KATEGORIE [rozwiń]

McDonald Megan

Okładka książki Hania Humorek i wakacje z dreszczykiem

19,99 zł 11,19 zł


Przygotujcie się na najbardziej humorkowe wakacje na świecie! Nie dość, że rodzice muszą wyjechać i zostawiają Hanię oraz Smrodka pod opieką Strasznej Cioci, to jeszcze przyjaciele Hani też wybierają się na wakacje! Zapowiada się potwornie nudne lato, ale pewnego dnia Hania wymyśla genialny plan...Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!
Okładka książki Hania Humorek. Mały detektyw

19,99 zł 11,19 zł


Znika policyjny pies Czoko. To bardzo dziwna sprawa. Hania postanawia więc ruszyć na poszukiwania. Zwołuje swoich pomocników Ryśka, Franka Perełkę i brata Smrodka. Drużyna opracowuje strategię i rozpoczyna śledztwo, na czele którego staje detektyw Humorek. W jego trakcie wszyscy poznają niezbędne wyposażenie każdego detektywa. Przekonują się również o tym, że czasem nie warto działać zbyt pochopnie.Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!
Okładka książki Hania Humorek idzie na studia

19,99 zł 11,19 zł


Hania Humorek musi mieć dodatkowe lekcje matematyki. Czy oznacza to jeszcze więcej nudnej nauki?! Na szczęście studentka Amelia ma swoje sposoby na to, by tabliczka mnożenia przestała być tak straszna. I jakie wspaniałe okazuje się studenckie życie! Poznajcie Hanię studentkę.Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!
Okładka książki Doktor Hania Humorek

19,99 zł 15,04 zł


Hania Humorek bardzo nie chce pójść do szkoły. Postanawia więc udawać przed mamą, że jest chora na świnkę. Jednak nic z tego, sprytna mama wszystkiego się domyśla i dziewczynka musi iść na lekcje. W szkole okazuje się, że Hania Humorek zostaje panią doktor Spełnia więc swoje marzenie! Przygląda się szkieletowi człowieka, ogląda jego ciało i dowiaduje się na przykład tego, czym są geny.Znana na całym świecie, bestselerowa seria książeczek o Hani Humorek to pełna przygód opowieść o zwyczajnej chociaż niezwykłej dziewczynce. Megan Mcdonald w zabawny i żywy sposób przedstawia świat Hani oraz zaskakujące sytuacje, z którymi mała bohaterka musi się zmierzyć. Oprócz niej poznajemy jej brata Smrodka, najlepszego przyjaciela Ryśka i nieznośnego Franka Perełkę.
Okładka książki Hania Humorek przepowiada przyszłość

19,99 zł 11,19 zł


Hania Humorek ma humorki na każdą okazję, a teraz udowodni to jej czarodziejski pierścień! Pierścień Hani ma niezwykłą moc, dzięki której Hania może przepowiadać przyszłość, a jej przepowiednie są tak zadziwiające, że wszyscy zaczynają wierzyć, że Hania jest prawdziwą wróżką.Według słów Madame H. (H jak Humorek) odnajdzie się maskotka Klubu Siusiającej Ropuchy. Hania dostanie upragnioną naklejkę z trójkolorową flagą za dyktando napisane na szóstkę z plusem, a jej nauczyciel sprawi sobie nowe okulary, bo się zakocha.Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!Mała Hania poznaje różne sytuacje, emocje i wartości. Uczy się m.in. czym jest przyjaźń, współpraca, rodzina. Poznaje ciało człowieka, świat i zwierzęta oraz dowiaduje się jak może chronić swoje środowisko. Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Okładka książki Hania Humorek T.1 Mistrzyni humorków

