Powieść New Adult autorki Korepetytora i Kontraktu! Rain Sullivan i Olivia Hale wychowywali się razem, mimo że nie łączyły ich więzy krwi. Ale połączyło ich coś znacznie silniejszego: uczucia, pragnienia i plany, a także obietnica, że będą przyjaciółmi aż do śmierci.Życie jednak błyskawicznie zweryfikowało naiwne marzenia. Rain wyjechał, by zostać światowej sławy raperem. Szybko okazało się, że sen o sławie ma swoją cenę. Wydawało się, że jego życie pędzi bez hamulców. Używki omal go nie zabiły.Po powrocie z odwyku Rain postanawia odbudować swój wizerunek. Manager namawia go, żeby wziął udział w programie fundacji spełniającej marzenia osób z chorobami krytycznymi.W tym czasie życie Olivii wywróciło się do góry nogami, bo lekarze przekazali jej brutalną prawdę o chorobie. Dziewczyna musiała zrezygnować z realizacji marzeń, które do tej pory pomagały jej przetrwać wykańczające leczenie.Gdy po latach spotyka na swojej drodze Raina, szybko dociera do niej, że po chłopaku, z którym składali sobie obietnicę, nie ma już śladu. Opis pochodzi od Wydawcy.
Drugi tom trylogii Zamarznięte serce.Seria autorki powieści Jego asystentka, Bezwzględny i Przybrany brat!Gwen czuje się rozdarta. To, co wydaje się niewłaściwe, jest jednocześnie idealne dla niej. W jej sercu walczą ze sobą skrajne emocje. Kobieta nie potrafi rozszyfrować Nathana mężczyzna wciąż pozostaje dla niej zagadką.Próbuje ułożyć sobie życie jako samotna matka i nie jest zamknięta na nowe związki. Jednak z jakiegoś powodu Nathan wydaje się zazdrosny o innych mężczyzn. O co tu chodzi? Czyżby coś do niej czuł? Myślała, że stanowi dla niego tylko ciężar.Tymczasem między nimi wciąż wisi cień Caleba i tego, co po sobie pozostawił. Jej serce wciąż nie jest wolne. Jednak to serce Nathana wydaje się zamarznięte. Opis pochodzi od wydawcy.
Trójka wilków, którzy rządzą elitarną szkołą, i dziewczyna, która staje się ich celem. Elodie Stillwater właśnie została przeniesiona do jednej z najbardziej ekskluzywnych akademii w Stanach. Od razu orientuje się, że nie jest to tradycyjna szkoła. Panuje w niej mroczny i przesiąknięty lękiem klimat. Szkołą rządzi trzech bardzo bogatych chłopaków, którzy myślą, że mogą wszystko. I dla pozostałych uczniów lepszym wyjściem będzie schodzić im z drogi. Niestety Elodie już pierwszego dnia trafia w zasięg ich radaru. Szczególną uwagę zwraca na nią Wren Jacobi, widząc w niej łatwy cel. Postanawia uprzykrzyć nowej uczennicy życie, jednak nie ma pojęcia, że Elodie miała już do czynienia z takimi wilkami jak on, a nawet gorszymi.
Trzeci tom bestsellerowej serii Friends! Przyjaciele z liceum są na studiach i powoli wkraczają w dorosłe życie, które nie kręci się już tylko wokół imprez i randkowania. Nellson Howard studiuje, ale też rozpoczął pierwszą pracę: jest menedżerem w firmie ojca. On i Veronica Fiero są parą. Jednak wszystko wskazuje na to, że Nellson nie traktuje tego związku tak poważnie jak dziewczyna. Kendall i Zane też przechodzą trudne chwile. Mimo długiego stażu nie mieszkają razem. Muszą poukładać swoje sprawy, jeżeli chcą myśleć o wspólnej przyszłości. Na jaw zaczynają wychodzić sekrety poszczególnych członków paczki, a ich studenckie życie powoli przestaje być beztroskie w przeciwieństwie do tego, co sobie wymarzyli. Będą musieli podjąć wiele dorosłych decyzji i nie wiadomo, czy ich relacje nie ulegną całkowitemu zniszczeniu.
"A Milion Kisses in Your Lifetime" to romantyczna powieść bestsellerowej autorki literatury obyczajowej i romansów - Moniki Murphy. Motyw hate-love, który pojawia się w książce, to motyw uwielbiany przez wszystkich nastolatków i nie tylko. Historia do przeczytania w jeden wieczór.
