Polecamy dobre książki z rozwoju duchowego i ezoteryczne - anioły, magia, wróżbiarstwo, astrologia, życie po śmierci, numerologia, runy, parapsychologia, tarot i inne. W tej strefie zapraszamy do bogato wyposażonego działu z książkami o ezoteryce i wiedzy tajemnej. Tutaj możesz zaopatrzeć się w lekturę na temat magii, parapsychologii, psychotroniki, tajemnic świata oraz szeroko pojetej wiedzy tajemnej. Takie pojęcia jak reiki, runy, trzecie oko, biała i czarna magia, życie między wcieleniami, wróżby, numerologia, jasnowidzenie, sekrety szeptuch to zagadnienia, które znajdują się w proponowanych przez nas publikacjach.
Wydanie na podstawie oryginału z 1883 roku. Od autora: ""W niniejszej naszej rozprawce nie zamierzamy ani pisać historii spraw przeciw czarownicom w Polsce, do jakiej nie ma jeszcze dostatecznych materiałów, aczkolwiek byłaby zarówno zajmującą jak ważną dla historii oświaty kraju naszego, ani też nie myślimy badać przyczyn powstania i szerzenia się przesądów o czarach i czarownicach w kraju naszym, lecz chcemy jedynie przedstawić i rozebrać pisemko o czarownicach ""Czarownica Powołana abo krótka nauka i przestroga ze strony Czarownic"", niepoślednie przecież zajmuje stanowisko tak w historii spraw przeciw czarom w Polsce, jak i w ubogiej naszej literaturze kryminalnej wieku 17-go; zasługuje przeto na bliższe z nim zapoznanie się. Ażeby jednak ułatwić zrozumienie rzeczonego dziełka i należyte onegoż ocenienie, podajemy zarazem krótki pogląd historyczny na stan spraw o czary w Europie w czasie wydania tegoż dziełka, tudzież na literaturę polską tegoż przedmiotu, o ile to do zrozumienia rzeczonego pisemka jest potrzebnym. Jeżeli się nam uda wzbudzić większe zajęcie się historią spraw przeciw czarownicom w kraju naszym, cel rozprawki obecnej będzie osiągnięty.""
Wydanie na podstawie oryginału z 1639 roku, przepisane z języka staropolskiego na współczesną czcionkę. ""Treść ""Czarownicy powołanej"" znacząco odbiega od opinii formułowanych w większości ówczesnych rozpraw poświęconych procesom o czary. Jest w istocie pierwszym w polskim piśmiennictwie głosem przeciw pławieniu czarownic. Jego autor krytykuje także praktykę ""powoływania czarownic"", czyli wskazywania przez skazaną za czary kolejnych podejrzanych, zazwyczaj sąsiadek, lub żon i córek wpływowych osób. Powodem owego procederu miał być według autora lęk oskarżonych przed torturami, sprawiający, że kobiety przyznawały się do winy, wplątując w ""diabelską aferę"" kolejne domniemane winowajczynie. Autor ""Czarownicy powołanej"" apeluje do sędziów o rozwagę. Wierzy w istnienie sił nieczystych, tj. w czarownice i diabła, kpi jednak z ogólnie akceptowanych reguł egzaminowania czarownic. Opisuje przypadki nadużyć, radząc każdemu wystrzegać się, ""aby cię w osobie duchownego diabeł nie bałamucił, co mu nie nowina"". Zachęca do poszukiwań racjonalnych dowodów na istnienie czarownic, krytykując wyroki sądowe oparte na domysłach i zabobonnych praktykach.""
W książce Wzniesieni Mistrzowie Annie Besant nakreśla obraz starszych Braci ludzkości, członków Wielkiego Białego Braterstwa. Jako ludzie doskonali, w postawie zupełnej bezinteresowności, pomagają całej ludzkości w jej codziennych zmaganiach i kierują rozwojem ewolucji człowieka, a zatem nie tylko naszej obecnej cywilizacji. Zajmują się tym od niepamiętnych czasów, mimo że w zewnętrznym świecie niewiele o nich słychać.
Autorka przestawia portrety owych Wielkich Dusz, które pojawiały się również w nowszych czasach jako między innymi Zoroaster, Ozyrys, Hermes Trismegistos, Kryszna, Budda czy Jezus nazywany Chrystusem. Niektórzy z nich byli założycielami wielkich religii funkcjonujących po dziś dzień. Aby stać się Mistrzem dusza przechodzi przez proces czterech wtajemniczeń, który został tutaj opisany. Autorka na podstawie świadectw religii, teorii ewolucji i reinkarnacji, dowodów historycznych, wiedzy tajemnej czy własnych doświadczeń krok po kroku udowadnia, że ostatecznie stanie się Mistrzem jest przeznaczeniem każdego człowieka.Dzieło to wyjaśnia, co każdy z nas może zrobić, aby przyspieszyć własną ewolucję i świadomie dążyć do mistrzostwa. Odpowiada również na konkretne pytania takie jak ? kim są Mistrzowie? Gdzie przebywają? Czym się zajmują? Jak żyją? Jakimi kierują się pobudkami?
Emocje, intelekt i duchowość – autorka opowiada z lotu ptaka, a następnie w szczegółach o tych trzech subtelnych ciałach naszej świadomości i naświetla, jak przejawiają się one w codziennym życiu. Dokładne rozpoznanie tych płaszczyzn jest ważne nie tylko dla osób rozwijających się duchowo, lecz dla każdego, ponieważ ich rozróżnianie jest w stanie przekazać w ręce człowieka narzędzia do ich precyzyjnego kontrolowania, a dopiero to daje możność kierowania własnym losem. Nie jesteśmy bowiem ani własnymi emocjami, ani myślami, naszą prawdziwą istotę odnajdujemy dopiero na poziomie wysokiej duchowości.
Indywidualność – doświadczenia stopniowo budują to, co nazywamy osobowością oraz jej wyższy odpowiednik – indywidualność, i to już od najwcześniejszych, nieświadomych etapów ludzkiego istnienia. Annie Besant udowadnia, że każde doświadczenie ma swoje prawidłowe miejsce w ewolucji, że tylko przechodzenie przez różne doświadczenia ją umożliwia. Stąd nie należy piętnować takiego czy innego zachowania, potępiać go jako np. egoizm, ponieważ to co dzisiaj jest dla duszy pożyteczne, jutro będzie przeżytkiem, od którego trzeba się będzie uwolnić. Jedno jest pewne – wszyscy nieustannie, krok po kroku, świadomie, czy też nie, zmierzamy w kierunku świetlanej przyszłości i odkrywania własnej boskości.
Medytacja jest jednym z tematów, co do których istnieje bardzo wiele nieporozumień. Dzieło to prezentuje metody poprawnej medytacji wiodącej do zrozumienia swojej najgłębszej istoty. Przygotowaniem do medytacji jest koncentracja, a książka opisuje ze szczegółami jak uczyć się jej w sposób bezpieczny, jak zapanować nad błądzącym umysłem, jak wyeliminować wszelkie zmartwienia, czy jak całkowicie wyłączyć proces myślowy, by po raz pierwszy w życiu doświadczyć wolności od kieratu własnych myśli i emocji.
Celem medytacji może być wiele dążeń ? nabywanie i wzmacnianie odpowiednich cech charakteru, rozszerzanie świadomości, osiąganie jedności z Mistrzem, czy ze Źródłem Wszechrzeczy. Autor zaczyna od aspektów przyziemnych ? jak powinno się oddychać, jaką przyjąć posturę, w jakich godzinach najlepiej medytować. Dzieło zawiera przykłady dla różnych sposobów medytacji, np., nad oddechem, współczuciem czy Jednością. Kolejnym krokiem czy rozszerzeniem medytacji jest kontemplacja.James Ingall Wedgwood pisze w Koncentracja medytacja kontemplacja: „Student, który wytrwa w swoich wysiłkach i zacznie wkraczać w cuda i piękno wielkich koncepcji, które będzie rozważał, stopniowo będzie osiągał coraz więcej duchowych doświadczeń stanowiących pomost nad przepaścią pomiędzy człowiekiem wiedzy a człowiekiem mądrości. Zdobędzie również świadomość wewnętrznego pokoju i egzaltacji duszy. Albowiem medytacja harmonizuje ciała, przez które się wyrażamy, umożliwiając, by światło ducha błyszczało w dół i rozświetlało ciemne zakamarki świadomości na jawie.”
Karma joga to inaczej joga działania, jedna z kilku ścieżek jogi prowadzących do oświecenia, sposób, w jaki człowiek urzeczywistnia swoją boskość poprzez codzienną pracę. Jest dyscypliną umysłową, która nakłania do wykonywania swoich obowiązków jako służby dla całego świata. Poprzez działanie w świecie, jednak porzucając przywiązanie do pracy i jej rezultatów, możemy uzyskać duchowe wyzwolenie. Wiwekananda omawia koncepcję karma-jogi w Bhagavad-Gicie i wskazuje na Buddę ? najbardziej znany przykład oświeconego Adepta karma-jogi. Stanowi ona idealną formę jogi dla mieszkańców świata zachodniego.