19,99 zł 11,19 zł


Bestsellerowa seria dla dzieci "Hania Humorek" w nowej odsłonie! Przygoda startuje od tego pierwszego tomu i gwarantuje młodym osobom dużo śmiechu i dobrą rozrywkę. "Mistrzyni humorków" już czeka, także pozostaje tylko chwycić książkę i zacząć zabawę! Zaczyna się właśnie rok szkolny i wiele dzieci cieszy się z tego powodu. Mimo to nie wszystkie chcą wracać do szkolnej ławki. Wśród nich jest Hania. Od rana nie opuszcza jej również paskudny humorek. Wygląda też na to, że nic nie może go poprawić - ani sadzone jajko, ani kredki potworki. Na szczęście znajduje się coś, co wydaje się dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. To koszulka z napisem "Jadłam Rekina". Dzięki niej Hania ma w końcu ochotę na kontakt z rówieśnikami. Okazuje się także, że w trzeciej klasie nie jest wcale tak źle, jak się wcześniej wydawało. Nawet Franek Perełka, uważany za dziwacznego, jest całkiem w porządku, kiedy się go bliżej pozna. Śmieszna, lekka i przyjemna książka jest wspaniałą propozycją dla starszych dzieci i młodzieży. Ze względu na swoją zabawną treść jest ona świetnym pomysłem, ponieważ zachęca do czytania. Szykuje się zatem moc wrażeń i wspaniała przygoda z Hanią w roli głównej. Lepiej tego nie przegapić!
Okładka książki Hania Humorek zostaje gwiazdą

19,99 zł 11,19 zł


Hania ma humorek w sam raz na sławę!Dobre humorki, złe humorki, humorki, których powodem jest Julka Wróbel Hania ma humorek na każdą okazję! Tym razem Hania Humorek zazdrości Julce Wróbel zdjęcia na pierwszej stronie gazety. Próbuje więc na różne sposoby także zdobyć sławę. Ale wszystkie jej wysiłki kończą się tym, że staje się jeszcze bardziej niesławna.Najnowsze przygody Hani Humorek na pewno wprawią cię w bardzo haniowy humorek!
Okładka książki Hania Humorek ratuje świat!

19,99 zł 11,19 zł


Na lekcji o środowisku Hania z przerażeniem dowiaduje się o niszczeniu lasów równikowych i o zagrożonych gatunkach zwierząt, które żyją również na jej podwórku nie wspominając już o okropnych zwyczajach własnej rodziny, która nie zbiera surowców wtórnych. Hania Humorek nie zasypia gruszek w popiele, tylko bierze się do dzieła!
Okładka książki Hania Humorek i... Poszukiwanie Smrodkodonta

19,99 zł 11,19 zł


Smrodek pragnie dokonać odkrycia stulecia! Kopie, drąży i ryje ziemię na swoim podwórku, by znaleźć kieł tygrysa szablozębnego, znanego tez pod nazwą smilodon. Czy Smrodkowi uda się wydobyć coś z ziemi zanim cały teren za domem się zapadanie?
Okładka książki Hania Humorek i Przyjaciele. Pogromca asteroid

19,99 zł 11,19 zł


Smrodek nie może się doczekać, kiedy zobaczy P/2015 OZ4, znaną jako kometa Shermana Holma. Dowiaduje się, że gdzieś w Rosji spadł meteoryt. Czas by do akcji wkroczył nieustraszony Smrodek, który uratuj Ziemię przed katastrofą! Wraz z Hanią w charakterze drugiego pilota Asteroidowy chłopak Smrodek dzielnie bada kosmos, nie ruszając się z własnego podwórka.
Okładka książki Hania Humorek. Wielka księga przygód cz. 2

34,99 zł 23,07 zł


Wielka księga przygód. Hania Humorek"" to kolejne spotkanie z przezabawną trzecioklasistką. Tym razem Hania będzie chciała zostać najprawdziwszą wróżką, a także sprawdzić się w roli lekarza. A że jest dziewczynką nie tylko pomysłową, lecz także niezależną - ogłosi niepodległość! W ,,Wielkiej księdze przygód"" znajdziesz tomy: ,,Hania Humorek przepowiada przyszłość"", ,,Doktor Hania Humorek"", ,,Hania Humorek ogłasza niepodległość
Okładka książki Hania Humorek T.4 Przepowiada przyszłość