Wren to jedna z tych nastolatek, którą chce być każda dziewczyna w jej wieku. Popularna, piękna i mądra, jest ulubienicą wszystkich uczniów w szkole i robi wszystko, co może, aby tego nie zepsuć. Niestety, czasami czuje się bardzo samotna i przytłoczona mimo swojej popularności i sympatii, jaką darzą ją inni uczniowie.
Poza tym spojrzenie jednego z uczniów sprawia, że Wren go unika. To spojrzenie Crew Lancastera, które sprawia, że dziewczyna myśli, że chłopak jej nie znosi. Crew natomiast jest nią zauroczony, mimo że stanowi jego zupełne przeciwieństwo. Pewnego dnia nastolatkowie zostają połączeni w parę do wykonania szkolnego projektu. Czy dzięki wspólnej nauce będą w stanie wynieść coś więcej z tej relacji? Jak potoczą się losy bohaterów? Czy wspólne spędzanie czasu pokaże im, jak wiele mają ze sobą wspólnego?
"A Milion Kisses in Your Lifetime" to wydana w marcu 2023 roku powieść o miłości, przyjaźni i relacjach rodzinnych. Powieść, obok której nie da się przejść obojętnie. Autorka dała się poznać z jak najlepszej strony dzięki znanej serii young adult - "One Week Girlfriend". Fanom tej serii na pewno przypadnie do gustu także nowa książka autorki.
Aleksander Hoffman wraz ze swoją mamą mieszka w Warszawie. Jest przyzwyczajony do wielkomiejskiego życia pełnego imprez i łatwych dziewczyn. Jednak sprawy przybierają niespodziewany obrót, kiedy okazuje się, że będzie musiał zamieszkać z córką nowego partnera mamy, Anastazją Małecką.Dziewczyna jest zupełnie inna od tych, które do tej pory poznał: cicha, poważna, pochodzi z małej miejscowości i wydaje się kompletnie zagubiona w nowej rzeczywistości. Aleksander postanawia rzucić Anastazję na głęboką wodę wprowadza ją do swojego imprezowego świata pełnego zarozumiałych kumpli i łatwych koleżanek.Jednak chłopak szybko przekona się, że Anastazja wzbudza w nim uczucia, których nigdy nie chciał. Opis pochodzi od Wydawcy.
On się ściga.Ona tańczy.Razem tworzą mieszankę wybuchową.Siedemnastoletnia Skye Wilson jedzie z przyjaciółmi na nielegalne wyścigi odbywające się w Miami. Tam poznaje Nicka Browna, kuzyna swojej najlepszej przyjaciółki. Chłopak bierze udział w wyścigu i przez przypadek zabiera Skye do samochodu, żeby jechała razem z nim.Skye nie może zaprzeczyć, że Nick zrobił na niej piorunujące wrażenie. Dziewczyna nie wie, że wkrótce będzie spotykała go niemal codziennie, bo chłopak razem z mamą przeprowadza się do rodzinnego miasta Skye, gdzie będzie uczęszczał do tej samej szkoły co ona.Jednak jeżeli Skye liczyła na coś więcej z gorącym rajdowcem, musi przełknąć gorycz rozczarowania. Nick zniechęca ją do siebie równie szybko, jak jeździ samochodem. Robi wszystko, żeby dać jej do zrozumienia, że nie jest facetem dla niej, a ona dziewczyną dla niego. Ale czy na pewno? Opis pochodzi od Wydawcy.
Historia ze świata Mancuso Family! Kiedy Gemma Salieri poznaje przystojnego Nino Bianchiego, natychmiast traci dla niego głowę. Kobieta traktuje tę relację bardzo poważnie i planuje z mężczyzną wspólną przyszłość.Jednak szybko okazuje się, że Nino ma całkiem odmienne plany. Nie zamierza się wiązać na stałe, bardziej ceni sobie zabawę oraz niezobowiązujące relacje z kobietami. Żeby pokazać Gemmie, że ich wizja przyszłości jest zupełnie inna, posuwa się do zagrania, które łamie dziewczynie serce.Po bolesnym rozstaniu i uleczeniu ran życie Gemmy wraca na właściwe tory. Upływ czasu pomaga kobiecie odbudować pewność siebie i przekonanie, że ma szansę na szczęście. Kiedy wszystko coraz lepiej się układa, na jej drodze ponownie staje Nino. Szybko się okazuje, że po trzech latach nie jest już tym samym bawidamkiem co kiedyś. Mężczyzna zaczyna rozumieć, jak bardzo narozrabiał i że panna Salieri to kobieta, której pragnie.Choć Gemma nie jest już nim zainteresowana, Nino nie zamierza się poddać. Opis pochodzi od wydawcy.
Najnowsza książka autorki światowych bestsellerów!Olivia podczas wakacji w Rzymie poznała niezwykle przystojnego Włocha, Enrico Ferrarę. Mężczyzna zwalił ją z nóg. Wystarczyło jego jedno spojrzenie w zatłoczonej restauracyjnej sali. Rozumieli się bez słów, nie mogąc się od siebie oderwać. Ale ta bajka jak każda dobiegła końca.Po dwóch latach spotykają się ponownie. I tak jak wtedy połączy ich to jedno wyjątkowe spojrzenie. Jednak teraz Olivia nie jest sama. Jest z innym facetem, a Enrico nie przypomina już tamtego Włocha, w którym się zadurzyła. Wydaje się kimś zupełnie obcym, a w jego oczach czai się chłód, jakiego wcześniej nie było.Enrico jest najpotężniejszym mężczyzną we Włoszech i diabłem w drogim garniturze. Jeżeli Olivia się do niego zbliży, tym razem może spłonąć. Opis pochodzi od wydawcy.
Mila Rimet to zwyczajna nastolatka, której życie nie oszczędzało. Atmosfera w rodzinnym domu staje się nie do zniesienia, a ona jest nieustannie szykanowana i poniżana przez matkę i ojczyma. Wiedziona przemożnym pragnieniem ucieczki z tego piekła, wyprowadza się do mieszkania zajmowanego przez siostrę i jej przyjaciółkę.
Sytuacja znacznie się poprawia, jednak i tam czekają na nią problemy. Odpowiedzialny jest za nie Natan Moliere, który obrał ją sobie za cel złośliwych zaczepek. Gdy Mila nieoczekiwanie oferuje mu swoje wsparcie, zbliżają się do siebie i zaczynają patrzeć na siebie w zupełnie inny sposób. Czy to możliwe, że połączyło ich prawdziwe uczucie? I co na to dziewczyna, z którą spotyka się Natan?
Niesamowita historia bestsellerowej zagranicznej autorki!Ashley Tucker nigdy nie zapomni tamtej nocy, którą spędziła w klubie w Vegas. W końcu spotkała wtedy niesamowitego mężczyznę, który uratował ją przed natrętem, udając, że jest jej mężem. Para po kilku drinkach skonsumowała swoje małżeństwo.Ale przecież Ashley nie jest dziewczyną, która sypia z przypadkowymi facetami. Tym razem jednak postanowiła się tym nie martwić. W końcu była w Vegas, a jej prawdziwe życie toczyło się w Nowym Jorku. Zresztą oboje od początku okłamywali siebie nawzajem: kim są, gdzie mieszkają, czym się zajmują.Ashley nigdy nie przypuszczałaby, że ta noc nie pozostanie tylko wspomnieniem. Pięć lat później tamten mężczyzna ponownie stanął na jej drodze. Kłamał, kiedy mówił, że jest mechanikiem. Seksowny nieznajomy okazał się kardiologiem, a Ashley przez najbliższy rok będzie na stażu pod jego opieką. Opis pochodzi od wydawcy.
Nie wiem, jak to możliwe, ale tej autorce udało się napisać drugi tom, który jest jeszcze lepszy od pierwszego. Jest jeszcze więcej gorącej nienawiści niż w The Boy She Hates i dodatkowo pełnej napięcia zazdrości. Mniam.Gorące Book StoryDrugi tom niezwykle wyczekiwanej, bestsellerowej serii z motywem hate-love!Jaymerson i Hunter teoretycznie są parą. Teoretycznie, bo ich związek nie przypomina niczego, co można określić jako standardowe. Dziewczyna od dwóch miesięcy nie widziała chłopaka. Gdy ten odebrał telefon od sponsora, wyjechał, aby stać się profesjonalnym zawodnikiem supercrossu.Przez te dwa długie miesiące praktycznie nie mieli ze sobą kontaktu, chociaż Hunter obiecał, że będzie inaczej. Kiedy w końcu przyjeżdża do miasta, Jaymerson zauważa, że wiele go łączy z byłą dziewczyną brata. Więcej, niż chłopak chciałby przyznać.Jaymerson jednak również ma sekret. Zdecydowała się na wyjazd do Włoch, aby tam studiować historię sztuki. Wszystko wskazuje na to, że ich wyobrażenia o przyszłości są bardzo odmienne. Wkrótce będą musieli wybrać, co jest dla nich najważniejsze. Szybko się okaże, że nie wybiorą siebie nawzajem.Ale gdy już nie będą razem, czy dadzą radę walczyć z tym niesamowitym, gorącym przyciąganiem, które pali ich żywym ogniem? Pomimo że są w związkach z innymi osobami? Opis pochodzi od wydawcy.
Piąty tom serii Nieuchwytni.Dziennikarka, która balansuje na granicy bezpieczeństwa.Gangster, który musi ją chronić.Trzydziestoletnia dziennikarka Zuza Zamojska lubi pisać artykuły na kontrowersyjne tematy. Jest bardzo odważna, ale również lekkomyślna, przez co naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo.Kiedy zaczyna interesować się sprawami moskiewskiej Bratwy, szybko wpada w kłopoty. Razem ze swoim kolegą śledzi podejrzany samochód, który kieruje się do magazynu na przedmieściach Moskwy. Tam oboje trafiają w ręce gangsterów.Jednak kobieta ma szczęście, bo dzięki znajomościom Igi nie jest dla mafii osobą anonimową. Dmitriy Sharapov, trzydziestosześcioletni sovietnik Bratwy, dostaje zadanie, by chronić niesforną dziennikarkę. Okazuje się, że ktoś już wydał na nią wyrok. Opis pochodzi od wydawcy.
Izabela Sarnecka jest psychologiem policyjnym oraz profilerką. Pomaga kolegom z pracy wytypować potencjalnych sprawców przestępstw. Już podczas studiów nabrała pewności, że za część zabójstw popełnionych w ostatnich latach na terenie kraju odpowiada jedna osoba mężczyzna zwany Bystrym.Gangster, którego podejrzewa Izabela, doskonale wie o jej poczynaniach. Jest szefem mafii działającej głównie na linii Polska-Skandynawia. Mężczyzna wydaje na kobietę wyrok, jednak ciągle odwleka jego wykonanie w czasie. Kiedy w końcu stają twarzą w twarz, decyduje, że na razie nic jej nie zrobi. Najpierw chce się przekonać, na co ją stać.Policjantka i gangster stojący po dwóch stronach barykady zaczynają niebezpieczną grę w kotka i myszkę. Wiedzą, że nic nie powinno ich łączyć, ale pokusa jest zbyt silna, żeby jej się oprzeć. Jak długo Artur pozwoli Izabeli na tę zabawę? Czy będzie chciał ją w końcu przerwać? Opis pochodzi od wydawcy.
Drugi tom serii bestsellerowej zagranicznej autorki!Dla fanów Making facesHolly Daniels w wieku pięciu lat została porwana. Przez kolejnych jedenaście czekała, aż ktoś ją uratuje. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, aż w końcu nadeszła ta chwila.Nie sądziła, że jej wybawca okaże się pokrytym tatuażami, wycofanym, małomównym typem. Taki właśnie był Tyler Grace. Jednak dla Holly był prawdziwym cudem, księciem na białym koniu.Tyler skrywał jakiś sekret, który sprawił, że mężczyzna zbudował wokół siebie mur przez który trudno się przebić. Ostrzegano ją przed nim. Jednak Holly nie potrafiła przestać o nim myśleć.Dziewczyna nie pragnęła niczego innego, niż dotrzeć do Tylera i zrozumieć. Ocalić go tak jak on ocalił ją. Ale czy była jeszcze dla niego nadzieja? Opis pochodzi od wydawcy.
"Niebezpieczne zagrywki" to finałowy tom trylogii "Niebezpieczne piękno", który zapewni czytelnikom niezapomniane wrażenia i emocje.
"Niebezpieczne zagrywki", ostatnia część cyklu "Niebezpieczne piękno", przedstawia losy Evy, kobiety, która zna uczucie bycia ofiarą obsesji i zmuszona jest walczyć o swoje życie. Porwana przez Dimitrija, Eva zdaje sobie sprawę, że tym razem jej ukochany Nasir już jej nie ocali. Mimo to kobieta odkrywa w sobie niezłomną siłę i determinację do walki. Wie, jakie mroczne siły kryją się w sercu Dimitrija i że tylko przez bezwzględność i przebiegłość będzie w stanie go pokonać.
Eva nie jest jednak sama w swoich działaniach. Nasir, który powinien już być martwy, usilnie próbuje ją odnaleźć i wyzwolić z rąk oprawcy. Razem stawią czoła niebezpieczeństwu i będą walczyć o swoje życie. Aby wygrać z diabłem, Eva i Nasir muszą być tak samo bezwzględni i przebiegli jak on.
"Niebezpieczne piękno" to seria, która zapewni czytelnikom moc wrażeń i emocji.
Autorka bestsellera Ryzykowny pocałunek!Marianne Coleman, dwudziestopięcioletnia absolwentka studiów pedagogicznych, jedzie do Swansea małej, z pozoru niczym niewyróżniającej się miejscowości w Karolinie Południowej. Dziewczyna chce wyremontować i sprzedać dom po babci, który niedawno otrzymała w spadku.Posiadłość jest położona na uboczu miasteczka, a w jej okolicy znajduje się tylko jeden dom, zamieszkiwany przez Ashtona Wooda. Mężczyzna, nie znając historii Marianne, z góry zakłada, że kobieta przyjechała do Swansea z niewłaściwych powodów. W końcu nigdy nie odwiedziła babci, a teraz nagle zjawia się, żeby sprzedać dorobek jej życia.Między Marianne i Ashtonem od samego początku się nie układa. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy dziewczyna odkrywa, że Ashton przebywa w areszcie domowym. Za sprawą zaskakujących wydarzeń pewnego wieczoru wszystko się zmienia. Mężczyzna proponuje Marianne układ.Czy ich relacja, która ma z góry narzucony termin ważności, znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie?
Scarlett nie wie nic o swojej rodzinie ani o tym, kim była, zanim została porwana i zamknięta w złotej klatce. Od czwartego roku życia jest przetrzymywana w fortecy jednego z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie Wiktora Petrova, bossa rosyjskiej mafii.Rola Scarlett od zawsze była dla niej jasna. Miała dbać o wygląd, żeby w przyszłości spodobać się mężowi wybranemu przez mafię, a tym samym stać się ogniwem łączącym dwie najpotężniejsze rodziny mafijne na świecie. Mężczyzna, który poślubi dziewczynę, został już wybrany i jest nim Alessandro Balducci.Los Scarlett wydaje się przesądzony do dnia, Scarlett nie wie nic o swojej rodzinie ani o tym, kim była, zanim została porwana i zamknięta w złotej klatce. Od czwartego roku życia jest przetrzymywana w fortecy jednego z najniebezpieczniejszych ludzi na świecie Wiktora Petrova, bossa rosyjskiej mafii.Rola Scarlett od zawsze była dla niej jasna. Miała dbać o wygląd, żeby w przyszłości spodobać się mężowi wybranemu przez mafię, a tym samym stać się ogniwem łączącym dwie najpotężniejsze rodziny mafijne na świecie. Mężczyzna, który poślubi dziewczynę, został już wybrany i jest nim Alessandro Balducci.Los Scarlett wydaje się przesądzony do dnia, kiedy po kilku latach do posiadłości przybywa Michael Wayne prawa ręka Wiktora, jego najlepszy żołnierz oraz jedyny przyjaciel dziewczyny Scarlett nie wie, że to właśnie on stoi za jej porwaniem. To skrzętnie skrywana przed nią tajemnica. Coś, o czym miała się nigdy nie dowiedzieć. Opis pochodzi od wydawcy.kiedy po kilku latach do posiadłości przybywa Michael Wayne prawa ręka Wiktora, jego najlepszy żołnierz oraz jedyny przyjaciel dziewczyny Scarlett nie wie, że to właśnie on stoi za jej porwaniem. To skrzętnie skrywana przed nią tajemnica. Coś, o czym miała się nigdy nie dowiedzieć. Opis pochodzi od wydawcy.
Dla fanów Katów Hadesa Tillie Cole, Reapers MC Joanny Wylde i Wind Dragons MC Chantal Fernando!Drugi tom serii motocyklowej legendarnej Jamie Begley!Winter Simmons przeżyła największy szok w życiu, kiedy dowiedziała się, że Loker James, z którym spotyka się od dwóch lat, to Viper prezes klubu motocyklowego Last Riders.Kobieta jest dyrektorką w liceum i nie może pozwolić sobie na zrujnowanie reputacji, gdyby prawda wyszła na jaw. Ktoś taki jak ona nie powinien być widywany z potencjalnym przestępcą i człowiekiem, który zawiódł jej zaufanie.Loker ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Winter, mając ku temu ważne powody. Teraz jednak już nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia. Czy Winter zaakceptuje fakt, że jej mężczyzna nie jest takim poukładanym i kulturalnym człowiekiem, za jakiego go uważała, ale kieruje gangiem niebezpiecznych bikerów? Opis pochodzi od wydawcy.
Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły.Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc. Chłopak to jej kompletne przeciwieństwo: wytatuowany, łamiący wszelkie możliwe zasady, z reputacją wskazującą, że jego droga życiowa prowadzi prosto za kratki.Natalie nie spodziewa się, że to akurat Blaise przyłapie ją podczas pewnej zawstydzającej sytuacji. Chłopak przypadkowo odkryje, jak bardzo dziewczyna jest daleka od ideału, i jakie sekrety skrywa. Problem w tym, że będzie chciał je ujawnić Opis pochodzi od wydawcy.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?