„Tajemniczy świat Witka. Autyzm i sekrety przodków” jest kontynuacją reportażu „Tajemniczy świat Witka. Mój brat ma autyzm”, który można rozpatrywać osobno. Rozpoczęcie nauki w szkole podstawowej jest trudnym momentem nie tylko dla Witka, u którego stwierdzono autyzm, lecz także dla pozostałych członków jego rodziny, zaangażowanych w proces asymilacji chłopca w nowym środowisku. Pojawiające się trudności w funkcjonowaniu szkolnym głównego bohatera są potęgowane niedostatecznym wsparciem ucznia i jego rodziny ze strony placówki oraz odkrywaniem zaskakujących tajemnic przodków, w których ujawnianiu bierze udział cała rodzina. Dostęp do elementów nieznanej historii wpływa na relacje rodzinne oraz sposób postrzegania własnego miejsca w świecie. Autorka dostarcza opiekunom praktycznych wskazówek, dotyczących trudności, na jakie mogą natrafić w trakcie procesu edukacyjnego swych podopiecznych oraz sposobów dążenia do wszechstronnego i efektywnego rozwoju dziecka. Tajemniczy świat Witka to seria książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, której towarzyszy odkrywanie nieznanych kart rodzinnej historii.
Wiktor to zdolny, młody człowiek, który nigdy nie czuł wsparcia ze strony rodziców. Wyprowadził się do Ameryki, gdzie wraz ze znajomymi postanowił wzbogacić się w sposób nielegalny. Niestety nie wszystko poszło tak jak powinno, a ich życie diametralnie się zmieniło. Jednak dzięki swoim umiejętnościom komputerowym i rozwijanej od lat pasji, Wiktor otrzymuje propozycję pracy w NASA. Kiedy wszystko zaczyna się układać w życiu prywatnym i zawodowym, świat staje w obliczu zagrożenia. Do Ziemi zbliża się ogromna asteroida. Mężczyzna za wszelką cenę pragnie ocalić swoją rodzinę od zagłady. Alternatywą jest dotarcie do jednej z rakiet, które mogą pomieścić garstkę ludzi i ocalić ich od śmierci oraz dać szansę na dalszy rozwój ludzkiej cywilizacji. Rozpoczyna się wyścig z czasem, bo do katastrofy zostało już mniej niż siedem dni, liczba miejsc jest ograniczona, a dotarcie do celu niepewne… Niezwykła opowieść o prawdziwej przyjaźni, która okazała się silniejsza niż śmierć, o miłości ponad życie, poświęceniu, walce o lepszą przyszłość
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Książka z pogranicza prozy egzystencjalnej i absurdu, odzwierciedlająca jednak sowiecką rzeczywistość. Sprzeczność? Nie, to proza Platonowa, zamierzona mieszanka pustej nowomowy partyjnej, języka „chłopsko-robotniczego” i pozornie bezsensownego gaworzenia. Czytając „Wykop” trafiamy na lekcję historii stosunkowo świeżej, bo raptem sprzed 80 lat, czyli z czasów tworzenia sowieckiego socjalizmu, pierwszego planu pięcioletniego, „rozkułaczania” chłopów i przymusowego wcielania do kołchozów. Płatonow ukrył pod właściwym tylko jemu językiem okrutne realia 1930 roku. Niektóre sceny są jakby żywcem wzięte z jakiegoś super naturalizmu. Jednocześnie sarkazm, przesunięcia w farsę, tragikomedię, ironię, ale jakże surową,...np.: „...zaczął upadać w wierze proletariackiej i zapragnął udać się w głąb miasta, by pisać tam szkalujące oświadczenia i organizować różne konflikty w celu osiągnięć organizacyjnych”. Ta proza nie mieściła się rzecz jasna w obowiązujących sztywnych ramach, praktycznie otwarcie krytykowała jedynie słuszny ustrój. Powstała po wstępnym, krótkim, w miarę udanym flircie Autora z komunizmem, ale już po pierwszych rozczarowaniach. Nie takiego pisania oczekiwano od młodych twórców i jasne, że nikt tego w ówczesnym Związku Sowieckim nie zamierzał publikować. Czytelniku, przewróć następną kartkę i przejdź wraz z Płatonowem na drugą stronę lustra. Zanurz się w tragifarsę, wniknij w czasy, kiedy obowiązkowo należało „zdawać” makulaturę i zachęcano do obcinania koniom ogonów, żeby sowiecka ojczyzna mogła za uzyskane z tego środki zakupić traktory dla tworzonych na siłę kołchozów i torować ludzkości drogę w świetlaną przyszłość „na czele planety całej.” My wiemy, że to się na szczęście nie udało. Przynajmniej na razie… Powieść krótka, a ileż w niej treści.
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Michał Krupa powraca z nową książką! Janek herbu pół krowy przeniesie was w czasy Władysława Łokietka, smoków, rycerzy, księżniczek i leśnych babek. Dziwny zbieg okoliczności połączył trzech dzielnych mężczyzn Janka fałszywego rycerza, Lucka giermka księcia Bolesława Zawistnego oraz Huby czarodzieja z pewnym defektem i sprawił, że niczym trzej muszkieterowie wyruszyli na niebezpieczną wyprawę, składając sobie przysięgę jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. W drodze po tajemnicze jajo czeka ich oczywiście szereg przezabawnych przygód, a wszystko to okraszone jest dość soczystym i pełnym humoru językiem autora. Janek herbu pół krowy to przepełniona czarnym humorem groteskowa powieść, przedstawiająca w krzywym zwierciadle morale i ambicje bohaterów, których nie sposób nie polubić od pierwszej chwili.
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Raczej rzadko mamy okazję poznania wydarzeń związanych z przestępczością w XIX wieku. Lukę tę stara się wypełnić książka „Historie kryminalne. Wiek XIX”. Autorzy, korzystając z dawnych publikacji przedstawiają obrazki z życia kilku warstw społecznych. Najwięcej historii dotyczy włościan. Zadziwiające jest jakie pomysły mieli nasi przodkowie, pragnąc pozbyć się na zawsze niekochanego małżonka lub rywala w miłości bądź interesach. Oto dwa przykłady wywołujące dziś rozbawienie: ugotowana żmija dodana do posiłku i szkło potłuczone na miałko, wsypane do pożywienia. Inne opisane w książce historie są bardziej poważne. Występują w nich drobne przestępstwa i zbrodnie. Nie brakuje oszukańczych metod, nieuczciwych przedsięwzięć, prostych kradzieży oraz rozbojów i zabójstw. Część historii wstrząśnie czytelnikiem, inne pobudzą do refleksji nad ludzkim losem. Przykre wrażenie wywołuje na przykład opis szpitala dla chorych psychicznie w Kulparkowie, czy niedola syna księcia Urusowa. Mimo często występujących pojęć prawniczych i otoczki historycznej, książkę czyta się łatwo.
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Ubóstwo i luksus, technologia i zacofanie, barbarzyństwo i cywilizacja. Przyczyny i związki w konfliktach, jaki toczą się między dwoma kulturami, krajami. S.N.U.F.F. to powieść badająca konflikt pomiędzy cywilizowanymi mieszkańcami Bizancjum/ Big Biz a dzikimi Orkami/Urkami mieszkającymi w kraju Urkana. Materiały filmowe zwane jako S.N.U.F.F.: Special Newsreel / Universal Feature Film (brutalne filmiki bez cenzury) tworzone przez – bohatera, pilota Damilola Karpov – mają na celu zaspakajanie potrzeby kultury Biznacjum, która to potrzebuje odpowiedniej liczby ofiar, do tworzenia obrazu obcego. Oszałamiająca, bestsellerowa, postapokaliptyczna powieść ukazująca wizjonerskie spojrzenie na wojnę i media. Wiktor Pielewin jako wizjoner, czołowy i topowy rosyjski prozaik nowego pokolenia, uznany za jednego z najbardziej znaczących twórców światowej kultury. S.N.U.F.F., który pierwszy raz został opublikowany w 2011 roku, został doceniony przez czytelników i krytyków literackich na całym świecie. Książka zaskoczyła swoim wizjonerstwem. Może stanowić opis współczesnych konfliktów. Pielewin dzięki zmyślnym aluzją i wielowątkowej fabule poważnie pisze o tym, co dzieje się we współczesnym świecie. Fantastyka okazuje się rzeczywistością, tworząc intrygującą antyutopię na temat kultury przyszłości – aluzja do aktualnych konfliktów. Tę książkę trzeba przeczytać.
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Tadeusz Mazowiecki. Jeden z głównych architektów współczesnej Polski. Jego postanowienia, idee które im przyświecały, widoczne są do dnia dzisiejszego. Kim był ojciec założyciel III RP? Dlaczego decyzje, które podjął są tak ważne. Dlaczego mają tylu samo zwolenników, co krytyków. Droga Tadeusza Mazowieckiego to pochylenie się nad działalnością Premiera, przyjrzenie się jego żmudnej pracy nad zmianą otaczającego go świata. To analiza zmian zachodzących w poglądach, młodego dziennikarza, działacza społecznego i w końcu posła na Sejm PRL. Katolika próbującego łączyć tradycję i wiarę z nurtem marksizmu. Książka ta przybliży czytelnikowi ewolucyjną zmianę, która dojrzewała w umyśle Tadeusza Mazowieckiego. Zainteresowanie socjalizmem przekształciło się w próbę zmian systemu, w próbę humanizacji najtwardszych postaw i działań. Z czasem nadzieja na socjalizm z ludzką twarzą, zastąpiona zostaje przez wejście w opozycje, której szczytowe momenty sięgają podjęcia głodówki i jedno z najdłuższych w czasie stanu wojennego internowań. W książce tej czytelnik znajdzie odpowiedź na to co leży u podstaw najważniejszych decyzji podjętych podczas przewodniczenia radzie ministrów. Wybory personalne, stosunki z Niemcami i Związkiem Radzieckim, współpraca, a później spór z Lechem Wałęsą. Nie można zapomnieć też o działalności politycznej Premiera już w III RP, a także wielkiej roli jaką odegrał podczas wojny w Jugosławii. Tadeusz Mazowiecki osadzony zostaje, między swoimi współpracownikami i przeciwnikami, w epoce i w kolejnych chronologicznie ułożonych wydarzeniach, którym się przyglądał, w których uczestniczył i które go kształtowały. Za co ceniony jest były premier? Za które posunięcia był szczególnie krytykowany? Skąd wzięła się „gruba kreska” z którą zawsze będzie kojarzony? Odpowiedzi dotyczące działalności Tadeusza Mazowieckiego, a także fakty dotyczące jego życia osobistego znaleźć można na kartach niniejszej książki.
Oferta wyprzedażowa: prezentowane egzemplarze są z uszkodzeniami mogą to być porysowane lub troszkę uszkodzone okładki, zagięcia, zżółknięciami, zbite narożniki itp.
Fascynująca, trzymająca w napięciu historia dziewczyny, która w odziedziczonym mieszkaniu znajduje tajemniczy skarb. Okazuje się jednak, że liczba chętnych do jego przejęcia jest zaskakująco długa. Majka Zalewska walczy nie tylko z długami, niespłaconymi kredytami, ale także musi zmierzyć się z demonami dzieciństwa. Na jaw zaczyna wychodzić podwójna tożsamość jej dziadka – pierwszego właściciela lokalu, który okazuje się radzieckim żołnierzem oddelegowanym do Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na terenie Polski. Wielkie emocje, dramatyczne zwroty akcji i …miłość do intrygującego intelektualisty na motorze. Z pomocą przyjaciółki stara się odnaleźć skrytkę, do której klucz wmurował w ścianę łazienki jej przyszywany dziadek. Komu ostatecznie przypadnie spadek i jaką mroczną historię skrywa znalezisko z warszawskiej kamienicy?
Gniewomir Egilsson zostaje powiernikiem Bolesława Chrobrego, który stopniowo podupada na zdrowiu, przez co jarl obawia się o swoją bytność w kraju Słowian, po spodziewanej śmierci władcy. Ponadto Knut Wielki - król Duńczyków i Anglików - nie daje mu spokoju, ponieważ żąda, aby Pan Gniewogradu oddał mu Norwegię.Jarl Gniewomir - mężczyzna odważny, waleczny, ale i prawy... Jego porywające dzieje autor wplótł w wydarzenia historyczne, które miały wówczas miejsce. W książce znajdziemy postaci fikcyjne i rzeczywiste, a cała akcja została tak skrzętnie opisana, że czasem trudno dostrzec, kiedy mamy do czynienia z historią, a kiedy z fikcją literacką.Ciekawe opisy, bardzo obrazowe, szczegółowe sprawiają, że czytelnik ma wrażenie, iż wraz z bohaterami przeniósł się do tych zamierzchłych czasów i wraz z Gniewomirem Zuchwałym przemierza morza i lądy, by dotrzymać danego słowa i stawić się na wezwanie...
RAZEM NAJLEPIEJ – to krótka prezentacja prostych metod arteterapeutycznych, które pomagają zrozumieć swoje dzieci, wspierając budowanie pozytywnych i pełnych zrozumienia relacji w rodzinie. Książka zawiera opis technik, które jako psycholog, arteterapeuta i mama, autorka stosuje podczas swojej pracy terapeutycznej z dziećmi i rodzicami oraz w życiu codziennym swojej rodziny. Arteterapia wizualna/plastykoterapia, bajkoterapia, teatroterapia, fotografoterapia oraz arteterapia na powietrzu to nie tylko świetne metody na spędzanie czasu RAZEM, ale możliwość poznania siebie i swojej rodziny. To także wspólne rozpoznawanie potrzeb, szansa pracy nad słabszymi stronami oraz pomoc w niwelowaniu deficytów, które zaburzają prawidłowy rozwój rodziny. Arteterapia, czyli forma terapii przez sztukę to doskonała zabawa zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Połączenie zabawy i pracy sprawia, że czas jest w pełni wykorzystany, bo „liczy się jakość, a nie ilość wspólnie spędzonych chwil”. Przykładowe formy terapii zaprezentowane w książce nie są skomplikowane i nie wymagają szczególnych umiejętności, ani wymyślnych czy drogich.
Historyczna powieść obyczajowa o wielkiej miłości polskiej patrycjuszki, córki elbląskiego mincerza i szwedzkiego żołnierza z czasów wojny ze Szwedami.W obu krajach jedno z nich zawsze byłoby wrogiem, dlatego postanowili szukać szczęścia w dalekich krajach. Wiele razem przeżyli i wiele się nauczyli, jednak Kordula powróciła do swojej ojczyzny, a wraz z nią małżonek..
Co się stanie, jeśli w poukładanym i spokojnym życiu Agaty nagle pojawi się nowy kontakt w telefonie? Co, jeśli ten kontakt okaże się mężczyzną? Co prawda mężczyzną bez twarzy, jednak na tyle intrygującym, by wbrew zdrowemu rozsądkowi utrzymać kontakt dłużej? Co jeśli pojawią się emocje i lęki, które pojawić się nie powinny? Jak zatrzymać coś zakazanego nie tracąc równowagi życia? Jak dotknąć duszy mężczyzny, która należy do innej kobiety, by zatrzymać jej kawałek bez szkody dla pozostałych? Agata lubi samą siebie i swoje dotychczasowe życie, lubi swoją twarz w lustrze, chociaż pewnie mogłaby być trochę młodsza. Jej świat wydaje się spełniony i wypełniony, kiedy pewnego dnia dostaje smsa o treści: Jak życie?. Pod wpływem kilku kieliszków wina odpowiada na niego traktując to, jako jednorazowy incydent. Okazuje się jednak, że czasami życie postanawia dać nam coś jeszcze... Jakie będzie to jeszcze?
Historyczna powieść obyczajowa opowiadająca o wielkiej miłości polskiej patrycjuszki, córki elbląskiego mincerza i szwedzkiego żołnierza z czasów wojny ze Szwedami. W obu krajach jedno z nich zawsze byłoby wrogiem, więc postanowili szczęścia szukać w dalekich krajach. Przeżyli wiele, wiele się nauczyli, ale jednak Kordula powróciła do swojej ojczyzny, a małżonek za nią.
„Apetyt na Meksyk” to prosta droga do poznania meksykańskiej kuchni i delektowania się jej niezwykłymi smakami. 55 przepisów na pyszne meksykańskie dania na każdą okazję. Przed nami kulinarna podróż, w czasie której Magdalena Keller-Bigda, autorka bloga „apetycznie-klasycznie.pl mieszkająca przez ponad dwa lata w Meksyku, odkrywa prawdziwe meksykańskie potrawy, zarówno te tradycyjne, jak też nowoczesne. W książce znajdziemy przepisy na potrawy podawane w eleganckich restauracjach, a także te ze zwykłych barów, przydrożnych stoisk, czy przyrządzane w meksykańskich domach. Oprócz przepisów poznamy ciekawostki kulinarne oraz wybrane meksykańskie warzywa i owoce popularne w Meksyku, a nieznane w Polsce. To kuchnia niezwykle urozmaicona, kolorowa, aromatyczna i zaskakująca, która dostarcza niezapomnianych wrażeń
Chorobliwa pokusa, żądza i uzależnienie, które stają się szaleństwem. Historia, w której nie brakuje analizy psychologicznej, erotyzmu i pikantnych scen. Julita, młoda rozwódka po przejściach, matka dwojga dzieci, mieszkająca z byłym mężem, postanawia uwieść wikarego. On, nie będąc odpornym na kobiece wdzięki, szybko daje się wciągnąć w tę grę. Ogień, który jest między nimi, powoduje że wciąż mają siebie mało. Julita coraz lepiej poznaje obiekt swojego zainteresowania i z każdą wspólnie spędzoną godziną rozmywa jej się obraz idealnego kochanka. Błażej okazuje się leniwym, zadufanym w sobie chwalipiętą, który nagminnie kłamie i wszystko koloryzuje. Do tego pali i nadużywa alkoholu. Napoje wysokoprocentowe sprawiają, że po ich zażyciu nabiera odwagi i staje się bezczelny. Brak jakichkolwiek hamulców powoduje, że kobieta wielokrotnie wstydzi się za swojego znajomego, jednak coś ją do niego przyciąga. Uczucie między nimi jest fascynujące, choć nie stoi w zgodzie z przyjętymi normami. Ten romans jest jak emocjonalny rollercoaster – obydwoje spalają się w pożądaniu, by za chwilę wybuchnąć namiętnością. Jak skończy się ten szaleńczy taniec dwóch tak bardzo odmiennych osobowości? Przenieś się do świata kobiecych i męskich fantazji
Książka jest formą rozmowy z czytelnikiem przeplataną wierszami. Dotyczy bólu rozstania ze zwierzętami. Nie wszyscy jednak pojmują to cierpienie. Świadomość bycia rozumianym przez innych i poczucie, że podobna rozpacz towarzyszy większościom ludzi, daje pewne ukojenie. Osoby, dla których zwierzak był bliską i ważną istotą może być pomocne w przetrwaniu trudnego okresu po jego stracie. Bo, kiedy najlepszy przyjaciela odchodzi za „Tęczowy Most” serce właściciela pęka na milion kawałków…
Mieścinka, wydawałoby się, gdzieś na końcu świata. Czas jakby się tam zatrzymał. Wszyscy się znają, nie ma przepychu, a mieszkańcy określani są mianem beneficjentów pięćsetplus.
Od trzech lat giną tam licealistki, każdego roku jedna. Policjanci z Wydziału Kryminalnego - Fabian Krakowiak i Kira Mazur, była snajper w jednostkach Marines - starają się rozwiązać te zagadkę.
Autor stara się zgłębić mroki duszy ludzkiej i zajmuje się złożonymi relacjami między "kobietą po przejściach" i "mężczyzna z przeszłością". Czy znajdzie się tam miejsce na miłość i poświęcenie? Czy uda się obalić mit kobiet jako istot słabych, zdanych na mężczyzn, mit o tzw. tradycyjnej roli kobiety? I najważniejsze pytanie: czy podkomisarz Kira i jej partner Fabian mimo niesnasek, jakie pojawiają się między nimi, i emocji, które trudno im okiełznać, skupią się na sprawie, odnajdą dziewczyny i schwytają przestępcę?
Dlaczego nagle, w środku lata, zaczyna padać śnieg? Co się dzieje, gdy zadzwoni dzwoneczek? Gdzie podziało się słońce? I z jakiego powodu w szkole nigdy nie mówili, że dobre duszki istnieją? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, łapcie tę książkę i zacznijcie czytać! Tosia mieszka w domu z rodzicami, babcią oraz kotem. Wiedzie spokojne i dość nudne życie, do którego pewnego dnia wkracza magia. Dziewczynka odkrywa, że istnieją dobre i złe duszki, spełniają się przepowiednie… Tosia zostaje ukąszona przez Złą Duszkę Psujkę. Jej jad powoduje, że grzeczna dotąd dziewczynka staje się zła. Popełnia trzy niewybaczalne uczynki, przez co nastaje Wieczna Zima. Aby ocalić świat Tosia musi odbyć trudną misję – ma zdobyć Trzy Klucze, dzięki którym uwolni słońce. W niebezpiecznej podróży towarzyszą jej przyjaciele – Pomocek i Pan Kot. Czeka ją wiele zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. Czy misja Tosi zakończy się powodzeniem? Przekonajcie się sami! Książka ilustrowana obrazami Katarzyny Krazue-Romejko
Książka przepełniona prawdziwymi emocjami, przykładami z życia wziętymi, bardzo osobista i z pewnością wymagająca wiele odwagi, by tak otwarcie opisać swoje życie, walkę z chorobą, traumami z przeszłości oraz problemami dnia codziennego.
Poradnik przedstawia istotę choroby, z jaką zmaga się autorka od wielu lat. To opis prawdziwych wydarzeń, bezustannej walki z lękiem oraz niegasnącej nadziei na lepsze jutro. Znajdziemy w niej chwile załamania, nurtujące pytania, krzyk rozpaczy, ale przede wszystkim akceptację siebie.
Nerwica lękowa to coś, czego nie można przezwyciężyć, ale coś, z czym można nauczyć się żyć. To lęk, który można oswoić na tyle, by móc normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem.
Autorka wskazuje tu, jak ważna jest odpowiednia diagnoza, pogodzenie się z chorobą, podjęcie leczenia poprzez terapię (indywidualną i grupową) oraz wsparcie bliskich osób.
Nerwica lękowa potrafi zniszczyć życie. Jej największym zagrożeniem jest izolacja chorej osoby z życia społecznego i niemożność wykonywania podstawowych czynności, takich jak zrobienie zakupów, pójście do pracy, czy uczestniczenie w zajęciach. Anna Piotrowska odczuła to wszystko na własnej skórze. To świat, który doskonale zna. W swojej książce udowadnia, że pokonać w życiu można wiele przeszkód, a z niektórymi trzeba nauczyć się żyć.
Zacny wojownik musi wywalczyć swą pozycję wielkimi czynami. Jarl Egilsson Gniewomir powraca, by ponownie udowodnić, kim jest i co potrafi niezłomny Wiking.To już czwarta część poczytnej powieści historycznej, która zaskakuje dynamiczną fabułą. Wrażeń nie będzie brakować, bo wikińsko-polsko-skandynawsko-angielska awantura w czasach Bolesława Chrobrego, z jego udziałem naszpikowana została brawurowymi zwrotami akcji.Misja Gniewomira pełna jest niebezpieczeństw. Wprost z ziem polskiego Pomorza Zachodniego, aż do Dani, Szwecji i Finlandii. Oczywiście znojną wyprawę zgodnie z mentalnością Wikingów zakończy próba podboju Wysp Brytyjskich. Czy akcja ma szansę zakończyć się powodzeniem?Wiele zależeć będzie od zakulisowych knuć panujących tego świata, mordów politycznych i najazdów. Poleje się krew, a cierpień doznają również niewinni, ale walki zawsze mają swoją złowrogą cenę.Całą historie dopełniły oczywiście liczne romanse, miłosne uniesienia, sagi skandynawskie oraz polskie. A także angielskie legendy.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?