19,99 zł 13,18 zł


Hania Humorek ma humorki na każdą okazję, a teraz udowodni to jej czarodziejski pierścień! Pierścień Hani ma niezwykłą moc, dzięki której Hania może przepowiadać przyszłość, a jej przepowiednie są tak zadziwiające, że wszyscy zaczynają wierzyć, iż Hania jest prawdziwą wróżką. Według słów Madame H. (H jak Humorek) odnajdzie się maskotka Klubu Siusiającej Ropuchy. Hania dostanie upragnioną naklejkę z trójkolorową flagą za dyktando napisane na szóstkę z plusem, a jej nauczyciel sprawi sobie nowe okulary, bo się zakocha. Najnowsze przygody Hani Humorek z pewnością wprawią was w doskonały humorek!
Okładka książki Judy Moody ogłasza niepodległość

28,00 zł 24,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej i nabrała ochoty na wolność i niepodległość. Nie chce już słuchać poleceń rodziców i zamierza się uwolnić od uprzykrzonego towarzystwa swojego młodszego braciszka. Ale niepodległościowe plany Hani wpakują ją w niezłe tarapaty. Z całą pewnością Caluteńką. Czy Hania wreszcie zdoła udowodnić, że jest gotowa na nieco więcej niezależności? Nieważne, która strona wygra – czytelnicy na pewno będą kibicować Hani, poznając jej najnowsze przygody!
Okładka książki Doktor Judy Moody

28,00 zł 24,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Hania Humorek bardzo nie chce pójść do szkoły. Postanawia więc udawać przed mamą, że jest chora na świnkę. Jednak nic z tego, sprytna mama wszystkiego się domyśla i dziewczynka musi iść na lekcje. W szkole okazuje się, że Hania Humorek zostaje panią doktor… Spełnia więc swoje marzenie! Przygląda się szkieletowi człowieka, ogląda jego ciało i dowiaduje się na przykład tego, czym są geny. Seria książeczek o Hani Humorek to pełna przygód opowieść o dziewczynce z różnymi humorkami. Megan Mcdonald w zabawny i żywy sposób przedstawia świat Hani oraz zaskakujące sytuacje, z którymi mała bohaterka musi się zmierzyć. Oprócz niej poznajemy jej brata Smrodka, najlepszego przyjaciela Ryśka i nieznośnego Franka Perełkę. Franka Perełkę. Mała Hania poznaje różne sytuacje, emocje i wartości. Uczy się m.in. czym jest przyjaźń, współpraca, rodzina. Poznaje ciało człowieka, świat i zwierzęta oraz dowiaduje się jak może chronić swoje środowisko. Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat."
Okładka książki Judy Moody przepowiada przyszłość

28,00 zł 24,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy magia naprawdę istnieje? Czy możemy dowiedzieć się tego, co nas czeka w przyszłości? A Hania Humorek potrafi i na jeden dzień zamienia się w wróżkę! Wszystko za sprawą tajemniczego pierścienia, który mała bohaterka znajduje w płatkach śniadaniowych. To chyba jakieś czary, bo Hania wie, co zdarzy się za chwilę. I tak na przykład udaje się jej przepowiedzieć wyniki klasówki z matematyki. Czy to możliwe, że Hania Humorek jest najprawdziwszą na świecie wróżką, a jej pierścień posiada ogromną moc? Seria książeczek o Hani Humorek to pełna przygód opowieść o dziewczynce z różnymi humorkami. Megan Mcdonald w zabawny i żywy sposób przedstawia świat Hani oraz zaskakujące sytuacje, z którymi mała bohaterka musi się zmierzyć. Oprócz niej poznajemy jej brata Smrodka, najlepszego przyjaciela Ryśka i nieznośnego Franka Perełkę. Franka Perełkę. Mała Hania poznaje różne sytuacje, emocje i wartości. Uczy się m.in. czym jest przyjaźń, współpraca, rodzina. Poznaje ciało człowieka, świat i zwierzęta oraz dowiaduje się jak może chronić swoje środowisko. Książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Okładka książki Judy Moody zostaje gwiazdą

28,00 zł 24,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czym jest sława? Czy warto być sławnym? Hani Humorek wydaje się, że zdecydowanie tak. Poza tym ma wrażenie, że sławni są wszyscy oprócz niej. Jej koleżanka Julka Wróbel zwycięża w konkursie ortograficznym i trafia na pierwszą stronę gazety. Do tego tato zdobył nagrodę w radiu. Mała Hania postanawia więc, że o niej również zrobi się głośno… I właściwie udaje się jej to osiągnąć, tylko chyba niekoniecznie tak, jakby tego chciała.
Okładka książki Judy Moody i i wakacje z dreszczykiem

28,00 zł 18,47 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Джуді як ніколи певна, що на неї та її друзів чекає найграндіозніше літо в житті! Однак її мегаплан летить шкереберть: друзі роз’їхалися, батьки вирушили самі до Каліфорнії, а Джуді залишилася вдома зі Стінком і дивакуватою тіткою Опал. НЕнудне літо під загрозою! Та Джуді Муді не була б собою, якби не знайшла нагоди втрапити в шалені пригоди: катання на «Верескливому монстрі», перегляд зомбі-фільму, полювання на біґфута та пошуки пана Тодда... І, здається, це таки найкрутіше літо в її житті!
Okładka książki Judy Moody mały detektyw

28,00 zł 18,47 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Зустрічайте Джуді Муді, супернишпорку! Спеціалізується на розшуку зниклих тварин, вистежуванні підозрюваних, розпитуванні свідків, зламуванні шифрів і пої­данні печива! У цій книжці Джуді Друді, тобто Муді, найкраща на весь світ розгадувачка таємниць, вирішує серйозно взятися за пошуки зниклого цуценяти і продовжити справу її улюбленого детектива Ненсі Дрю. Тож пригоди непосидючої Джуді, її брата Стінка, а також друзів Рокі і Френка тривають.
Okładka książki Judy Moody ratuje świat

28,00 zł 24,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Czy mała dziewczynka może uratować środowisko? Ależ oczywiście i dzielna Hania Humorek podejmuje się tego wyzwania. Wszystko dlatego, że któregoś dnia z przerażeniem odkrywa, że lasy równikowe są niszczone, a zwierzęta umierają. Ich zagrożone gatunki znajduje nawet w najbliższym otoczeniu! Hania uświadamia rodzinę o tych wszystkich zagrożeniach. Wspólnie wprowadzają w domu proekologiczne działania. A w szkole, za sprawą wychowawcy, Hania dowiaduje się mnóstwa ciekawych informacji o tym, jak można chronić naszą planetę! Na początek postanawia więc uratować drzewo, choć jej postępowanie jest nie do końca słuszne… Tak czy inaczej za sprawą małej dużej Hani świat zmienia się na lepsze."
Okładka książki HANIA HUMOREK MISTRZYNI HUMORKÓW

19,99 zł 12,73 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nowa odsłona bestsellerowego pierwszego tomu cyklu o Hani Humorek Zaczyna się rok szkolny, ale Hania nie ma ochoty wracać do ławki. Od rana ma paskudny humorek. Nie pomagają na niego kredki potworki ani sadzone jajko. Dopiero koszulka z napisem „Jadłam Rekina” sprawi, że Hania nabierze ochoty na kontakt z rówieśnikami. Mimo wszystko okazuje się, że w trzeciej klasie nie jest wcale tak źle i nawet dziwaczny Franek Perełka zyskuje przy bliższym poznaniu…

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj