KATEGORIE [rozwiń]

Jeanne Ruland

Okładka książki Księga Życzeń i Wizji

55,00 zł 30,24 zł


Czy masz w sercu wizję, którą chcesz zrealizować? Czy masz marzenie, które w końcu chcesz urzeczywistnić? Każdy może tchnąć życie w swoje pragnienia! Już to robisz wszystkimi swoimi uczuciami, myślami i słowami. Autorka bestsellerów Jeanne Ruland przedstawia w tej książce ten i inne sekrety kreatywności. Wyjaśnia podstawy manifestacji życzeń, zdradza dlaczego życzenia nie zawsze się spełniają i co możemy wtedy zrobić. Ponadto dostarcza licznych impulsów i pomysłów na wyzwolenie własnych mocy twórczych: poprzez afirmację, zaprojektowanie tablicy wizji lub przy pomocy koła uzdrawiania, energii księżycowych czy duchów natury. Witaj w świecie kreacji!
Okładka książki Święta geometria w uzdrawianiu

54,50 zł 30,16 zł


Święta geometria jak wykorzystać moc uzdrawiających symboli? Zapewne dla wielu z nas geometria kojarzy się jedynie z lekcjami matematyki. Kwadrat, trójkąt, prostokąt, trapez znamy je wszyscy i widujemy na co dzień. Jednak co mają wspólnego ze sobą figury geometryczne z uzdrawianiem? Okazuje się, że bardzo dużo. W ten wyjątkowy świat uzdrawiających symboli wprowadzi cię Jeanne Ruland specjalistka, która korzysta z dobrodziejstw świętej geometrii w praktyce. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz poszerzyć swoją świadomość to ta książka jest właśnie dla ciebie. Dowiesz się, czym jest święta geometria i jaki wpływ na twoje zdrowie mają uzdrawiające symbole. Poznasz pojęcie biopola, jego rodzaje oraz ćwiczenia, dzięki którym dostroisz swoją energię. Autorka książki tłumaczy znaczenie symboli, takich jak pentagram, piramida czy merkaba. Dodatkowo nauczysz się skutecznych technik oczyszczania energetycznego, dzięki którym zachowasz balans energetyczny oraz oczyścisz swój dom.Praktyczne zastosowanie świętej geometrii: medytacje, ćwiczenia umysłu i wpływ na zdrowie Święta geometria swoje korzenie posiada jeszcze w czasach starożytnych. Opisuje harmonijny, boski plan stworzenia, zgodnie z którym zbudowana jest natura wszechświata. Łączy ze sobą umysł, duchowość, materię, ciało, rozum i serce. Jest niezbędna, jeśli dążymy do odzyskania równowagi w swoim ciele i duszy. Dzięki świętej geometrii możesz w prosty sposób wdrożyć ćwiczenia umysłu, będące częścią twojego rozwoju osobistego i duchowości. Merkaba to symbol, który służy do opanowania i uzyskaniu spokoju. Będzie ona potrzebna w czasie ćwiczeń, które oczyszczą twój swój umysł. Z kolei poprzez medytację uzyskasz balans energetyczny. Jest on związany z energią Yin i Yang. Odpowiada za wyważenie energetyczne twojego ciała i ducha. Świadomość zalet, jakie niesie ze sobą święta geometria sprawi, że każdy twój dzień będzie wyjątkowy. Wszystkie ćwiczenia zawarte w książce pozytywnie wpłyną na twój rozwój osobisty.Poznaj swoje biopole proste praktyki dostrajania i tworzenie kwiatu życia Biopole służy przede wszystkim do odbierania informacji i odczuwania zmian energetycznych. Innymi słowy jest to osobista przestrzeń energetyczna tworzona przez organizm. Istnieją jednak różne rodzaje biopola, które z goła odpowiadają za różne funkcje. Istotnym aspektem działania twojej osobistej przestrzeni energetycznej jest tzw. zestrojenie. W praktyce oznacza to, że poprzez różnego rodzaju ćwiczenia z wykorzystaniem symboli możesz odzyskać równowagę biopola. Jeśli chcesz, aby w twoim związku zapanowała harmonia to skorzystaj z ćwiczenia dla par. Do tego celu potrzebne będzie stworzenie kwiatu życia. Symbol oznacza głębokie uczucie między dwojgiem osób. Dzięki temu zacieśnisz więź ze swoim partnerem i z pewnością na nowo poczujesz bliskość i miłość. Z kolei dostrojenie biopola dla grup pomoże w lepszej współpracy, poprawi działanie umysłu i zharmonizuje twoje impulsy.
Okładka książki Wielka księga aniołów

67,00 zł 36,84 zł


Anioły i ludzie współistnieją i współdziałają ze sobą od zarania dziejów. We wszystkich kulturach i epokach historycznych można znaleźć dowody na istnienie i oddziaływanie duchowego królestwa. Nasi przodkowie byli połączeni z siłami, które objawiały się we wszystkim, co żywe. Ludami, które szczególnie podkreślały istnienie sił niebiańskich, były plemiona indiańskie Hopiów, Nawahów, Inków, Azteków, wysoko rozwinięte cywilizacje europejskie i orientalne Egipcjan, Rzymian, Persów, Greków, jak również wspólnoty religijne żydowskich kabalistów, hindusów, japońskich szintoistów, muzułmanów, chrześcijan itd. Egzystencja aniołów była przyjmowana za całkiem oczywistą przez wielkich wybrańców, myślicieli i pisarzy wszystkich czasów. Do oświeconych należeli m.in.: Abraham, Mojżesz, Jezus, Hermes Trismegistos, Zaratustra, Tales, Pitagoras, Tertulian, Homer, Sokrates, Platon, Hieronim, Paracelsus, Tomasz Moore (por. „Obecność Mistrzów”, Dodatek). Według starych podań anioły pozostawały w bezpośrednim kontakcie z ludźmi już w czasach Honocha, Abrahama, Mojżesza itd. Wielu ludzi uważa, że w dzisiejszych czasach anioły nie zajmują się już więcej naszymi problemami. Jednak Bóg nie opuścił ludzi w żadnym stuleciu i w żadnej epoce. Jego wieczne światło i pomoc niebiańskich legionów spływa na nas niezależnie od czasu. Aniołowie pomagają dziś ludziom tak samo jak w epokach poprzednich. Boskie Objawienie nie ma początku ani końca. Anioły w znaczącym stopniu przyczyniają się do duchowego rozwoju w naszym życiu osobistym. Prowadzą nas ku boskiemu światłu. Anioły, które współpracują z całą ludzkością, są odpowiedzialne za sprzyjanie naszemu rozwojowi i pomyślności oraz podawanie nam ręki na drodze do jedności z boskością. Anioły cieszą się z każdego człowieka, który je przywołuje, który o nich myśli lub który jest z nimi w jakikolwiek sposób połączony. Spieszą służyć mu w rozwoju duchowym. Ta książka o aniołach powinna przyczynić się do poszerzenia wiedzy o naszych „świetlistych pomocnikach”, wyjaśnienia zakresu ich działania oraz otworzenia naszych serc, abyśmy dojrzeli do kontynuowania współpracy ze swoimi niewidzialnymi przyjaciółmi. Pragnę w niej przekazać jedynie zarys anielskiego państwa i udzielić wam pomocy w poszerzeniu waszych własnych możliwości i w pracy nad nowym pojmowaniem Bytu.
Okładka książki Siła Zwierząt

42,00 zł 23,10 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Symbolika Medycyna Sennik ● Czy jakieś zwierzę szczególnie Cię przyciąga lub jakiś gatunek wzbudza Twoje zainteresowanie? ● A może nieustannie spotykasz je we śnie albo zastanawiasz się, dlaczego ugryzł Cię łagodny pies sąsiada albo dlaczego akurat Ty po powrocie z lasu spostrzegłeś kleszcza w ciele? Jeśli tak, to wsłuchaj się w przesłanie, bo dane zwierzę ma ci coś ważnego do powiedzenia. Są zwierzęta, które towarzyszą Ci całe życie, inne pojawiają się tylko w pewnych sytuacjach, jeszcze inne wskazują tylko na zaburzenia określonego pola energetycznego. Mogą Ci się ukazywać także zwierzęta z baśni – smok, jednorożec, pegaz itp. W świecie duchowym nie istnieje "NIE MA". W tej książce znalazł się opis 144 zwierząt i ich przesłań do ludzi. Każdy otrzyma tu wskazówkę, jak spotkać się z własnym zwierzęciem siły czy zwierzęciem partnerstwa albo zwierzęciem czakry i ujrzeć w nowym świetle jego nauki. Odnajdźmy dzięki kontaktom fizycznym i rozpoznaniom, które otrzymamy na poziomie duchowym poprzez energie i duchy opiekuńcze - drogę do szacunku, braterstwa i szlachetnego traktowania zwierząt, naszych mniejszych braci. Umiejętność współpracy z duchową energią zwierząt może okazać się bardzo pomocna w Roku Wiodącego Księżyca, kiedy za sprawą Czerwonego MULUC rozpocznie się intensywne oczyszczanie warstw w naszej podświadomości. Bracia-zwierzęta od dłuższego czasu ślą nam ważne przesłania, ale niewiele osób potrafi odczytać przekaz. Tak było w przypadku inwazji pszczół na Rzym i Mediolan czy deszczu żab na Słowacji. Ta książka daje nam klucz do nowej wiedzy.
Okładka książki Świetlista siła aniołów - książka z kartami

118,00 zł 64,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Anioły towarzyszą nam od początku dziejów. Jeśli tylko tego zapragniemy, stają się naszymi przewodnikami na drodze do doskonalenia swojego życia i siebie samych. 56 opisanych tutaj aniołów, formuły anielskich przywołań i modlitw, opisy rytuałów, jak również dołączone do książki karty i metody ich układania służą przywołaniu anielskich sił do naszego życia i aktywowaniu ich energii
Okładka książki W świecie duchów natury. Podręcznik + karty

89,00 zł 48,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Elfy, sylfy, fauny, koboldy, rusałki, wróżki, gnomy, olbrzymy: to one oraz jeszcze wiele innych istot ożywiają przyrodę i czuwają nad nią i nad jej skarbami. Służą i strzegą żywiołów, budulca, z którego składa się całe życie naszej planety. W niniejszej książceautorka przedstawia 56 istot przyrody wraz z ich polem działania i zadaniami, ich mocami, mądrością i wiedzą. Od nich możemy dowiedzieć się wiele o nas samych oraz o świecie, w którym żyjemy. Karty i dołączone do nich teksty przybliżają nam istoty przyrody i przekazują korzystne informacje przydatne w życiu codziennym. W ten sposób istoty te staną się naszymi towarzyszami na drodze do naszych początków, do jedności ze wszystkim, co jest, i do jeszcze nieodkrytych skarbów w nas samych. Zestaw zawiera podręcznik plus 56 kart, a to wszystko w bardzo eleganckim pudełku. Fragment Książki Wstęp Zapraszam, chodź ze mną. Tuż za pierwszym drzewem, w najmniejszym kwiatku, w krzakach, na wzgórzach wzdłuż skraju drogi, nad czystym źródłem górskim natrafisz na świat, który istnieje już od dawna, od samego początku. Rozejrzyj się spokojnie. Kątem oka możesz zobaczyć różnego rodzaju istoty, które czasem przemykają się i działają. Podążaj za mną do krainy duchów przyrody, do świata rusałek, undyn, salamander, skrzatów, ko-boldów, gnomów, elfów, wróżek, trolli i wielu innych istot. Żyją w subtelnym wymiarze, w świecie jakby poza nami, a jednak naszym. Działają i tworzą wprawdzie w postrzeganych formach energii, ale materia zagęszczona nie stanowi dla nich żadnej przeszkody. Z łatwością przenikają góry, kamienie, korzenie itp.; swoje królestwa mają na łagodnych stokach wzniesień, na wyspach, w rzekach, wysoko w górach, w głębinach morskich, pod ziemią, w wulkanach i w wielu innych miejscach przyrody. Ich domem są żywioły. Istoty przyrody znajdują się bliżej nas, ludzi, częściej niż moglibyśmy przypuszczać. Mieszkają wśród nas. Działają także w głębi naszego jestestwa, bowiem i my składamy się z pięciu żywiołów. Duchy przyrody można spotkać wszędzie tam, gdzie natura jest jeszcze żywa i silna. Ożywiają i uduchowiają przyrodę, strzegą, nadzorują, zachowują i chronią jej moc i skarby. Nieustannie odnawiają zużytą i uszkodzoną energię, na tyle, na ile potrafią. Należą do licznej rzeszy pomocników i wspólników, którzy niegdyś dzięki świetlnym promieniom aniołów zostali stworzeni i narodzeni podczas powstawania świata. W wielu opowieściach licznych narodów znajdujemy opisy działania duchów przyrody. Istnieje odpowiednio dużo opisów.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj