KATEGORIE [rozwiń]

Diana Cooper

Okładka książki Kwantowe uzdrawianie w piątym wymiarze. Odkryj swoje moce, doskonałość i wyższą seksualność

59,50 zł 34,42 zł


Wybierz się w podróż do piątego wymiaru. Odkryj harmonię i rozwój duchowy dzięki pogłębieniu swojej świadomości. Poznaj sekrety kwantowości, rozwijaj intuicję i praktykuj medytacje. Zwróć się ku metafizyce, otwórz trzecie oko i doświadcz uzdrawiania kwantowego. Stwórz życie pełne harmonii i obfitości, wypełniając otaczający świat spokojem. Znajdź inspirację w starożytnej duchowości i wewnętrznej mądrości. Gotowy na ekspansję w piąty wymiar? Dołącz już teraz i odkryj, jak tworzyć pełnię i harmonię, prowadzącą do duchowej egzystencji. Poznaj tajniki wszechświata piątego wymiaru i podążaj ku głębszej świadomości! Twoja podróż do piątego wymiaru pozwoli ci doświadczyć jego piękna i transformacyjnej mocy.
Okładka książki Karty jednorożców

79,00 zł 66,32 zł


Jednorożce przypominają nam, kim jesteśmy tak naprawdę. Aniołowie pracują poprzez nasze serce, a Jednorożce poprzez duszę. Ich róg porównać można do magicznej różdżki tryskającej boską energią. Gdziekolwiek skierują to swoje światło, tam pojawia się uzdrawianie. Nie jest to tylko fizyczne czy psychiczne uleczenie – to również uzdrawianie duszy. Rozwiązują i uzdrawiają najgłębsze, najbardziej skryte rany duszy, które mogą Cię dręczyć przez kilka wcieleń. Jeżeli jesteś gotowy, Jednorożce mogą pomóc Ci oczyścić wszelką karmę: osobistą, rodzinną czy narodową. Musisz tylko poprosić je o pomoc. Wspaniałe, święte rumaki poszukują tych, którzy emanują światłem i mają wizje  wykraczające poza nich samych. Szukają osób, które pragną pomagać innym i zmieniać świat na lepsze, nawet jeżeli są w stanie ulepszyć tylko niewielką jego część. Jednym z najcenniejszych darów, jakie możesz otrzymać w tym życiu, jest połączenie ze swym wspaniałym Jednorożcem. Jednorożce zawsze mówią o boskiej miłości i są jej wyrazem.
Okładka książki Przejście do Złotej Ery w 2032

36,75 zł 25,52 zł


- Bądź gotów na zmiany, które nastąpią po roku 2012. - Odkryj, co ten czas przyniesie twojemu krajowi. - Dowiedz się, w czym możesz pomóc. Przejście do Złotej Ery w 2032 poprowadzi cię, byś mógł się zanurzyć w energiach wszechświata i zyskał zrozumienie zachodzących zmian. Nowe, ekscytujące, duchowe energie będą pojawiać się na naszej planecie i wpływać na poszczególne obszary – spodziewane są także zmiany gospodarcze, klimatyczne i polityczne. Znany wykładowca – Diana Cooper – zawarła w książce także ramy czasowe tej ogromnej zmiany, która oczekuje się, że będzie trwała do momentu, aż Ziemia przesunie się do piątego wymiaru wibracyjnego w 2032 roku. Począwszy od tego, czego się spodziewać, a skończywszy na tym, w jaki sposób się przygotować, nauki przekazane w tej książce służą jako przewodnictwo na następne 20 lat, tak by ludzie byli w stanie samodzielnie dostroić się do duchowych sił, które nadchodzą. Objaśniając Lata Przejścia, Diana Cooper mówi: „Jesteśmy w tej chwili na skraju najbardziej ekscytujących czasów na tej planecie i najważniejszej możliwości Duchowego Wzrostu, jaka kiedykolwiek się nadarzyła – miliony ludzi obudzą się w ciągu następnych pięciu do dziesięciu lat, gdyż nasza planeta przesuwa się w kierunku piątego wymiaru i pojawią się nowe wibracje, które zwiększą świadomość wszystkich i wszystkiego.” Diana Cooper jest autorką 19 książek o duchowości przetłumaczonych na 26 języków. Celem Diany jest oświetlić drogę dzieciom, dorosłym i całej planecie, by umożliwić im wniebowstąpienie w szczęściu i łasce. Jej podróż rozpoczęła się w momencie osobistego kryzysu, gdy odwiedził ją anioł. Od tamtej pory anioły i przewodnicy przekazują jej wiedzę na temat królestwa aniołów, jednorożców, wróżek, Atlantydy i Kul a także wielu innych duchowych tematów. Diana prowadzi seminaria na całym świecie i jest założycielką szkoły Diana Cooper School – organizacji non-profit, która oferuje duchowe kursy na całym świecie i kształci nauczycieli.
Okładka książki Cud jednorożców

39,00 zł 32,74 zł


Poznaj majestat i mądrość jednorożców dzięki nowej książce Diany CooperPoznaj majestat i mądrość jednorożców dzięki nowej książce Diany Cooper Dowiedz się, jak interpretować mity i legendy - krążące o jednorożcach - z wyższej, duchowej perspektywy, czytając fascynujący przewodnik o tych niezwykłych, energetycznych stworzeniach. Tak jak wydana w latach dziewięćdziesiątych XX w. książka A Little Light on Angels pomogła czytelnikom nawiązać łączność z ich Aniołami Stróżami, tak Cud jednorożców pomoże Ci odnaleźć swojego własnego jednorożca dzięki medytacjom, rytuałom i ceremoniom. Te magiczne, świetliste stworzenia, które przez wiele stuleci były nieobecne na Ziemi, powracają teraz, aby poprowadzić ludzkość ścieżką duchowego rozwoju. Praca ze swoim Jednorożcem pozwoli Ci osiągnąć wyższy poziom energetyczny i będzie pomagać w wędrówce ku oświeceniu. Książka zawiera wiele prawdziwych historii i anegdot opowiedzianych autorce przez ludzi, którzy na własne oczy widzieli jednorożce i doświadczyli spotkania z nimi. Ta książka zainspiruje Cię i wzmocni w duchowej wędrówce. Diana Cooper jest dyrektorem Anielskiej Szkoły, która organizuje Dzień Świa­do­mości Anielskiej i oferuje udział w warsztatach oraz uzyskanie certyfikatu. Diana Cooper jest także autorką Kart Jednorożców oraz kart Anioły Światła.
Okładka książki Nowe światło na Wniebowstąpienie

34,00 zł 23,61 zł


„Książka Diany Cooper - Nowe Światło na Wniebowstąpienie - przypomina mi, dlaczego tu jestem i o co w tym wszystkim chodzi. Powiedzieć, że jest dla mnie inspiracją to za mało - opisać ją jako moją biblię nie będzie przesadą.” - Susan Clark, The Sunday Times Książka jest na wskroś duchowa - jest w niej zawartych tyle informacji, że mogłaby obdzielić kilka innych pozycji. Monada, energia Mahatma, Wniebowstąpieni Mistrzowie oraz ich promienie, wielowymiarowe czakry, mantry, komnaty wniebowstąpienia to tylko drobna część tego, o czym można przeczytać w tej książce. Kumeka, Mistrz Ósmego Promienia, jeden z Wniebowstąpionych Mistrzów, rozpoczął przekazywanie Dianie Cooper informacji w końcówce lat 90tych. Od tamtej pory nasza planeta przeszła przez wiele zmian - miało miejsce ogromne przyspieszenie tempa podnoszenia wibracji. Kumeka przez cały ten czas kontaktował się z Dianą Cooper, przygotowując ją do dzielenia się informacjami z ludzkością. Ta wiedza, wcześniej ofiarowana nielicznym, jest teraz dostępna milionom posłańców światła chętnych pomóc w zadaniu przeniesienia tej planety do światła. Tak - wniebowstąpienie, wzniesienie się do wyższych poziomów, można osiągnąć w tym życiu. Prawdopodobnie będziemy musieli popracować nad tym, ale wszystkie narzędzia i informacje, których potrzebujemy, są teraz dostępne - w tej książce. Jednakże bądź przygotowany - ta podróż nie jest dla ludzi małego ducha! Kumeka nie oferuje środka doraźnego - zaprasza i zachęca każdego z nas, byśmy przyłączyli się do milionów na planecie, które aktywnie pracują teraz nad osiągnięciem pełnego radości życia duchowego. O Autorce: Diana Cooper jest założycielką szkoły Aniołów i Wniebowstąpienia Diany Cooper, która organizuje Dzień Świadomości Anioła i oferuje kursy dla dyplomowanych nauczycieli. Pomogła niezliczonej ilości ludzi odnaleźć ich życiowe misje, wypełnić ich potencjał i wzmocnić ich życia. Jest także autorką/twórczynią „Twojego klucza do Nieba”, „2012 i Przyszłość Ziemi”, „Atlantydy”, „Cudu Jednorożców”, kart Aniołów Światła, „Czasu na Zmiany” i wielu innych tytułów.  
Okładka książki Niebiańskie przesłania Archaniołów (książka + karty)

138,90 zł 78,76 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Karty archanielskie - otwórz się na anielskie przesłania   Czy wiedziałeś, że w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy aniołów i przewodników duchowych? Anioły mogą zrobić dla ciebie wszystko, o ile służy to twojemu najwyższemu dobru. Mogą cię uzdrowić, odpowiadać na twoje pytania, chronić, dawać mądrość, przenieść cię do wyższej częstotliwości i pogłębić twój rozwój duchowy. W jaki sposób skorzystać z anielskiego wsparcia? Pomogą ci w tym te wyjątkowe karty archanielskie i dołączony do nich praktyczny przewodnik! Poznaj przesłanie anielskie - 44 karty z wizerunkami najpotężniejszych archaniołów   Diana Cooper, specjalistka od kontaktów z aniołami oraz przewodnikami duchowymi, stworzyła unikalną talię, która pomoże ci połączyć się z 44 najpotężniejszymi archaniołami. Archanioł Gabriel, Michał, Metatron, Rafael, Uriel, Zadkiel, Chamuel, Jeremiel czy Samael, tylko czekają, by ci pomóc. Wystarczy, że wyciągniesz jedną z anielskich kart, a zilustrowany na niej anioł pojawi się u twojego boku. Dotknie cię i zaoferuje swoją pomoc. Gdy przeczytasz uważnie przesłanie z karty i rozważysz jej wskazówki, anioł pozostanie z tobą na dłużej. Możesz również umieścić wybraną kartę przy swoim łóżku, wtedy anioł będzie pracować z twoim duchem nawet podczas snu. Łączenie się z aniołami jest doskonałym sposobem na pogłębienie rozwoju duchowego. Weź do ręki karty archanielskie   Karty anielskie dadzą ci głębsze połączenie z całym królestwem archaniołów, a także niemalże stały dostęp do ich mądrości. Ta, złożona z 44 kart, talia zapewni ci przewodnictwo duchowe, ochronę i uzdrowienie. Wystarczy, że zadasz pytanie i wybierzesz jedną z kart, by zyskać odpowiedź i boską pomoc. Każda z nich jest pięknie ilustrowana, emanuje blaskiem, nadzieją i inspiracją, która otacza archanioły, anioły i serafiny. Emituje radosną i podnoszącą na duchu energię. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz nie tylko wskazówki dotyczące korzystania z kart, wróżb anielskich i odpowiedzi na pytania takie jak, czy każdy z nas posiada osobistego anioła stróża. Znajdziesz tu przede wszystkim szczegółowe opisy każdego z 44 archaniołów widniejących na kartach. Odkryjesz, jakimi mocami dysponują, co symbolizuje ich pojawienie się oraz jakie wskazówki chcą ci przekazać. Wróżby anielskie - wypróbuj odczyt z trzech kart i zyskaj odpowiedź na swoje pytanie!   Te wyjątkowe karty duchowe doskonale sprawdzą się nie tylko jako wyrocznia, której możesz zadać pytanie, aby otrzymać odpowiedź lub wskazanie kierunku. Możesz używać ich również do wróżenia lub jako talizman - nosząc wybranego archanioła zawsze przy sobie.   Doskonałym sposobem otrzymania wskazówek od archaniołów jest wróżba z trzech kart:   - Umieść pierwszą z nich po lewej stronie. Ta karta reprezentuje przeszłość.   - Drugą umieść na środku. To twoja obecna sytuacja.   - Umieść trzecią kartę po prawej stronie. Ta karta reprezentuje przyszły wynik.   - Przeczytaj je tak, jak pojedynczą kartę, ale pamiętaj o ich pozycji na twojej osi czasu.   - Pamiętaj, aby podziękować aniołom, które do ciebie przyszły. Wykorzystaj mądrość archaniołów w codziennym życiu! Niebiańskie przesłania Archaniołów Karty archanielskie - otwórz się na anielskie przesłania   Czy wiedziałeś, że w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy aniołów i przewodników duchowych? Anioły mogą zrobić dla ciebie wszystko, o ile służy to twojemu najwyższemu dobru. Mogą cię uzdrowić, odpowiadać na twoje pytania, chronić, dawać mądrość, przenieść cię do wyższej częstotliwości i pogłębić twój rozwój duchowy. W jaki sposób skorzystać z anielskiego wsparcia? Pomogą ci w tym te wyjątkowe karty archanielskie i dołączony do nich praktyczny przewodnik! Poznaj przesłanie anielskie - 44 karty z wizerunkami najpotężniejszych archaniołów   Diana Cooper, specjalistka od kontaktów z aniołami oraz przewodnikami duchowymi, stworzyła unikalną talię, która pomoże ci połączyć się z 44 najpotężniejszymi archaniołami. Archanioł Gabriel, Michał, Metatron, Rafael, Uriel, Zadkiel, Chamuel, Jeremiel czy Samael, tylko czekają, by ci pomóc. Wystarczy, że wyciągniesz jedną z anielskich kart, a zilustrowany na niej anioł pojawi się u twojego boku. Dotknie cię i zaoferuje swoją pomoc. Gdy przeczytasz uważnie przesłanie z karty i rozważysz jej wskazówki, anioł pozostanie z tobą na dłużej. Możesz również umieścić wybraną kartę przy swoim łóżku, wtedy anioł będzie pracować z twoim duchem nawet podczas snu. Łączenie się z aniołami jest doskonałym sposobem na pogłębienie rozwoju duchowego. Weź do ręki karty archanielskie   Karty anielskie dadzą ci głębsze połączenie z całym królestwem archaniołów, a także niemalże stały dostęp do ich mądrości. Ta, złożona z 44 kart, talia zapewni ci przewodnictwo duchowe, ochronę i uzdrowienie. Wystarczy, że zadasz pytanie i wybierzesz jedną z kart, by zyskać odpowiedź i boską pomoc. Każda z nich jest pięknie ilustrowana, emanuje blaskiem, nadzieją i inspiracją, która otacza archanioły, anioły i serafiny. Emituje radosną i podnoszącą na duchu energię. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz nie tylko wskazówki dotyczące korzystania z kart, wróżb anielskich i odpowiedzi na pytania takie jak, czy każdy z nas posiada osobistego anioła stróża. Znajdziesz tu przede wszystkim szczegółowe opisy każdego z 44 archaniołów widniejących na kartach. Odkryjesz, jakimi mocami dysponują, co symbolizuje ich pojawienie się oraz jakie wskazówki chcą ci przekazać. Wróżby anielskie - wypróbuj odczyt z trzech kart i zyskaj odpowiedź na swoje pytanie!   Te wyjątkowe karty duchowe doskonale sprawdzą się nie tylko jako wyrocznia, której możesz zadać pytanie, aby otrzymać odpowiedź lub wskazanie kierunku. Możesz używać ich również do wróżenia lub jako talizman - nosząc wybranego archanioła zawsze przy sobie.   Doskonałym sposobem otrzymania wskazówek od archaniołów jest wróżba z trzech kart:   - Umieść pierwszą z nich po lewej stronie. Ta karta reprezentuje przeszłość.   - Drugą umieść na środku. To twoja obecna sytuacja.   - Umieść trzecią kartę po prawej stronie. Ta karta reprezentuje przyszły wynik.   - Przeczytaj je tak, jak pojedynczą kartę, ale pamiętaj o ich pozycji na twojej osi czasu.   - Pamiętaj, aby podziękować aniołom, które do ciebie przyszły. Wykorzystaj mądrość archaniołów w codziennym życiu! Niebiańskie przesłania Archaniołów (karty) Poznaj przesłanie anielskie - 44 karty z wizerunkami najpotężniejszych archaniołów
Okładka książki Odpowiedź Anioła

39,90 zł 23,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W wieku czterdziestu dwóch lat pogrążona byłam w rozpaczy z powodu toczącego się rozwodu. Wtedy właśnie odwiedził mnie anioł. Ta świetlista istota, mająca ponad 1 80 centymetrów wysokości, pokazała mi fragment mojej przyszłości — zobaczyłam samą siebie stojącą na podium w sali pełnej ludzi i mówiącą o sprawach duchowych. Wszyscy zgromadzeni mieli aury w kolorach tęczy, co — jak poinformował mnie anioł — świadczyło o ich duchowej otwartości i dojrzałości. To chwilowe oświecenie przywróciło mojemu życiu nadzieję i sens. Nigdy wcześniej nie myślałam o aniołach, w ogóle nic o nich nie wiedziałam. Nie miałam też pojęcia o religii czy duchowości. Przez pewien czas utrzymywałam to wydarzenie w tajemnicy, a gdy już ośmieliłam się powiedzieć o nim ludziom, nie mogli przestać się dziwić: „Dlaczego ty? To niesprawiedliwe. Przecież nigdy nie byłaś uduchowiona!". Medytowałam więc, prosząc o odpowiedź na to pytanie, i dowiedziałam się, że każdy dostaje taką wizję w którymś momencie życia, większość ludzi jednak nie traktuje jej poważnie, uznając ją za przejaw własnej wyobraźni. Ja jednak trzymałam się mojej wizji i ją urzeczywistniłam. Pracę z aniołami zaczęłam jednak dopiero dziesięć lat później. Wtedy to poprosili mnie, bym mówiła o nich ludziom. Przeraziłam się i odmówiłam. Kim niby byłam, żeby coś takiego robić? Na pewno wszyscy pomyśleliby, że jestem dziwaczką! Aniołowie jednak ponowili prośbę, pytając jednocześnie, czy tę pracę ma wykonać moje ego, czy Wyższe Ja. Zgodziłam się więc. Pamiętam do dziś, jak w szlafroku schodziłam z piętra, by powiedzieć córce, że w przyszłości będę nauczać o aniołach. Patrzyłyśmy na siebie zupełnie zaskoczone. Całe to zdarzenie odmieniło jednak moje życie i od tamtej pory komunikuję się z aniołami regularnie, podróżuję po świecie i szerzę ich światło. Twój anioł stróż Każdy ma własnego stróża, więc i ty posiadasz anioła, którego zadaniem jest ci pomagać. Choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, obecność swojego anioła można wyczuć. Mimo że otacza cię wiele aniołów, mogących odpowiedzieć na twoje pytania, to najłatwiej ci będzie otrzymywać odpowiedzi od dobrze ci już znanego, własnego anioła stróża. Możesz połączyć się z aniołami, by uzyskać odpowiedzi zarówno na osobiste pytania, jak i te dotyczące wszechświata. Poniżej znajduje się kilka metod, które możesz wypróbować. Jeśli w trakcie wizualizacji towarzyszą ci uczucia inne niż miłość i spokój, to znaczy, że nie kontaktujesz się z aniołem światła, gdyż taki anioł zawsze otula spokojem i udziela pełnej miłości odpowiedzi. W przypadku doznania innych uczuć po prostu wyobraź sobie, jak spowija cię niebieska peleryna ochronna i otwórz oczy. By nawiązać kontakt z aniołem stróżem: 1.   Usiądź wygodnie w cichym miejscu, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzać. 2.   Jeśli to możliwe, zapal świecę z intencją nawiązania łączności ze swoim aniołem stróżem. 3.   Swobodnie oddychaj. Wraz z wdechem koncentruj się na miłości, a wraz z wydechem - na spokoju. 4.   Gdy już poczujesz się rozluźniony, zacznij wdychać miłość, a wydychać kolor złoty, aż cały znajdziesz się w złotym kokonie. 5.   Wyobraź sobie, poczuj albo po prostu pomyśl, że przed tobą stoi twój anioł stróż. Możesz poczuć dotyk lub zapach perfum, lecz może też nie wydarzyć się nic. Ufaj jednak, że anioł jest obok, przyciągnięty twoimi myślami o nim. 6.   Jasno sformułuj pytanie, jakie chcesz mu zadać. 7.   Siedź w ciszy, przez kilka minut skupiając się na rozluźnieniu ciała. 8.   Odpowiedź możesz otrzymać właśnie w tym czasie, może jednak będziesz musiał poczekać; niektóre odpowiedzi spadają na nas w najmniej spodziewanym momencie. 9.   W czasie wykonywania tego ćwiczenia otworzyłeś się, wyobraź więc sobie teraz, że zagarniasz swą aurę niczym pelerynę, a następnie umieść przed i za sobą, po obu swoich bokach, a także pod nogami i nad głową ochronny symbol, taki jak krzyż prosty lub ankh. Możesz też zechcieć otoczyć się złotym światłem. 10. Następnie otwórz oczy. 11. Bądź cierpliwy! Powtarzaj to ćwiczenie aż do chwili, gdy otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania. Gdy już przyzwyczaisz się do porozumiewania się z aniołem, możesz zadawać mu pytania w chwili spokoju, na przykład kiedy jesteś na spacerze, prowadzisz samochód lub przebywasz w ogródku. Pamiętaj jednak, by na wystarczająco długi czas wyciszyć umysł, inaczej nie usłyszysz odpowiedzi. Możesz też poprosić o wyjaśnienie jakiejś kwestii zaraz przed zaśnięciem, wtedy w ciągu kilku dni przyjdzie ono albo pod postacią snu, albo nagłego olśnienia. Odpowiedzi nie muszą przybrać takiej formy, jakiej się spodziewasz. Może najść cię nagła myśl lub świadomość czegoś, jednak najprawdopodobniej usłyszysz tę odpowiedź w słowach znajomego, z którym będziesz rozmawiać. Możesz też usłyszeć ją w radiu bądź przeczytać w książce. Aniołowie dołożą wszelkich starań, by przesłać ci wiadomość. Twoim zadaniem jest pozostawanie uważnym. Nawiązanie łączności z aniołami zmieniło moje życie i dało mi inspirację. Ty też możesz tego doświadczyć. Jestem niesłychanie ciekawską osobą: na przestrzeni lat zadałam aniołom mnóstwo pytań i na każde otrzymałam odpowiedź. Czasem zdarza się, że nie jestem jeszcze gotowa, by ją zrozumieć! W tej książce jednak zawarłam anielskie odpowiedzi na część zagadek życia i mam nadzieję, że pomogą ci one, pocieszą cię i zainspirują. Pamiętaj, że dla każdego problemu istnieje na wyższym poziomie rozwiązanie, a aniołowie mogą pomóc ci w odnalezieniu go. Ty musisz jedynie poprosić ich o to. - ze wstępu do ksiażki  Odpowiedź anioła Spis treści: Wstęp Pytania duchowe Aniołowie Aniołowie stróżowie Archaniołowie Przewodnicy duchowi i pomocnicy Aniołowie ciemności Atlantyda Kryształowe czaszki Rok 2012 Energia Karma Karma finansowa Karma grupowa i zbiorowa Spłata karmy Cel życia Natura Religia i duchowość Dusza i duch Podróże astralne Uziemienie Przestrzeń kosmiczna Zagadnienia duchowe Auryiczakry Oświecenie i wzniesienie Mistrzowie i guru Zagadnienia ogólne Jednorożce Zagadnienia społeczne Alkohol, narkotyki i uzależnienia Dzieci Od poczęcia do narodzin Nastolatki Dzieci Indygo, Krysztalowe i Tęczowe ,• Śmierć i umieranie Śpiączki Proces umierania Niemowlęta i dzieci Czas na odejście Morderstwo, eutanazja, samobójstwo Umieranie Pogrzeby Rodzina Rodzicielstwo Adopcja Zdrowie Medycyna alopatyczna i naturalna Rak i choroba Alzheimera Wplyw żywności modyfikowanej genetycznie Małżeństwo Zanieczyszczenie środowiska, Związki Rodzina królewska Seks i seksualność Społeczeństwo Wiek duszy Rząd Wojna, przemoc i terroryzm Pytania ogólne Dostatek Zwierzęta Skąd pochodzą zwierzęta? Współtworzenie Katastrofy Klęski żywiołowe Sny Wiadomości ukryte w snach Sny spirytystyczne Gry stów i metafory w snach Sny powracające Sny duchowe Ostatnie słowo Lista ćwiczeń, wizualizacji i modlitw  
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj