KATEGORIE [rozwiń]

Abrahams Peter H.

Okładka książki Polsko-angielski atlas anatomii klinicznej

179,00 zł 172,65 zł


W trzeciej edycji Atlas McMinna zmienił się zasadniczo w porównaniu z pierwszym wydaniem. Nadano mu nową szatę graficzną, ale przede wszystkim został wzbogacony fotografiami nowych preparatów anatomicznych oraz zdjęciami z zakresu anatomii laparoskopowej, endoskopowej, rentgenowskiej, ultrasonograficznej, rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Przygotowując polską edycję, uwzględniono różnice w polskiej i angielskiej terminologii anatomicznej. W tłumaczeniu kierowano się zasadą zgodności polskiego przekładu z Terminologia anatomica. Atlas anatomii klinicznej jest przeznaczony głównie dla studentów medycyny na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym oraz dla lekarzy na wszystkich kierunkach medycznego kształcenia podyplomowego, zwłaszcza w specjalnościach zabiegowych, a także dla studentów fizjoterapii i kierunków paramedycznych. Prof. dr hab. n. med. Jerzy St. Gielecki
Okładka książki Atlas obrazowy anatomii człowieka

99,00 zł 95,49 zł


Pierwsze polskie tłumaczenie Atlasu obrazowego anatomii człowieka, wydane pod redakcją Witolda Woźniaka, to doskonała publikacja, która ma na celu nauczanie anatomii radiologicznej człowieka, a przede wszystkim rozwój umiejętności interpretacyjnych obrazów radiologicznych przyszłego klinicysty. W atlasie zamieszczono ponad 700 fotografii oraz 35 ilustracji. Treść podręcznika ułożono według okolic ciała, których poszczególne struktury anatomiczne przedstawiono, wykorzystując wiele technik obrazowania. Publikacja skierowana jest przede wszystkim do radiologów i studentów medycyny.
Okładka książki Atlas anatomiczny. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie

79,90 zł 55,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ponad 400 szczegółowych ilustracji i wysokiej jakości fotografii.Jasne i zwięzłe opisy umożliwiają łatwe zrozumienie omawianych zagadnień.Podział na 9 rozdziałów, w których omówiono poszczególne części ciała.W każdym rozdziale szczegółowo opisano kości, mięśnie, nerwy i organy wewnętrzne.Uwzględniono działanie i współdziałanie poszczególnych układów, części ciała i narządów.Znakomite, fachowe źródło wiedzy dla studentów, uczniów, a także wszystkich, których interesuje budowa i działanie ludzkiego organizmu.
Okładka książki McMinn and Abrahams' Clinical Atlas of Human Anatomy 8th Edition

279,00 zł 241,20 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Abrahams' and McMinn's Clinical Atlas of Human Anatomy, 8th Edition delivers the straightforward visual guidance you need to perform confidently in all examinations and understand spatial relationships required during your medical training, while also acquiring the practical anatomical knowledge needed for your future clinical career. Respected authority Prof. Peter Abrahams and his team of leading international anatomists and radiologists link a vast collection of clinical images to help you master all the essential correlations between the basic science of anatomy and its clinical practice. See what to look for and how to proceed thanks to an unsurpassed collection of labelled dissection photographs, supported by clear, explanatory diagrams and modern imaging Correlate anatomy to clinical practice with a wealth of MR, CT, DSA, radiographic, endoscopic, and operative images that demonstrate how structures are viewed today in the clinical setting Thoroughly revised and updated throughout, including: brand new dissections, to further improve clarity and consistency throughout the book in every region all new colour overlays added to selected dissections making it even easier to identify key nerves, arteries, veins and especially lymphatics fully revised neuroanatomy content reflects the latest understanding of functional neuroanatomy as seen with modern 3D and functional imaging updated and coloured and a unique lymphatics section Includes access to the complete, enhanced eBook - unlocking a huge, carefully-selected collection of BONUS CLINICAL material, integrated throughout on almost every page to enhance your study and help make those essential clinical / anatomical connections. This sets Abrahams' and McMinn's apart from any other atlases of human anatomy! 200+ 3D scans,- allowing you to view the body in a more dynamic way to aid your understanding of dynamic anatomy. Master the 500 clinical conditions every physician should know by reviewing the associated clinical topics - featuring over 2000 additional clinical photos, radiological images, and case presentations not found in the printed book. Learn from the culmination of over 45 years international clinical experience of Prof. Abrahams and over 100 of his colleagues worldwide who have contributed to this unique collection of clinical anatomy images.
Okładka książki Jak działa szkielet

29,90 zł 18,01 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁA LUDZKI SZKIELET! Ludzkie ciało składa się z 206 kości, ale czym właściwie są kości i w jaki sposób pomagają one funkcjonować organizmowi? Odkryj, w jaki sposób połączone są kości w ciele oraz jak funkcjonują stawy. Dowiedz się, dlaczego każdy człowiek rodzi się z większą liczbą kości niż posiada ich pod koniec życia; która kość jest najkrótsza, a która najdłuższa, oraz jaka część ciała posiada ich najwięcej. Książka zawiera ponad 80 naukowo potwierdzonych, kolorowych ilustracji z opisami.
Okładka książki Najważniejsza sprawa

25,00 zł 16,13 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Skomplikowane śledztwo i wielka miłość w najnowszej powieści młodzieżowej autora Prawdziwego sprawdzianu Dla szesnastolatka baseball może być całym życiem. Dlatego Wyatt Lathem musi zmienić szkołę, gdy w jego mieście kryzys ograniczy sportowe dotacje. I tak Wyatt trafia ze Wschodniego Canton do miasteczka Silver City, gdzie jest też więzienie stanowe. O tyle to istotne, że odsiaduje tam wyrok ojciec Wyatta. Ojciec, który nie zdążył poślubić jego mamy, bo trafił za kratki. A za sprawą dziewczyny o dziwnym imieniu Greer nawiązuje teraz kontakt z synem - ojciec Greer też wylądował w tym więzieniu.
Okładka książki Encyklopedia Zdrowia dla całej rodziny

29,99 zł 16,49 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przystępnie napisane, godne zaufania, nowoczesne kompendium wiedzy o najważniejszych chorobach. Od dziecięcych, jak ospa wietrzna, koklusz czy świnka, przez zmiany skórne, po wiele rodzajów nowotworów. Każda omówiona jest oddzielnie w postaci przejrzystych informacji o objawach, rozpoznawaniu, przyczynach, zapobieganiu i sposobach leczenia. Charakterystyki uzupełnia ponad 500 rycin, m.in. barwne schematy anatomiczne, fotografie i zdjęcia tzw. obrazowych metod diagnostycznych. ? Niezbędne w każdym domu źródło wiedzy o zdrowiu całej rodziny. ? Ponad 500 barwnych ilustracji i schematów. ? Praktyczne rady dotyczące rozpoznawania, zapobiegania i leczenia. ? Najczęściej występujące objawy i przyczyny chorób. ? Szczegółowy przewodnik po 120 chorobach i zespołach chorobowych. Autor niniejszej encyklopedii - Profesor Peter Abrahams - był wykładowcą medycyny m.in. na Uniwersytetach w Londynie i Cambridge w Wielkiej Brytanii, a także na Uniwersytecie w Iowa w USA. Pracował też w Światowej Organizacji Zdrowia. Jest autorem i redaktorem wielu książek naukowych i popularnonaukowych.
Okładka książki Prawdziwy sprawdzian

25,00 zł 16,61 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

""Życie w dwóch różnych światach. Najlepiej od razu to zakończyć, najlepiej dla was obojga..."" Tak uważa ojciec nastoletniej Clei, widząc, jak bardzo córka zakochana jest w niewiele starszym od niej Codym. Pochodzi on z biednej rodziny, a Clea to przecież córka miejscowego bogacza. I tak decyzją ojca Clea zostaje wysłana do szkoły w dalekim Vermont.Cody jest niepocieszony, ale jakoś pogodził się z faktami. Tyle że wkrótce z artykułu dowiaduje się, że przebywająca już w tamtej szkole Clea zaginęła. Po przejażdżce konnej, kiedy to jej ukochany koń Bud sam powrócił do stajni. A poszukiwania, które szybko zorganizowano, nie przyniosły żadnych rezultatów. Jakby Clea zniknęła bez śladu.A kolejnego dnia Cody otrzymuje od niej list - napisany w dniu zaginięcia...I natychmiast wyrusza do Vermont.
Okładka książki W ciemnym lesie

23,00 zł 16,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Życie trzynastolatki nie jest wcale takie kolorowe, jak wszystkim dorosłym się wydaje. Ingrid Levin-Hill miałaby dużo do powiedzenia na ten temat.Bo kiedy Joey Strade - wreszcie - gotów był pocałować Ingrid podczas cudownego spaceru, natknęli się na... zwłoki. Leżące na dodatek na terenie farmy dziadka Ingrid. I teraz właśnie dziadek staje się głównym podejrzanym, I dziwnie się upiera, by nie podawać żadnego alibi.Ingrid zmuszona więc będzie dociec - wzorem jej ulubionego detektywa, Sherlocka Holmesa - czemu to dziadek tak uparcie milczy. No i rozwiązać zagadkę, kto jest tym pierwszym prawdziwym mordercą w ich pozornie spokojnym miasteczku Echo Falls.A tajemniczemu osobnikowi w samochodzie z zabłoconymi tablicami rejestracyjnymi ta dociekliwość Ingrid bardzo się nie podoba.
Okładka książki Ktoś za kurtyną

23,00 zł 14,78 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Życie trzynastolatki to jedna wielka udręka. Przynajmniej tak uważa Ingrid Levin-Hill. A są ku temu powody. Bo ma wziąć udział w festiwalu matematycznym - choć wszelkie liczby nie są raczej jej mocną stroną. Bo Tyowi, jej bratu, wyskoczyły pryszcze na plecach - a to przecież oznaka używania sterydów, jak uczono Ingrid w szkole. I należy brata wyplątać z sideł handlarzy tym towarem. A wszystko to razem sprawi, że Ingrid będzie musiała sporo kłamać - ale to przecież dla dobra rodziny. Sporo się też natrudzi, by zebrać - zgodnie z zasadami dedukcji jej idola, Sherlocka Holmesa - kolejne przesłanki dla rozwikłania tej wielce skomplikowanej afery. Nie wie przy tym, że ktoś już ją śledzi i będzie chciał uciszyć...
Okładka książki W głąb króliczej nory - Peter Abrahams

23,00 zł 16,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Życie trzynastolatki jest ciężkie. Przynajmniej tak uważa Ingrid Levin Hill z miasteczka Echo Falls. Bo gdyby moja mama zawiozła ją na trening, Ingrid nie trafiła by do domu Stukniętej Katie, by znaleźć się w złym miejscu o złym czasie. A przynajmniej jej buty, które tam zostawiła. Tam, czyli na miejscu zbrodni! Którą teraz sama może próbować rozwiązać jak jej idol, Sherlock Holmes. Ale kiedy? Skoro ma tyle problemów w szkole, w klubie piłkarskim i do tego jeszcze w amatorskim zespole teatralnym wystawiającym Przygody Alicji w krainie czarów, z nią w roli głównej! Podobnie jak w przygodach Alicji wydarzenia w Echo Falls staja sie coraz bardziej niesamowite. Dyrektorka teatru ma poważny wypadek na scenie (ale czy to wypadek?), a szef policji nieustannie obserwuje Ingrid...Spokojne dotąd miasteczko staje sie scena prawdziwych koszmarów dla trzynastolatki.
Okładka książki Białe plamy

27,00 zł 17,83 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Nick Petrov jest prywatnym detektywem. Jego specjalność to odszukiwanie zaginionych osób. Takich jak Amanda, córka Lizy Rummel..."
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj