KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Betters Sp.J.

Okładka książki Twoje dziecko pali. Możesz mu pomóc

29,90 zł 21,97 zł


To nie jest książka przeznaczona dla Twojego dziecka! To książka dla ciebie! Autorka kieruje zdroworozsądkowe uwagi do rodziców i dzieci. To przez nikotynową pułapkę, pisze, ogromna większość palaczy dochodzi do wniosku, że bez trujących substancji nie są w stanie cieszyć się życiem i radzić sobie z codziennymi problemami. Spróbuj wyjaśnić swojemu dziecku, czym faktycznie jest palenie, a pomożesz mu uniknąć pułapki narkotykowej.  
Okładka książki Smoking sucks-palenie jest do kitu!

19,99 zł 14,69 zł


Nasze dzieci są celem jednej z najbardziej bezwzględnych i najlepiej opłacanych machin marketingowych na świecie. Koncerny tytoniowe werbują najmłodszych, stosując przemyślne chwyty marketingowe i reklamowe. Potrzebują ich, bo to oni mają zastąpić miliony ich klientów na całym świecie, których każdego roku zabijają papierosy. Najlepszy sposób na zapewnienie naszym dzieciom zdrowia i dobrego samopoczucia, to pomóc im dostrzec i zrozumieć absurdalność palenia. Troje na czworo dzieci jest świadomych istnienia papierosów zanim osiągnie wiek pięciu lat, niezależnie od tego, czy ich rodzice są palaczami, czy też nie. Badania pokazują jednak czterokrotnie większe prawdopodobieństwo popadnięcia w nałóg palenia przez dziecko, którego rodzice są palaczami, niż dziecko rodziców niepalących. Dziecko palacza znajduje się w grupie większego ryzyka. Będąc chodzącą i mówiącą reklamą papierosów rodzic nieświadomie jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Nie można mieć złudzeń - nawet jeśli teraz małe dzieci palacza nienawidzą tego, że rodzic pali, to na pewnym etapie swojego rozwoju prawie na pewno zaczną postrzegać palenie jako swego rodzaju rytuał, związany z przejściem w dorosłość „Smoking Sucks - palenie jest do kitu!” to wyjątkowa pomoc dla rodziców i nauczycieli, zawierająca porady specjalistów na temat tego, jak zniechęcić młodych ludzi do palenia w odpowiednim momencie, kiedy dorośli – rodzice i nauczyciele – są jeszcze dla nich oczywistym autorytetem. Książeczka wyjaśnia, dlaczego powszechnie znane sposoby zawodzą, a jednocześnie przedstawia taki, który naprawdę działa. „Smoking Sucks - palenie jest do kitu!” - jest wydawnictwem edukacyjnym, dzięki któremu dzieci mogą być zdrowe i wolne od palenia.
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych..

29,90 zł 21,97 zł


Allen Carr – twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway - odkrył, że jego metoda działa z równie dużą skutecznością w przypadku pomocy przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Książka mówi o wyjątkowo prostym sposobie utraty wagi, który pozwala przede wszystkim czuć się dobrze w swoim ciele. Metoda Allena Carra pozwala skończyć z nadwagą bez stresu, bólu, poczucia straty w zgodzie ze swoim organizmem. Jest unikalna i wyjątkowa zarazem, bo pozwala tracić kilogramy bez odmawiania sobie swoich ulubionych produktów i bez stosowania drakońskiej diety. Dzięki metodzie Allena Carra miliony ludzi na całym świecie poznały prostą receptę na kontrolę wagi ciała, osiągnęły dokładnie taką wagę, jakiej pragnęły – a przede wszystkim - cieszą się PEŁNIĄ ŻYCIA.Prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów Spis treści Wstęp 13 1. Prosta metoda jak pozbyć się zbędnych kilogramów 15 2. Wiewiórka 27 3. Tak twierdzę! 31 4. Dlaczego diety nie mają prawa działać 33 5. Nasze nawyki żywieniowe 36 6. Niesamowita maszyna 55 7. Najinteligentniejszy gatunek na planecie 66 8. Słaby punkt niesamowitej maszyny 74 9. Ile dokładnie chciałbyś ważyć? 81 10. Spożycie i wydalanie 87 11. Dlaczego jemy? 91 12. Nasze spożycie 96 13. Czym jest pożywienie naturalne? 101 14. Syndrom plastikowego wiadra 105 15. Skąd dzikie zwierzęta wiedzą, co stanowi pożywienie, a co jest trujące? 114 16. Kiedy zacząć, a kiedy przestać jeść? 120 17. Ważny związek pomiędzy głodem a smakiem 126 18. Niesamowita różnorodność jedzenia 130 19. Margines tolerancji dla jedzenia „śmieciowego" 134 20. Co lubimy jeść 137 21. Co poszło nie tak? 142 22. Mięso 147 23. Mleko i nabiał 156 24. Co jadają goryle? 162 25. Rozważmy wnioski 167 26. Wystrzegaj się produktów przetworzonych! 170 27. Produkty oczyszczone 175 28. Kolejność i zestawianie 177 29. Zasady właściwego zestawiania produktów 180 30. Napoje 182 31. Jak możemy odwrócić skutki prania mózgu? 191 32. Czekolada 197 33. Co już wiemy 201 34. Rutyna 203 35. Owoce i tylko owoce na śniadanie 206 36. Co z innymi posiłkami? 208 37. Czy muszę zostać wegetarianinem? 212 38. Kilka użytecznych wskazań 215 39. Ruch 218 40. Wnioski 222 Przesłanie do czytelników od Allena Carra 227 Kliniki Allen Carr's Easyway 229
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie

29,90 zł 21,97 zł


Palacze wiedzą, że palenie jest niezdrowe, drogie i aspołeczne. Co trzyma ich w nałogu, skoro woleliby tego nie robić? To strach przed życiem bez papierosa i złudzenie, że palenie sprawia przyjemność, pomaga się odprężyć i skoncentrować, łagodzi stres albo zabija nudę. Gdyby to była prawda, palacze byliby bardziej zrelaksowani, mniej zestresowani albo znudzeni niż niepalący. Tak nie jest. Używając logicznych i racjonalnych argumentów Allen Carr obala te mity i iluzje, pokazując palaczom, jak działa to, co nazywa "nikotynową pułapką".
Okładka książki Prosta metoda jak skut. rzucić palenie dla kobiet

29,90 zł 22,56 zł


Tę książkę Allen Carr adresuje specjalnie do palących kobiet. Autor w szczególny sposób pochyla się nad motywami, problemami i emocjami kobiet, uwzględnia ich wrażliwość i lęki, porusza szczególne struny, by w ten sposób cały proces wychodzenia z nałogu im ułatwić.
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

29,90 zł 22,56 zł


Allen Carr adresuje swoją książkę do wszystkich, którzy czują, że przekroczyli już bezpieczną granicę i szczerze chcą zerwać z nałogiem, który podstępnie wkradł się w ich życie, niszczy je i nie pozwala się nim cieszyć. Jak nikt inny dotąd – Allen Carr - wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką. „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” Allena Carra to krok milowy w naszym pojmowaniu problemu alkoholizmu, dotykającego coraz częściej nie tylko osoby z marginesu społecznego, lecz także twórców, ludzi biznesu, lekarzy czy gospodynie domowe. Allen Carr w „Prostej metodzie jak skutecznie kontrolować alkohol” koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których sięgamy po kolejny kieliszek, obalając tym samym mity kreowane przez współczesny świat m.in. o alkoholu, jako atrybucie życia towarzyskiego i synonimie udanej zabawy. Autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka. „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” rozszyfrowuje mechanizm tzw. ‘pułapki alkoholowej’ i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania alkoholu, tkwimy w nałogu. Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway, odkrył, że jego metoda jest równie skuteczną pomocą przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Jego poradnik „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, przetłumaczony na ponad 20 języków, sprzedał się już w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie i nieprzerwanie króluje na światowych listach bestsellerów. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.
Okładka książki Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem

29,90 zł 21,97 zł


Ta książka odmieni wasze życie! Tym razem Allen Carr wykorzystuje swoją wyjątkową metodę, aby pomóc uporać się z lękiem przed lataniem - problemem, który dla tysięcy ludzi stanowi źródło traumy, poczucia winy i wstydu, i który potrafi zmienić w koszmar najpiękniejsze nawet wakacje.  
Okładka książki Możesz rzucić palenie - zrób to teraz

39,90 zł 29,32 zł


Czy kiedykolwiek postanawiałeś być palaczem do końca życia? Chcesz rzucić, próbujesz i znów zaczynasz od nowa?Czy kiedykolwiek postanawiałeś być palaczem do końca życia? Chcesz rzucić, próbujesz i znów zaczynasz od nowa? Rzuć skutecznie palenie metodą Allena Carra. Jeśli nie zrobisz tego teraz, to kiedy? Już w czerwcu 2011 na półkach księgarskich znajdzie się nowa wersja światowego bestsellera autorstwa Allena Carra. To książka, która skutecznie pomaga w rozstaniu się z nałogiem - bez bólu, żalu i poczucia straty! Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie dzięki METODZIE ALLENA CARRA deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność. Hipnoterapia na CD ? gratis!
Okładka książki Koniec z dietami. Jedz to co lubisz. Bez tycia.

17,90 zł 13,15 zł


O książce Ciągle odmawiasz sobie jedzenia by utrzymać wagę albo schudnąć? Ciągle szukasz cudownej diety - a każda nowa powoduje jedynie, że permanentnie kontrolujesz swój jadlospis? Koniec z dietami! Allen Carr podpowiada jak w zgodzie z naturą żyć i jeść, by zachować zdrowie i dobrą sylwetkę - nie odmawiając sobie jednak jedzenia. Kluczem jest zwrot właśnie ku naturalnym potrzebom żywieniowym człowieka, do prostoty żywienia i do spożywania produktów, które nam służą, nie zaś do „nie jedzenia” lub wiecznego jego ograniczania i kontrolowania. Rady jak jeść to, co lubisz, bez tycia i bez diet, zawarte są w sposób jasny, przejrzysty i konkretny w kolejnym poradniku Allena Carra, autora genialnej prostej metody o rzucaniu palenia. Argumenty i przykłady działają na naszą wyobraźnię i pozwalają łatwo zrozumieć, jak przestać 'katować się' dietami i cieszyć się jedzeniem stworzonym właśnie dla nas.
Okładka książki Koniec z kacem. Alkohol jest problemem?

17,90 zł 13,51 zł


Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie Allena Carra pomogła milionom ludzi zerwać z nałogiem nikotynowym. W poradniku Allen Carr pokazuje zdroworozsądkowe podejście do picia. Używając przykładów ze swojego życia, krok po kroku autor obala wszystkie mity, które dotyczą tematu alkoholizmu. Niezależnie od liczby wypitych drinków, ta mała książka umożliwi Ci czerpanie większej radości z towarzyskich spotkań i wyposaży w większą odporność na stres. KONIEC Z KACEM, czyli: - bez straszenia - bez poczucia straty - zmiana Twojego myślenia o alkoholu - już nigdy więcej bólu głowy po piciu.
Okładka książki Koniec z popielniczkami

17,90 zł 13,15 zł


Nasze poglądy i przekonania na temat palenia mają swoje źródło w błędnych informacjach i mitach, które nie pozwalają nam dostrzec tego, co istotne. Odkryj prawdę i uwolnij się na zawsze. Faktem jest, że każdy palacz może rzucić palenie natychmiast i na zawsze, i nie potrzeba do tego silnej woli. Nie grożą my przy tym objawy odstawienia ani utycie. Dowodem na to jest zdumiewający sukces metody Easyway Allena Carra, jedyna sprawdzona metoda zrywania z nałogiem, jakiej nie towarzyszą żadne dodatkowe stresy. Trzymasz w ręku wyjątkową książkę, która jest krótkim przewodnikiem po metodzie Easyway Allena Carra. Dowiesz się z niej, jak człowiek wpada w pułapkę nikotynową, co to oznacza być niewolnikiem palenia, jak szybko i bezboleśnie zerwać z nałogiem i na zawsze się uwolnić.
Okładka książki Nareszcie wolna! Prosta met. jak skutecznie...

29,90 zł 22,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Kolejna pozycja Allena Carra, autora kultowego poradnika dla rzucających palenie, światowego bestsellera, który sprzedał się już w ponad 8 milionowym nakładzie. Jest to książka, którą Allen Carr adresuje specjalnie do kobiet.?
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie dla kobiet

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Czy kobiety i mężczyźni różnią się od siebie? I tak i nie. Jedno jest pewne. Palące kobiety odczuwają dużo większy lęk przed rzuceniem palenia, niż mężczyźni. Dowiadujemy się o tym podczas sesji terapeutycznych. Jestem przekonany, że nie jest to spowodowane tym, że mężczyźni są zbyt nieśmiali, żeby mówić o swoich lękach. Po prostu mężczyźni nie odczuwają wielu lęków, o których często wspominają kobiety. Powody występowania u kobiet tych lęków będą szczegółowo analizowane w kolejnych rozdziałach. Teraz tylko tyle: Dla palących kobiet papierosy są najwyraźniej istotną częścią ich systemu bezpieczeństwa, zdają się stanowić stały element ich życia i integralną część ich tożsamości. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które przesadnie koncentrują się na swojej wadze i figurze. Już sama myśl, że mogłaby się pojawić luka w tym systemie wsparcia, wprawia palącą kobietę w panikę - nawet, jeśli jest ona osobą skądinąd przebojową i zaradną.       Ta szczególna relacja, szczególny stosunek kobiet do papierosów i palenia, wynika z tego, jak i dlaczego kobiety funkcjonują w ten, a nie inny sposób, oraz z ich odmiennych przekonań i spojrzenia na życie. Koncerny tytoniowe znakomicie zdają sobie sprawę z tych powiązań. Nie na darmo pompują miliardy dolarów w stworzenie psychologicznego profilu kobiet. Robią, co w ich mocy, aby zgłębić tajniki kobiecego umysłu, aby zrozumieć jak kobiety postrzegają świat, jak rozumują i co różni je od mężczyzn.       Nigdy nie zmieni się zapewne sama istota nikotynowego nałogu, którą moja metoda zajmuje się tak skutecznie. Jednak zmieniają się drogi i sposoby, którymi kobiety dają się w te pułapkę wciągnąć. Kobiety, które chcą się z niej wyrwać, muszą być tego wszystkiego świadome, żeby skończyć z tym raz na zawsze i nie dać się więcej nabrać. Te zmiany to w dużym stopniu skutek działań przemysłu tytoniowego, ale także społecznych przeobrażeń i zmian, jakim podlegały same kobiety. Rewolucja społeczna, zapoczątkowana w latach 60., przyczyniła się do powstania nowego lukratywnego rynku - rynku kobiet, zwłaszcza młodych. Zważywszy, że branża ponosi obecnie ogromne straty po męskiej stronie - więcej palących mężczyzn ubywa, niż przybywa —jest to prawdziwa żyła złota!       To doprawdy ironia losu, że te z jednej strony wyzwolone i emancypujące się właśnie wtedy kobiety, z jednego zniewolenia popadały w kolejne. Więcej napiszę o tym w dalszej części. Wszystko stanie się jasne. Jedno jest pewne: Kiedy zobaczysz nikotynową pułapkę we właściwym świetle, zrozumiesz, dlaczego chcę uwolnić świat od tej plagi. Mam nadzieję, że się przyłączysz - rzucając palenie albo kupując tę książkę palącej kobiecie, o której zdrowie się troszczysz.       Nazywając rzeczy po imieniu, mam nadzieję przekonać cię, jak łatwo się uporać z wszelkimi przeciwnościami, na jakie napotykają palacze, chcąc rzucić palenie. Kiedy już to zrozumiesz, zobaczysz, że moja metoda to naprawdę prosty sposób.
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

29,90 zł 22,86 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Allen Carr wykorzystując tę samą rewolucyjną metodę – EASYWAY - tym razem zajmuje się problemem nadużywania alkoholu. Jak nikt inny dotąd wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką. Krok po kroku, jasno i przystępnie, z żelazną logiką, rozwiewa wszelkie nagromadzone wokół tematu mity, które każą nam wierzyć, że alkohol jest niezbędnym atrybutem życia towarzyskiego. Udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka.
Okładka książki Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol

29,90 zł 22,26 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Allen Carr adresuje swoją książkę do wszystkich, którzy czują, że przekroczyli już bezpieczną granicę i szczerze chcą zerwać z nałogiem, który podstępnie wkradł się w ich życie, niszczy je i nie pozwala się nim cieszyć. Jak nikt inny dotąd – Allen Carr - wyjaśnia szczegółowo, dlaczego ludzie piją i jak można się wydostać z tego, co nazywa alkoholową pułapką. „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” Allena Carra to krok milowy w naszym pojmowaniu problemu alkoholizmu, dotykającego coraz częściej nie tylko osoby z marginesu społecznego, lecz także twórców, ludzi biznesu, lekarzy czy gospodynie domowe. Allen Carr w „Prostej metodzie jak skutecznie kontrolować alkohol” koncentruje się na prawdziwych powodach, dla których sięgamy po kolejny kieliszek, obalając tym samym mity kreowane przez współczesny świat m.in. o alkoholu, jako atrybucie życia towarzyskiego i synonimie udanej zabawy. Autor udowadnia, że wystarczy wyzbyć się złudzeń co do rzekomego pozytywnego działania alkoholu i wpajanych nam od dzieciństwa wzorców zachowań, a przestaniemy być niewolnikami drinka. „Prosta metoda jak skutecznie kontrolować alkohol” rozszyfrowuje mechanizm tzw. ‘pułapki alkoholowej’ i pokazuje dlaczego, mimo świadomości nadużywania alkoholu, tkwimy w nałogu. Allen Carr, twórca unikalnej metody rzucania palenia Easyway, odkrył, że jego metoda jest równie skuteczną pomocą przy wychodzeniu z każdego nałogu, którego natura jest głównie mentalna. Jego poradnik „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie”, przetłumaczony na ponad 20 języków, sprzedał się już w ponad 11 milionach egzemplarzy na całym świecie i nieprzerwanie króluje na światowych listach bestsellerów. Osoby na całym świecie, które rzuciły palenie wyłącznie po przeczytaniu książki deklarują, że są szczęśliwe, że wreszcie i na zawsze odzyskały wolność.
Okładka książki Koniec z zamartwianiem się. Życie bez lęków.

17,90 zł 13,15 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ta niewielka książeczka pomoże ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem i wewnętrzny spokój, a sytuacje z pozoru beznadziejne zamienić w sukces. Proste, uczciwe rady bez psychologicznego żargonu i bez zwodzenia czytelnika złudnymi obietnicami. Techniki na zmniejszenie stresu, sprawdzające się w dzisiejszych szalonych czasach. Koniec z zamartwianiem się dowodzi, że siła to stan umysłu.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj