KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Biogeneza

Okładka książki Dzieci Nowego Tysiąclecia

49,00 zł 29,90 zł


TAJEMNICA DZIECI INDYGO Trzynastoletni Lorenz widzi zmarłego dziadka, rozmawia z nim i przekazuje innym wskazówki z „tamtego świata”. Kevin wchodzi do łóżka rodziców i opowiada, że „znowu stał przy łóżku ten duży anioł”. Peter ma dziewięć lat. Nie tylko dostrzega aurę wszystkich istot żywych, ma również zdolność czytania w myślach. Inge czyta zamknięte książki a Matthias siłą woli zgina łyżki. Myślisz, że to wyjątki? W żadnym wypadku! W tej ożywionej wieloma studiami przypadków książce autor udowadnia, że we wszystkich dzieciach drzemią takie i inne talenty. U większości pozostają niezauważone lub całkowicie wyparte przez złe systemy wychowania, religię, ale także z powodu nieuwagi czy braku wiedzy rodziców. A co najciekawsze – nie tylko gwałtownie wzrasta ilość dzieci rodzących się ze zdolnościami medialnymi, ich umiejętności stają się coraz silniejsze. Co to w ogóle oznacza? Wsłuchajmy się w ciekawe i fascynujące historie uzdolnionych medialnie dzieci z całego świata, wśród nich: - Dzieci ze zdolnością jasnowidzenia, które są w kontakcie ze światem duchowym – „tamtym światem” - Dzieci, które pamiętają swoje poprzednie życie - „Dzieci indygo”, które zwracają na siebie uwagę przez hiperaktywne zachowanie, ekstremalny sposób niedopasowania się i wysoki iloraz inteligencji - Supermedialnych dzieci z Chin, które nie tylko są w stanie „czytać” uszami czy rękoma, lecz także umieją materializować przedmioty z „niczego”, oraz - Dzieci, które wykazują nowe, dotychczas uważane za zmutowane, DNA i są odporne nie tylko na zainfekowaną krew ale nawet na komórki rakowe.
Okładka książki Książka za milion Euro

59,00 zł 45,90 zł


Wierzycie w przypadki? Myślicie, że to zbieg okoliczności, iż kilkaset rodzin na świecie posiada więcej bogactw niż pozostała część ludzkości? Sądzicie, że to przypadek, że ci ludzie spotykają się ze sobą bez wiedzy innych? Co wiedzą o pieniądzach, czego my nie wiemy? Każdy zna pojęcie „recepta na sukces”. Czy rzeczywiście jest taki przepis? Tak!!! Istnieje kilka czynników, które można wykorzystać, jeśli się je zna. Wiemy, że zasiana zimą kukurydza nie wzejdzie, a kiwi nie rośnie w Finlandii. Ziemniaki lub szparagi zebrane za wcześnie są do niczego, zebrane za późno - będą zepsute. Wszystko ma swój „właściwy moment” i „właściwe miejsce”, które należy znać. To samo dotyczy pieniędzy. Kwestie finansowe też należy załatwiać w odpowiednim czasie, by efekty były satysfakcjonujące. Są określone momenty, kiedy należy podjąć decyzję w kwestiach zawodowych, stać się samodzielnym, odejść z firmy lub podzielić się wynalazkiem z innymi, by osiągnąć wielki sukces. I każdy człowiek wielokrotnie dostaje na to szansę. Jednak większość z nas ją traci, gdyż nie umie jej rozpoznać, nie jest w stanie zinterpretować znaków, nie zna mechanizmów kierujących życiem. Nigdy o tym nie słyszeliście? Oczywiście, że nie! Jak myślicie, dlaczego różne tajne stowarzyszenia spotykają się potajemnie i przestrzegają surowych zasad milczenia? Dla zabawy? Jest kilka tajemnic, które znają tylko wybrani, które ukrywa się przed zwykłymi ludźmi - to one są kluczem do sukcesu.
Okładka książki Rozmowy ze Śmiercią

41,30 zł 35,90 zł


Co jakiś czas usłyszeć można relacje - zazwyczaj osób pracujących w hospicjach, ale również lekarzy, pielęgniarek i księży - że umierającemu krótko przed jego śmiercią ukazuje się czarna postać. Postać, która w naszym kręgu kulturowym znana jest jako Kuma Śmierć, kostucha czy kosiarz. Coś takiego przeżył na przykład Franz G. z Berchtesgaden, u którego pewnej nocy, przed wyprawą wspinaczkową, pojawiła się przy łóżku czarna postać, mówiąc, że "czas już dojrzał". Następnego dnia jego przyjaciel i on spadli ze skały, przy czym przyjaciel stracił życie, a on, ciężko ranny, przeżył. Co sobie Państwo myślicie, słysząc takie historie? Czy to wyobraźnia, halucynacje albo doświadczenia w stanie upojenia, a może po prostu obrazy z podświadomości? Podobnie, ze zdrowym rozsądkiem, podchodziłby do takich opowieści Jan van Helsing, gdyby sam nie spotkał się z ową postacią - na dwa tygodnie przed ciężkim wypadkiem samochodowym. Zafascynowany pojawieniem się tej istoty, będąc pod wrażeniem jej wyglądu, a przede wszystkim niesamowicie zaciekawiony, Jan van Helsing przez dwa lata próbował nawiązać z nią bezpośredni kontakt, co udało mu się w końcu w grudniu 2004 roku. W pasjonującym i niespotykanym na świecie wywiadzie omawiane były między innymi następujące kwestie: kim jest ta istota, czy przychodzi po dusze, dokąd je zabiera, co czuje, gdy zabiera duszę, czy jest nieśmiertelna, czy widziała kiedyś Boga, czy istnieje diabeł, czy istnieje piekło, kto włada światem, kiedy nadejdzie Antychryst, co wie o Jezusie, jak wyglądają zaświaty i wiele innych...
Okładka książki Tajne Stowarzyszenia 3 Wojna Wolnomularzy

53,00 zł 25,90 zł


Wierzycie w spiskowa teorię dziejów? Czy jest możliwe, że kilka silnych organizacji kieruje losami ludzkości?  Mnóstwo książek opublikowano na ten temat, lecz masy ludzkie nie podchodzą do tych publikacji na poważnie.  Tacy autorzy jak Jan van Helsing określani są "teoretykami spiskowej teorii dziejów", którzy widzą nieistniejące upiory i wodzą ludzi na manowce.  Janowi udało się nakłonić do wywiadu wysokiego w hierarchii wolnomularza, który opowiedział mu szczegółowo o zabronionych działaniach największych światowych tajnych zrzeszeń - Wiadomości z pierwszej ręki!
Okładka książki OPC Fundament ludzkiego zdrowia

39,95 zł 33,90 zł


OPC Fundament ludzkiego zdrowia Każdego roku 100.000 osób umiera na skutek działań ubocznych i interakcji lekarstw. Natura nie zna żadnych pigułek, kas chorych ani maszyny do zabijania, czyli przemysłu farmaceutycznego. Wszystko w życiu ma solidne podstawy, dom, język obcy a także nasze naturalne zdrowie załamuje się pod wpływem słabych fundamentów. W książce tej Franz chce przekazać swoim bliźnim odwagę i wiedzę, aby decydując o sobie, odzyskali siły witalne. Tajemnica jego witalności i sił umysłowych to ekstrakt z pestek winogron, naturalne minerały, witamina C i czysta woda.
Okładka książki Wybierz zdrowie!

Wybierz zdrowie!

Kristian Kidala

25,00 zł 19,11 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To pierwsza książka z biblioteczki Biogenezy, którą napisali jej założyciele i właściciele, opisują najczęstsze choroby cywilizacji, jak i możliwości ich uniknięcia...
Okładka książki Minerały

25,00 zł 18,61 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Magiczne słowo brzmi: "Minerały Schindele's". Sam Robert Schindele zażywa ich codziennie jedną łyżkę. Specyfik ten wykuwany jest w kamieniołomach. Minerały Schindele's to po prostu zmielona na proszek skała. Nie jest to jednak zwykła skała, lecz rodzaj prastarych pokładów kamiennych, podobnie jak lawa. Badania chemiczne wykazały: mączka kamienna zawiera minerały niezbędne dla roślin, które w tym zestawieniu są również bardzo pożyteczne dla człowieka. Są to: kwas krzemowy, potas, wapń, żelazo, magnez, cynk i inne. Można więc jedynie potwierdzić, owa ziemia może faktycznie zdziałać cuda. Każdy, kto zażywał kamienną mączkę, czuje się zdrowiej i lepiej. Mężczyznom omaga nawet przy problemach z potencją. Minerały zawarte w skalnym proszku działają pozytywnie na stan naszego zdrowia. Kwas krzemowy sprzyja lepszemu ukryrwieniu. Potas przeciwdziała zawałowi serca. Chrom obniża ciśnienie krwi, reguluje poziom cholesterolu i cukru we krwi, rozszerza naczynia krwionośne. Magnez sprzyja wzrostowi komórek, uspokaja nerwy, pomaga zwalczyć stres.
Okładka książki DR CALLIGARIS zatajone praktyki

28,00 zł 21,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niniejsza książka jest efektem około dziesięcioletniej pracy z techniką Calligarisa. Zawiera kwintesencję odpowiedzi na pytania zadawane na setkach seminariów, które miały na celu zaznajamianie ludzi najróżniejszych profesji z ową techniką i możliwościami jej zastosowania. Seminaria odbywały się od połowy lat siedemdziesiątych i były prowadzone przez doktora Waltera Starka z Magliaso (Szwajcaria). Po jego śmierci postanowiliśmy kontynuować prace na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Regularnie prowadziliśmy seminaria na temat techniki Calligarisa. Publikacja ma pomóc w zapełnieniu pewnej luki spowodowanej tym, że do tej pory nie ukazała się żadna inna książka, w której wykorzystano by wyniki badań doktora Calligarisa lub dokonano ich oceny. Ze względu na słownictwo jego dzieła są trudne do tłumaczenia, dlatego często znajdują swe miejsce na regałach pokrytych kurzem. Co prawda jedna z pozycji na temat działań Calligarisa była dostępna na rynku i rzeczywiście bazowała na długoletnim doświadczeniu autora w tej materii. Niestety, mając w rękach dość zwięzłe wprowadzenie do techniki Calligarisa, nie można oczekiwać, że zostaną tutaj przedstawione obszernie zarówno badania, jak i możliwości ich zastosowania. Jesteśmy wdzięczni i zadowoleni, że wraz z wydawnictwem w postaci tej publikacji udało nam się stworzyć fundament, jeśli chodzi o literaturę uzupełniającą dzieło doktora Calligarisa. Omawiana technika sama w sobie nie jest trudna, wręcz przeciwnie, metody doktora Calligarisa są bardzo proste w zastosowaniu. Trudności mogą powstać jedynie w momencie, gdy czytelnik (osoba praktykująca) będzie musiał zmienić swój sposób myślenia. Praktyka, codzienne obcowanie z ową techniką, ułatwia jednak przestawienie się i zrozumienie wszystkich opisanych tutaj powiązań. Dlatego też wszelkie detale dotyczące codziennej pracy zostały opisane bardzo starannie i przejrzyście. Zależało nam bowiem, aby podać wskazówki, dzięki którym małymi krokami będzie można rozpocząć praktykowanie techniki doktora Calligarisa. Książka ta nie powinna jednak zastępować codziennego treningu. ze wstępu"Il pensiero che quarisce" - myśl, która leczy. Tak brzmiał tytuł rozprawy doktorskiej włoskiego lekarza Giuseppe Calligarisa (1876-1944) z roku 1901. Takiej samej treści była myśl przewodnia jego wszystkich badań i eksperymentów, które pomimo tego, że zostały przeprowadzone zgodnie z wymogami nie zostały uznane przez medycynę. Zresztą on sam, uczeń i następca Francuza Alberta Leprince'a i Szwajcara Waltera Starka, miał podobne zdanie na ten temat.  Książka ta jest wprowadzeniem do badań i teorii Calligarisa i przedstawia możliwości zastosowania ich w praktyce. Adresowana jest do osób zajmujących się medycyną naturalną, praktykujących alternatywne metody leczenia oraz do wszystkich tych, którzy interesują się historią medycyny.
Okładka książki Przekazy En-Ki

39,90 zł 28,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Lucyna Łobos - Brown - Urodzona 31.07,1949 roku we Wrocławiu. Mieszkanka Wrocławia, Wiceprezes Fundacji na rzecz wspierania badań archeologicznych DAR ŚWIATOWIDA i Wiceprezes fundacji THE MYSTERIES DE THE WORLD z Chicago, fizjoterapeutka, Medium o niespotykanych możliwościach i Łączniczka pomiędzy nami a Światem Duchowym. * Dlaczego rok 2012 jest taki ważny ? Czy faktycznie może nam grozić apokaliptyczna katastrofa ? * O czym chciały nas powiadomić starożytne Cywilizacje Egipcjan i Majów - czyli rzecz o pozostawionych na Ziemi znakach czasu, * Kim są mityczni Bogowie En-Ki i En-Li, * O precesji osi ziemskiej i o oczyszczaniu Ery Wodnika, * Czym jest Prawdziwa Miłość. * jak wygląda Świat Duchowy. * Skąd się wzięli na Ziemi Cyganie a skąd Górale, * O czym jeszcze nauczał Jezus na Ziemi 2000 lat temu. * Jak odbywało się Objawienie w Fatimie. * Wiele rad odnośnie zdrowego sposobu odżywiania. * Czym naprawdę jest Piramida Cheopsa. * Dlaczego pastor Rusell, założyciel Towarzystwa Strażnica, czyli świadków Jehowy, życzył sobie być pochowany obok piramidy. * Jakie byty początki Państwa polskiego. * Czy Atlantyda była naprawdę ? Te i wiele innych informacji pochodzących z seansów hipnozy z udziałem Lucyny Łobos znajdziecie Państwo w tej książce.
Opakowanie Sok z trawy pszenicznej

15,00 zł 10,72 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Szkoda, że tak mało ludzi do tej pory wie, jak cudowny środek podarowała nam natura w postaci trawy pszenicznej. Trawa pszeniczna uprawiana w domu jest najświeższym i najbogatszym w substancje odżywcze warzywem o każdej porze roku. Uprawa jest prosta, wymaga zaledwie paru podstawowych wiadomości zawartych w przedstawianej książeczce.  Regularne przyjmowanie soku z trawy pszenicznej ma nieocenione znaczenie dla zdrowia naszego ciała i ducha. O ile dzisiaj trawa pszeniczna jest środkiem uzupełniającym i wzbogacającym codzienne pożywienie to już jutro być może będzie środkiem przetrwania, dla wszystkich tych, którzy myślą przyszłościowo o swym zdrowiu i życiu.
Okładka książki Wolność Przewodnik dla robotów

39,50 zł 33,36 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

David Icke (ur. 1952) to brytyjski pisarz, mówca i badacz teorii spiskowej. Jest autorem ponad 20 książek na tematy związane z tym, co lub kto kontroluje świat, rządy i każdego z nas z osobna. Wykłada w nich teorie m.in. na temat tajnych organizacji, symboli ukrytych w najbardziej znanych budynkach i posągach (np. w Statule Wolności), form manipulacji czy wydarzeń, które mają być finansowane przez światową elitę (choćby atak na WTC). Szokuje, prowokuje, zadaje pytania - wobec jego poglądów trudno pozostać obojętnym. Z przyjemnością prezentujemy Państwu pierwszą w Polsce, i jak dotychczas jedyną, spośród jego publikacji zawierających konsekwentnie budowaną teorię spiskową. W tej książce (pod angielskim tytułem "I am me, I am free") znaleźć można wszystko: Globalną Elitę, tajne stowarzyszenia, kontrolowanie mas, manipulacje ekonomiczne. Autor wypowiada się na temat historii, filozofii, religii, mistycyzmu i demaskuje prawdziwe, według niego, reguły rządzące światem polityki i mediów. Według Icka wszyscy jesteśmy zahipnotyzowanymi marionetkami w rękach garstki manipulatorów, od setek lat misternie budujących dla nas niewidzialne więzienie. Mimo to Autor wierzy w potęgę ludzkości i wie, że wystarczy jeden silny impuls, by człowiek odebrał to, co mu się należy - bezduszny "Matrix" musi zostać pokonany. Wtedy droga do wolności stanie przed nami otworem.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj