodnia znajduje się strona w linie na luźne zapiski i notatkina początku kalendarza znajduje się podgląd całego roku oraz zestaw informacji przydatnych w podróży, takich jak strefy czasowe czy przelicznik miargumka zapobiega niekontrolowanemu otwieraniu się kalendarza w torbiewstążkowa zakładka pozwala szybko odnaleźć daną datękieszeń z tyłu kalendarza pomieści wizytówki, bilety, karteczki z notatkami itp.Kalendarze Moleskine to narzędzia, dzięki którym możesz zapanować nad swoim czasem, uwolnić kreatywność i czynić każdy dzień wyjątkowym. Inspirują do świadomej podróży przez życie, ciągłego rozwoju, otwarcia się na nowe wyzwania i możliwości.Nagłówki i inne informacje w kalendarzu są zamieszczone w języku angielskim.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj