KATEGORIE [rozwiń]

Lumira

Okładka książki Holistyczne uzdrawianie wzroku

44,40 zł 30,17 zł


Oprócz ćwiczeń fizycznych na poprawę wzroku, w książce znajdziesz również ćwiczenia mentalne, które wykorzystują Twoją siłę twórczą i skupienie uwagi. Równoważenie poziomu wewnętrznej energii jest istotnym elementem holistycznego uzdrawiania wzroku. Inaczej niż w przypadku gimnastyki na poziomie fizycznym, tutaj wyobrażamy sobie kroki ćwiczeń i koncentrujemy się na wrażeniach, które powstają w ich trakcie. Przy tego typu gimnastyce nie powstają żadne skutki uboczne, takie jak zakwasy, naderwania mięśni czy fizyczne wyczerpanie. Wręcz przeciwnie. Po ich przeprowadzeniu człowiek czuje się odświeżony, gdyż gimnastyka mentalna odżywia nasze ciało energią życiową.
Okładka książki Księga urody Lumiry

39,30 zł 24,36 zł


 Wszystkie pragniemy zachwycać urodą w każdym wieku. Marzymy o tym, aby mimo upływającego czasu, zachować młodość i naturalne piękno. Chcemy starzeć się z godnością, w harmonii z własnym ciałem i duchem. Jaka jest więc recepta na zachowanie piękna zarówno tego fizycznego, jak i wewnętrznego? Sekret zdradza nam znana rosyjska uzdrowicielka oraz Autorka bestsellerów. W tej publikacji wyjawia tajemnicę swojego młodzieńczego wyglądu i emanacji witalności. Znajdziesz w niej wszystko na temat pielęgnacji skóry, włosów, naturalnych zabiegów kosmetycznych oraz porady dla wszystkich osób, dbających o swój wygląd. Autorka, zainspirowana tradycyjnymi przepisami ze swojej ojczyzny, samodzielnie wytwarza, w pełni naturalne, roślinne kosmetyki. Teraz i Ty nauczysz się je sporządzać. Będziesz w stanie sama wykonać odmładzające maseczki do twarzy, pachnące peelingi do ciała, naturalne szampony, aby Twoje włosy stały się lśniące i zdrowe, preparaty do czyszczenia jamy ustnej, alternatywy dla dezodorantów i mydeł oraz wiele innych. Znajdziesz tu mnóstwo praktycznych podpowiedzi i pomysłów jak zadbać o swoją urodę i stać się piękną, spełnioną kobietą. Za pomocą wielu kolorowych zdjęć, Autorka pokazuje, jak wspierać swoje ciało w odmładzaniu, stosując ćwiczenia i techniki mentalne, które służą między innymi poprawie struktury skóry, upiększeniu piersi i zwiększeniu ogólnej witalności. Prezentuje całkowicie holistyczną koncepcję urody, niezwykle inspirującą, kreatywną i zdrową pod każdym względem. Twoja recepta na młodość.
Okładka książki Rytuały ochronne na klątwy i uroki

34,30 zł 21,59 zł


Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię ciągły pech i wszystko, czego się dotkniesz kończy się porażką? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Może to dotyczyć mandatów za złe parkowanie, spóźnień na ważne spotkania, jak i niepowodzeń w życiu osobistym. Jeśli tego doświadczasz, niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od niego uwolnić i zabezpieczyć się przed nim na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Klątwa lub urok to celowe, mentalne bądź rytualne, oddziaływanie na kogoś, bez jego wiedzy i zgody. Jest to atak metapsychiczny, który jest projekcją negatywnych myśli czy energii kierowanych ku danej osobie. Czas się przed tym ustrzec i zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. Podpowiada, jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. W tym poradniku znajdziesz szereg najskuteczniejszych, praktycznych technik ochronnych. Każdy człowiek może z nich w pełni skorzystać, by pozbyć się negatywnych czarów oddziałujących na niego, jego rodzinę bądź domostwo. Autorka podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji oraz łatwych do wykonania ćwiczeń. Podpowiada również, jak identyfikować potencjalne zagrożenia i niebezpieczeństwa czyhające na Ciebie w życiu codziennym oraz jak wykorzystywać magię do samoobrony przed nieświadomymi atakami negatywnych sił. Wśnia także różnicę pomiędzy białą i czarną magią. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.
Okładka książki Odkryj w sobie źródło zdrowia

34,30 zł 21,26 zł


Wszyscy chcemy być nieustannie młodzi, zdrowi i pełni energii witalnej. Wielu z nas jednocześnie wierzy, że nie jest to stan możliwy do utrzymania przez całe życie. Zakładamy, że pisane jest nam pojawianie się kolejnych dolegliwości wraz z coraz bardziej zaawansowanym wiekiem. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, co doskonale udowodniła Lumira. Autorka bestselleru „Odmładzanie organizmu” po raz kolejny sięga do skarbnicy wiedzy znanej głównie w stronach, z których pochodzi. Dorastała ona w Kazachstanie i na Ukrainie, a jako młoda kobieta przybyła do Niemiec. Tu rozwinęła rosyjską sztukę uzdrawiania, której zasady poznała już w dzieciństwie. Dzięki różnym technikom jak medytacje, terapia reinkarnacyjna i kinezjologia stworzyła zintegrowaną metodę służącą holistycznie pojmowanemu zdrowiu. Teraz dzieli się nią z Tobą w tej książce. Istotą tej publikacji z jednej strony są ćwiczenia duchowe prowadzące do kontrolowania nastawienia i tworzenia nowych wzorów myśli. Z drugiej strony, Autorka przekazuje bardzo konkretne porady odnośnie zdrowego stylu życia i naturalnych sposobów przywracania w nim równowagi. Lumira wykazuje nowe podejście do kwestii wartościowych produktów spożywczych i suplementów, które dzięki uduchowionemu podejściu do nich mogą wykazywać znacznie bardziej pozytywne właściwości. Kiedy skorzystasz z jej porad i połączysz medytacje i ćwiczenia z odpowiednim nastawieniem duchowym, będziesz w stanie całościowo i w pełni świadomie wpływać na swój organizm. Dzięki niej znane od wieków, a dziś zapomniane mechanizmy uzdrawiania zostaną ponownie wykorzystane. To Ty jesteś źródłem zdrowia!
Okładka książki Holistyczne uzdrawianie wzroku

39,90 zł 26,71 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Coraz więcej ludzi cierpi na wady wzroku. Co gorsza, pojawiają się one w coraz młodszym wieku. Czy da się je wyeliminować inaczej niż poprzez okulary albo soczewki kontaktowe? Owszem, ale tylko wtedy, gdy podejdziemy do tematyki zdrowych oczu w sposób holistyczny. Wielka rosyjska uzdrowicielka rzuca zupełnie nowe światło na przyczyny utraty ostrości widzenia. Ujawnia, że prawie zawsze zmiany te są powodowane faktem, że chronimy siebie przed zobaczeniem czegoś, czego nie chcemy widzieć. Co gorsza, w wielu przypadkach wspomagacze wzroku, takie jak okulary czy soczewki kontaktowe, nie tylko prowadzą do powolnego pogarszania się wzroku, ale blokują też nasze kanały energetyczne. A przecież widzenie jest czymś o wiele więcej niż tylko procesem optycznym. W tej książce Autorka pokazuje jak za pomocą ćwiczeń i medytacji przywrócić jasność widzenia. Osiągniesz to poprzez naukę wsłuchiwania się we własne ciało, odtruwanie go oraz zbadanie emocjonalnych, często odległych w czasie, przyczyn problemów z oczami. Przekonasz się, że dzięki właściwemu stylowi życia zarówno Twoje oczy jak i całe ciało mogą się uzdrowić i pozostać w optymalnym stanie przez całe życie. Poznasz siedem stopni zanieczyszczenia ciała i najczęstsze przyczyny osłabienia wzroku. Zrozumiesz i wyeliminujesz obciążenia karmiczne oraz niechęć do widzenia teraźniejszości. Wykorzystasz też sprawdzone sposoby na pozbycie się chorób takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, jaskra, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Zdrowe wnętrze, ostry wzrok.
Okładka książki Sekret pełnego uzdrowienia

39,30 zł 25,53 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wiele koncepcji duchowych, filozoficzny oraz medycznych podkreśla, że człowiek został stworzony do życia w pełnym zdrowiu. Jak więc wyjaśnić fakt, że tak często chorujemy i nawet współcześni lekarze muszą niejednokrotnie uznać się za pokonanych? Przyczyną jest zaburzenie harmonii naszego ciała i umysłu. Sami je w sobie wytwarzamy, lecz i samodzielnie możemy te uszkodzenia szybko naprawić. Wystarczy, że zastosujemy porady zawarte w niniejszym poradniku. Jej autorka jest znaną rosyjską uzdrowicielką, która obecnie praktykuje w Niemczech. Stworzyła ona własną metodę uzdrawiania, a w tej książce dzieli się niepublikowanymi dotychczas tajnikami uzdrawiania ciała i umysłu. Dzięki niej będziesz w stanie dostrzec nie tylko nową drogę do zdrowia, ale również do wewnętrznego rozwoju. Doprowadzisz ciało, umysł i duszę z powrotem do równowagi i wyższego stanu świadomości. Dokonasz tego bez stosowania chemicznych terapii, które bardzo często pogłębiają dysharmonię w organizmie zamiast ją eliminować. Poprzez uzdrawianie w piątym wymiarze, odtruwanie i harmonizację ciała oraz świadome eliminowanie określonych objawów szybko odczujesz ulgę. Dowiesz się także, jak uzdrawiać poszczególne organy i dokonywać detoksu swojego organizmu. Lumira prezentuje również metody kontrolowania myśli, oczyszczania i aktywizacji czakr oraz tworzenia w sobie świętej przestrzeni. Prostym językiem objaśnia podstawy medycyny świetlnej, channelingu i widzenia aury. Nowy wymiar uzdrawiania!
Okładka książki Odmładzanie organizmu

39,90 zł 27,11 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy czujesz, że czas odbija na Tobie piętno? Czy ciało wydaje Ci się mniej sprawne niż przed kilku laty? A może odczuwasz ciągłe zmęczenie tak różne od dawnego entuzjazmu? Upływające dni, miesiące i lata nie muszą oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli naprawdę chcesz być młody, zdrowy i szczęśliwy oraz cieszyć się długim życiem. Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, które będziesz mógł samodzielnie zastosować przez co zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Opracowany przez Autorkę program zawiera specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Umożliwiają one dotarcie do Twoich komórek i wpłynięcie na kod DNA. W ten sposób proces starzenia zostanie zatrzymany, a Twoje siwe włosy znikną, skóra odzyska elastyczność, zmarszczki się spłycą, zbędne kilogramy spadną, a wszystkie organy zostaną zregenerowane bez szkodliwych substancji chemicznych. Już wkrótce zobaczysz, jak Twoi znajomi entuzjastycznie zaczną reagować na Twój wygląd i samopoczucie. Od razu Cię zapytają, czy właśnie wróciłeś z urlopu czy byłeś w salonie piękności. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością.
Okładka książki Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli

34,30 zł 22,96 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy czujesz, że czas odbija na Tobie piętno? Czy ciało wydaje Ci się mniej sprawne niż przed kilku laty? A może odczuwasz ciągłe zmęczenie tak różne od dawnego entuzjazmu? Upływające dni, miesiące i lata nie muszą oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska szamanka i uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli naprawdę chcesz być młody, zdrowy i szczęśliwy oraz cieszyć się długim życiem. Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, które będziesz mógł samodzielnie zastosować przez co zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Opracowany przez Autorkę program zawiera specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Umożliwiają one dotarcie do Twoich komórek i wpłynięcie na kod DNA. W ten sposób proces starzenia zostanie zatrzymany, a Twoje siwe włosy znikną, skóra odzyska elastyczność, zmarszczki się spłycą, zbędne kilogramy spadną, a wszystkie organy zostaną zregenerowane bez szkodliwych substancji chemicznych. Już wkrótce zobaczysz, jak Twoi znajomi entuzjastycznie zaczną reagować na Twój wygląd i samopoczucie. Od razu Cię zapytają, czy właśnie wróciłeś z urlopu czy byłeś w salonie piękności. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością. Wybrany fragment książki Moja droga ku sobie samej Moim duchowym imieniem jest Lumira. Doczesne życie rozpoczęłam w 1968 roku w Kazachstanie, w znaku Wagi, znajdującej się pod wpływem planety Wenus. Wenus odpowiada za miłość i harmonię. Nadaje ona życie uczuciom, piękno ciału i blask młodości. Wnosi w ludzki byt harmonię, pokój i przyjemności. Drgania tej planety, które wpływały na mnie od chwili narodzin i coraz bardziej popychały ku istocie mnie samej, odczuwałam silnie już w dzieciństwie. Poprowadziły mnie do poszukiwań prawdy, mojej wewnętrznej ojczyzny, duchowych korzeni i prawdziwej tożsamości.    Istnieje wiele duchowych istot i sił, które towarzyszą mi przez całe życie i uczą - niewidoczne dla innych, zupełnie oczywiste i realne dla mnie. Przede wszystkim babuszka Aleksandra, moja babcia. Ona wykształciła mnie na szamankę, którą nadal jestem. Ta edukacja jest zupełnie inna niż wszystkie, bo gdy się naprawdę zaczęła, moja babuszka opuściła już swoje fizyczne ciało i przyszła do mnie jako duch. Z duchowego świata instruowała mnie w zakresie szamańskiej nauki i praktyki, i prowadziła również w mojej pracy. Robi to do dziś, chociaż już nie tak intensywnie i nieprzerwanie. Pozostawia mnie teraz, bym mogła iść swoją drogą i daje przestrzeń, bym mogła rozwinąć własne doświadczenia.    Wcześniej jej wskazówki były dla mnie prawami i kiedy nie podążałam za nimi, tak jak ona to sobie wyobrażała, odczuwałam to natychmiast na własnej skórze. Innymi słowami: czułam się podle, czasami naprawdę chorowałam. Jak mówi się w moim kraju, moja nauczycielka nie zostawiała mi dużo czasu na dłubanie w nosie. Musiałam się starać, na ile starczało mi sił i częściej niż się chciało, odrabiałam dodatkowe zadania.. Mój czas nauki jeszcze nie dobiegł końca, ponieważ uczę się nieprzerwanie: przez życie, którym żyję i dzięki moim klientom oraz uczniom, którzy do mnie przychodzą. MOJE UPOWAŻNIENIE Babcia nauczyła mnie, że jako szamanka jestem zobowiązana wobec swojego świata, i moim zadaniem jest prowadzenie wszystkiego, co do tego świata należy, ku miłości i jedności. Jednak jako szamanka jestem bezsilna, jeśli nie otrzymam upoważnienia do uzdrawiania. Wtedy nie jestem w stanie uzdrowić niczego ani nikogo. To znaczy, że jeśli naprawdę chcesz i jesteś gotowy zmienić swoje życie, wezmę cię za rękę i poprowadzę w nowy wymiar bytu. Ale jeśli sam w głębi serca tego nie zapragniesz, każda pomoc będzie bezskuteczna. Wtedy szamańska medycyna, którą oferuję, zacznie działać bardzo słabo lub nawet wcale.    Wewnętrzna gotowość, by zmienić siebie samego i własne życie, powinna znajdować się w centrum twojej uwagi. Daje mi ona upoważnienie nie tylko jako uzdrowicielce i nauczycielce, która poprowadzi cię za pośrednictwem tej książki do celu, ale przede wszystkim upoważnienie dla ciebie, które pozwoli ci na osiągnięcie celu. Poza tym twoja gotowość też nie jest bez znaczenia dla duchowego świata, który dzięki niej będzie cię wspierał we wszystkich działaniach.    Gdy moja babcia jeszcze żyła, uczyła mnie, by stale pozostawać w kontakcie z naturą. Latem odbywałyśmy wspólne wycieczki w dziewiczą kazachską naturę i przygotowywałyśmy nasze posiłki nad ogniskiem. Najczęściej była to kasza jaglana i perłowa wzbogacona jakimiś warzywami i ziołami. Także dziś jeszcze gotuję te proste posiłki i zawsze zyskuję dzięki temu silne połączenie z moją babuszką i z kazachską ziemią, na której czułam się chroniona, bezpieczna i kochana. Mimo że połowę swojego życia spędziłam w Niemczech, wewnętrzna więź z moją azjatycką Ojczyzną pozostaje nieprzerwana.    Kiedy miałam dziesięć lat, przeprowadziłam się wraz z rodzicami na Ukrainę, do portowego miasta Odessa. Tu rozpoczęła się moja bardziej świadoma mistyczna podróż pełna magii, rytuałów, wyroczni, równoległych światów, duchów i sztuki uzdrawiania. Przeżyłam jednak również wiele rozczarowań, duchowych i cielesnych, zranień, oderwania i kłamstw. Dzisiaj wiem, że były to konieczne sprawdziany, dzięki którym mogłam pójść swoją drogą.    Kiedy w wieku 21 lat wyemigrowałam do Niemiec, potrafiłam już całkiem dobrze „czytać"w ludziach. Mogłam wskazać dowolnej osobie jej ukryte pragnienia i problemy, czy to natury zdrowotnej, czy psychicznej. Byłam także w stanie poprzez moje dłonie po-strzec i wyrównywać energię aury i czakr.    W Niemczech zaczął się dla mnie bardzo trudny czas. Miłość, bezpieczeństwo, tożsamość, korzenie i Ojczyzna - wszystko, co w oczywisty sposób miałam w swoim starym domu, musiałam tu na nowo z trudem wypracować. Rozpoczęłam poszukiwania siebie samej w obcym świecie.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj