Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Tym razem Zuzia wybiera się do zoo, aby podziwiać z przyjaciółmi zwierzęta. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Tym razem Zuzia wybiera się do szkoły tańca, aby poznać różne style taneczne i kroki. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jak bawił się z dziećmi w przedszkolu.W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Dowiedz się, jakie traktory poznał Franek i w czym im pomagał.W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek - tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują krainę czarów!
Jaki to obraz? Atlas dla dzieci przedstawia 62 światowej sławy dzieła sztuki ułożone od najstarszych do najmłodszych. Dzięki atlasowi dowiesz się, kto, co, jak i dlaczego malował. Zobaczysz, jakie tematy (gatunki) występują w malarstwie, poznasz podstawowe techniki a przede wszystkim style, kierunki i tendencje, które występowały w sztuce na przestrzeni wieków.
Konie, niegdyś zastąpione przez nowoczesne maszyny, dziś na nowo zyskują na popularności zarówno wśród hodowców, jak i amatorskich jeźdźców. Używane są jako konie sportowe, rekreacyjne oraz wystawowe. Prezentowana książka to znakomity poradnik dla osób, które chciałyby zgłębić wiedzę na temat tych zwierząt. Oprócz szczegółowych opisów ponad siedemdziesięciu ras w książce znalazły się informacje na temat anatomii konia, a także praktyczne porady, jak dbać o jego zdrowie i zapewnić mu najlepsze warunki.
Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Dowiedz się, co robiła Zuzia podczas ferii zimowych. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Ta hulajnoga ma na imię Zuzia. Ma dwie różowe rączki i kółka, którymi uwielbia jeździć w nieznane. Bardzo ciekawi ją świat i kocha nowe przygody. Ciekawe, co zaplanowała na dziś. Dowiedz się, co robiła Zuzia w gabinecie weterynaryjnym. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jak rewelacyjnie spędza czas zimą. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku Franku i dowiedz się, jak rewelacyjnie spędza czas zimą. W książeczce oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
Pokonuj labirynty, odnajduj zaginione przedmioty, rozwiązuj zagadki, licz, rysuj i koloruj razem z księżniczkami. Baw się w małą projektantkę: zaprojektuj suknie, wazon i biżuterię. Zajrzyj do królewskiej jadalni, bawialni księżniczki i do jej szafy z ubraniami. Ucz się, twórz i? nie przestawaj marzyć!Piękne suknie z falbanami i koronkami, długie złote włosy zaplecione w warkocz, naszyjniki i diademy wysadzane brylantami, potężne zamki i pałacowe ogrody z fontannami ? oto cudowna kraina baśniowych księżniczek.Kredki do ręki i? do dzieła!
Drodzy Rodzice,Proponujemy Waszym dzieciom serię kolorowanek o różnorodnej tematyce doskonalących umiejętności manualne, które przygotowują do nauki pisania.Pamiętajcie! Na naukę nigdy nie jest za wcześnie, szczególnie, gdy łączy się ona z zabawą i dzięki odpowiedniemu do wieku stopniowi trudności zapewnia dziecku sukces.Książeczka zawiera 32 kolorowe naklejki, które można przykleić przy kolorowanym obrazku jako barwny wzór.W serii znajdują się tytuły: Na łące, Bajkowy świat, Księżniczki, Królewny, Pojazdy, Pojazdy 2, Pojazdy 3, Dinozaury, W lesie, Zawody, Zwierzęta egzotyczne, Zabawki, Na wsi, Owoce i warzywa, W domu, Pory roku, Ptaki, Pokaz mody, Boże Narodzenie oraz Święta.
Przepięknie ilustrowana, chwytająca za serce książka wybitnej, nagradzanej ilustratorki.Ciepło imądrze pomaga dziecku przeżyć stratę. I wspiera jak najlepszy przyjaciel.Lisiczka iWilk hasali razem, pływali razem irazem zachwycali się pięknem otaczającego ich świata. Dla dwojga przyjaciół świeciło słońce.Aż do dnia, kiedy Wilk zniknąłLisiczka bardzo za nim tęskniła. Aż pewnego dniaTa książka podejmuje wniezwykle subtelny imetaforyczny sposób temat straty.Oddziałuje na wrażliwość iwyobraźnię dziecka.
Światowy bestseller autorki serii Dzień w Zwierzaczkowie pomaga pokonać przedszkolne problemy malucha i pozwala mu zrozumieć, że nie we wszystkim musi być najlepszy.W przedszkolu Słoniątka Trąbiątka pojawia się nowy kolega. Wszyscy bardzo lubią Szympansiątko Wesolątko. Wszyscy... poza Trąbiątkiem. Wesolątko jest najlepsze we wszystkim. Trąbiątko bardzo cierpi z tego powodu... Ale Wesolątko znajdzie i na to sposób!Wzruszająca i zabawna historia o uczeniu się przyjaźni i bycia w grupie.
Kolorowanka z motywami świątecznymi idealnie nada się na zimowe wieczory. Kolorowanki, zabawy i ćwiczenia, a do tego aż 42 naklejki sprawią, że dziecko nie będzie się nudzić!
Ilość stron: 24 + 42 naklejki
«Клуб червоних кедів. Світ — наш!» — шоста книжка з серії «Клуб червоних кедів» іспанської письменниці Ани Пунсет про дівчат-підлітків, їхню дружбу, перші закоханості і стосунки.
Незабаром канікули, Різдво, святкування Нового року. Дівчата з «Клубу червоних кедів» вирішують поїхати у Берлін до подруги Марти. Щоправда, для цього їм доведеться знайти роботу, щоби заробити гроші на квиток. Однак усе йде не за планом, особливо для Лусії, яка мусить відповісти перед батьками за свою брехню, а отже, поїздка на Різдво разом із подругами під загрозою…
Olivier nigdy nie poznał swojego dziadka. Ale gdyby choć raz go spotkał, o czym mógłby z nim porozmawiać? Chłopiec uznaje, że najlepsza na taką okazję byłaby opowieść o wspaniałym człowieku - tacie, który zawsze jest blisko. Dziadek na pewno byłby dumny z syna!Chwytająca za serce, pięknie zilustrowana książka o ojcostwie - i wspólnym poznawaniu świata. Pokazuje, jak pełna miłości i zaangażowania relacja z dzieckiem buduje jego poczucie własnej wartości i pozwala mu rozwinąć skrzydła.Idealna do rodzinnego głośnego czytania.
Krótka, prosta, łagodna i pełna uroku opowieść z cyklu Bajki uspokajanki - dla przedszkolaków, a także ich rodziców i opiekunów. Antidotum na wszechobecny pośpiech oraz wielość emocji i wrażeń.Basia nie lubi latem opalać się, kąpać ani budować zamków z piasku. Lubi za to spacerować po linii, gdzie plaża styka się z morzem. Ta linia jest taka ciekawa ciągle się zmienia! Na dodatek można spacerować trochę po wodzie, a trochę po piasku. Podczas jednego z takich spacerów Basia znajduje mnóstwo rzeczy, a wśród nich prawdziwy skarb kamyczek. Dlaczego jest on taki wyjątkowy?Inspiracją do stworzenia Bajek uspokajanek były dzieci ze spektrum autyzmu. Książki te są jednak przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców - dla dzieci przedszkolnych, w tym dzieci wysoko wrażliwych, które często wobec codziennego przebodźcowania potrzebują uspokojenia, wyciszenia, odpoczynku.Wszystko tu zostało starannie przemyślane. Fabuła jest prosta, przystępna, rytm opowieści - spokojny, niemal melodyjny, liczba postaci ograniczona. Ilustracje mają charakter kolażowy, użyte w nich zostały różne faktury i materiały, w każdej książce pojawia się jeden przewodni element graficzny. Dodatkowo w tytułach i niektórych ilustracjach użyto liter naśladujących odręczną wycinankę, które nawiązują do kolażowych ilustracji - w każdym tomie mają one inny kolor.Bajki uspokajanki ukazują się w serii Otwarci na Świat. Tworzą ją książki, które wspierają rozwój najmłodszych dzieci. Poruszają tematy bliskie codziennemu doświadczeniu maluchów. Pomagają im poznawać otaczający świat i rozumieć własne emocje, rozbudzają empatię i twórcze myślenie.
Krótka, prosta, łagodna i pełna uroku opowieść z cyklu Bajki uspokajanki - dla przedszkolaków, a także ich rodziców i opiekunów. Antidotum na wszechobecny pośpiech oraz wielość emocji i wrażeń.Ania nie lubi, kiedy mama wychodzi do pracy. Dziewczynce zawsze się wtedy nudzi. Ale tym razem mama radzi jej: "Zrób dziś coś ciekawego" - i żegna ją pieszczotliwie: "Pięknego dnia, piesku!". I wtedy co to? Ania staje się pieskiem! Wybiega na podwórko, a tam spotyka inne zwierzątka. Zapowiada się wesoła zabawa!Inspiracją do stworzenia Bajek uspokajanek były dzieci ze spektrum autyzmu. Książki te są jednak przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców - dla dzieci przedszkolnych, w tym dzieci wysoko wrażliwych, które często wobec codziennego przebodźcowania potrzebują uspokojenia, wyciszenia, odpoczynku.Wszystko tu zostało starannie przemyślane. Fabuła jest prosta, przystępna, rytm opowieści - spokojny, niemal melodyjny, liczba postaci ograniczona. Ilustracje mają charakter kolażowy, użyte w nich zostały różne faktury i materiały, w każdej książce pojawia się jeden przewodni element graficzny. Dodatkowo w tytułach i niektórych ilustracjach użyto liter naśladujących odręczną wycinankę, które nawiązują do kolażowych ilustracji - w każdym tomie mają one inny kolor.Bajki uspokajanki ukazują się w serii Otwarci na Świat. Tworzą ją książki, które wspierają rozwój najmłodszych dzieci. Poruszają tematy bliskie codziennemu doświadczeniu maluchów. Pomagają im poznawać otaczający świat i rozumieć własne emocje, rozbudzają empatię i twórcze myślenie.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?