Autor opisuje sposób na osiągnięcie doskonałości poprzez wykonywanie codziennej pracy w duchu niezaangażowania, bezinteresownego działania. Wskazuje, że wielkim karma joginem może być każdy, bez znaczenia, jak ważną czy skromną pracę w życiu wykonuje. Każdy obowiązek można bowiem spełniać w duchu bezinteresowności. Należy sobie uświadomić, że pomagając w taki sposób światu pomagamy w najwyższy z możliwych sposobów samym sobie, a brak przywiązania jest niczym innym jak największym wyrzeczeniem się siebie. Dzieła autora są uważane za klasykę i wybitne traktaty filozofii hinduskiej. Jego głęboki duchowy wgląd, żarliwa elokwencja i altruistyczne ludzkie współczucie jaśnieją w tych dziełach i stanowią inspirację dla wszystkich duchowo poszukujących.
Człowiek we wszechświecie - autor zajął się życiem tętniącym we wszechświecie oraz umieszczeniem człowieka w tej niesłychanie złożonej konstrukcji. Swą podróż rozpoczyna od przypomnienia nam boskich korzeni ludzkości. Opisuje, jak powstał układ słoneczny z perspektywy jasnowidzącego, rozpoznającego subtelne energie twórcze.
Autor w szczegółach skupia się na tym, jakim torem toczyła się nasza ewolucja, po czym przechodzi do budowy samego człowieka ? z jakich składa się ciał i na jakich płaszczyznach jest obecny. Plan fizyczny jest jedynie jednym z kilku, na których człowiek przebywa jednocześnie.
Następnie opisana została egzystencja człowieka po odłożeniu ciała fizycznego wraz ze szczegółowym objaśnieniem sfer, przez które przechodzi dusza na drodze do miejsca, z którego tu przybyliśmy.
Kluczową koncepcją jest tu reinkarnacja, a zrozumienie własnego życia oraz życia innych na ziemi, szczególnie w aspekcie pozornych niesprawiedliwości, nie jest możliwe bez uświadomienia sobie zasad rządzących kołem ponownych narodzin. Autor zajmuje się też celem życia, co po dokładnym przestudiowaniu napawa inspiracją i siłą do odważnego kroczenia naprzód w zrozumieniu, że to my sami jesteśmy odpowiedzialni za własny los. Na koniec C. W. Leadbeater przedstawia świetlistą przyszłość rasy ludzkiej, kiedy to zaczniemy realizować najwyższe ideały na ścieżce stawania się istotami wykraczającymi ponad zwykłe ludzkie doświadczenia, ścieżka prowadząca do Białego Braterstwa absolutnej miłości, mądrości i mocy.
Annie Besant w swym dziele O nastrojach zajęła się tematem zmiennych nastrojów oraz ich niekorzystnego wpływu na nasz rozwój duchowy, ale także na nasze codzienne życie. Naszym zadaniem jest dokładne zrozumienie mechanizmów rządzących tymi falami nastroju pozytywnego a następnie negatywnego, co jest cechą szczególną wszystkich zachodnich, materialistycznych społeczeństw.
Za nasz nastrój odpowiedzialne są czynniki, na które mamy całkowity wpływ. Wlicza się w to na przykład odpowiednia ilość snu, dbanie o siebie, czy nie nadwyrężanie swoich sił, jak również kontrolowanie wpływu świadomości zbiorowej na nasze osobiste doświadczenie. Owa ingerencja emocjonalna i myślowa pochodząca z doświadczenia innych może bowiem przybierać formę silnych sugestii na wrażliwą psychikę osoby rozwijającej się duchowo. Staje się to szczególnie ważne w czasach naznaczanych globalizacją i błyskawicznym rozpowszechnianiem się wiadomości, kiedy to coraz większe masy ludzi ulegają jednocześnie bardzo podobnym emocjom, myślom i nastrojom. Ponadto prawo cykliczności niejako wymusza na naszych emocjach pewne reakcje, co wynika z podświadomych tendencji naszej jaźni.
Autorka w wypadku wszystkich tych czynników podaje środki zaradcze, sposoby, przy pomocy których będziemy w stanie zharmonizować nasze życie emocjonalne, co będzie prowadziło do zaprowadzenia trwałej równowagi psychicznej.
Wiedza wyłożona w Odwieczna Mądrość Tom 1 rzuca światło na zasady Teozofii przedstawione w dziele Heleny P. Bławatskiej Doktryna tajemna. Książka ta jest jednak dużo bardziej przystępna i napisana językiem zrozumiałym również dla początkującego, nie jest jednak uproszczeniem, zawiera pełne spektrum teozoficznych prawd.
Tematy poruszone tutaj to- struktura poziomu fizycznego i astralnego ze szczególnym uwzględnieniem niższych poziomów astralnych silnie wpływających na inkarnowanych ludzi. Ponadto omówiona została przestrzeń mentalna i tzw. Dewachan - miejsce do którego udaje się dusza po zakończonej inkarnacji na ziemi.
Autorka przedstawia również niezwykle ważne prawo służby jako sposób na wielkie przyspieszenie własnej ewolucji w procesie wstępowania na wyższe poziomy Światła. Opowiada również o sferze Buddhi i Nirwany. W książce tej czytelnik znajdzie odpowiedzi na pytania - kim jestem, skąd pochodzę, jaki jest cel życia na ziemi, dokąd ostatecznie zmierzam, jak dotrzeć do miejsca przeznaczenia, co mogę zrobić, by diametralnie poprawić doświadczenie nazywane życiem?
W 2019 roku minęła 120. rocznica urodzin Stanisława Schayera (18991.12.1941), profesora Uniwersytetu Warszawskiego, założyciela Instytutu Orientalistycznego (1932), wybitnego uczonego, badacza filozofii i religii Indii, w szczególności buddyzmu.W latach 30. XX wieku, dzięki działalności naukowej Profesora Schayera oraz jego uczniów i współpracowników Instytut Orientalistyczny Uniwersytetu Warszawskiego stał się ważnym ośrodkiem badań nad buddyzmem (warszawska szkoła buddologii). Z tej okazji z inicjatywy Pracowni Studiów nad Buddyzmem odbyło się 16 grudnia 2019 roku seminarium z cyklu Studia nad buddyzmem, poświęcone upamiętnieniu osoby Profesora oraz dające przegląd badań nad zagadnieniami z dziejów myśli i literatury buddyjskiej.Dział artykułów w niniejszym tomie otwiera artykuł poświęcony Stanisławowi Schayerowi; jest to przyczynek do biografii oparty na dokumentach archiwalnych i na przekazach osób znających osobiście Profesora. Kolejne artykuły poświęcone są różnym zagadnieniom literatury i myśli buddyjskiej, na podstawie badań tekstów źródłowych należących do różnych tradycji buddyzmu i zachowanych w różnych językach: sanskrycie, palijskim, chińskim i japońskim, tybetańskim.Drugi dział zawiera oryginalne przekłady z sanskrytu i z chińskiego trzech sutr buddyjskich oraz fragment winaji mulasarwastiwadinów.
Pod płaszczykiem walki z COVID-19 i ratowaniem ludzi przez lockdowny i szczepienia ogranicza się ludzką wolność, odbiera własność, nie pozwala pracować, zmusza się do podawania wrażliwych danych, wymusza na obywatelach poddawanie się eksperymentom medycznym, podporządkowuje się społeczeństwa interesom koncernów medycznych, znanych z tego, że zysk za wszelką cenę jest dla nich priorytetem.
Wszystkie dogmaty kowidiańskiej religii
Bill Gates, szczepionki i depopulacja
Jak Bill Gates połączył walkę z pandemią z walką z rasizmem
Czy lekarze będą na nas eksperymentować?
Sanepid – super władza PiS-u i narzędzie kontroli społecznej?
Dr Fauci, główny specjalista od COVID-19 w USA, wielokrotnie kłamał
Pfizer świadomie zarabiał na krzywdzie pacjentów
Moderna – firma oskarżana o oszustwo i brak przejrzystości
Szczepionki doprowadzą do nowego apartheidu?
Dlaczego polski rząd walczy z kuracją amantandyną?
Izrael przeprowadza eksperyment medyczny? Żydowski Calcalist ujawnia szokującą prawdę
FDA podała listę możliwych powikłań po szczepionce na koronawirusa
Przyczyny zachorowań po szczepionce na COVID-19
Co przemawia za tym, że szczepionka na COVID-19 jest eksperymentem na ludzkości?
Oddaję w Twoje ręce Czytelniku kolejny, piąty już tomik z serii TajnikiTarota. Dotyczy on wszystkich dziedzin życia związanych z pracą, a więcpredyspozycji zawodowych, realizacji profesjonalnej, awansu, kariery, stosunkóww miejscu pracy, relacji na linii pracownik pracodawca i wielu innych kwestiizwiązanych ze sprawami profesjonalnymi. Dodatkowo w tej książce Czytelnikznajdzie rozdział poświęcony predyspozycjom i sprawom zawodowym pokazywanym wTarotowym Portrecie Psychologicznym.
Ta książka to kompleksowy przewodnik po buddyzmie w jego wymiarze historycznym, teoretycznym oraz praktycznym. Profesor Dale S. Wright, religioznawca i specjalista w zakresie buddyzmu, odpowiada na ponad 100 pytań, od zupełnie podstawowych do całkiem zaawansowanych, w tym między innymi:
Gdzie i kiedy zaczął się buddyzm?
Kim był Budda?
Jakie są główne odłamy w buddyzmie?
Jaki jest związek między buddyzmem zachodnim a buddyzmem azjatyckim?
Czy buddyści wierzą w Boga?
Co oznacza buddyjska nauka o braku duszy lub braku jaźni?
Jak buddyści rozumieją śmierć i możliwość życia po śmierci?
Jaki jest buddyjski pogląd na kosmos? Czy w buddyzmie wiara odgrywa ważną rolę, a jeśli tak, to jaką?
Czym jest buddyjskie oświecenie?
Czy to właśnie oznacza nirwana?
Na czym polega buddyjska medytacja i jakie są jej główne formy?
Jaka jest rola rytuału w praktyce buddyjskiej?
Czy buddyzm jest religią, a jeśli tak, to w jakim sensie?
Jaki jest związek buddyzmu ze współczesną nauką, w tym psychologią?
Czy istnieje konflikt między buddyzmem a kapitalizmem?
Czym są buddyzm świecki i buddyzm ekologiczny?
Jak buddyzm odnosi się do takich kontrowersyjnych zagadnień, jak rozwód, aborcja i samobójstwo?
Jaki jest związek między współczesną praktyką uważności a tradycyjną medytacją buddyjską?
Wielu ludzi, którzy nie byli wychowywani w żadnej z buddyjskich tradycji, odkryło, że buddyzm ma mnóstwo do zaoferowania. Wśród religii świata jest z pewnością wyjątkowy. Chociaż ludzie Zachodu interesują się nim już od prawie dwóch stuleci, to faktycznie nadal trwa debata nad tym, czym jest w ogóle buddyzm. Czy jest religią? Filozofią? Sposobem życia? Zestawem technik służących do poprawy nastroju i usprawnienia funkcjonowania umysłu? Wydaje się, że pasuje do każdej z tych propozycji i nadal jest czymś więcej. Buddyzm wywiera wielkie wrażenie na badaczach szerokim wachlarzem wartości, które można w nim znaleźć. […]
Pisząc tę książkę, dokładałem największych starań, aby jak najlepiej przedstawić historyczne podłoże i zaoferować wszechstronny opis buddyzmu dla czytelników pochodzących z wielu różnych środowisk.
Z tekstu
Seria Co każdy powinien wiedzieć to rzetelne wprowadzenia do zagadnień, w których współczesny człowiek powinien się orientować. Dzięki formie pytań i odpowiedzi szybko i łatwo znajdziesz tu dokładnie tę wiedzę, której szukasz.
Trafia w Twoje ręce książka niezwykła. Treść tutaj zawarta pomaga nam odpowiedzieć na wiele pytań, które nurtowały ludzkość od zawsze. Jeżeli jednak jesteś przekonany o tym, że znasz całą prawdę na temat życia, dojrzewania i starości to pewnie wcale nie będziesz chciał poznać zawartości tych stron. Jeżeli wiesz dlaczego wyginęły dinozaury i w jaki sposób człowiek pojawił się na Ziemi, pewnie też nie będziesz czytał. Jeżeli posiadasz taką wiedzę, to wiesz zapewne również dlaczego niektórzy ludzie chorują na choroby Alzheimera, Parkinsona, zawały serca, nowotwory. Wiesz też w jaki sposób można bronić się przed tymi chorobami lub w jaki, a przede wszystkim skuteczny sposób można pomóc osobom, które już na nie cierpią.
Istnieje ogromna różnica między religią i duchowością. Religia to zbiór dogmatów, doktryn i rytuałów, w których nie ma miejsca na samodzielne myślenie i poszukiwania. W duchowości natomiast wszystkie ludzkie siły skierowane są ku samodzielnemu poszukiwaniu ostatecznej Prawdy. Niniejsza książka nie kwestionuje wiary, ale wskazuje drogę do boskiej miłości. Jest to praktyczny przewodnik opisujący najważniejsze drogi do oświecenia, którymi każdy z nas, jako niepowtarzalna istota, może podążać i osiągnąć spokój, harmonię i Prawdę.
Mistyczna Kabała jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym pozycją, tak obszernie poruszającą problematykę Drzewa Życia i Dziesięciu Świętych Sefir. Dwadzieścia dwie ścieżki tworzą system mistycznej psychologii, która zajmuje się związkami między duszą człowieka a wszechświatem. Dziesięć sefir dotyczących makrokosmosu stanowi klucz do oświecenia, zaś dwadzieścia dwie ścieżki, odnoszące się do relacji makrokosmosu i mikrokosmosu, są kluczem do dywinacji, która w swoim prawdziwym znaczeniu jest głęboką duchową diagnozą. Z kolei sfery bogów na drzewie są szczegółowo opisane, dając zarazem klucz do odpowiednich rytuałów.Zdaniem Czytelników:Książka dostępna ponownie na rynku wydawniczym, a jeżeli ktoś chce NA POWAŻNIE ZAJĄC SIĘ STUDIOWANIEM KABAŁY I DRZEWA ŻYCIA, POZYCJA TA JEST OBOWIĄZKOWA.Jest to nieco inne spojrzenie na kabałę. To starsza książka, ale bardzo WARTOŚCIOWA. I WBREW POZOROM ŁATWA W OBYCIU. ISTOTNYM ELEMENTEM SĄ LICZNE CYTOWANIA INNYCH DZIEŁ I MYŚLI.Studiowanie kabały należy rozpocząć od poznania tej wyjątkowej i wartościowej, mimo upływu lat, POZYCJI, napisanej zrozumiałym i przystępnym JĘZYKIEM.
Podłożem wszelkich codziennych problemów jest śniące ciało - twojenajbardziej zdumiewające doświadczenie odczuwane zazwyczaj jedynie w obliczuśmierci albo w trakcie okultystycznych czy szamańskich rytuałów. Psychologia iszamanizm zachęca do tego, żebyś wraz z innymi ludźmi żył śniącym ciałem,przekształcając codzienną rzeczywistość w wyjątkowy świat, w którym pojawia siędoświadczenie i odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczące życia.Taksiążka oparta jest na moich osobistych doświadczeniach z rdzennymi mieszkańcamiAfryki i Ameryki, australijskimi aborygenami, hinduistycznymi uzdrowicielami zIndii oraz duchowymi nauczycielami z całego świata, podstawą tej książki jesttakże moja praktyka psychoterapeutyczna, praktyka rozwiązywania konfliktów iszamanizmu. Ćwiczenia i metody wywodzą się z połączenia nowoczesnej psychologiioraz starożytnych praktyk szamańskich.
W przeszłości wszelkie informacje dotyczące konopi miały charakter tajemny. Teraz, gdy coraz więcej państw wycofuje się z całkowitego zakazu jej używania, nadarza się okazja, a wraz z nią pojawia się wręcz poczucie obowiązku, aby rzucić nowe światło na ten opacznie rozumiany zakątek ezoterycznej duchowości.Rozpoczynając od przyjrzenia się najdawniejszym czasom i starożytnym eliksirom, a kończąc na wypowiedziach współczesnych mistyków, takich jak Aleister Crowley czy Timothy Leary, Philip H. Farber przedstawia sposoby na bezpieczne i skuteczne używanie konopi podczas praktyk magicznych.W swojej książce prezentuje rys historyczny, opinie najbardziej znanych magów rytualnych i zwolenników konopi, obala najpopularniejsze mity dotyczące marihuany oraz opisuje dokładne instrukcje tworzenia rytuałów z zastosowaniem tego wyjątkowego daru natury.Dowiedz się, jak wykorzystywać tę świętą roślinę w takich praktykach magicznych, jak:wezwanie,przywoływanie,wygnanie,medytacja,uzdrawianie energią,dywinacja/wróżbiarstwo,aktywacja czakr,praca z przodkami,dokonywanie zmian na świecie.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?