KATEGORIE [rozwiń]

Jan Van Helsing

Okładka książki Demaskatorzy - Whistleblower
nowość

49,00 zł 37,90 zł


Edward Snowden, amerykański informator, który w roku 2013 opublikował tajne dokumenty odnośnie różnych systemów nadzoru amerykańskich tajnych służb wywiadowczych, znany jest większości z nas. Podobnie jak Julian Assange, rzecznik platformy informatorów WikiLeaks, który za cel postawił sobie upowszechnienie utrzymywanych w tajemnicy dokumentów. Obaj wystąpili o azyl za granicą, ponieważ zamierzano pociągnąć ich do odpowiedzialności za zdradę. Nie chciano ich jednak ukarać z powodu szerzenia nieprawdy czy kłamstwa – nie: chciano ich ukarać, ponieważ powiedzieli ludziom prawdę, prawdę o tym, że wszyscy jesteśmy przez nasze rządy i ich służby wywiadowcze monitorowani i śledzeni. Czy po to właśnie wybieraliśmy przedstawicieli narodu? Wybraliśmy ich przecież po to, aby reprezentowali nasze interesy, aby nas chronili i zapobiegali naszej krzywdzie. A czyż nie jest raczej tak, że służą teraz zupełnie odmiennym interesom?  Dla potrzeb tej książki Jan van Helsing i Stefan Erdmann przeprowadzili wywiady z 16 informatorami, m.in. na następujące tematy:  • Co naprawdę dzieje się w niemieckich ośrodkach dla uchodźców? • Czy Niemcy są suwerennym krajem? Czy BRD to państwo czy rma? • Co to jest „wojna geomantyczna”? • Co zrobiła sekcja 3221 tajnej armii szwajcarskiej? • Jak wiele alternatywnych i konwencjonalnych terapii medycznych jest skutecznie  tłumionych! • Czy naprawdę dokonywane są „tajne transakcje bankowe” z wykorzystaniem informacji  niejawnych? • Jak duże przedsiębiorstwa i instytucje społeczne oszczędzają na podatkach poprzez fundacje? • Protestujący w Hong Kongu w 2014 roku demonstranci byli opłaceni! • Wojna Rwanda-Kongo sprowokowana została ze względu na surowce! • Dlaczego w lmie i w radiu jest miejsce tylko dla„lewicy”? • W jaki sposób tajne służby mają dostęp do operatorów telefonii komórkowej? • Syn Iluminata wyjawia podłoże pierwszej i drugiej wojny światowej • Wysoki hierarcha wolnomularski rytu szkockiego mówi o UFO i podróżach w czasie  Nadszedł czas prawdy – nawet jeśli wielu może to być nie w smak. Ale nie zamierzamy na to zważać. Bo z nami też nikt się nie liczy!   
Okładka książki Dzieci Nowego Tysiąclecia

49,00 zł 29,90 zł


TAJEMNICA DZIECI INDYGO Trzynastoletni Lorenz widzi zmarłego dziadka, rozmawia z nim i przekazuje innym wskazówki z „tamtego świata”. Kevin wchodzi do łóżka rodziców i opowiada, że „znowu stał przy łóżku ten duży anioł”. Peter ma dziewięć lat. Nie tylko dostrzega aurę wszystkich istot żywych, ma również zdolność czytania w myślach. Inge czyta zamknięte książki a Matthias siłą woli zgina łyżki. Myślisz, że to wyjątki? W żadnym wypadku! W tej ożywionej wieloma studiami przypadków książce autor udowadnia, że we wszystkich dzieciach drzemią takie i inne talenty. U większości pozostają niezauważone lub całkowicie wyparte przez złe systemy wychowania, religię, ale także z powodu nieuwagi czy braku wiedzy rodziców. A co najciekawsze – nie tylko gwałtownie wzrasta ilość dzieci rodzących się ze zdolnościami medialnymi, ich umiejętności stają się coraz silniejsze. Co to w ogóle oznacza? Wsłuchajmy się w ciekawe i fascynujące historie uzdolnionych medialnie dzieci z całego świata, wśród nich: - Dzieci ze zdolnością jasnowidzenia, które są w kontakcie ze światem duchowym – „tamtym światem” - Dzieci, które pamiętają swoje poprzednie życie - „Dzieci indygo”, które zwracają na siebie uwagę przez hiperaktywne zachowanie, ekstremalny sposób niedopasowania się i wysoki iloraz inteligencji - Supermedialnych dzieci z Chin, które nie tylko są w stanie „czytać” uszami czy rękoma, lecz także umieją materializować przedmioty z „niczego”, oraz - Dzieci, które wykazują nowe, dotychczas uważane za zmutowane, DNA i są odporne nie tylko na zainfekowaną krew ale nawet na komórki rakowe.
Okładka książki Książka za milion Euro

59,00 zł 45,90 zł


Wierzycie w przypadki? Myślicie, że to zbieg okoliczności, iż kilkaset rodzin na świecie posiada więcej bogactw niż pozostała część ludzkości? Sądzicie, że to przypadek, że ci ludzie spotykają się ze sobą bez wiedzy innych? Co wiedzą o pieniądzach, czego my nie wiemy? Każdy zna pojęcie „recepta na sukces”. Czy rzeczywiście jest taki przepis? Tak!!! Istnieje kilka czynników, które można wykorzystać, jeśli się je zna. Wiemy, że zasiana zimą kukurydza nie wzejdzie, a kiwi nie rośnie w Finlandii. Ziemniaki lub szparagi zebrane za wcześnie są do niczego, zebrane za późno - będą zepsute. Wszystko ma swój „właściwy moment” i „właściwe miejsce”, które należy znać. To samo dotyczy pieniędzy. Kwestie finansowe też należy załatwiać w odpowiednim czasie, by efekty były satysfakcjonujące. Są określone momenty, kiedy należy podjąć decyzję w kwestiach zawodowych, stać się samodzielnym, odejść z firmy lub podzielić się wynalazkiem z innymi, by osiągnąć wielki sukces. I każdy człowiek wielokrotnie dostaje na to szansę. Jednak większość z nas ją traci, gdyż nie umie jej rozpoznać, nie jest w stanie zinterpretować znaków, nie zna mechanizmów kierujących życiem. Nigdy o tym nie słyszeliście? Oczywiście, że nie! Jak myślicie, dlaczego różne tajne stowarzyszenia spotykają się potajemnie i przestrzegają surowych zasad milczenia? Dla zabawy? Jest kilka tajemnic, które znają tylko wybrani, które ukrywa się przed zwykłymi ludźmi - to one są kluczem do sukcesu.
Okładka książki Rozmowy ze Śmiercią

41,30 zł 35,90 zł


Co jakiś czas usłyszeć można relacje - zazwyczaj osób pracujących w hospicjach, ale również lekarzy, pielęgniarek i księży - że umierającemu krótko przed jego śmiercią ukazuje się czarna postać. Postać, która w naszym kręgu kulturowym znana jest jako Kuma Śmierć, kostucha czy kosiarz. Coś takiego przeżył na przykład Franz G. z Berchtesgaden, u którego pewnej nocy, przed wyprawą wspinaczkową, pojawiła się przy łóżku czarna postać, mówiąc, że "czas już dojrzał". Następnego dnia jego przyjaciel i on spadli ze skały, przy czym przyjaciel stracił życie, a on, ciężko ranny, przeżył. Co sobie Państwo myślicie, słysząc takie historie? Czy to wyobraźnia, halucynacje albo doświadczenia w stanie upojenia, a może po prostu obrazy z podświadomości? Podobnie, ze zdrowym rozsądkiem, podchodziłby do takich opowieści Jan van Helsing, gdyby sam nie spotkał się z ową postacią - na dwa tygodnie przed ciężkim wypadkiem samochodowym. Zafascynowany pojawieniem się tej istoty, będąc pod wrażeniem jej wyglądu, a przede wszystkim niesamowicie zaciekawiony, Jan van Helsing przez dwa lata próbował nawiązać z nią bezpośredni kontakt, co udało mu się w końcu w grudniu 2004 roku. W pasjonującym i niespotykanym na świecie wywiadzie omawiane były między innymi następujące kwestie: kim jest ta istota, czy przychodzi po dusze, dokąd je zabiera, co czuje, gdy zabiera duszę, czy jest nieśmiertelna, czy widziała kiedyś Boga, czy istnieje diabeł, czy istnieje piekło, kto włada światem, kiedy nadejdzie Antychryst, co wie o Jezusie, jak wyglądają zaświaty i wiele innych...
Okładka książki Tajne Stowarzyszenia 3 Wojna Wolnomularzy

53,00 zł 25,90 zł


Wierzycie w spiskowa teorię dziejów? Czy jest możliwe, że kilka silnych organizacji kieruje losami ludzkości?  Mnóstwo książek opublikowano na ten temat, lecz masy ludzkie nie podchodzą do tych publikacji na poważnie.  Tacy autorzy jak Jan van Helsing określani są "teoretykami spiskowej teorii dziejów", którzy widzą nieistniejące upiory i wodzą ludzi na manowce.  Janowi udało się nakłonić do wywiadu wysokiego w hierarchii wolnomularza, który opowiedział mu szczegółowo o zabronionych działaniach największych światowych tajnych zrzeszeń - Wiadomości z pierwszej ręki!
Okładka książki Ręce precz od tej książki

53,00 zł 47,90 zł


Ręce precz od tej książki - Jan van Helsing Kontrowersyjny autor Jan van Helsing w „Ręce precz od tej książki” odkrywa przed czytelnikami największe tajemnice tego świata. Książkę wydała Biogeneza. Jan van Helsing Jego książki były zakazywane w Niemczech. W Polsce ukazały się jego książki Rozmowy ze śmiercią, Książka za milion euro oraz Tajne stowarzyszenia. Tajemnice wychodzą na światło dzienne Van Helsing ujawnia w swojej książce prawdę o spiskach rządzących światem. Od dziecka dajemy się mamić prawdom, które przedstawiane są jako objawione. Wierzymy w przekazy medialne. Prawda jest wśród zwykłych ludzi, świat polityki to świat manipulacji i morderstw. Musimy zacząć myśleć samodzielnie, żeby odnaleźć prawdziwe zadowolenie z życia. Van Helsing odkrywa sensacyjną prawdę o tych, którzy rządzą światem oraz o ukrywanych przez stulecia faktycznych odkryciach naukowych, które powinny zmienić postrzeganie pochodzenia człowieka i jego historii. Fragment książki Wystarczy po prostu wczytać się w każde słowo tej książki, obserwując przy tym własne reakcje, wysłuchując każdego szeptu duszy. Czy wraz z czytaniem budzi się w Was odwaga i chęć pokierowania własnym życiem, podjęcia ryzyka odnalezienia samego siebie? Książka, która właśnie trzymacie w dłoniach, ma Wam w tym pomóc. Właśnie do tego nadaje się najlepiej – do wywrócenia Waszego światopoglądu do góry nogami! Doskonale udało się to już moim poprzednim publikacjom. Czy mogę Wam jednak pomóc w kształtowaniu nowego obrazu świata, opierającego się na faktach i Waszych doświadczeniach, przeżyciach i poglądach – w stworzeniu swoistej mapy, która przez resztę Waszego życia wyznaczać będzie drogi, jakie prowadzić Was będą do trafnych wniosków i słusznych decyzji? O to dziś właśnie chodzi – o niezależność. Niezależność od doktryn politycznych, od zamkniętego w kajdanach cenzury spisywania kart historii, od dotychczasowego systemu, od jakieś organizacji, może partii. Niezależność od zdania rodziców i otoczenia. Krótko mówiąc, chodzi o wolność – wolność wyboru, wolność słowa i – wreszcie- wolność życia! Zamiarem moim i leżącej przed Wami książki jest bowiem pokazanie Wam, co oznacza wolność, możliwość sterowania własnym losem – choćby to komuś było nie w smak!
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj