KATEGORIE [rozwiń]

Colette Baron-Reid

Okładka książki Wyrocznia 7 energii

109,00 zł 91,52 zł


Siódemka to święta liczba, która na przestrzeni dziejów miała istotne znaczenie w wielu kulturach i systemach wyższej świadomości, a poprzez siedem centrów energetycznych (czakr) wpływa także na nasze życie codzienne: sposób myślenia, decydowania i to, z czym spotykamy się w naszej psyche i wokół siebie. W tych nowych kartach cieszącej się popularnością autorki Colette Baron-Reid, każdej czakrze poświęcono 7 kart ze specyficznymi elementami, wspierającymi jej energetyczne aspekty i przynoszącymi zalecenia praktyczne, jak ponownie doprowadzić czakry do równowagi poprzez inspirowane decyzje. Wyrocznia 7 Energii pomaga nam przebudzić siłę Źródła, stać się kanałem boskiej dobroci i cudów oraz współtworzyć naszą rzeczywistość.
Okładka książki Karty tarot ''Mądrość wyroczni

109,00 zł 91,52 zł


Colette Baron-Reid po mistrzowsku połączyła elementy tradycyjnego tarota z różnymi starożytnymi narzędziami wróżbiarskimi, tworząc święty system komunikacji - Mądrość Wyroczni. Wyrocznia, której oblicze widzisz na każdej karcie, pośredniczy w komunikacji między Tobą i Duchem i odsłania Ci Twoje przeznaczenie. Ta talia złożona z 52 kart oraz przewodnik pomogą zinterpretować przesłania dotyczące różnych aspektów Twojej podróży dzięki 250 znaczeniom opowiadającym o nieograniczonej liczbie okoliczności. Ilustracje zwierząt, elementów przyrody oraz potężne symbole przemówią do Ciebie tak głęboko, że możliwy stanie się ujmujący dialog o Twoim życiu. Wyrocznia czeka, aż nawiążesz z nią kontakt, by uzyskać odpowiedzi na pytania i poznać drogę do spokoju, celu, dostatku i miłości!
Okładka książki Wyrocznia Sen Szamana

109,00 zł 91,52 zł


Wyrocznia Sen Szamana powstała dzięki współpracy dwojga nauczycieli i mistrzów - Alberto Villoldo i Colette Baron-Reid. Zarówno ilustracje, jak i zawarte w przewodniku teksty czerpią z archetypów i magii szamańskiego świata snów, oferując jednocześnie współczesne i niebanalne interpretacje odczytów. Dzięki tym kartom odkryjesz mistyczne krajobrazy i duchowe byty oraz zrozumiesz, jak to święte królestwo wpływa na nasze doświadczenia w świecie jawy. Ta wyrocznia objawi Ci, w jaki sposób miejsca z Twoich snów prowadzą Cię, byś mógł stać się współtwórcą swojego świata i sprawić, by zamanifestowały się Twoje najbardziej wartościowe intencje.
Okładka książki Zaczarowana Mapa. Karty Wyroczni

99,00 zł 83,12 zł


Wyobraź sobie, że między tym, co widoczne, a tym, co ukryte dla oczu, kryje się siła przewodnia, którą niektórzy nazywają Duchem, Świętą Wolą, Bóstwem, Polem lub Świadomością. Te Karty wyroczni autorstwa Colette Baron-Reid pomogą Ci połączyć się z większą Świadomością i poprowadzą Cię przez tę cudowną podróż, którą jest nasze życie. Wizerunki na poszczególnych kartach przedstawiają miejsca, które odwiedzisz, okoliczności, z którymi przejdzie Ci się zmierzyć, a także sprzymierzeńców i przeciwników, którzy staną na Twojej drodze. Wskazówki na kartach pomogą Ci odczytać metaforyczną mapę Twojej życiowej wędrówki. Do talii dołączono przewodnik, który ułatwi Ci zadanie właściwych pytań i interpretowanie przekazu, gdy będziesz dokonywał odczytu. Karty wyroczni Zaczarowanej mapy zostały stworzone, aby Cię wzmocnić i pomóc Ci zrozumieć opowieść, którą determinuje Twój los, przeznaczenie i wolna wola. Karty pozwolą Ci wyznaczyć bardziej optymalny kurs, tak abyś mógł wieść życie wypełnione głębokim celem, autentycznym dobrobytem i żywiołową miłością.Niniejszy przewodnik pomoże Ci korzystać z 54 kart, abyś mógł swobodnie poruszać się po pełnej magicznych przygód drodze swojego życia. Pamiętaj, że nigdy nie podróżujesz sam, a Duch, który jest Twoim kompanem w tej wyprawie, nigdy nie pozwoli Ci się zagubić i zawsze wskaże Ci Prawdziwą Północ. Korzystając z kart, okazuj szacunek szerokiej Świadomości, która jest Twoim partnerem we współtworzeniu. Większe intuicyjne zrozumienie, opanowanie i spełnienie Twoich najgłębszych pragnień to tylko niektóre dary, które są Ci przeznaczone. Pozwól, aby Karty wyroczni Zaczarowanej mapy stały się Twoim wiernym przewodnikiem w odnajdywaniu magii i sensu w historii Twojego życia. Twoje najlepsze życie czeka na Ciebie! Colette Baron-Reid, autorka Mapy, Messages from Spirit i Remembering the Future jest uznaną doradczynią intuicyjną, medium, prelegentką, osobowością radiową, mówcą motywacyjnym i muzykiem studyjnym.
Okładka książki Wyrocznia Mocy Bogiń

119,00 zł 99,89 zł


Znajdujemy się w niespotykanym momencie w historii współczesnej, w której energia bogini każdej kobiety budzi się i porusza, gdy kobiety wspólnie decydują się na odzyskanie swojej władzy od struktur władzy rządzących tak długo. Wszyscy czujemy, że się rozwija, prosząc o nowy sposób bycia w świecie.Znana na całym świecie ekspertka wyroczni - Colette Baron-Reid, stworzyła w tej talii pomost pomiędzy mistyką a życiem pozaziemskim i wsparcie w rozwoju i spełnieniu marzeń.Znajdziesz tu wzmacniające i inspirujące przekazy 52 Bogiń z różnych kultur: Bogini Dróg Elen zaprasza Cię do obrania drogi... Artemida pokieruje Twoją strzałą... a Cerridwen wzywa, by wierzyć nieograniczonemu potencjałowi życia.
Okładka książki Uzdrawiająca Moc Kryształów

129,00 zł 108,30 zł


Czy kochasz kryształy? Od zarania dziejów starożytni uzdrowiciele i szamani kobiety i mężczyźni trudniący się lecznictwem doceniali znaczenie kryształów i to nie bez przyczyny. W wielu miejscach na świecie i w wielu kulturach przetrwały legendy na temat uzdrawiających mocy kryształów. Łączenie się z kryształami z tej wyroczni jest jak komunikowanie się z istotami stworzonymi ze światła, częstotliwości i energii, z różnymi postaciami, które mają własne opinie, idee, wiedzę i dary do przekazania nam. Każdy z kamieni przynosi własne przesłanie, oferując nam moc nadawania na falach jego świadomości i współtworzenia życia posiadającego głęboki sens, pełnego bogactwa, uzdrawiania i zmian. Dzięki wskazówkom mistrzyni intuicji i ekspertki w dziedzinie wyroczni, Colette Baron-Reid, możesz pracować z Wyrocznią Duchów Kryształów, aby rozjaśnić swoją drogę do najwyższego dobra.
Okładka książki Odważ się na zmiany

39,30 zł 9,82 zł


Dlaczego ciągle tu tkwię? Życie ma nam do zaoferowania nieskończenie wiele możliwości. Problem polega na tym, że przyzwyczajamy się do schematów, co w dłuższej perspektywie uniemożliwia nam wyjście poza dobrze znane środowisko. Tkwimy więc w braku satysfakcji, zazdroszcząc tym, którzy mają więcej odwagi. Na szczęście, już teraz możesz wyrwać się z marazmu! Techniki zmieniania tego, co Ci nie wystarcza! Dzięki tej książce zaczniesz nadawać swoim pragnieniom fizyczny kształt oraz zwiedzisz wymiar, w którym pojawiają się wszystkie pomysły. Staniesz się współtwórcą własnej rzeczywistości i wyjdziesz z roli ofiary niezależnych od Ciebie uwarunkowań. Odzyskasz utracone części siebie i zaczniesz wykorzystywać osobistą siłę. Przestaniesz się bać nieznanego i wyćwiczysz własną podświadomość dzięki autorskiemu Procesowi Inwizji.
Okładka książki Karty tarot ''Wyrocznia duchowych zwierząt

109,00 zł 77,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Duchy świata natury mają nam wiele do zaoferowania - sekrety ich zapomnianego języka stają się teraz dla Ciebie dostępne dzięki kartom Wyroczni Duchowych Zwierząt. Duchy nawołują, byśmy przypomnieli sobie o kluczowej prawdzie - że jesteśmy jednością w Duchu; jesteśmy połączeni z każdą żyjącą istotą na Ziemi poprzez uniwersalną świadomość. Wyciągnij kartę z talii, a zyskasz dostęp do tej mądrości i będziesz mógł lepiej kierować swoim życiem, pokonywać przeszkody będące skutkiem ograniczeń Twojej percepcji oraz dostroić się do swojego nieskończonego potencjału. Ta przepięknie ilustrowana talia zawiera 68 kart, na których przedstawiono wizerunki Wyższych Duchów różnych zwierząt, owadów, ryb i ptaków. Każde zwierzę prezentuje transcendentalny, archetypiczny symbolizm, niosący uniwersalne przesłanie oraz głęboką prawdę. Dzięki przewodnictwu mistrzyni intuicji i ekspertki do spraw wyroczni, Colette Baron-Reid, masz teraz możliwość świadomego otwarcia się na współpracę z Duchem w celu tworzenia własnej rzeczywistości w służbie świata.
Okładka książki Mapa odnajdywanie magii i znaczenia w historii Twojego życia

39,90 zł 21,94 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ta książka bezpowrotnie zmieni twoje spojrzenie na twoje własne życie! Da Ci narzędzia, dzięki którym będziesz w stanie uwolnić się z powtarzalnych wzorców, prześladujących Cię przez całe życie. Da Ci nowe spojrzenie na tarapaty, w które wpadasz i na miraże, jakimi często okazują się być życiowe sytuacje, w których się znajdujesz. Intuicyjny doradca Colette Baron-Reid znana jest z pomagania ludziom w kreowaniu pełnego sensu i autentycznego życia, którego pragną. W tej fascynującej książce Colette wręcza ci „magiczną różdżkę” twej własnej świadomości, abyś mogła zacząć postrzegać swoje życie jako cudowną przygodę i ujrzeć siebie jako potężną twórczynię mapy. Podejmij głęboką podróż przemierzając i odkrywając swoje wewnętrzne krajobrazy. Poznaj wyimaginowane stworzenia, które posiadają klucze do mądrości ukrytej w twej podświadomości: Czarodzieja Świadomości, Łagodną Ogrodniczkę, Zbieraczkę Kości i Duchy psychologicznego terenu, który przemierzasz, które wiedzą, jak odnaleźć skarb w każdym doświadczeniu. Odkryj, jak oswoić swawolnego oszusta Goblina, który zamyka cię w starych nawykach. Każdy z tych aspektów twojej psychiki ma dla ciebie naukę i każdy odpowiada twoim kierunkom, ponieważ to ty zarządzasz swoją własną mapą. Nie musisz czuć się zagubiona lub zdezorientowana w czasie globalnej zmiany lub zdawać się na łaskę wiatru przemian. Mapa zachęca cię do odważnego domagania się swojej mocy, byś mogła ukierunkować swoją podróż tak, by odnaleźć znaczenie, cel, prawdziwy dobrobyt i radość. Wkrocz w magię i wykorzystaj niezwykłą moc w sobie, by ukształtować swoje przeznaczenie.
Okładka książki Mapa. Odnajdywanie magii i znaczenia w historii...

29,40 zł 21,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Gdzie się teraz znajdujesz? Zamknij oczy i opisz, gdzie czujesz, że jesteś. Czy jesteś' na Polu Marzeń, gdzie siejesz nasiona twoich intencji i nie możesz się doczekać rezultatów? Czy jesteś' zagubiona na suchej pustyni, gdzie obfitość cię omija? Czy błąkasz się po Dolinie Straty? Ten wewnętrzny krajobraz może zupełnie nie przypominać tego, gdzie naprawdę się znajdujesz w danym czasie i przestrzeni. Możesz siedzieć w nasłonecznionym pokoju, patrząc na piękną przystań, ale czuć, że tkwisz w bezlitosnej i okrutnej krainie, która istnieje wewnątrz ciebie. To, w co wierzysz, ma ogromny wpływ na to, gdzie się znajdujesz, kiedy patrzysz wewnątrz siebie. Czy wierzysz, że w życiu może zdarzyć się coś więcej, niż oczekujesz, lub że wypełniają cię wątpliwości , ponieważ nie wiesz, jak zacząć tworzyć coś lepszego? Być może myślisz, że robisz wszystko, co możesz, ale skutki są inne, niż miałaś nadzieję; albo patrzysz na problemy, z którymi mierzą się inni i czujesz się bezradna, nie mogąc uczynić ich życia mniej stresującym lub bolesnym. Czy pragniesz spełnienia, znaczenia - nawet magii? Zgaduję, że pragniesz ciężko pracować i robić wszystko, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz iść: do tego mieniącego się punktu na Mapie, który wabi obietnicami schronienia, obfitości, harmonii i spokoju. Jednak szybkie spojrzenie na ścieżkę, która przywiodła cię do tego punktu, przypomni ci, że podróż nigdy nie jest tak przewidywalna lub możliwa do kontrolowania, jak byś chciała. Ale wszyscy moglibyśmy użyć odrobiny magii, prawda? Mówiąc o magii na tych stronach, nie mam na myśli podstępów, iluzji lub manipulacji, które widujesz na „pokazach magii". Rodzaj, do którego nawiązuję, to żywy dowód inteligentnej i dynamicznej tajemniczej esencji, z której stworzona, ukształtowana i ponownie stworzona jest każda substancja. Magia w tej książce zostaje objawiona tobie przez twoją własną zdolność do postrzegania jej i przez twoje pragnienie pracy z wyobraźnią i Duchem. Ta magiczna energia zawsze była, jest i będzie na zawsze. Nie możesz zrozumieć jej intelektualnie lub analizować jej logicznie, jednak możesz poznać ją głęboko na poziomie serca i duszy, poprzez swoją intuicję. Ta magia jest kreatywna i niesie życie. Nie jest to coś, co możesz kontrolować, jednak możesz sprzymierzyć się z nią, a nawet płynąć z nią w sposób, w jaki delfiny naśladują twoje ruchy, gdy płyną obok ciebie w oceanie. Jeśli pragniesz wkroczyć w partnerstwo z Duchem i pozwolić, by twoja wyobraźnia została rozbudzona i zainspirowana, będziesz zadziwiona rezultatami. Odnajdziesz swój własny, osobisty związek z magią wychodząc poza liniową, lewo-półkulową myśl i wkraczając w kreatywną dziedzinę intuicji i wyobraźni. Dlaczego metaforyczna „Mapa"? Symboliczny język pozwala ci dotrzeć do warstw doświadczenia, które jest przechowywane w podświadomości i często ukryte przed twoją codzienną świadomością. Są to przekonania i myśli, które determinują to, co cię pociąga i co manifestujesz w swoim życiu. Odszyfrowujesz metafory poprzez intuicję, ponieważ to dusza, a nie umysł, może pojąć ich bardziej dokładne, wielowarstwowe znaczenie. Język metaforyczny pozwala ci poruszać się ponad powierzchnią rzeczy i wejść do głębszej rzeczywistości. Wewnątrz nas wszystkich znajdują się psychologiczne krajobrazy stworzone przez nasze uczucia i myśli - Burzowe Pola, które zamieszkujemy, gdy czujemy się narażeni na atak lub Grząskie Bagno, w które się zanurzamy, gdy jesteśmy przytłoczeni przez nasze obowiązki. Gdy zapytam „Gdzie jesteś?", możesz instynktownie odpowiedzieć „Zgubiłam się!" lub „Jestem uwięziona na dnie głębokiego dołu", „Tkwię w błocie", „Tonę w ruchomych piaskach" lub „Błąkam się po jałowej ziemi niczyjej". Te obrazy są znacznie bardziej przejmujące przy opisie intensywności i głębi twojego dos'wiadczenia, niż zwykła lista okoliczności twojego życia. Gdy raz obudzisz się w swoim wewnętrznym krajobrazie, będziesz w stanie świadomie kształtować swój świat poprzez zmianę krajobrazu w sobie, zamiast skupiać się na zewnętrznej rzeczywistości. Gdy rozgonisz wewnętrzne ciemne chmury, odkryjesz, że twoje wewnętrzne poczucie bezpieczeństwa i spokoju odbije się w zewnętrznych warunkach. Zaczniesz także widzieć wydarzenia w twoim życiu jako część większego obrazu. To wtedy odnajdziesz prawdziwą magię i znaczenie w historii twojego życia - oraz odwagę, siłę i mądrość, by dokonywać słusznych wyborów. Posiadasz Mapę, Która fest Magiczna Wyobraź sobie przez chwilę, że urodziłaś się z zaczarowaną Mapą, która prowadzić cię będzie w podróży od pierwszego oddechu, przez całą drogę, aż do momentu, gdy nadejdzie czas, by porzucić ciało i powrócić do Ducha. Na Mapie tej umieszczone są wszystkie te miejsca, których prawdopodobnie doświadczysz. Możesz użyć jej, by zorientować się, odnaleźć drogę, gdy zabłądzisz, wytyczyć kurs do wybranego miejsca lub wskazać drogę do domu. Mapa przedstawia pola walki, miejsca odpoczynku, góry do pokonania, oceany do przepłynięcia, ruchome piaski do ostrożnego przejścia i nowe terytoria do odkrycia. Pokazuje możliwe miejsca przeznaczenia i prawdopodobne wydarzenia. Ta Mapa jest niepodobna do innych, które kiedykolwiek widziałaś. Większość map jest dwuwymiarowa i zrobiona z papieru. Są one płaskie i pokryte rysunkami przedstawiającymi ułożenie terenu. Nie zmieniają się, gdy na nie patrzysz. Gdy odkryjesz nowe terytorium, musisz ponownie narysować mapę i dodać nowe elementy i wcześniej nieznane miejsca. Możesz trzymać ją w dłoniach, ale nie możesz w nią wskoczyć... w sumie mogłabyś, ale skończyłabyś z wielką dziurą w papierze i guzem na głowie! Ta Mapa jest zupełnie inna. Jest wielowymiarową mapą stworzoną z myśli, uczuć, przekonań, wspomnień i intencji. Jest stworzona z duchowej esencji kreatywności i wyobraźni. Wkrocz w Mapę, a nagle przetransportuje cię ona do krainy, którą wybrałaś, by odkryć. Zastanawiasz się, gdzie jesteś? Skazami Jesteś w krajobrazie, odkrywasz rzeczy dotyczące okoliczności, które były niemożliwe do zobaczenia, gdy byłaś całkowicie pochłonięta przez twoje emocjonalne doświadczenia, niezdolna do spojrzenia na nie obiektywnie. Jest jeszcze jedna rzecz warta uwagi: zaczarowana Mapa zmienia się automatycznie razem z tobą. Świeża perspektywa i zmiana w percepcji mogą ją przeobrazić. Jej historia może być przepisana i możesz stworzyć nowe ścieżki i nowe terytoria, gdy będzie się ona rozkładać na twoją przyszłość. Ciągle poruszasz się po Mapie, mogąc porzucić swoje ograniczenia i sprawdzić nowe miejsce, kiedy tylko zechcesz. Gdy już znasz miejsce, staje się ono częścią twojego doświadczenia i przez to częścią Mapy. Jesteś już zaznajomiona z terenem, więc jeśli odwiedzisz go ponownie, nie czujesz się tak zagubiona i zdezorientowana. Szybko przypominasz sobie, że masz kompas do pomocy i sprzymierzeńców, którzy zjawią się przy tobie. Twój wewnętrzny krajobraz może się zmieniać, gdy najmniej się tego spodziewasz, ale jeśli spróbujesz utrzymać rytm z otoczeniem, możesz rozwinąć zdolność wyczuwania, kiedy grunt pod twoimi nogami ma się zmienić. Możesz wtedy instynktownie przesunąć się, zanim wpadniesz w szczelinę lub ześlizgniesz się z górskiej przełęczy i stoczysz się po kamienistym żlebie. Gdy kroczysz ślepo, Mapa odsłania się inaczej niż wtedy, kiedy jesteś rozbudzona i świadoma. Jeśli więc ktoś mówi coś, co cię uruchamia, ale nie możesz od razu tego „rozgryźć", możesz odczekać, opisać krajobraz przy pomocy metafor i symbolu, odnaleźć mądrość i ruszyć dalej bez reakcji. Bądź zawsze świadoma możliwości interakcji z Mapą. Powtarzaj sobie „Dziś nie jestem w krainie katastrofy. Nie muszę tkwić w tym stanie myśli, czucia i przekonania. Odnajdę wyrocznię, a ona pokaże mi wyjście". Twoja mapa jest wyjątkowa i nikt inny oprócz ciebie nie będzie jej miał, ponieważ opowiada twoją własną historię. Nie rna takich samych Map dwóch duszy, nawet jeśli terytoria i krajobrazy są takie same, ponieważ nikt nie doświadcza wydarzeń w ten sam sposób. Dwoje ludzi może siedzieć obok siebie i jeden będzie błąkał się samotny i spragniony po pustyni, podczas gdy drugi będzie się radośnie relaksował w oazie. Mimo tego wszyscy, którzy odwiedzili Dolinę Straty wiedzą, jak to jest być na dnie, patrzeć na wzgórza, które wydają się zbyt strome, by się na nie wspiąć; zastanawiać się, jak uciec na wyższy teren. Wszyscy staliśmy u podnóża Nieruchomej Góry, patrząc na przeszkodę, która wydawała się blokować naszą drogę. Wszystko, czym jesteś, byłaś i kiedykolwiek będziesz, jest zilustrowane na tej mapie. Musisz tylko wiedzieć, jak jej użyć, by poprowadziła cię przez meandry przygody jedynej w swym rodzaju podróży życia. Mapa staje się widoczna dla ciebie, gdy dokonujesz świadomego wyboru, by być przebudzoną, świadomą czegoś większego, niż ty sama i przyjęcia możliwości wzoru stworzonego przez Ducha, który nie zawsze jesteś w stanie zrozumieć z miejsca, w którym stoisz. Musisz zechcieć dostrzec Ducha we wszystkich rzeczach; zaakceptować, że istnieją miliony niewidzialnych związków we wszystkich wydarzeniach w twoim życiu. Ciągle się one poruszają, wprawione w ruch przez inteligencję, której nigdy w pełni nie zrozumiesz, ale mimo to musisz jej ufać. Gdy poddajesz się Duchowi i prosisz o oświecenie, twoja Zaczarowana Mapa objawia się w całej swej chwale i zdajesz sobie sprawę, że masz w kieszeni kompas, który zawsze wskazuje prawdziwą północ: Ducha, którego przewodnictwo nigdy cię nie zawiedzie i którego wysiłki w twoim imieniu nigdy nie ustaną, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie. Fragment ze wstępu do książki Mapa Spis treści:   Słowo wstępne Denise Linn Przedmowa Wstęp: Twoja Zaczarowana Mapa CZEŚĆ I: ORIENTOWANIE SIĘ W MAPIE Rozdział 1: Gdzie Jesteś? Rozdział 2: W Jakim Czasie Jesteś? Rozdział 3: Zagubiona w Krainach Duchów CZĘŚĆ II: NAWIGACYJNA POMOC NA TWOJEJ MAPIE Rozdział 4: Kto Cię Prowadzi? Rozdział 5: Twoi Magiczni Sprzymierzeńcy Rozdział 6: Rozmowy i Magiczne Zmiany Rozdział 7: Skarby, Talizmany i Torby Medyczne CZEŚĆ III: MAGIA I ZNACZENIE TEJ PRZYGODY Rozdział 8: Dlaczego Jesteś w Tej Przygodzie? Rozdział 9: Odnajdywanie Magii Rozdział 10: Czynienie Magii CZEŚĆ IV: CZYNIENIE MAGII PRAWDZIWĄ Rozdział 11: Towarzysze Podróży Rozdział 12: Dokąd Wyruszysz z Tego Miejsca? Lista Magicznych Miejsc Bibliografia Podziękowania O Autorce  
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj