KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Klub Dla Ciebie

Opakowanie Sałatki ziemniaczane

22,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

DLA FANÓW KARTOFLA! Czy wiecie, że statystyczny Polak zjada 150 kg tego przysmaku rocznie? Jesteśmy ziemniaczanym liderem!!! Ziemniak jest bardzo wdzięcznym produktem do tworzenia sałatek, nie jest ""agresywny"" ani w smaku, ani w kolorze. Dopasuje się do mięsa, warzyw, ryb, serów. Do tradycyjnej ziemniaczanej sałatki można dodać nawet owoce. Odpowiedni sos jest klamrą łączącą różne smaki i gusty. Można też zastosować do ziemniaków marynatę i uzyskać całkiem nowe smaki. Któż nie lubi sałatek ziemniaczanych? Na przyjęcie urodzinowe, zabawę sylwestrową lub po prostu, kiedy przychodzą goście, nie może ich zabraknąć czy to jako przystawki, dodatki do dań głównych, do grillowanego mięsa, kiełbasek lub ryby. Sałatki łatwo się przyrządza i są bardzo praktyczne dzięki możliwości tworzenia rozmaitych kombinacji. W zależności od gustu można przeobrazić sałatkę ziemniaczaną w prawdziwy specjał. Niezależnie od tego, jakich ziemniaków użyjemy: czy będą świeżo ugotowane, czy też pozostałe z poprzedniego dnia lub obrane i pokrojone w plastry wymieszane z ulubionymi składnikami są zawsze pszysmakiem. Sałatkę ziemniaczaną przyrządza się szybko i łatwo. W książce znajdziemy miedzy innymi przepisy na: sałatkę pożywną, winogronowo-serową, z awokado, botwiną, czerwoną fasolą, kurczakiem, z czerwonym winem, ogórkiem, rukolą, rzodkiewkami, sałatą lodową, żółtym serem, sałatkę zapiekaną, ze smażonych ziemniaków, z krewetkami, ziemniaczano-jajeczną oraz sałatki zarówno na party, jak i na kaca.
Okładka książki Podręcznik drzeworytnika

29,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Stwórz własny drzeworyt! Wykaż się umiejętnościami rysownika, rytownika i drukarza. Znajomość odpowiednich technik rytowniczych to klucz do sukcesu: stworzenia ponadczasowego obrazu i wykonania trwałego znaku na papierze. W podręczniku zebrano informacje, które wprowadzą początkujących w świat drzeworytnictwa (wybór narzędzi, materiału na klocek, papieru, farby, zasady edycji nakładu), a bardziej zaawansowanym umożliwią pogłębienie pasji. Zawarty w książce słowniczek ułatwia przyswojenie potrzebnych terminów, a biogramy artystów i galeria ich dzieł stanowią inspirację i wyzwanie! Dołącz do prawdziwnych mistrzów!
Opakowanie Księga przysłów polskich

32,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Luksusowa i elegancka edycja przysłów polskich. Ile z nich znasz? Ile pamiętasz? Księga zawiera prawie trzy tysiące przysłów z różnych regionów Polski w układzie alfabetycznym. Na końcu indeks tematyczny ułatwiający odszukanie potrzebnego przysłowia.
Okładka książki Czytanie z dłoni dla zakochanych

27,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Miłość jak na dłoni! 150 ilustracji i chiromantyczny przewodnik zgodności charakterów Chcesz wiedzieć, czy Twoja sympatia ma instynkt opiekuńczy, chce mieć liczne potomstwo, jest obdarzona intuicją, umie zadbać o pieniądze lub ma silny temperament? Sztuka chiromancji ułatwia dobór partnera! * Przekonaj się, czy cele i poglądy ukochanej osoby są zgodne z Twoimi * Naucz się rozpoznawać sześć typów dłoni odpowiadających sześciu żywiołom * Zinterpretuj kształt kciuka i poznaj całą prawdę o sile woli i namiętności partnera * Wyczytaj z dłoni, jak ułoży się Wasze życie seksualne * Przeanalizuj linię serca, głowy i zaangażowania – jest w nich zapisana tajemnica długowieczności, zdrowia i emocji!"
Okładka książki Bruce Lee. Sztuka kształtowania ciała

50,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka dzięki łatwym do zrozumienia i naśladowania przykładowym planom treningowym jest niezwykle wartościową pozycją dla wszystkich, którzy poszukują sposobów na szybką poprawę swojego stanu zdrowia, kondycji, sprawności fizycznej i wyglądu. Oparta została na metodzie wymyślonej i doskonalonej przez Bruce'a Lee.
Okładka książki Biżuteria z koralików

29,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Barbara Case jest znawczynią i prawdziwą miłośniczką koralików - widać to w każdym jej projekcie, czuć w opisach najpiękniejszych ok azów jej kolekcji oraz w opowieściach o tym, jak zdobyła najbardziej unikatowe egzemplarze. Każdy z nas niewielkim nakładem środków może zostać pasjonatem tych bajecznie kolorowych, przykuwających wzrok ozdób ze szkła, emali i, metalu, drewna, nasion czy kamieni półszlachetnych. Warto wówczas sięgnąć po podręcznik taki jak ten i stworzyć jedyną w swoim ro dzaju - własną - biżuterię z koralików. W podręczniku znalazło się ponad osiemdziesiąt oryginalnych projektów naszyjników, obróżek, kolczyków, broszek, breloczków, spinek d o mankietów, bransoletek i ozdób do włosów. Autorka przedstawia narzędzia, materiały oraz rozmaite elementy niezbędne do zakończenia prac, jak zapięcia, zaciski, łapaczki, bigle, wkręty, klipsy itd. Radzi, jak konserwować biżuterię, jak naprawić uszkodzone ozdoby, a nawet, jak własnoręcznie zrobić koraliki. Wszystkim projektom towarzyszą inspirujące zdjęcia i klarowne wskazówki.
Okładka książki Zasłony i rolety

19,80 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Praktyczny przewodnik, który żadnego pytania nie zostawia bez odpowiedzi. Jaki styl pasuje do twojego okna? Czym kierować się przy wyborze zasłon? Jaki rodzaj zawieszenia wybrać dla swojej okiennej dekoracji? Jak to uszyć, sprawnie i właściwie? W książce znajduje się wiele najróżniejszych rozwiązań wraz z podanymi wzorami wykonania. Można bez trudu wybrać coś do swojego wnętrza. Coś oryginalnego i niepowtarzalnego
Okładka książki Węzły żeglarskie

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka zawiera opisy podstawowych węzłów przydatnych pod żaglami! Węzeł węzłowi nierówny! Tu przedstawiono te uniwersalne, godne za ufania i proste w zastosowaniu. Każdy węzeł jest dokładnie opisany - do czego służy i czym się różni od innych, podobnych. Dzięki te mu możesz wybrać właściwy węzeł do wykonania określonego zadania. Każdy opis jest zilustrowany rysunkami ułatwiającymi opanowanie sz tuki wiązania. Co ważne, znajdziemy tu także rady dotyczące bezpiecznego stosowania kabestanów, montażu takielunku i zabezpieczenia końcówek lin. Życzymy stopy wody pod kilem!
Okładka książki Pielęgnujemy ogród zgodnie z fazami księżyca

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

 Pielęgnujemy ogród zgodnie z fazami księżyca
Opakowanie Zdobienie tkanin i innych materiałów

29,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Celem tej książki jest przedstawienie różnorodnych pomysłów, które przybliżą sztukę dekoracji nawet osobom najmniej doświadczonym. Najwięcej miejsca poświęcono dekorowaniu tkanin: techniką batiku, szablonami, stemplami, gąbką, pisakami, wreszcie - barwnikami do tkanin. Istnieje mnóstwo możliwości zastosowania tych technik: od zdobienia pościeli i elementów wyposażenia wnętrz - do pomysłów na prezent w postaci, na przykład, fartuszka dla przyjaciółki, słodkich bucików w gwiazdki lub też śliniaczka dla malucha.
Okładka książki Domowa Kuchnia Macieja Kuronia

49,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Maciej Kuroń (ur. 1960 r.). Kucharz, smakosz, absolwent C.I.A., elitarnej amerykańskiej szkoły kulinarnej. Autor wielu wspaniałych książek, m.in. ""Kuchni Polskiej. Kuchni Rzeczypospolitej Wielu Narodów"", ""Kuchni śródziemnomorskiej"", ""Dań z dziczyzny"". Tym razem Mistrz wprowadza nas w arkana swojej ulubionej kuchni i najukochańszych potraw. Prezentuje nam przepisy na dania, którymi podejmuje swoją rodzinę, krewnych i przyjaciół. To prawdziwy spektakl smakowitości!
Okładka książki Akupresura

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

łagodzenie najczęstszych dolegliwości
Okładka książki Dziecko nadaktywne

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To nie nadmierna aktywność jest głównym problemem nadpobudliwych dzieci, tylko ich kłopoty z koncentracją, nadwrażliwość i impulsywn ość. Takie dzieci istniały zawsze, jednak we współczesnym społeczeństwie, przy dzisiejszych wymogach szkoły ich zachowania bardziej zwracają uwagę. Ten poradnik omawia zespół zaburzeń koncentracji uwagi, który może występować z nadpobudliwością albo bez niej. - Skąd się bierze zaburzenie? - Dlaczego obciążone nim dzieci zachowują się w tak uciążliwy dla otoczenia sposób? - Co robić, aby lepiej rozumieć nadaktywne dzieci? Jak z nimi postępować? Jakie metody stosować? - Jakie terapie są skuteczne, a jakie nie? - Czy z zaburzenia się wyrasta? - Jak pomóc dziecku w nauce? Autorka udziela porad i wskazówek, dodaje otuchy rodzicom, pokazując że odpowiednie postępowanie z dzieckiem pozwala mu uzyskać znac zącą poprawę koncentracji uwagi.
Okładka książki Zaprzyjaźnij się ze świętymi

14,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Święty - przyjacielem? Dlaczegóż by nie?... Święci również kochali i martwili się, płakali i walczyli, żartowali i nudzili się, a czasem nawet zastanawiali się, czy Bóg istnieje. Jako nasi duchowi bracia i siostry proponują nam ciągłe wsparcie, kiedy stajemy wobec podobnych spraw. Rozwinięcie bliskiej, przyjacielskiej relacji z wybranym patronem oraz powierzenie mu swych trosk i zmartwień, ukoi nas i otworzy na Bożą miłość.
Opakowanie Rysujemy cuda świata

14,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Zaproponujcie dziecku znaną od lat, wypróbowaną zabawę "połącz kropki"! Kiedy maluch już je połączy, z gmatwaniny linii wyłonią się perły architektury i szczególnie piękne okazy przyrody z najodleglejszych zakątków świata. Potem może pokolorować obrazek, a na koniec przeczytać garść ciekawostek o danym miejscu. Może jest z nim związana jakaś legenda lub przesąd? Z czego słynie, z czym powinno się kojarzyć?...
Okładka książki Recepta na sukces

19,99 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Podstawa sukcesu jest prosta: skoncentrować się na zabawie, a potem dopiero na nauce, motywować wcześnie i często. Przedstawiona tu metoda Waynea wskaże rodzicom, jak pomóc dzieciom stać się mistrzami w sporcie, sztuce lub nauce, a właściwie w czymkolwiek, do czego się zabiorą. Jej celem jest rozbudzenie w dziecku dążenia do sukcesu, radości życia i doskonałości - postaw, które mają przetrwać aż do dorosłego życia. Książka jest mądra, ciepła i dowcipnie napisana.
Opakowanie Proste pokrowce

27,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Odśwież wygląd każdego pokoju, szyjąc efektowne proste pokrowce w różnych stylach. Aż trudno uwierzyć, że tak łatwo je stworzyć. Znajdziesz tu wiele projektów dostosowanych do różnego rodzaju mebli - od kanapy po podnóżek. A kiedy już uszyjesz swoje pokrowce, zamiast kupować je w sklepie, będziesz mógł zmieniać wygląd każdego pokoju w miarę własnych potrzeb - wiosną i latem może to być coś jasnego i zwiewnego, zimą - ciemniejszego i cieplejszego.
Opakowanie Program Calkowitego Oczyszczania Organizmu

24,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W książce znajdziesz klucz do tego, jak pięknie wyglądać, wspaniale się czuć i żyć pełnią życia. Jane Scrivner, współzałożycielka organizacji The British School of Complementary Therapy (Brytyjska Szkoła Terapii Komplementarnej), opracowała 6 wyjątkowych programów oczyszczania własnego ciała i życia, poczynając od trzydziestodniowego programu eliminacji toksyn z organizmu po program oczyszczania otoczenia i właściwy stosunek do problemów i innych ludzi. A wszystko to nie jest trudne do osiągnięcia. Wymaga przede wszystkim chęci. Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz, od Twojego stylu życia, możesz zacząć oczyszczanie pijąc codziennie rano wodę mineralną z sokiem z cytryny. To pierwszy krok do tego, by poczuć się zdrową i pełną energii.
Okładka książki Nostradamus o XXI wieku

24,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niepokojące proroctwa Nostradamusa są dzisiaj wyjątkowo na czasie. Autor książki, Peter Lemesurier, analizuje przepowiednie słynnego jasnowidza na nowe tysiąclecie. Uwzględniwszy wyniki najnowszych badań historyków i biografów i przetłumaczywszy około 100 wierszy Nostradamusa - przedstawia zapierający dech w piersi, szczegółowy scenariusz nadciągającej na Europę potężnej inwazji militarnej. Ujawnia zagadki z życia proroka, omawia jego metodę datowania przyszłych zdarzeń, próbuje też udowodnić, że u progu nowej epoki przepowiednie Nostradamusa są wciąż aktualne. Co zwiastują przytoczone proroctwa?
Okładka książki Naturalny testosteron

24,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Zdrowy, sprawny i ciągle młody... Poznaj dziesiątki potraw i preparatów przyjaznych każdemu mężczyźnie! * wszystko o andropauzie, czyli jak przetrwać kryzys wieku średniego * sprzymierzeńcy mężczyzny, czyli jak poradzić sobie z impotencją, niepłodnością i zaburzeniami prostaty * przeciwnicy testosteronu, czyli czego unikać, by nie stracić energii seksualnej * sekrety męskiej diety, czyli dziesięciotygodniowa kuracja oczyszczająca Jeśli obawiasz się farmakologicznej terapii hormonalnej, a chcesz poprawić swoją witalność i czerpać więcej satysfakcji z życia erotycznego, przeczytaj tę książkę! Istnieją dziesiątki naturalnych sposobów na pobudzenie produkcji testosteronu. Znajdziesz tu obszerne omówienie suplementów diety – są wśród nich preparaty z żeń-szenia i pyłku sosny. Stosowano je już w starożytnych Chinach, w XX i XXI wieku ich działanie zostało wielokrotnie potwierdzone naukowo. Panowie dowiedzą się również, jakich alkoholi, leków, ziół i owoców unikać, by zachować sprawność. Książka Stephena Buhnera jest jednym z najważniejszych dostępnych na rynku poradników zdrowotnych dla mężczyzn. W oparciu o najnowsze zdobycze nauki, tradycyjną wiedzę i osobiste doświadczenie autor zgłębia nadal słabo poznany, często lekceważony czy wręcz negowany problem andropauzy – przemian hormonalnych zachodzących w organizmie mężczyzny na przełomie wieku dorosłego i starszego. Stephen Buhner nie tylko docenia ich znaczenie, lecz także proponuje mężczyznom konkretną pomoc w lepszym i mniej bolesnym przeżyciu tego ważnego okresu."

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj