Romantyczny, ciągle bujający w obłokach Natsuki, szkolny donżuan Tomoya, Kei’ichi, który ze swoim pogodnym uśmiechem wcale nie wygląda na wielbiciela praktyk BDSM, oraz nieco wycofany Tsuyoshi, fan mangi… Z jakiegoś powodu chłopcy o tak odmiennych charakterach zostali przyjaciółmi i teraz są nierozłączni, a każdy dzień ich licealnego życia to nowa przygoda!
Od czasów pojawienia się nowej, wspaniałej usługi samotność już nie spędza snu z powiek japończyków! W internetowej bazie wybierz rodzica, dziecko czy partnera i raz na zawsze zapomnij o pustych wieczorach i marzeniach o towarzystwie!Student Kazuya zostaje porzucony przez ukochaną. W desperacji ucieka się do wynajęcia słodkiej i pięknej Chizuru. Razem postanawiają trzymać swoją relację w tajemnicy. Tylko czy wszystko pójdzie tak gładko, skoro studiują na jednej uczelni, mieszkają obok siebie, Kazuya wystawił Chizuru negatywną opinię w aplikacji, a dziewczyna szybko zrzuca pozory i pokazuje rogi? Na domiar złego babcia Kazuyi jest zachwycona nową dziewczyną wnuczka!Dla dobra staruszki bohaterowie zmuszeni są udawać parę. Dokąd poprowadzą nas zawiłe losy Kazuyi i Chizuru?!
Pięcioro przyjaciół bierze udział w “Przyjacielskich rozgrywkach”, mając nadzieję spłacić gigantyczny dług jednego z nich. Gra jest banalnie prosta, o ile tylko łączy ich przyjaźń.Właśnie, o ile łączy ich przyjaźń…Czy “Przyjacielskie rozgrywki” rzeczywiście są bezpieczne? A może okażą się pułapką bez wyjścia? Komu można zaufać? Kto jest przyjacielem, a kto tylko udaje by cię wykorzystać?
Tego lata ziemia zakołysze się Mirze pod nogami! I to dosłownie: razem z mamą i jej chłopakiem Joakimem przeprowadza się na barkę. Ale to dopiero początek wielkich zmian: jak to będzie poznać wreszcie swojego tatę? Drugi tom pełnej humoru serii komiksowej dla młodszych nastolatków jest pełen emocji i niespodzianek.Mira ma nie tylko nowy śliczny pokój w pływającym domu, ale też nową superfajną kumpelkę Livę, kolekcjonerką dziwnych przedmiotów. Tylko co na to jej przyjaciółka Naja? No i to pierwsze spotkanie z tatą: czy on polubi Mirę? I czy Mira polubi jego? I czy to znaczy, że teraz będzie miała zupełnie nową, drugą rodzinę?Wielokrotnie nagradzana i przetłumaczona na kilka języków seria o Mirze to komiksowe opowieści o wielkich marzeniach i małych codziennych katastrofach, o nieobliczalnych rówieśnikach i żenujących dorosłych oraz o różnych kłodach, które życie rzuca człowiekowi pod nogi, tak jakby samo dojrzewanie nie było wystarczająco trudne.
Oto siódmy tom bestsellerowej serii „Pamiętnik 8-bitowego wojownika”, która zabiera czytelników do dziennika Runta, młodego mieszkańca wioski Minecraft, który marzy o zostaniu wojownikiem Minecrafta! Znany i lubiany Runt, wieśniak, który stał się wojownikiem, wraz z przyjaciółmi przeżył już mnóstwo przygód. Wszyscy (no może prawie wszyscy) ciężko pracowali jako studenci, przeszli intensywne szkolenie w Akademii, walczyli z potworami wysłanymi przez Herobrine'a, a nawet pomyślnie ukończyli swoją pierwszą misję w Zatoce Puszczyka! Ale ich największa przygoda zaczyna się teraz: udają się do stolicy Aetherii! Jakie przygody czekają na Runta i jego przyjaciół? Czy w końcu staną się prawdziwymi wojownikami i staną do walki z Herobrine’em? Dowiesz się tego w długo oczekiwanym nowym tomie ilustrowanej sagi z serii „Pamiętnik 8-bitowego wojownika”!
Detektyw Franck Sangar z asystentką, osobliwą panią Dombre, zjawiają się w Saint-Elme, małym górskim miasteczku słynącym ze swej źródlanej wody. Szukają Arno Cavaliriego, po którym ślad zaginął trzy miesiące wcześniej. Jednak na miejscu nic nie wygląda tak, jak przewidywali. Kontynuacja zaskakującego, małomiasteczkowego czarnego kryminału od najlepszych twórców europejskiego komiksu. Intrygujący bohaterowie, mroczna atmosfera i sieć powoli odkrywanych przed nami intryg. Do tego piękne rysunki i genialna psychodeliczna kolorystyka od cenionego w Polsce Frederika Peetersa (Lupus, RG). Dla fanów: Miasteczko Twin Peaks, Fargo
Minato i Shizuma zostali parą. Choć możnaby pomyśleć że są w sobie zakochani, że aż można dostać próchnicy, to Shizuma jako świeżo upieczony weterynarz jest wiecznie zapracowany i praktycznie nie ma czasu zabrać Minato na randkę. Czy uda im się znaleźć czas dla siebie?
Rachel, książęca córka, została oskarżona przez swojego narzeczonego, księcia koronnego Elliota, o przestępstwa (których nawet nie popełniła!) przez co wtrącono ją do pałacowych lochów. Czy jest to wynik spisku politycznego przeciw jej rodzinie...?! Jednak myśli Rachel zaprzątało co innego niż spiski... "Hurra! Nowe, wspaniałe, leniwe życie w więzieniu! Żadnych sług, żadnego narzeczonego, żadnej nużącej edukacji! Czas na wakacje!" Rachel z chęcią udaje się do swojej celi, by móc cieszyć się "wolnością" i zza krat dręczyć swojego byłego narzeczonego i jego dworzan! Rozpoczyna teraz swój wyzwalający więzienny slow life!
DZIEWIĘTNASTOWIECZNY LONDYN EPOKI PAX BRITANNICA…Albert, najstarszy syn hrabiego Moriarty’ego, nienawidzi systemu klasowego zakorzenionego w swojej ojczyźnie. Zaopiekowanie się spotkanym w sierocińcu rodzeństwem staje się początkiem wielkiego planu oczyszczenia świata.Tak oto rozpoczyna się nieznana historia profesora Moriarty’ego, największego wroga Sherlocka Holmesa!
Bestsellerowa manga Yana Toboso.Sebastian to kamerdyner w domu arystokratycznej rodziny Phantomhive. Jest utalentowany, wykształcony, dystyngowany, zna się na gotowaniu i sztukach walki. Słowem, jest doskonały w każdym calu. Jednak odziany w czarny frak kamerdyner zaczyna drżeć ze wzburzenia, gdy jego dwunastoletni pan - Ciel, cyniczny i niezwykle dojrzały jak na swój wiek chłopiec, wydaje rozkazy. Po stracie rodziców zawiera pakt, na mocy którego jego dusza zostaje sprzedana w zamian za służbę demona. Robi wszystko, aby poznać zabójców rodziców.
Manga przygodowa.Przed zjawiskiem „ludzkiego zapłonu” drży cały świat. Zmienia ono niewinnych ludzi w gorejące potwory, których jedynym celem jest sianie zniszczenia. Zagadkę tej tragicznej przemiany chce rozwikłać Shinra Kusakabe, młodzieniec nazywany „demonem”. Wstępuje więc do Specjalnych Sił Przeciwpożarowych.
Musashi i Kojirou obiecali sobie w dzieciństwie, że kiedy dorosną, zostaną samurajami poskramiającymi demony. Jednak lata mijają, a postrzeganie wojowników i demonów przez ludzi ulega drastycznej zmianie. Kreatury są czczone niczym bogowie, a dawni bohaterowie muszą mierzyć się z hańbą i szyderstwami. Musashi zostaje górnikiem, ale, w przeciwieństwie do Kojirou, nie zapomina o marzeniu, z którego nie chce rezygnować. Potajemnie ćwiczy szermierkę i szlifuje umiejętności, a kiedy jego przyjaciel jest w niebezpieczeństwie, rusza mu na ratunek i przypomina, co się kiedyś dla nich liczyło. Bohaterowie wyruszają w długą podróż, by oczyścić świat z demonów!
Musashi i Kojirou obiecali sobie w dzieciństwie, że kiedy dorosną, zostaną samurajami poskramiającymi demony. Jednak lata mijają, a postrzeganie wojowników i demonów przez ludzi ulega drastycznej zmianie. Kreatury są czczone niczym bogowie, a dawni bohaterowie muszą mierzyć się z hańbą i szyderstwami. Musashi zostaje górnikiem, ale, w przeciwieństwie do Kojirou, nie zapomina o marzeniu, z którego nie chce rezygnować. Potajemnie ćwiczy szermierkę i szlifuje umiejętności, a kiedy jego przyjaciel jest w niebezpieczeństwie, rusza mu na ratunek i przypomina, co się kiedyś dla nich liczyło. Bohaterowie wyruszają w długą podróż, by oczyścić świat z demonów!
X-Men ewoluują po raz kolejny! Nic dziwnego w końcu muszą być w pełnej gotowości bojowej, gdy Magneto i jego Akolici odkrywają sekret, którego następstwa mogą wywołać wojnę z całą Ziemią. Omega Red uprowadza Wolverine'a i wydobywa na powierzchnię utracone wspomnienia. Podróżujący w czasie Bishop dołącza do drużyny, zwiastując kłopoty dla Gambita. Pasożytniczy Miot asymiluje Ghost Ridera podczas waśni między nowoorleańskimi gildiami złodziei i zabójców, a w finale nasi bohaterowie muszą zakończyć morderczą produkcję telewizyjną Mojo! Album LEGENDY X-MEN: JIM LEE zawiera wszystkie zeszyty z ilustracjami popularnego twórcy, które ukazały się w ramach drugiego w dziejach tytułu spod szyldu X-Men. Rysunki Jima Lee, ekspresywne i bogate w szczegóły, były niewątpliwie powiewem świeżości w branży komiksowej przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych oraz gwarantem bicia rekordów sprzedaży. Co więcej, Lee i jego niepowtarzalny styl nadal wywierają ogromny wpływ na współczesnych twórców historii obrazkowych. To prawdziwy musisz-mieć. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach X-Men Vol. 2 #111 oraz Ghost Rider Vol. 3 #2627.
Poznaj Carla, piętnastoletniego Włocha, maniaka komputerowego, który uwielbiał superbohaterów i gry wideo, ale nade wszystko kochał Eucharystię. Wartka akcja komiksu kładzie szczególny nacisk na ostatnie lata życia błogosławionego Carla Acutisa i ukazuje, jak stał się on cyfrowym uczniem Jezusa. Carlo stworzył dynamiczną stronę internetową i zachwycającą wystawę. Za pomocą tych narzędzi uczył innych o wielu wyjątkowych cudach eucharystycznych z całego świata. Ten fascynujący i sympatyczny nastolatek wciąż inspiruje rzesze ludzi swoim pełnym prostoty życiem i nadzwyczajnym przykładem świętości.
Manga o tym, czy można naprawić popełnione błędy i odzyskać miłość. Kiedy Hidetoshi wyznał swojemu przyjacielowi Kengo, że jest gejem, ten odpowiedział mu bez namysłu: „Już zawsze będziemy przyjaciółmi”. Po latach obaj wciąż starają się wytrwać w tym postanowieniu. Jednak gdy Hidetoshi po raz kolejny zostaje pobity przez swojego agresywnego chłopaka, zmusza Kengo do rozważań nad prawdziwą naturą ich przyjaźni.
Manga o tym, czy można naprawić popełnione błędy i odzyskać miłość. Kiedy Hidetoshi wyznał swojemu przyjacielowi Kengo, że jest gejem, ten odpowiedział mu bez namysłu: „Już zawsze będziemy przyjaciółmi”. Po latach obaj wciąż starają się wytrwać w tym postanowieniu. Jednak gdy Hidetoshi po raz kolejny zostaje pobity przez swojego agresywnego chłopaka, zmusza Kengo do rozważań nad prawdziwą naturą ich przyjaźni.
Manga z gatunku „boys love” i fantasy. Dla Higuchi jego orientacja nigdy nie była tajemnicą, zawsze interesował się mężczyznami. Randkowanie przez internet wpędziło go jednak w kłopoty. W ostatniej chwili z opresji ratuje chłopaka Endo. Nieznajomy szybko okazuje się demonem, uwięzionym w ciele nastolatka.
Manga z gatunku „boys love” i fantasy. Dla Higuchi jego orientacja nigdy nie była tajemnicą, zawsze interesował się mężczyznami. Randkowanie przez internet wpędziło go jednak w kłopoty. W ostatniej chwili z opresji ratuje chłopaka Endo. Nieznajomy szybko okazuje się demonem, uwięzionym w ciele nastolatka.
Manga z gatunku „boys love” i fantasy. Dla Higuchi jego orientacja nigdy nie była tajemnicą, zawsze interesował się mężczyznami. Randkowanie przez internet wpędziło go jednak w kłopoty. W ostatniej chwili z opresji ratuje chłopaka Endo. Nieznajomy szybko okazuje się demonem, uwięzionym w ciele nastolatka.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?