KATEGORIE [rozwiń]

Małgorzata Lisińska

Okładka książki Mała
nowość

42,99 zł 24,69 zł


Romans z humorem i nutką pikanterii. Świetna zabawa i gorące doznania gwarantowane! Dla kobiet po trzydziestce, i nie tylko. Miałam wszystko poukładane. Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem, dom na przedmieściach, dobra praca, a w niej mężczyzna, o którym zdarzało mi się snuć marzenia erotyczne wzbogacające moje przeciętne życie. Cisza, spokój, normalność. Zwyczajny świat dobiegającej czterdziestki przedstawicielki klasy średniej. Dopóki wszystko się nie rozpieprzyło. Nudny mąż okazał się nudny tylko w stosunku do mnie. Wobec innych jego stosunki były dalekie od monotonnych. Rozwód pewnie by mnie załamał, gdyby nie pewien przystojniak. I co z tego, że młodszy? I co z tego, że nieprzewidywalny? I co z tego, że nawet jego najlepszy przyjaciel, przypadkiem będący moim ukochanym bratem, odradzał mi tę znajomość? Przecież żadna, absolutnie żadna laska nie zrezygnuje z okazji, by przekonać się, jak smakuje Pan Niedozarżnięcia. Prawda?
Okładka książki Chwila która trwa

44,99 zł 25,35 zł


Czy chwila może trwać wiecznie?Jola i Marek mają wspólną przeszłość. Ta jednak, zamiast ich łączyć, buduje między nimi mur.Wzajemne pretensje, przemilczenia i tajemnice, sprawiają,  że chociaż Jola kocha ojca swojego dziecka, a on jej pragnie, nie potrafią sobie zaufać.Oto historia pary, która musi się stracić, żeby się odnaleźć. Historia o dojrzewaniu i przebaczaniu. I o bezwzględnej miłości.
Okładka książki Sztuka zabijania. Chłopaki z Radości. Tom 1 wyd. 2022

44,99 zł 25,35 zł


Ryśkowi ledwie udaje się ujść z życiem po konfrontacji z niebezpiecznym zabójcą. I chociaż dzięki przyjaciołom z Radości Simon trafia za kratki, ich problemy wcale się nie kończą. Ktoś umyślnie potrąca Kasię przed domem Piekarczyka, więc Rysiek zaryzykuje wszystko, by ją chronić.  Niestety przeszkody w tej misji zdają się mnożyć.Tymczasem Simon ucieka z więzienia, więc przyjaciele z Radości stają przed nowym niebezpieczeństwem.Narastające zagrożenie wystawia na próbę nie tylko wieloletnią przyjaźń Kasi i Ryśka, ale przede wszystkim głębokie uczucia, jakie ta dwójka do siebie żywi.Czy zdołają ocalić siebie i miłość? Jakie plany ma Simon? I jakie role rozpisał dla przyjaciół w nowej sztuce? Sztuce zemsty.
Okładka książki Bilans O’Briana. Terranie. Tom 1

34,99 zł 19,72 zł


Namięt­ność, nie­bez­pie­czeń­stwo, nie­wier­ność…Nie­da­leka przy­szłość i grupa ambit­nych, peł­nych emo­cji mło­dych ludzi, goto­wych, by zmie­nić świat. I sie­bie. Bilans O’Briana to wie­lo­wąt­kowa powieść o róż­nych aspek­tach pożą­da­nia, miło­ści, wła­dzy i zdrady. O deli­kat­nych kobie­tach, które potra­fią oka­zać siłę i sil­nych męż­czy­znach, któ­rym zda­rzają się chwile sła­bo­ści. O tym, że nic nie jest takie, jakie się pier­wot­nie wyda­wało, a nawet naj­bar­dziej prze­my­ślany plan może zawieść. --------Wow, wow, wow! Takie połą­cze­nie gatun­ków, jakie zaser­wo­wała Lisiń­ska, wyda­wało mi się ryzy­kowne, ale z każdą prze­czy­taną stroną uświa­da­mia­łam sobie, że autorka wie, co robi. Zmy­słowe sceny i wcią­ga­jąca akcja wróżą suk­ces książce. Ja jestem bar­dzo na tak i zachę­cam Was do podróży na Terrę. Mał­go­rzata Fal­kowska, autorka„Ter­ra­nie: Bilans O’Briana” to bra­wu­rowa opo­wieść o ponad­prze­cięt­nej inte­li­gen­cji, wyjąt­ko­wych namięt­no­ściach i kosz­tach reali­za­cji marzeń wykra­cza­ją­cych poza gra­nice ludz­kiego pozna­nia. Mał­go­rzata Lisiń­ska mister­nie tka intrygi spla­ta­jące losy pozor­nie zupeł­nie obcych sobie boha­te­rów, a fabuła trzyma aż do ostat­niej strony. Pole­cam!Maria Zdyb­ska, autorka serii „Kru­cze Serce”Sek­sowna, zmy­słowa i nie­po­wta­rzalna. Dokład­nie tych słów potrzeba, aby opi­sać naj­now­szą książkę Gosi Lisiń­skiej. Mira Gross, autorka „Tylko seks”Powiew świe­żo­ści na pol­skim rynku książki. Lisiń­ska wie, jak budo­wać napię­cie oraz kiedy pozwo­lić boha­te­rom na jego roz­ła­do­wa­nie. Namięt­ność i nie­bez­pie­czeń­stwo, ide­alne połą­cze­nie w lite­ra­tu­rze kobie­cej. Pole­camy! Kobieca Strona Lite­ra­turyMał­go­rzatę Lisiń­ską do tej pory zna­łam jedy­nie z roman­sów, które mocno przy­pa­dły mi do gustu. Teraz pozna­łam drugą stronę autorki i kie­ruję w jej stronę ogromne wyrazy sza­cunku i uzna­nia! Powieść „Ter­ra­nie. Bilans O’Bria­nów” wcią­gnęła mnie bez reszty, a wraz z każdą stroną cze­ka­łam na coraz wię­cej emo­cji i wie­cie co? Dosta­wa­łam je za każ­dym razem! Wcią­ga­jąca fabuła, przy­stępny język i histo­ria, która zapada na długo w pamięci – czego chcieć wię­cej?”Mag­da­lena Jarzą­bek, Czy­tam w pociągGosia Lisiń­ska prze­nosi nas do cał­kiem innego świata, w któ­rym rzą­dzi namięt­ność, eks­cy­ta­cja, wspólne miej­sce i cel. Wie­lo­wąt­kowy bilans, świet­nie wykre­owani boha­te­ro­wie i emo­cje towa­rzy­szące nam pod­czas czy­ta­nia… Gorąco pole­cam. Marta Janiak, @za­czy­ta­na­_mar­tu­skaGosia Lisiń­ska zachwy­ciła mnie swoją powie­ścią. Czy­ta­nie tej książki było nie­sa­mo­witą przy­jem­no­ścią. Pole­cam!Agnieszka Nik­czyń­ska-Woj­cie­chow­ska, Książki takie jak my
Okładka książki Pikantnie po włosku

34,99 zł 19,72 zł


Czy szalony romans ma szanse przerodzić się w coś trwałego? Zwłaszcza szalony romans z własnym szefem?Życie Magdy nigdy nie było poukładane czy zwyczajne, a związek z Roberto bynajmniej tego nie zmienia. Przynosi za to mnóstwo namiętności, ale i pytań, których dziewczyna dotychczas sobie nie zadawała.Jak potoczą się jej losy? Jakie ostatecznie podejmie decyzje?Tego dowiecie się z tej zabawnej i bardzo erotycznej powieści.
Okładka książki Światła w jeziorze

34,99 zł 23,22 zł


Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem.Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem, a wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch…Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach.
Okładka książki JA CIEBIE MOCNIEJ

44,99 zł 25,35 zł


Kiedy wydaje ci się, że masz wszystko i naraz tracisz grunt pod stopami… Jasiek zdobywa miłość swego życia, ale czy zdoła ją utrzymać? Czy potrafi oprzeć się pokusom? I czy miłość wystarczy, by odbudować to, co wydawało się utracone? Wróć do Tychów, by poznać losy brata Karoliny, przebojowej bohaterki Świateł w jeziorze, i kolejny raz zakochać się w tym mieście. Popularne przysłowie mówi, że milczenie jest złotem. Jednak w małżeństwie Janka i Anki, borykających się z nową, niełatwą codziennością, milczenie doprowadza do katastrofy. „Ja ciebie mocniej” Gosi Lisińskiej w piękny sposób pokazuje, jak ważnym elementem każdego związku jest szczera rozmowa. To mocno dająca do myślenia historia niełatwej miłości, po przeczytaniu której, zaczynamy zastanawiać się, co w naszym życiu powinno stanowić największą wartość: kariera, pieniądze, małżeństwo, dzieci? Gorąco polecam. - Izabela Grabda, autorka Przypadek Lidki „Ja ciebie mocniej” to książka, która pokazuje nam, jak ludzie potrafią kogoś łatwo ocenić po wyglądzie. To również historia, która ukazuje, że prawdziwa miłość nigdy się nie kończy, choć droga do tego, by to zrozumieć, może być wyboista. Małgorzata Lisińska po raz kolejny wywołała na mojej twarzy sporo uśmiechu, ale także przemyśleń dotyczących własnego życia. Jestem przekonana, że będziecie tą powieścią zachwyceni. Polecam. - Grażyna Wróbel – Czytaninka Małgorzata Lisińska książką „Ja ciebie mocniej” udowodniła mi, że nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka. Pokazała, jak łatwo oceniamy ludzi, nie znając szczegółów, a jedynie strzępy informacji. W dodatku autorka uświadamia, że pogoń za pieniądzem bywa zgubna. Moim zdaniem to najlepszy tom serii Miłość w Tychach! - Justyna Leśniewicz, Książko, miłości moja „Ja ciebie mocniej” to powieść, która oferuje czytelnikowi przede wszystkim dobrą rozrywkę, sporą dawkę humoru, miłości, ale i nie tylko. W historii Jaśka odnajdziemy wiele rozmaitych emocji, relacji stojących pod znakiem zapytania, uczuć wystawionych na próbę, a także bohaterów, którzy mierzyć się muszą z rozterkami różnej natury oraz ponosić konsekwencje swoich działań i popełnionych błędów. Twórczość Gosi Lisińskiej w takim wydaniu to coś, co mogę Wam serdecznie polecić. - Katarzyna Ewa Górka, @katherine_the_bookworm
Okładka książki BAJKI KRASNOLUDZKIE

39,99 zł 26,57 zł


Zbiór opowiadań (obrazoburczych przeważnie), których bohaterami są członkowie zacnego rodu Yudherthardere! Kochasz Sodiego, wkurza Cię Yasa? Pokochasz Benerię i jej potomków!Bez kompleksów, bez kompromisów i bez namysłu dzielne krasnoludy (i krasnoludka) stawiają czoła wyzwaniom, którym nie sprostaliby najwięksi herosi Krainy. Nie straszne im duchy, pierwotni magowie, pradawne moce, wiedźmy, czy nawet królowa przedkładająca nad uciechy łożnicy łańcuchy i pejcze!Z odwagą w sercu i pieśnią (lub przekleństwem) na ustach ród Yudherthardere zapisuje się w historii Krainy!Książka Bajki krasnoludzkie - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations.Książka posiada 330 stron i została wydana w 2020 r.
Okładka książki Światła w jeziorze audiobook
audiobook

29,95 zł 21,60 zł


Gdy po dwóch latach kompletnej uczuciowej suszy, dopadnie cię klęska urodzaju, możesz mieć problem z wyborem. Karolina jest zabawną i błyskotliwą dziewczyną, od roku zakochaną bez wzajemności w koledze z pracy. I oto któregoś dnia spotyka go nad jeziorem, a wszystko się zmienia. Że jednak świat bywa złośliwy, na drodze Karoliny staje nie tylko Kuba, ale i pewien nieprawdopodobnie seksowny Włoch… Przezabawne perypetie miłosne i rodzinne głównej bohaterki są tematem pierwszej obyczajowej powieści Gosi Lisińskiej z serii Miłość w Tychach. *** „»Światła w jeziorze« to zabawne perypetie miłosne przebojowej i pewnej siebie Karoliny Wójcik, która po kilku latach samotności, z dnia na dzień staje przed trudnym wyborem… Ta lekka, zabawna i skomplikowana historia, zapewni Wam niemało wrażeń, a nim się obejrzycie, zapragniecie kolejnej części.” Ewelina Żyła – RedGirlBooks *** „»Światła w jeziorze« to zabawna i niesamowicie naturalna historia rezolutnej Karoliny, której życie pokazuje, że los miewa dla nas nieraz niecne plany, w szczególności, jeżeli mowa o nieokiełznanym uczuciu, jakim jest miłość. Zaskakująca, wciągająca i pełna miłosnych uniesień opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, na to, co naprawdę ważne.” Kamila Orłowska – Camilleshade books *** „Rewelacyjne i zabawne, z dużą dawką humoru i porcją erotyzmu, takie właśnie jest »Światła w jeziorze«! Dawno nie czytałam tak dobrej komedii romantycznej! Trio, piękna Karola, zabójczy Kuba i ponętny Włoch – Rob, skradli moje serce.” Agnieszka Rybska – Blonderka.pl *** „Gosia Lisińska stworzyła opowieść, która mogłaby przydarzyć się każdej z nas. Jednocześnie zabawna i życiowa historia o zakrętach życia i przewrotności losu. Pamiętajcie, że kiedy zbyt długo marzymy o miłości, możemy ją dostać w podwójnej dawce — a to doprowadzi do wielu skomplikowanych, acz ciekawych sytuacji. »Światła w jeziorze« to codzienność opowiedziana w niecodzienny sposób.” Justyna Leśniewicz – Książko, miłości moja *** „»Światła w jeziorze« to idealne połączenie doskonałego humoru oraz seksownego romansu. Będzie gorąco, zmysłowo i zabawnie. Historia Karoliny pochłonie Was w mgnieniu oka i nie pozwoli odłożyć książki, dopóki nie poznacie zakończenia. To życiowa, ale posypana odrobiną magii powieść, która umili długie zimowe wieczory.” Meg Adams – Niegrzeczne Dziewczyny Recenzują *** „Lekka, zabawna, seksowna, po prostu bardzo kobieca książka! »Światła w jeziorze« to powieść, w której każda z nas odnajdzie cząstkę siebie.” Ewelina Nawara – myfairybookworld.pl
Okładka książki Magia Serbithów

39,90 zł 24,01 zł


Bo miłość i magia tak samo mogą ocalić, jak i zabić. Kto powiedział, że nieumarli nie mają uczuć, nie odczuwają emocji, nie tęsknią? Czy uczynek wydający się przejawem najwyższego okrucieństwa może wynikać ze szlachetnych pobudek? Czy syrena, której obca jest miłość, może nie tylko pragnąć, ale i pokochać? Dlaczego Werten władca nieumarłych wyrządził trójce rodzeństwa: Dorenowi, Ardinowi i ich siostrze Thierre tak straszną krzywdę? Czy jego córka Seirin naprawdę chce im pomóc, czy też jej działania mają głęboko ukryty podtekst? I jakie jest przeznaczenie dzieci rodu Gardhehare? Wiele pytań, a odpowiedź oczywiście na łamach tej mrocznej i… bardzo, ale to bardzo, zmysłowej opowieści. – Pij, Ardinie. Musisz pić – wyszeptała. Słodki, uwodzący głos brzmiał w jego myślach, zmuszał do uległości. Posłuchał go po chwili wahania. Liznął krzepnącą kałużę. I jeszcze raz, i jeszcze. Zlizywał krew Seirin, słuchając jej nakazujących myśli. Wreszcie krew przestała płynąć, a dziewczyna, jak martwa, osunęła się na podłogę. Ardin zawył. Zaczęła się przemiana.
Okładka książki Czarownica - Audiobook
audiobook

29,95 zł 21,60 zł


Sodi, Likal i Yasa zmierzają wprost do paszczy lub łożnicy Smoczycy. Właściwie tylko ten ostatni ma szanse na to ostatnie. Krasnoluda i uczennicę Pierwotnego czeka lżejszy los. Nasi bohaterowie umilają sobie drogę, popadając w liczne tarapaty, grając w „jakie to przekleństwo”, testując wytrzymałość krasnoluda na trunki i wytrzymałość pozostałych na krasnoluda. Słowem – bawią się wyśmienicie, jak to tylko oni potrafią. Wszystko do czasu, kiedy na granicy z Itru sprawy nadmiernie się komplikują i przed wędrowcami stają kardynalne pytania. Czy Yasa poświęci najskrytsze marzenia dla podopiecznej? Czy Likal okiełzna drzemiącą w niej moc? Czy Sodi z pomocą Tropiciela ochroni przyjaciół? „Czarownica” to kontynuacja bestsellerowego „Tropiciela” i powrót do świata znanego nam ze słuchowiska „Tropiciel opowiada”.
Okładka książki CD MP3 TROPICIEL
audiobook

29,95 zł 21,60 zł


Sodi Yudherthardere, dla przyjaciół i ludzi z problemami wymowy po prostu Sodi, to krasnoludzki Tropiciel ze słabością do kobiet, alkoholu, złota, bijatyk i magii (dosłowną). U boku Yasy (najpotężniejszego żyjącego maga) i Likal (seksownej, potężnej i kompletnie nim niezainteresowanej uczennicy maga) wyrusza w podróż po Krainie, a w drodze przeważnie cierpi na migrenę. Niczym bohaterowie bajek, tylko zupełnie inaczej, ta trójka stawia czoła wyzwaniom godnym herosów. Książka dla czytelnika dorosłego lub posiadającego certyfikat znajomości łaciny podwórkowej!
Okładka książki Tropiciel

39,99 zł 21,99 zł


Sodi Yudherthardere, dla przyjaciół i ludzi z problemami wymowy po prostu Sodi, to krasnoludzki Tropiciel ze słabością do kobiet, alkoholu, złota, bijatyk i magii (dosłowną). U boku Yasy (najpotężniejszego żyjącego maga) i Likal (seksownej, potężnej i kompletnie nim niezainteresowanej uczennicy maga) wyrusza w podróż po Krainie, a w drodze przeważnie cierpi na migrenę. Niczym bohaterowie bajek, tylko zupełnie inaczej, ta trójka stawia czoła wyzwaniom godnym herosów. Książka dla czytelnika dorosłego lub posiadającego certyfikat znajomości łaciny podwórkowej! “Mistrz Haxerlin i Thuz z miejsca polubili Sodiego. Idealny towarzysz podróży, bajarz, mitoman i drań w ich stylu!” - Jacek Wróbel, autor serii „Haxerlin”
Okładka książki Pierwotny

40,01 zł 22,54 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Yasa i Sodi desperacko poszukują sposobu na przebudzenie zawieszonej pomiędzy życiem a śmiercią Likal. Jej ciało pozostaje bezpieczne w smoczym królestwie, zaś duch pozostaje uwięziony w miejscu niedostępnym nawet dla najpotężniejszych magów. Zrozpaczony Pyri sprowadza do Itru nieświadomą swej mocy Pierwotną mając nadzieję, że to pomoże ukochanej. Tymczasem Yasa udaje się po pomoc do Zakonnej, która wpadła w pajęczynę pałacowych intrygi i sama potrzebuje pomocy. Yudherthardere natomiast obiera zupełnie inną drogę, która ostatecznie prowadzi do świata Złodzieja Magii.Czy uda im się ocalić Likal? Czy krasnoludowi będzie ostatecznie do śmiechu? I czy to naprawdę już koniec tej opowieści?!„Pierwotny” to ostatnia część bestsellerowej serii „Tropiciel” i powrót do świata znanego z „Bajek krasnoludów” i „Zakonnej”.
Okładka książki Zakonna

39,99 zł 21,99 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dawno, dawno temu… * Ostatni żyjący Pierwotny ukrył się w grocie na krańcu świata i tam czuwa nad przeklętą przez siebie kochanką. Sodiemu leśna wróżka przepowiedziała śmierć, a krasnolud, choć z natury sceptyczny, leśnym wróżkom ufa bezgranicznie. Zmierza zatem do Yasy po ratunek. Tymczasem Krainie grozi kolejna wojna domowa. W zasypanej śniegiem cichej gospodzie spotykają się przedstawiciele wszystkich inteligentnych nacji, by zapobiec przelewowi krwi. Czy im się powiedzie? Jaka będzie w tym rola Sodiego i Yasy? Czy zdołają pokonać potężną czarownicę? I co najważniejsze, kim jest Rosa i o co chodziło leśnym wróżkom?! * a przynajmniej przed przygodami opisanymi w Tropicielu i Czarownicy.
Okładka książki Czarownica

39,99 zł 21,99 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Sodi, Likal i Yasa zmierzają wprost do paszczy lub łożnicy Smoczycy. Właściwie tylko ten ostatni ma szanse na to ostatnie. Krasnoluda i uczennicę Pierwotnego czeka lżejszy los. Nasi bohaterowie umilają sobie drogę, popadając w liczne tarapaty, grając w „jakie to przekleństwo”, testując wytrzymałość krasnoluda na trunki i wytrzymałość pozostałych na krasnoluda. Słowem – bawią się wyśmienicie, jak to tylko oni potrafią. Wszystko do czasu, kiedy na granicy z Itru sprawy nadmiernie się komplikują i przed wędrowcami stają kardynalne pytania. Czy Yasa poświęci najskrytsze marzenia dla podopiecznej? Czy Likal okiełzna drzemiącą w niej moc? Czy Sodi z pomocą Tropiciela ochroni przyjaciół? „Czarownica” to kontynuacja bestsellerowego „Tropiciela” i powrót do świata znanego nam ze słuchowiska „Tropiciel opowiada”.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj