Do domu Mai i Filipa listonosz przynosi paczkę. Niby nic nadzwyczajnego, jednak paczka jest zaadresowana do Potworaka! A kim jest Potworak? Szybko okazuje się, że to zabawny kosmita, który postanowił spędzić wakacje na pewnej dzikiej, prymitywnej planecie... Maję, Filipa i ich bliskich czeka wiele niespodzianek. Przecież są do wizyty Potworaka zupełnie nieprzygotowani! Nie mają ani słonych przymulów, ani dmuchanych powijańców, ani poprztykańców do gry w bososzczęki. Na szczęście Potworak przyjechał na krótko - dostał tylko dwa lata urlopuJeśli lubicie się śmiać, to przeczytajcie tę książkę. Jest po prostu fantastyczna!Grzegorz Kasdepke - najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. "Kacperiada" czy "Horror! czyli skąd się biorą dzieci"). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" uznała "Detektywa Pozytywkę" za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci pierwszej dekady XXI wieku.Daniel de Latour ilustruje książki i czasopisma dla mniejszych i większych, rysuje komiksy. Współpracował m.in. z "Misiem", "Świerszczykiem", "Wysokimi Obcasami" i "Przekrojem". Rysował smoki, krasnoludki, kosmonautów, żyrafy, tygrysy, pociągi i inne rzeczy. Za ilustracje do "Zaskórniaków" Grzegorza Kasdepke i Ryszarda Petru otrzymał wyróżnienie PTWK oraz nominacje do kilku innych nagród, za "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek i "Dom nie z tej ziemi" Małgorzaty Strekowskiej-Zaremby nagrodę Przecinek i Kropka (za tę drugą książkę również nominację do nagrody Dobre Strony). Jest laureatem drugiej nagrody w konkursie na komiks Muzeum Powstania Warszawskiego i wielu innych wyróżnień. W 2021 roku nominowany do Astrid Lindgren Memorial Award. Niektóre rzeczy przerysowuje od swoich dzieci. Uczy się grać na skrzypcach i harmonii trzyrzędowej od wiejskich muzykantów.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Nie znajdziecie tu podniosłych słów czy atmosfery sali sądowej. U Grzegorza Kasdepke o prawach dziecka dyskutują... dzieciaki! Tematy podsuwa szkolna rzeczywistość, a rowiązań szukają sami uczniowie podczas prób do szkolnego przedstawienia. Gadają o wszystkim - szybko, prosto, z żartem i ciętą ripostą. Samodzielnie odkrywają, że Konwencja Praw Dziecka jest naprawdę o nich i dla nich.Jestem głęboko przekonany, że opisane w książce codzienne perypetie szkolnego kółka teatralnego Konewka będą dobrym pretekstem do szerokiej dyskusji na temat praw dziecka. Wierzę, że nowe wydanie książki zagości w domowych i szkolnych biblioteczkach, a historie ""z życia wzięte"" i bohaterowie, z którymi najmłodsi mogą się utożsamiać, staną się wspaniałym źródłem wiedzy o prawach dziecka.Marek MichalakRzecznik Praw Dziecka
Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm... a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście. Czyli każdy, kto przeczyta tę książkę i czegoś się z niej nauczy! Miłej lektury! Grzegorz Kasdepke
W przedszkolu jak zwykle zamieszanie. Dzieciaki świetnie się bawią, tylko pani Miłka się martwi, czy zdąży przed porodem porozmawiać z przedszkolakami o uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu... Rodzicom bardzo na tym zależy. Pani dyrektor także. Ubiegłoroczne zajęcia o uczuciach okazały się wielkim sukcesem. Na szczęście pani Miłka wpada na genialny pomysł - stworzenie drużyny piłkarskiej! Zawody sportowe to przecież doskonały pretekst do poznania świata wartości. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste - wszyscy chcą grać w ataku, nikt na obronie, a o staniu na bramce nawet nie ma co mówić...Grzegorz Kasdepke - najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. ,,Kacperiada..."" czy ,,Horror! czyli skąd się biorą dzieci""). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja ,,ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom"" uznała ,,Detektywa Pozytywkę"" za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci pierwszej dekady XXI wieku.Paulina Daniluk - projektantka, graficzka, ilustratorka. Specjalizuje się w ilustracji dziecięcej. Współpracuje z wydawnictwami, magazynami, markami odzieżowymi oraz studiami projektowymi. Laureatka konkursu Wydawnictwa Albus na zilustrowanie książki dla dzieci autorstwa Doroty Kassjanowicz ,,30 znikających trampolin"", a także zdobywczyni wyróżnień między innymi w konkursie na najpiękniejszą książkę PTWK w 2017 roku za ,,Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory"" oraz w konkursie Jasnowidze organizowanym przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach w Polsce i poza nią. Miłośniczka starego kina, horrorów oraz wypraw rowerowych.
Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę).
Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w książce są prawdziwe, inne nie – podobnie jak opisane tu sytuacje. Kamienica kota Dzbanka nie różni się jakoś szczególnie od innych sasko-kępskich kamienic, więc nie ma co jej szukać. Gdyby jednak ktoś się uparł, można ją rozpoznać po dwóch pająkach mieszkających w piwnicy.
Zabawne historie, z ciepłymi relacjami ojciec-syn w roli głównej, przypominają o tym, co w rodzicielstwie jest najpiękniejsze że czas spędzony z dzieckiem nigdy nie jest czasem straconym. Ta książeczka to zbiór sposobów na małego urwisa, który zamęcza rodziców ciągłymi pytaniami, słyszy wybiórczo to, co chce usłyszeć, i nie umie usiedzieć w jednym miejscu.Książka na pewno przypadnie do gustu i rezolutnym dzieciakom, i ich rodzicom, dzielnie powstrzymującym się od wybuchów śmiechu.
Króciutkie i zabawne opowiadania, które składają się na tę książkę, znają już zapewne wszyscy czytelnicy piątkowego dodatku dla dzieci ""Gazety Wyborczej"" ""Komiksowo"".Do wydania tej książki zachęciły nas liczne głosy nauczycieli i rodziców, którzy odczuwali brak tego typu publikacji na polskim rynku.Grzegorz Kasdepke w sposób lekki i pogodny tłumaczy najpopularniejsze związki frazeologiczne, z jakimi na co dzień spotykają się dzieci. Jak zwykle u tego pisarza, dydaktyzm jest przesłonięty poczuciem humoru, dzięki czemu jego opowiadania bawią w równym stopniu najmłodszych czytelników, jak i osoby dorosłe.
Grzegorz Kasdepke zaprasza najmłodszych czytelników w niesamowitą podróż w czasie i przestrzeni, na Olimp i do starożytnej Grecji zamieszkanej przez bogów, herosów, nimfy, centaury, mityczne stwory oraz zwykłych śmiertelników.Poznajcie najbardziej znane greckie mity opowiedziane współczesnym, pełnym humoru językiem, teraz zebrane na jednej płycie. Posłuchajcie historii o powstaniu świata, Zeusie, Afrodycie, Atenie, Hermesie, Demeter, Achillesie, Prometeuszu, Dedalu i Ikarze, Pandorze, Syzyfie, Ariadnie, królu Midasie i wielu, wielu innych bohaterach greckiej mitologii.Grzegorz Kasdepke najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego ponad czterdziestu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. Kacperiada czy Horror! czyli skąd się biorą dzieci). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom uznała Detektywa Pozytywkę za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci pierwszej dekady XXI wieku.Czyta: Krzysztof TyniecFormat nagrania: MP3
Prawdziwa gratka dla fanów detektywa Pozytywki!
Wyjątkowe jubileuszowe wydanie wszystkich „kryminalnych” spraw, z jakimi dotąd zmierzył się bohater, uzupełnione o dodatkowe opowiadanie napisane przez Grzegorza Kasdepke z pewnej specjalnej okazji… Jakiej? To zagadka! W skład „Jeszcze większej księgi detektywa Pozytywki” wchodzą następujące książki: „Detektyw Pozytywka”, „Nowe kłopoty detektywa Pozytywki”, „Pamiątki detektywa Pozytywki”, „Wakacje detektywa Pozytywki”, „Tajemnicze zniknięcie detektywa Pozytywki” oraz „Wielki powrót detektywa Pozytywki”.
Podążając tropem detektywa Pozytywki, czytelnicy mogą samodzielnie rozwiązywać zagadki. O tym, czy znaleźli prawidłowe rozwiązanie, przekonają się na końcu książki. Grzegorz Kasdepke – najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego ponad czterdziestu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. „Kacperiada…” czy „Horror! czyli skąd się biorą dzieci”). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała „Detektywa Pozytywkę” za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci pierwszej dekady XXI wieku. Piotr Rychel urodził się w 1962 roku. Uczył się i studiował we Wrocławiu – Liceum Plastyczne i Akademia Sztuk Pięknych. Od lat 90. zajmuje się projektowaniem graficznym, z fantazją i dużym talentem tworzy rysunki dla dzieci, czasem także dla dorosłych. Współpracował z lokalnym wydaniem „Gazety Wyborczej”, wydawnictwami literatury dziecięcej i edukacyjnymi. Ilustrował i opracowywał graficznie serię podręczników do nauczania początkowego (za jeden z nich został wyróżniony przez PTWK w konkursie na najpiękniejszą książkę roku 2000). W latach 2004–2008 jako redaktor naczelny kierował dwutygodnikiem „Miś”. Od wielu lat współpracuje ze „Świerszczykiem”. Jest twórcą graficznego wizerunku detektywa Pozytywki, głównego bohatera bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke. W 2009 roku w konkursie Książka Audio Roku zdobył II nagrodę za oprawę graficzną książek audio „Detektyw Pozytywka”. W wolnych chwilach jeździ na motorze.
Czy poznając alfabet można dobrze się bawić?Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą naj-młodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda?Miłej zabawy!
Połykam strony, trzeci poziom serii Czytam sobie, to świetny sposób nautrwalenie nauki czytania. Wciągające historie, napisane dłuższymi i bardziejzłożonymi zdaniami, są dziełem wybitnych polskich autorów. Duża czcionka ułatwiaczytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczkuna końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nadilustracjami daje poczucie obcowania z prawdziwą książką. Forma książek zgodnajest z zaleceniami metodyków.
Kasztan, tapczan, tralala. Czytam sobie to historia z dreszczykiem napisana specjalnie dla dzieci, które potrafią już nieźle czytać. Grzegorz Kasdepke sięga po swojego ulubionego bohatera, Kacpra. Kacper opowiada młodszej siostrze historię o kasztanowych ludkach, a dziewczynka się boi...Ta wciągająca opowieść z dreszczykiem dostosowana jest specjalnie do trzeciego poziomu serii Czytam sobie - Połykam strony. Ten poziom to prawdziwa gratka dla małych moli książkowych - 2500-2800 wyrazów w tekście, użyte wszystkie głoski, dłuższe i bardziej złożone zdania. Duża czcionka ułatwia lekturę, a trudniejsze słowa oznaczono gwiazdką i wyjaśniono w słowniczku na końcu książki, tak by rozwijać słownictwo i dać dzieciom satysfakcję z czytania. Nieco poważniejsze, czarno-białe ilustracje Daniela de Latour i przewaga tekstu nad warstwą graficzną dają posmak obcowania z prawdziwą literaturą.W serii znajdziecie również inne propozycje wybitnych polskich autorów literatury nie tylko dla dzieci - dzięki temu twoje dziecko będzie mogło stworzyć swoją pierwszą prawdziwą biblioteczkę! Format książek Czytam sobie jest zgodny z zaleceniami metodyków. Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia na czytanie ze zrozumieniem, kształcenie logicznego myślenia i wzbogacanie słownictwa.
Pani Miłka połknęła dziecko! I wcale się z tym nie kryje! Na przedszkolaki pada blady strach. Kto będzie następny? Rezolutny Bodzio, Rozalka czy też Grześ? Na wszelki wypadek najlepiej ukryć się w toalecie… albo w szatni… albo w gabinecie pani dyrektor… A jeśli ona jest w zmowie z panią Miłką? Trzeba natychmiast zadzwonić na policję! Przedszkolaki przeżyją prawdziwy horror, zanim odkryją, skąd się biorą dzieci… „Z satysfakcją przeczytałam tę książkę. Jest napisana sprawnie i dowcipnie. Problem narodzin omawia rzeczowo, prosto i zrozumiale. Bez nadmiaru informacji, ale też bez rumieńców zawstydzenia. Za to z wdziękiem i dużą dozą ciepła. Tytułowy horror rozgrywa się w dziecięcej wyobraźni, za pożywkę mając wyrywkowe informacje, zastępujące rzetelną wiedzę. Myślę, że książka niesie ważne przesłanie i dla małych, i dla dużych czytelników. Nie tylko odnośnie do problemu narodzin, lecz także dziecięcych lęków. Gorąco polecam wszystkim rodzicom”. Dagna Ślepowrońska, psycholog Grzegorz Kasdepke – najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. „Kacperiada…” czy „Horror! czyli skąd się biorą dzieci”). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała „Detektywa Pozytywkę” za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady. Paulina Daniluk – projektantka, graficzka, ilustratorka. Specjalizuje się w ilustracji dziecięcej. Współpracuje z wydawnictwami, magazynami, markami odzieżowymi oraz studiami projektowymi. Laureatka konkursu Wydawnictwa Albus na zilustrowanie książki dla dzieci autorstwa Doroty Kassjanowicz „30 znikających trampolin”, a także zdobywczyni wyróżnień między innymi w konkursie na najpiękniejszą książkę PTWK w 2017 roku za „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” oraz w konkursie Jasnowidze organizowanym przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach w Polsce i poza nią. Miłośniczka starego kina, horrorów oraz wypraw rowerowych.
W przedszkolu pojawia się pani Miłka, nauczycielka do zadań specjalnych. Ma rozmawiać z dziećmi o uczuciach, co nie będzie proste Zabawnym opowiadaniom o tęsknocie, wstydzie, pogardzie, zazdrości, miłości, nienawiści, uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu, strachu i poczuciu winy towarzyszą definicje konkretnych emocji oraz praktyczne rady dla dzieci.Wielka księga uczuć składa się z czterech wcześniej wydanych tytułów: Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami, Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach, Horror! czyli skąd się biorą dzieci oraz Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach.Posłuchajcie tych historii, a żadne uczucia i wartości nie będą wam już straszne!Lektor: Zbigniew ZamachowskiFormat nagrania: mp3
Czy poznając alfabet można dobrze się bawić? Oj, można, można... Kto nie wierzy, niech zajrzy do tej książki. Oto zbiór króciutkich opowiadań, które pomogą naj-młodszym poznać wszystkie litery alfabetu. Poznać i polubić, bo jak tu nie czuć sympatii do fakira Franciszka czy gąski Gosi, prawda? Miłej zabawy!
Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm... a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście. Czyli każdy, kto przeczyta tę książkę i czegoś się z niej nauczy! Miłej lektury! Grzegorz Kasdepke
Kuba i Buba są bliźniakami. Jak łatwo się zorientować, jedno z nich jest dziewczynką, a drugie chłopcem. Rzecz w tym, że nie zawsze wiadomo, które jest które, bo Kuba zachowuje się czasami jak dziewczynka, a Buba wręcz przeciwnie.
Oboje zgodnie występują w zbiorze opowiadań "Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu".
Każde opowiadanie o niesfornych (bywa, że nieznośnych) bliźniakach jest uzupełnione zadaniem do wykonania: zabawnym quizem do rozwiązania, grą planszową, przepisem na pyszności, przepisem na udaną gimnastykę, instrukcją do wykonania żaglówki-cud itd, itd.
Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o emocjach.
W przedszkolu pojawia się pani Miłka – można powiedzieć – nauczycielka do zadań specjalnych. Ma rozmawiać z dziećmi o uczuciach, co nie będzie proste, mimo że przyprowadziła ze sobą nietypowego pomocnika – pajacyka. Całusy Rozalki, zazdrość o grzywkę, gniew Bodzia czy wstrętny rozgotowany por to tylko niektóre z problemów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć...
„Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami” to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych uczuciom, między innymi tęsknocie, wstydowi, poczuciu krzywdy, zazdrości. Na końcu każdej historii znajdują się opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci i rodziców.
Dzięki tej książce żadne uczucia nie będą Wam już straszne!
Grzegorz Kasdepke – najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego ponad kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m.in. „Kacperiada…” czy „Horror, czyli skąd się biorą dzieci”). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych (w tym: Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, dwukrotnie nagrodę Edukacja XXI, Nagrodę BETA, Nagrodę im. Kallimacha, Nagrodę Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i inne). Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” uznała „Detektywa Pozytywkę” za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.
Paulina Daniluk – projektantka, graficzka, ilustratorka. Specjalizuje się w ilustracji dziecięcej. Współpracuje z wydawnictwami, magazynami, markami odzieżowymi oraz studiami projektowymi. Laureatka konkursu Wydawnictwa Albus na zilustrowanie książki dla dzieci autorstwa Doroty Kassjanowicz „30 znikających trampolin”, a także zdobywczyni wyróżnień między innymi w konkursie na najpiękniejszą książkę PTWK w 2017 roku za „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” oraz w konkursie Jasnowidze organizowanym przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Mieszka i pracuje w Warszawie. Jej prace pokazywane były na wielu wystawach w Polsce i poza nią. Miłośniczka starego kina, horrorów oraz wypraw rowerowych.
Spotkanie Miry Stanisławskiej-Meysztowicz, prezesa Fundacji ""Nasza Ziemia"" oraz Grzegorza Kasdepke, znanego autora książek dla dzieci, musiało zaowocować czymś interesującym. I zaowocowało oto przed Państwem książka Przyjaciele!Młodzi czytelnicy znajdą w niej i wątek sensacyjny, i romans, i tajemnicę a wszystko okraszone solidną porcją wyśmienitego humoru.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?