Sieciuchy powracają! Po niespodziewanej ucieczce z więzienia Sieciuchy pod wodzą Czystego Zła chcą porywać dzieci do sieci i tworzyć z nich sieciuchowe trolle. Liczą na ich śłepą pogoń za lajkami i fascynację Youtubem. Czy Sieciakom uda się ich powstrzymać? Drugi tom przygód Sieciaków.
Zupełnie nowe przygody dżentelmena-włamywacza, wymyślonego ponad sto lat temu przez Maurice'a Leblanca, czyli adaptacje klasycznych kryminałów w wersji dla dzieci. Tom 3. „Ucieczka z więzienia”. Podkop? Przebranie? Przeskoczenie muru lub przekupienie strażników? Zbyt banalne jak na Mistrza Kradzieży i Włamań. Chcąc pozyskać dodatkowe dowody obciążające skazanego, nie trzeba ułatwiać mu ucieczki z więzienia. On i tak dokona tego wtedy, kiedy uzna to za stosowne. A w międzyczasie – obrabuje właściciela restauracji, ukradnie dorożkę i obieca prokuratorowi, że nie weźmie udziału w swoim procesie. Jak to możliwe? Zajrzyjcie między okładki i nie traćcie nadziei. Arsene Lupin zawsze dotrzymuje słowa!
Książka z mnóstwem zadań i wyjątkowym medalem! Medal można przymocować do plecaka, kieszonki lub innej ulubionej rzeczy. W książce znajdują się zadania, dzięki którym można sprawdzić jakie talenty łączą czytelnika z Samem. Zapraszamy do zabawy z sympatycznym bohaterem!
MISIA TULISIA KOCHAJĄ DZIECI W 30 KRAJACH! ,,Seria o Misiu Tulisiu to współczesna klasyka!"" pisze ,,Guardian"". Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej, pięknie ilustrowanej książce każde dziecko przekona się - tak jak Miś Tuliś - jak fajnie jest w przedszkolu. Bo tyle tam wspaniałych zajęć i zabaw. I mnóstwo Tulisiowych przytuleń!Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka... Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i ,,przyjaciela takiego-że-aż"". A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu i przekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw i przygód - i to zupełnie niespodziewanych - czeka w przedszkolu? Miś Tuliś! Wielki miś o wielkim sercu, który ma dla każdego ,,tyle przyjaźni-że-aż"" i ,,tyle przytuleń-że-aż"". MIŚ TULIŚ TO ULUBIONY PRZYJACIEL MILIONÓW DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE. Ma do podarowania tyle dobroci i czułości i ,,tyle przytuleń-że-aż"". Rozczula, wzrusza, bawi i rozśmiesza. Łagodnie i z humorem w kipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych z nowymi doświadczeniami i przeżyciami o silnym ładunku emocjonalnym. Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg i magia Gwiazdki, pierwszy dzień w przedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy nie może sobie z czymś poradzić i gdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nie udaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości i szuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą i zachęcą, by nigdy się nie zniechęcał. SERIA O MISIU TULISIU pokazuje, jak pełna życzliwości i wzajemnej akceptacji umiejętność bycia w grupie daje radość, poczucie własnej wartości i pomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym. W Amberku ukazało się już 9 tomów w twardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i - jak pisze ,,Times"" - ,,idealnymi książkami na dobranoc"". ,,Guardian"" nazywa je ,,współczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej"". DAVID MELLING serię o Misiu Tulisiu napisał dla swoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który - tuż przed pójściem spać - mocno przytulił się do niego. Było to ,,przytulenie zmęczone"". Następnego ranka było ,,przytulenie śniadaniowe"" i tak powstała zabawa w przytulenia. Wtedy miał już w szkicowniku misia, który szukał przygody... Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami i przeżyciami z życia Mellinga i jego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość i uniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się z Tulisiem i jego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.
Ta seria podbija świat! 4 000 000 egzemplarzy!Klops to najbardziej samolubny mops na świecie. Jest niegrzeczny, niemiły i ciągle się złości. Nie chce dzielić się zabawkami, choć ma ich mnóstwo. Aż zdarzy się coś, co go zmieni...Zabawna, rymowana i ujmująca wyrazistymi, żywymi ilustracjami książka pokazuje, że nie warto być egoistą i że przyjaźń, wspólna zabawa i umiejętność dzielenia się są najważniejsze.Aaron Blabey - autor i ilustrator m.in. bestsellerowej serii MOPS KLOPS, laureat prestiżowych nagród - jest kochany przez dzieci i rodziców w 30 krajach.
Zupełnie nowe przygody dżentelmena-włamywacza, postaci stworzonej ponad sto lat temu przez Maurice'a Leblanca, czyli adaptacje klasycznych kryminałów w wersji dla dzieci. Tom 4. „Naszyjnik cesarzowej”. Gdyby Maria Antonina wiedziała, że zamówienie pewnego naszyjnika rozpocznie pasmo nieszczęść, które dotkną ludzi jeszcze 150 lat później, być może zrezygnowałaby z jego posiadania. Jakże niesamowite mogą być czyjeś losy! Przekonuje się o tym zarówno hrabia, jak i jego podwładni – gospodyni, ogrodnik, stajenny i lokaj. Które z nich chciało pozbawić hrabiego cennego przedmiotu? A może za tą kradzieżą stoi jeszcze ktoś inny? Sprawdźcie, jak rozstrzygnie się mrożąca krew w żyłach intryga, związana z naszyjnikiem cesarzowej Francji.
Baśń Hansa Christiana Andersena Dziecię elfów znana także polskim czytelnikom pod tytułem Calineczka, należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Baśń opowiada o pełnej przygód epopei dziewczynki malutkiej jak pszczółka, która od porwania z domu rodzinnego przez ropuchę, poprzez tułaczkę po świecie, schwytanie przez chrabąszcza, wyswatanie z kretem, lot na jaskółce, trafi a wreszcie do świata elfów, w którym spotyka miłość i do którego okazuje się przynależeć.Dziecię elfów jest lekturą w klasie II szkoły podstawowej.
Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.
W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka w szkole, Martynka w parku, Martynka i kłopoty z bratem, Martynka w zoo, Martynka i Święto Kwiatów, Martynka i pies Bohater, Martynka w samolocie oraz Martynka na statku.
Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki w wielu krajach. Pełne uroku, przyciągające uwagę, realistyczne ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój.Książki ""bez agresji"", nastawione na budowanie w dziecku poczucie własnej wartości i naukę pozytywnego rozwiązywania dziecięcych problemów. Zachęcają do poznawania otaczającego dziecko świata i podpowiadają, jak zawierać przyjaźnie.W tym zbiorze 8 opowiadań: Martynka i same niespodzianki, Martynka i 40 kuchcików, Martynka na wsi, Martynka w podróży, Martynka - kocia mama, Martynka i spotkanie z duchami, Martynka i kucyk, Martynka pod żaglami.
Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka i przygody od środy, Martynka i czarownica, Martynka spadła z roweru, Martynka tańczy, Martynka w wesołym miasteczku, Martynka bawi się w teatr, Martynka i osiołek Wesołek, Martynka na biwaku.
Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka w krainie baśni, Martynka wsiada na konia, Martynka zajmuje się dziećmi, Martynka uczy się pływać, Martynka szuka Pufka, Martynka poznaje ptaki, Martynka leci balonem, Martynka i wróbelek.
Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka i wielkie sprzątanie, Martynka i braciszek, Martynka i cztery pory roku, Martynka w ogrodzie, Martynka w kuchni, Martynka jest chora, Martynka i Dzień Mamy, Martynka i przeprowadzka.
Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciagające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka i Arka Noego, Martynka u cioci Lusi, Martynka w krainie jezior, Martynka, księżniczka i rycerz, Martynka i króliczek, Martynka poznaje muzykę, Martynka idzie na bal, Martynka i Gwiazdka.
Siódma część przygodowo-fantastycznej serii dla dzieci.Hurra! Jest nowa wiadomość od pana Morrisona: wkrótce kolejne dzieci dostaną swoje magiczne zwierzęta! Ale nagle właściciel sklepu z magicznymi zwierzętami znika bez śladu, a potem znika także panna Cornfield. Na zastępstwo w klasie pojawia się naprawdę mało przyjemny jegomość! Co się stało? Nie wiadomo, ale lis Rabbat jest przekonany, że nie powinni czekać z założonymi rękami!Rozpoczyna się przygoda pełna zagadek
Pieski w akcji! Gdy Rocky szykuje się do nowej misji, nie zwlekaj! Przygotuj ołówek, kredki i nożyczki. Za chwilę wytniesz ekowóz i weźmiesz udział w akcji sprzątania plaży w Zatoce Przygód. To będzie świetna przygoda.
Niezwykła podróż Natalki to debiut literacki autorki. Fabuła opowiada o Natalii, 10-letniej dziewczynce, która przenosi się w różne zakątki świata dzięki magicznemu kryształowi. W każdym miejscu poznaje rówieśnika, który wprowadza ją w tajniki kultury swojego kraju. Czytelnik dowiaduje się wielu ciekawostek związanych z odwiedzanymi miejscami. Bohaterka trafia między inny mi do Meksyku, Turcji i nad Bajkał, dokąd dociera Koleją Transsyberyjską, a nawet ląduje w Himalajach, gdzie spotyka prawdziwego yeti!
Izabela Rutkowska - podróżniczka z duszą domatora. Przez wiele lat pilotowała wycieczki do różnych krajów świata, takich jak: Mongolia, Turcja, Sri Lanka, Jamajka, Namibia, Kazachstan, Rosja... Szczególnie w Petersburgu i nad Bajkałem zostawiła największy kawałek serca. Mieszkała m.in. w Peru, gdzie śladem Arkadego Fiedlera spłynęła barką po rzece Ukajali, w Turcji, gdzie studiowała i odkrywała ją autostopem, w Petersburgu, pracując jako wolontariusz, czy w Nowej Zelandii, gdzie skoczyła na spadochronie i udało jej się wygrać bilety na koncert zespołu AC/DC. Uwielbia dzielić się swoją pasją, opowiadając o podróżach podczas prelekcji czy pisząc o nich. O jej największych przygodach przeczytacie na blogu: www.podroznosci.com
Tajemnicza wiadomość widniejąca na srebrnej tarczy Księżyca jest początkiem nie tylko niezwykłej przygody, ale przede wszystkim pięknej przyjaźni trójki dzieciaków, które nie znalazły dotąd swojego miejsca wśród koleżanek i kolegów w szkole. Na drodze ambitnej Klary, najlepszej w klasie i uznanej przez większość za przemądrzałą, staje wiecznie zaspany, pogrążony we własnym świecie Piotrek i prosi o pomoc w rozwiązaniu zadziwiającej zagadki. Wkrótce do drużyny dołącza stroniący od wszystkich nieśmiały Franek, którego umiejętności i wiedza okazują się niezbędne w rozwikłaniu tajemnicy. Czy trójce przyjaciół uda się odpowiedzieć Księżycowi i jak bardzo zadanie, którego się podjęli, zmieni ich życie? A może odnajdą nie tylko rozwiązanie zagadki, ale coś o wiele cenniejszego? Jest to piękna opowieść o pokonywaniu własnych lęków i słabości, o wielkiej mocy, jaką daje nam wsparcie innych ludzi, oraz oczywiście o przyjaźni, dzięki której świat staje się lepszy.
Pan Kluska uwielbiał zbierać różne rzeczy. W swoim domu zgromadził mnóstwo mebli,dywanów, ubrań i samochodów, aż wreszcie dla niego samego zabrakło miejsca. I wówczaspewnego burzowego dnia jego własny żaglowiec porwał go w nieznane. Cóż teraz stanie się zPanem Kluską i jego dobytkiem? Historia o dzikich plażach, pani Małgosi, sprzątaniu świata ijeszcze o tym, że czasem przyjemniej jest nie mieć niż mieć.
Magiczne koło. Dobranoc, śpiochu! (2+) to idealna książka do czytania przed snem. Wystarczy obrócić kołem, by przekonać się, jak do snu układają się urocze śpiochy: jeż, suseł, puszczyk czy nietoperz. Obracające się koło zmienia wygląd strony, przypominając, że pora już spać.Rytmizowane rymowanki niczym kołysanki utulają do snu nie tylko leśne śpiochy. Zachęcają do wygodnego położenia się w swoim łóżku, zmrużenia oczu i wyciszenia, a przy okazji sprzyjają zapamiętywaniu tekstu, rozwijając zasób słownictwa dziecka.Książeczka została wykonana z dbałością o szczegóły. Twarda oprawa i wzmocnione strony gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabawy.Rozwójpoznawanie świata, rozwój mowy, motoryka mała, pamięćAutorzy:Gabriele Clima pisarz i ilustrator publikacji dla dzieci i młodzieży, członek Włoskiego Stowarzyszenia Pisarzy Dziecięcych. Prowadzi spotkania i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jego książki zostały przetłumaczone na kilka języków, w tym angielski, francuski, niemiecki, duński, hiszpański, polski, arabski, chiński, japoński i rosyjski.Agnese Baruzzi ilustratorka i autorka około 100 publikacji dla dzieci.W serii również:Magiczne koło Emocje!Magiczne koło Strachy!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?