KATEGORIE [rozwiń]

Kiera Cass

Okładka książki Pakiet: Rywalki

79,91 zł 45,34 zł


W królestwie Illei rozpoczynają się wielkie poszukiwania żony dla młodego księcia, Maxona.Spośród dziewcząt, zgłaszających się, aby zostać uwielbianą księżniczką i przyszłą królową, książę wybierze panią swego serca. Oczywiście niejako z góry zakłada się, że Maxon znajdzie żonę z odpowiedniej sfery kastowego społeczeństwa. Miłość i polityka, intrygi i spiski, tajemne schadzki i olśniewające swym przepychem bale sprawiają, że niektóre kandydatki nie wytrzymują napięcia i presji. Transmitowane przez telewizję przesłuchania kolejnych dziewcząt nakręcają rywalizację i doprowadzają do eskalacji zachowań wobec potencjalnych rywalek do serca i ręki MaxonaRzeczywistość jednak potrafi płatać najbardziej zaskakujące figle.
Okładka książki Tysiąc uderzeń serca

54,90 zł 31,16 zł


Zakazana miłość, ekskluzywne otoczenie królewskiego dworu, zapadająca w pamięć silna bohaterka i romantyczne uczucie na przekór powinnościom. Wszystkie uwielbiane przez czytelniczki wątki w jednej książce!Miłość ma swój dźwięk. Brzmi jak tysiąc uderzeń serca jednocześnie.Księżniczka Annika jest otoczona wszelkimi wygodami, ale żadne luksusy nie mogą zmienić tego, że nie ma władzy nad własnym życiem. Król, dawniej będący dla niej kochającym ojcem, stał się zimny i odległy, zaś Annika niebawem ma zostać zmuszona do zawarcia politycznego małżeństwa bez miłości.Wiele kilometrów dalej Lennox prowadzi spartański tryb życia. Wstąpił do armii Dahrainu z nadzieją, że pewnego dnia odzyska władzę, która została mu odebrana. Dla Lennoksa sam koncept miłości to coś, co może mu tylko przeszkadzać w walce o wolność swojego ludu.Na przekór wszystkiemu tych dwoje połączy miłość, która nie da im żadnego wyboru. Nieposkromiony rytm tysiąca uderzeń ich serc nie pozwoli im rozstać się na długo, mimo że szanse na to, by mogli być razem są tak niewielkie
Okładka książki Rywalki T4 Następczyni wyd. 2023

44,90 zł 25,48 zł


Kolejne Eliminacje nadchodzą!Od ostatnich Eliminacji minęło dwadzieścia lat. Nadszedł wreszcie czas, aby swojego przyszłego męża wybrała młodziutka Eadlyn. Księżniczka jednak nie liczy wcale na miłosne uniesienia czy bajkową historię, która przed laty przytrafiła się jej rodzicom - Americe Singer i księciu Maxonowi. Gdy jednak w szranki stają kandydaci rywalizujący o serce ślicznej Eadlyn, dziewczyna zaczyna wierzyć, że kłopotliwy konkurs może mieć naprawdę bajkowe zakończenie.Kogo tym razem Eliminacje doprowadzą aż do pałacu? Rywalizację czas zacząć!
Okładka książki Rywalki. Jedyna (wyd. 2022)

39,90 zł 22,64 zł


Ostatnia część bestsellerowej trylogii.America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los Illei może spoczywać właśnie w rękach Ami.Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców Illei?
Okładka książki Rywalki. Elita (wyd. 2022)

39,90 zł 22,64 zł


Do pałacu przybyło trzydzieści pięć dziewcząt. Teraz zostało ich tylko sześć.Ami książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu. Aspen jest jednym z żołnierzy strzegących bezpieczeństwa kandydatek, a to wcale nie ułatwia Ami zrozumienia własnych pragnień.
Okładka książki Rywalki. Opowiadania

44,90 zł 25,93 zł


Pierwsze miejsca list bestsellerów na całym świecie!Pałacowe intrygi, wielkie bale i miłość!Książę i Gwardzista orazKrólowa i Faworytkateraz w jednym tomie.Książę pokazuje wydarzenia sprzed Eliminacji i pozwala czytelnikowi śledzić młodego władcę od pierwszego dnia ich rozpoczęcia.W opowiadaniu Gwardzista przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie poznała America...W Królowej możemy śledzić losy przyszłej matki księcia Maxona, Amberly, podczas poprzednich Eliminacji, w których wybrano ją na żonę władcy.Jedna z 35 kandydatek, Marlee Tames pojawiła się w pałacu, by zdobyć serce księcia Maxona ale jej własne serce miało inne plany. Faworytka przedstawia sceny ze wspólnego życia Marlee i Cartera, poczynając od pamiętnej nocy, gdy ich sekret wyszedł na jaw, aż po wydarzenia z finału Jedynej.W książce znalazły się również krótkie opowiadania o przeżyciach w pałacu Celeste oraz pokojówki Ameriki, a także specjalne dodatki wywiady z autorką, lista klas, drzewa genealogiczne rodów, spis wszystkich kandydatek oraz oficjalne playlisty.Kiera Cass - autorka bestsellerowej serii Rywalki.Ukończyła historię na Radford University. Dorastaław Południowej Karolinie, a obecnie mieszka w Valencii w stanie Kalifornia z mężem inżynierem elektrykiem, synem z obsesją na punkcie samochodów i córką kochającą księżniczki. Jak sama twierdzi, jest także cenioną klientką w lokalnym sklepie z babeczkami.
Okładka książki Rywalki Tom 5 Korona

39,90 zł 22,64 zł


Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z Jedynej. Córka Americi i Maxona - księżniczka Eadlyn nie sądzi, że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników, nie mówiąc już o prawdziwej miłości . Ale czasami serce znajdzie sposób, aby nas zaskoczyć. Eadlyn musi dokonać wyboru, który okaże się trudniejszy niż ktokolwiek się mógł spodziewać...
Okładka książki Rywalki

39,90 zł 22,64 zł


Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Eliminacje są szansą ich życia. To dzięki nim mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Eliminacji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona.Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Ami Singer.Dla Ami Eliminacje to koszmar. Oznaczają konieczność rozstania z Aspenem - jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie.Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, Ami zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić...
Okładka książki Zdradzona

39,90 zł 23,00 zł


Czy możesz podążać za swoim sercem, gdy jest już złamane?Po ucieczce z Koroanii i pozostawieniu pamięci o ukochanym Silasie, Hollis powoli przyzwyczaja się do życia w Isolcie. Troska rodziny Eastoffe jest dla niej lekarstwem, chociaż Etan, gburowaty kuzyn, z głęboką niechęcią próbuje zburzyć jej spokój.Podczas gdy napięcia w domu narastają, niepokój w królestwie Isolty osiąga szczyt. Eastoffe'owie mogą uwolnić króla - ale tylko z pomocą Hollis.Czy dziewczyna, która straciła wszystko, może postawić los swojej przybranej ojczyzny ponad sekretnymi tęsknotami swojego serca?
Okładka książki Narzeczona

39,90 zł 23,00 zł


Nowa książka Kiery Cass, autorki bestsellerowej serii Rywalki, wyjątkowy romans dla miłośniczek dworskich intryg.Przyszła królowa. Przystojny młody król. Para idealna Ale czy na pewno?Kiedy król Jameson wybiera jako obiekt swoich uczuć lady Hollis Brite, Hollis jest zaskoczona i zachwycona. Dorastała na zamku Keresken i podobnie jak wszystkie szlachetnie urodzone panny marzyła o tym, że pewnego dnia król spojrzy właśnie na nią. Zdobycie jego serca to spełnienie wszystkich jej pragnień.Jednakże Hollis już niebawem zaczyna sobie uświadamiać, że pokochanie króla i zostanie królową może nie być tak szczęśliwym losem, jak jej się wydawało. Kiedy zaś spotyka chłopaka, który potrafi dostrzec, co Hollis naprawdę kryje w swoim sercu, dziewczyna uświadamia sobie, że przyszłość, której naprawdę pragnie, jest przyszłością, jakiej nigdy wcześniej sobie nie wyobrażała.
Okładka książki Następczyni

37,90 zł 21,52 zł


Dwadzieścia lat temu America Singer wzięła udział w Eliminacjach i zdobyła serce księcia Maxona. Teraz nadszedł czas, by swoje Eliminacje zorganizowała księżniczka Eadlyn. Eadlyn nie oczekuje, że jej Eliminacje będą choć odrobinę przypominać bajkową historię romansu jej rodziców. Jednak gdy rozpoczyna się rywalizacja, dziewczyna odkrywa, iż znalezienie szczęśliwego zakończenia nie jest tak niemożliwe, jak zawsze się spodziewała
Okładka książki A thousand heartbeats

49,00 zł 39,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Annika has lived a life of comfort and luxury as the Princess of Kadier—but now, after the death of her mother, she’s weighted under the looming threat of a loveless marriage arranged by her cold father. Far outside the palace walls, on the outskirts of the land Annika’s family has long ruled over, Lennox is waiting for his moment. His people displaced, his father gone, Lennox knows that it’s up to him to lead his people into a battle to overthrow the Kadierian monarchy. After Annika and Lennox’s worlds collide, they can’t stop thinking of each other. Annika has waited her whole life to find out what love truly feels like—but could it be that she’s found love with someone she can never have?
Okładka książki PAKIET Rywalki / Elita / Jedyna

99,90 zł 62,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

książki ebooki Bestsellerowa trylogia Kiery Cass o miłości i władzy, wierności sobie oraz bliskim. Nastoletnia America Singer nigdy nie marzyła o poślubieniu księcia. Los okazał się jednak przewrotny i jako jedna z trzydziestu pięciu dziewcząt trafia do pałacu jako kandydatka na żonę następcy tronu. Tęskniąca za dawnym ukochanym dziewczyna musi się zastanowić, czego naprawdę chce, zwłaszcza że coraz trudniej jest jej opierać się urokowi księcia Maxona.
Okładka książki Rywalki. Kolorowanka

24,90 zł 14,68 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wkrocz w świat bajecznych sukni i niesamowitego romansu dzięki tej pięknie ilustrowanej kolorowance inspirowanej bestsellerową serią Kiery Cass ,,Rywalki.Oryginalne czarno-białe rysunki przywołują ulubionych bohaterów i ulubione momenty z serii, a pięknie zaprojektowane litery cytatów przypominają fragmenty ze wszystkich pięciu części ,,Rywalek.
Okładka książki Rywalki 5. Korona

63,00 zł 34,64 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z „Jedynej”. Córka Americi i Maxona – księżniczka Eadlyn nie sądzi, że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników, nie mówiąc już o prawdziwej miłości . Ale czasami serce znajdzie sposób, aby nas zaskoczyć. Eadlyn musi dokonać wyboru, który okaże się trudniejszy niż ktokolwiek się mógł spodziewać…
Okładka książki Książę i Gwardzista

32,90 zł 18,68 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Książę” pokazuje wydarzenia sprzed eliminacji i pozwala czytelnikowi śledzić młodego władcę od pierwszego dnia ich rozpoczęcia. W drugiej z opowieści przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach- i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie pozna America…
Okładka książki Królowa i Faworytka

34,90 zł 19,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dwa opowiadania, osadzone w urzekającym świecie Rywalek, niezwykle popularnej powieści Kiery Cass, która zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Times”, są teraz po pierwszy dostępne w druku! Królowa i Faworytka ukazują nieznane wydarzenia z życia dwóch ulubionych przez czytelniczki bohaterek Rywalek. Zanim zaczęła się opowieść o Americe Singer, inna dziewczyna przyjechała do pałacu, by rywalizować o rękę innego księcia. W Królowej możemy śledzić losy przyszłej matki księcia Maxona, Amberly, podczas Eliminacji, dzięki którym została ukochaną przez wszystkich królową. Marlee Tames przybyła do pałacu, by zdobyć serce księcia Maxona – ale jej własne serce miało inne plany. Faworytka pokazuje sceny ze wspólnego życia Marlee i Cartera, od pamiętnej nocy, gdy ich sekret wyszedł na jaw, aż po wydarzenia z finału Jedynej.
Okładka książki Rywalki. Dziennik kreatywny

34,90 zł 19,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pełen inspiracji dziennik oparty na bestsellerowej serii ""Rywalki"", w którym możecie notować najskrytsze myśli i marzenia. Dzięki specjalnej konstrukcji, książka sprawia, że fanki na co dzień mogą obcować ze światem ich ulubionych bohaterów. Mogą tworzyć rysunki, kolaże, sporządzać listy ... a następnie udostępniać zawartość wszystkim przyjaciołom.
Okładka książki Rywalki T.4 Książę i Gwardzista

32,90 zł 19,33 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książę pokazuje wydarzenia sprzed eliminacji i pozwala czytelnikowi śledzić młodego władcę od pierwszego dnia ich rozpoczęcia. W drugiej z opowieści przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach - i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie pozna America...
Okładka książki Rywalki T.3 Jedyna

63,00 zł 34,64 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ostatnia część bestsellerowej trylogii. America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los Illei może spoczywać właśnie w rękach Ami. Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców Illei?

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj