KATEGORIE [rozwiń]

Krzysztof Król

Okładka książki SIĘGA ZWIĄZKÓW PODRYWU I SEKSU DLA MĘŻCZYZN WYD. 2

59,00 zł 42,38 zł


Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie? Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić. Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet. Co lubią najbardziej? Co jest dla nich ważne? Jak wczuć się w ich sytuację i poprowadzić rozmowę w pożądanym kierunku? Jak ich nie wystraszyć, gdy chcesz zacieśnić relacje? Czy da się naprawić związek, który rozpadł się z powodu zdrady? No i jak stać się naprawdę łakomym kąskiem? Kilkadziesiąt dni - tyle potrzebujesz, by przejść teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Od pierwszej randki, przez tworzenie więzi, obalanie fałszywych przekonań i krótki kurs psychologii, aż do technik seksualnych i najważniejszych różnic między płciami - znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci stać się pewnym siebie, świadomym własnych potrzeb i rozumiejącym kobiety facetem. Jak myślisz, ile czasu zajmie superdziewczynom zorientowanie się w sytuacji? Model Perfect Dating, czyli wszystko o randkach dla śmiałych i nieśmiałych. Mowa ciała, czyli gesty w akcji uwodzenia. Więź, czyli o czym i jak rozmawiać. Kluby, kawiarnie i bary, czyli teoria i praktyka dla bywalców. Fałszywe przekonania, czyli nie szata i kasa zdobią człowieka. Psychologia kobiet, czyli jak można inaczej spojrzeć na sprawy. Fizyczność, czyli robótki ręczne i nie tylko. Pewność siebie, czyli budowanie nowego, lepszego życia. Związki, czyli miłe chwile kontra problemy. Poznawanie kobiet przez Internet, czyli zasady randkowania w sieci. Różnice między płciami, czyli ważne obszary potencjalnych nieporozumień. Znajdź drogę do… serca kobiet!
Okładka książki Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet

69,00 zł 49,55 zł


Czy prawdziwa miłość istnieje? Czy wierzysz, że spotkasz wymarzonego rycerza, który zawładnie Twoim sercem i pozwoli Ci poczuć się najpiękniejszą księżniczką? Czy pragniesz namiętności, a jednocześnie poczucia bezpieczeństwa? Ileż to razy próbowałaś osiągnąć ten cel - nawiązać kontakt, zafascynować… i w końcu uwieść! Jednak im bardziej się starałaś, tym częściej spotykałaś się z obojętnością lub odmową, a mężczyzna Twoich marzeń wiązał się z głupią lalką. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić. Jeśli myślisz, że nigdy nie uda Ci się odnaleźć właściwej drogi do serca odpowiedniego faceta i już na zawsze zostaniesz w lesie straconych szans - dobrze trafiłaś! Ta książka pozwoli Ci spojrzeć na mężczyzn z zupełnie nowej perspektywy. Jak myślą i działają? Jakie mają oczekiwania w relacjach z kobietami? Jakie kobiety ich pociągają? Dlaczego tak ważne są dla nich wizualne oraz fizyczne aspekty związku? Dlaczego nie chcą Cię słuchać? I co należy zrobić, by stać się gwiazdą, która przyciągnie tego jedynego? Dlaczego niektóre kobiety potrafią odnaleźć i rozkochać w sobie wspaniałego faceta, a inne nie? Tu znajdziesz 100% odpowiedzi na to pytanie. Dzięki temu niezwykłemu przewodnikowi możesz szybko stać się pewną siebie, seksowną, kochającą swoje ciało, pasjonującą kobietą. Trzymasz właśnie w rękach największe na świecie kompendium wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Czy odważysz się powiedzieć „TAK!” i już w ciągu kilku tygodni stać się kobietą, którą zawsze chciałaś być?     Pewność siebie i akceptacja własnego ciała, czyli konieczna zmiana podejścia.     Rozpoznawanie rycerza na białym koniu, czyli jak zwabić wojownika, a nie giermka.     Tworzenie wspaniałego związku, czyli jak sprawić, byś czuła się piękna, doceniana, kochana i słuchana.     Doprowadzanie mężczyzny do ekstazy na dziesiątki sposobów, czyli wypróbuj nowe pomysły.     Krótki kurs psychologii, czyli dlaczego faceci są tacy zarozumiali i nie potrafią Cię wysłuchać.     Bariery, czyli co dotychczas uniemożliwiało Ci znalezienie tego jedynego.     Niekończąca się przygoda, czyli jak ożywić i pielęgnować związek. Znajdź rycerza… zanim ktoś sprzątnie Ci go sprzed nosa!
Okładka książki Kodeks wygranych. X przykazań człowieka... Wyd. II

57,00 zł 31,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wznieś się na fali sukcesu! Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, po co żyjesz? Co sprawia, że Twoje życie nabiera sensu, kolorów, rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się, że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie, jak osiągnąć szczęście, dbać o harmonijny rozwój i odczuwać osobistą satysfakcję każdego dnia. Z jakichś dziwnych, niewytłumaczalnych powodów zdecydowana większość mieszkańców planety Ziemia wybiera sobie najgorsze scenariusze i uparcie się ich trzyma. Ale dla Ciebie nadszedł właśnie czas zmiany! Ta książka podpowie Ci, co i jak zrobić, by przełamać strach, pokonać trudności, zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt! Jego autor od dawna na własnym przykładzie pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko masz w sobie determinację i odwagę, by spełniać marzenia. Przejmij odpowiedzialność za swoją przyszłość i nie daj się zepchnąć z drogi do celu! Masz tylko jedno życie, nie pozwól, by ktoś wciąż ściągał Cię w dół! Przejmij stery i cała naprzód w stronę spełnienia! Odkryj niesamowitą moc programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni® — na końcu książki znajdziesz rozdział z ćwiczeniami na 7 dni, a na dołączonej płycie 7 coachingów wideo. Zrób pierwszy krok do wielkiego celu!
Okładka książki ABC seksualności

34,90 zł 19,19 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Naucz się dawać rozkosz i czerpać z seksu prawdziwą satysfakcję! Dowiedz się, co podnieca i fascynuje płeć przeciwną Naucz się sprawiać partnerowi przyjemność Poznaj najciekawsze techniki seksualne Zostań wspaniałym kochankiem i partnerem Seks to najbardziej mitologizowana i demonizowana, a jednocześnie niezwykle ważna część naszego życia. Każdy „to” robi, nieliczni o „tym” szczerze rozmawiają. Wszyscy mają się za ekspertów w tej dziedzinie, lecz praktyka przynosi niestety wiele rozczarowań. Na szczęście — podobnie jak wielu innych rzeczy — dobrego seksu można się nauczyć. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok i znaleźć odpowiednie źródło wiedzy. Jak stać się dobrym kochankiem? Czego warto próbować, a czego unikać? Kogo pytać o radę? Jak dowiedzieć się, czego pragną kobiety, a czego mężczyźni? Czym kierują się przy wyborze partnerów? Jak rozmawiać o seksie i komunikować swoje potrzeby…? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, a o co boicie się spytać, znajdziecie w tej książce. Autorzy obalają wiele rozpowszechnionych mitów i przełamują niejedno tabu na temat seksualności. Bez zbędnej pruderii radzą, jak poprawić swoje życie seksualne, stworzyć wspaniały związek, otworzyć się na nowe doznania i realizować fantazje. Pora na lekturę i… udany seks! Poznaj techniki, których nie powstydziłby się sam Casanova!
Okładka książki ABC związków

39,00 zł 26,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ludzie rozumni żyją na Ziemi od setek tysięcy lat i prawdopodobnie tak samo długo wchodzą ze sobą w związki. Miłość i pożądanie to nieodłączne elementy naszej natury oraz kultury — i każdy chciałby doświadczyć ich w swoim życiu. Jednak nie wszystkim udaje się ta sztuka. Co sprawia, że jedni trwale wiążą się z wystrzałowymi partnerami, drudzy skaczą z kwiatka na kwiatek, a jeszcze inni nie mogą znaleźć swojej wymarzonej drugiej połówki? Jak się do tego zabrać, żeby nie schrzanić wszystkiego po drodze? Jeśli Twoim marzeniem jest znalezienie właściwej osoby i stworzenie fantastycznego związku, nie mogłeś trafić lepiej! W tej książce, napisanej przez specjalistów z Perfect Dating, znajdziesz dokładny opis wszystkich elementów udanego związku oraz porady dotyczące poszukiwania drugiej połówki. Dowiesz się, co robić i czego NIE robić, by zainteresować sobą „tę jedyną”, a także, jak pielęgnować uczucie, by wciąż na nowo dawało Wam radość. Odkryjesz, jak omijać rafy odmiennych poglądów, reakcji emocjonalnych czy oczekiwań. Z drugiej zaś strony zdobędziesz wiedzę o tym, jak zakończyć związek, jeśli mimo wszelkich starań okaże się toksyczny… Przeczytaj, przekonaj się, zastosuj! I zacznij żyć pełnią życia!
Okładka książki ABC pewności siebie i atrakcyjności

39,90 zł 26,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy bywa tak, że: robisz coś, bo inni tak chcą? boisz się zmian, szukasz bezpieczeństwa? odczuwasz strach, gdy spotykasz się z kobietą? pracujesz jak wół, aby naprawić błędy z przeszłości? chcesz pokazać innym, że jesteś coś wart? czerwienisz się, jak ktoś Ci powie komplement? Czytasz, rozmawiasz… starasz się zrozumieć, a jednak dalej nie wiesz, dlaczego tak się dzieje. Dlaczego wciąż brak Ci takiej pewności siebie, jaką chciałbyś osiągnąć. Wciąż boisz się kobiet. Czy tak ma pozostać do końca Twojego życia? Czy jedna książka na temat wszystkich aspektów związanych z pewnością siebie może zmienić Twoje życie? Gwarantujemy Ci, że tak! ABC Pewności siebie to największe tego typu kompendium wiedzy, zawierające odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pewnością siebie w relacjach damsko-męskich. Dzięki tej książce zmienisz swoje życie na zawsze! Czy warto? Spróbuj…!
Okładka książki Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn 2013

69,00 zł 42,19 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie? Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić. Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet. Co lubią najbardziej? Co jest dla nich ważne? Jak wczuć się w ich sytuację i poprowadzić rozmowę w pożądanym kierunku? Jak ich nie wystraszyć, gdy chcesz zacieśnić relacje? Czy da się naprawić związek, który rozpadł się z powodu zdrady? No i jak stać się naprawdę łakomym kąskiem? Kilkadziesiąt dni - tyle potrzebujesz, by przejść teoretyczny i praktyczny trening obcowania z płcią piękną. Od pierwszej randki, przez tworzenie więzi, obalanie fałszywych przekonań i krótki kurs psychologii, aż do technik seksualnych i najważniejszych różnic między płciami - znajdziesz tu wszystko, co pomoże Ci stać się pewnym siebie, świadomym własnych potrzeb i rozumiejącym kobiety facetem. Jak myślisz, ile czasu zajmie superdziewczynom zorientowanie się w sytuacji? Model Perfect Dating, czyli wszystko o randkach dla śmiałych i nieśmiałych. Mowa ciała, czyli gesty w akcji uwodzenia. Więź, czyli o czym i jak rozmawiać. Kluby, kawiarnie i bary, czyli teoria i praktyka dla bywalców. Fałszywe przekonania, czyli nie szata i kasa zdobią człowieka. Psychologia kobiet, czyli jak można inaczej spojrzeć na sprawy. Fizyczność, czyli robótki ręczne i nie tylko. Pewność siebie, czyli budowanie nowego, lepszego życia. Związki, czyli miłe chwile kontra problemy. Poznawanie kobiet przez Internet, czyli zasady randkowania w sieci. Różnice między płciami, czyli ważne obszary potencjalnych nieporozumień. Znajdź drogę do… serca kobiet!
Okładka książki 101 pomysłów na randkę

39,90 zł 24,32 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych ludzi na świecie, dobrze trafiłeś. Jeśli uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim życiu.Męczą Cię kolacje, nudne wypady do kina? Randka to wielokrotnie najbardziej stresujący moment w budowaniu związku. Z pewnością zachodzisz w głowę: co zrobić, gdzie zabrać drugą osobę, jak się przygotować? Jeżeli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych osób na świecie, dobrze trafiłeś. Jeżeli uświadomisz sobie, na jak dużo sposobności można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim życiu. Z tą książką zaskoczysz ukochaną osobę i sprawisz jej największą na świecie radość, a Wasz związek znajdzie się na całkowicie nowym poziomie. Wytęż wyobraźnię i stwórz atmosferę miłosnego uniesienia w każdym miejscu, którego uprzednio nie podejrzewałeś o randkowy klimat. Ruszaj! Krzysztof Król - wybitny trener, prowadzący szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i relacji damsko-męskich. Twórca szkoły Perfect Dating (www.perfectdating.pl), , a dodatkowo Szkoły Wygranych (www.szkolawygranych.pl), autor bestsellerowej Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn i Kodeksu wygranych. Pomógł już tysiącom ludzi udoskonalić spersonalizowane kwalifikacji interpersonalne i seksualne (nazywany jest wręcz polskim Hitchem). Uczy, jak osiągnąć w życiu sukces i spełnić swoje marzenia. Fragment książki 101 pomysłów na randkę Moja dziewczyna przez kilka tygodni była dla mnie niesamowicie miła, wyrozumiała i bardzo starała się ulepszać nasz związek. Ja miałem wtedy mnóstwo pracy i z tego powodu bardzo mało czasu. W końcu udało mi się wygospodarować jeden wolny wieczór, którym zapragnąłem wynagrodzić jej moją niedostępność. Stwierdziłem, że musi to być coś wyjątkowego, i wpadłem na pomysł czegoś, co nazwałem „cztery pokoje". Przez całe popołudnie przygotowywałem swoje mieszkanie tak, aby każdy pokój był dla dziewczyny oddzielną przygodą. Kiedy moja ukochana zjawiła się na miejscu, od razu zaprowadziłem ją do pierwszego pokoju. Ponieważ dawno się nie widzieliśmy, oczywiście była to sypialnia. Tam czekało na nią łóżko przystrojone płatkami róż. W tle rozbrzmiewał romantyczny głos wokalistki Adele, a scenerię dopełniały świece i kadzidełka. Przez dłuższy czas delikatnie całowałem ukochaną po plecach, aby potem, po ponad godzinnej grze wstępnej, doprowadzić ją do długiego orgazmu. Sypialnia stała się zatem doskonale przygotowaną świątynią miłości. Po chwili relaksu trzeba coś zjeść, zatem po ubraniu się i poprawieniu fryzury zaprowadziłem dziewczynę do drugiego pokoju. Był to mój gabinet, gdzie czekała na nią romantyczna kolacja. Przyrządziłem wołowinę zapiekaną z plastrami bekonu i podaną w towarzystwie sześciu sałat, kukurydzy, rzodkiewek i trzech sosów. Również tutaj pojawiły się świece, kadzidełka oraz nastrojowa muzyka. Atmosfera została też podgrzana znakomitym winem. Gabinet stał się na ten jeden moment romantyczną restauracją, gdzie mogliśmy uzupełnić braki w naszych konwersacjach. Trzecim pokojem był salon. Przygotowałem go misternie, aby wyglądał niczym buddyjska świątynia. Zupełnie inny zapach kadzideł niż w poprzednich pomieszczeniach, muzyka nawiązująca do kultury Dalekiego Wschodu i ponad 150 świeczek rozmieszczonych wszędzie dookoła (miałem szczęście, że nie wywołałem pożaru] nadały tej chwili niesamowity klimat, którego nie powstydziłby się sam Don Juan. Na środku salonu były rozłożone na kocach ręczniki, na których położyłem moją wspaniałą kobietę. Rozebrałem ją do naga i, używając olejku, zacząłem intensywnie masować. Prawie godzinę walczyłem przy napiętych włóknach mięśniowych. Jednak gdy zakończyłem te czynności, moja dziewczyna zachowywała się niczym po paleniu mocnej trawy. Była wniebowzięta i całkowicie zrelaksowana. Po wspaniałym masażu, prosząc o zamknięcie oczu, zaprowadziłem ją do czwartego pokoju — była nim łazienka. Tam na moją dziewczynę czekała wanna pełna spienionej, ciepłej wody i znów było mnóstwo świeczek. Po kąpieli owinąłem ją ciepłym ręcznikiem i zaprowadziłem z powrotem do sypialni, gdzie w środku nocy udaliśmy się w objęcia Morfeusza. Intensywnie przygotowywana, długo planowana randka sprawiła, że moja dziewczyna znów była dla mnie bardzo wyrozumiała. Dowodzi to, że wspaniale spędzony krótki czas jest znacznie cenniejszy niż długie przebywanie ze sobą i nierobie-nie niczego niezwykłego. 101 pomysłów na randkę Spis Treści   Wstęp (7) 1. Randka "cztery pokoje" (9) 2. Sesja zdjęciowa (13) 3. Wasza miłość będzie rosła (15) 4. Randka w centrum handlowym (17) 5. Prezent za dychę (21) 6. Kino samochodowe (23) 7. Prostota (25) 8. Podwodny golf (27) 9. Wspomnienia (29) 10. Randka na łonie natury (31) 11. Chińskie lampiony (35) 12. Wyspa (37) 13. Randka z dziadkami (39) 14. Piknik w zimie (41) 15. Święty Krzyż (43) 16. Opuszczony lokal (45) 17. Randka z zadaniem (47) 18. Skrzydła (51) 19. Lęk wysokości (53) 20. Randka za milion (55) 21. Kopiec (57) 22. Zmartwychwstanie (59) 23. Przed siebie... (61) 24. Piknik w lecie (63) 25. Tania kolacja z klasą (65) 26. Randka filmowa (67) 27. Wesołe miasteczko (71) 28. Kolacja w parku (73) 29. Randka dla faceta (75) 30. Pomoc dla dzieci (79) 31. Randka na domówce (81) 32. Seksualna, niebezpieczna (85) 33. Reżyseria (87) 34. Quake na żywo (89) 35. Randka lotnicza (91) 36. Ach, ta nauka (95) 37. Płytka chodnikowa "superstar" (97) 38. Incognito (99) 39. Prezenty (101) 40. 39 pocałunków (103) 41. Zoo (107) 42. Powtórka (109) 43. Randka turystyczna (111) 44. Literki, literki (115) 45. Kwestionariusz (117) 46. "Zatem chodź, pomaluj mój świat" (119) 47. Kto rano wstaje... (121) 48. Randka "road trip" (123) 49. Atrakcyjne czasopisma (127) 50. Halloween (129) 51. Jeziorko (131) 52. Lost (133) 53. Randka POM (135) 54. Randka książkowa (139) 55. Odkrywcy skarbów (143) 56. Randka kucharska (145) 57. Randka rowerowa (149) 58. Randka z latawcem (153) 59. Kolacja w ciemnościach (157) 60. Puzzle (159) 61. Randka we włoskiej restauracji (161) 62. Czy my się znamy? (165) 63. Stać, bo... (167) 64. Randka w kinie samochodowym (169) 65. Randka bankietowa (173) 66. Randka ogrodowa (177) 67. Karuzele (181) 68. Randka w McDonaldzie (183) 69. Kłódki (187) 70. Lekcja uderzania w piłkę (189) 71. Randka w wesołym miasteczku (191) 72. Niewidzialne (195) 73. Domek na drzewie (197) 74. Randka nad morzem (199) 75. Na "offowo" (203) 76. Zobacz, co mam dla ciebie (205) 77. Randka na siłowni (207) 78. Randka w podstawie (211) 79. Randka dachowa (215) 80. Randka nieznajomych (217) 81. Kolacja na środku ulicy (219) 82. Randka ślubna (221) 83. Randka w aquaparku (223) 84. Gry planszowe (225) 85. Bezpieczny namiot (227) 86. Randka muzealna (229) 87. Randka z wyzwaniem (231) 88. Przygotowanie (235) 89. Randka w wodzie (237) 90. Gorące kamienie (239) 91. Sklep meblowy (241) 92. Album ze wspomnieniami (245) 93. Randka paryska (247) 94. Lot w przestworzach (249) 95. Randka w lesie - survival (251) 96. Genialny uczynek (253) 97. Kto tu jest szefem? (255) 98. Zimowe szaleństwo (257) 99. Geocaching (259) 100. Nocne spacery (261) 101. Wypad w tropiki (263) Bonus. Pomysły na zaręczyny I "Mission Impossible" (267) II Ciasteczka (269) III Niech ta chwila trwa wiecznie (271)
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj