KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo CoJaNATo

Okładka książki Energoterapia. Podręcznik terapii przeciwbólowej..

29,90 zł 21,97 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Podręcznik terapii przeciwbólowej rezonatorami biofotonowymi Na naszych oczach w medycynie zachodniej rodzi się nowe podejście do zdrowia i choroby: energoterapia. Do rąk czytelników trafia unikalne na rynku polskim opracowanie tego zagadnienia, które zawiera m.in.: - kompleksowe i merytoryczne omówienie pojęcia energii w kontekście leczenia i zdrowia człowieka w oparciu o najnowsze odkrycia fizyki kwantowej; - szczegółowe przedstawienie nowego podejścia do rozumienia, czym jest choroba, i jak ją skutecznie leczyć, a nie usuwać tylko jej objawy; - omówienie zasady działania rezonatorów biofotonowych – urządzeń nowej generacji specjalnie zaprojektowanych do energoterapii; - badania autora nad skutecznością energoterapii i rezonatorów biofotonowych. „Wszystko jest jakąś formą energii i musimy użyć tylko wyobraźni, aby człowieka i wszystko, co go otacza, zobaczyć właśnie w formie przepływu energii. Obecnie ludzkość, a w szczególności nauki biologiczne, nie mogą już postrzegać człowieka jako maszyny. Postępy fizyki są już na tyle głębokie, że chowanie głowy w piasek przez medyczne autorytety dłużej nie może być tolerowane. Potrzebujemy nowego paradygmatu w medycynie, aby mogła ona w pełni służyć ludziom. Tzw. medycyna oparta na faktach (ang. EBM – evidence based medicine) nie zdaje egzaminu. Bo dzięki niej możemy tylko weryfikować, na co wydać pieniądze”. (Wstęp, s. 9)  
Okładka książki Większy apetyt na seks

19,00 zł 13,96 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niniejsza książka przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które chciałyby poprawić jakość swojego życia seksualnego. Bez względu na wiek możesz mieć udane, a nawet wspaniałe życie seksualne. Być może myślisz, że jesteś za stara albo że masz zbyt wiele problemów w życiu, albo nawet że seks nie ma dla Ciebie większego znaczenia... Być może trudno ci mówić o czymś tak osobistym. Jeśli tak – to ta książka jest dla ciebie! Dr Sandra Cabot spotyka w swojej pracy tysiące kobiet, które proszą ją o pomoc w sprawie seksu: pragną poprawić jego jakość dla siebie lub ze względu na osobę, z którą są w związku. Nie wszystkie kobiety chcą o tym otwarcie mówić. Wiele kobiet uważa, że nie uda im się odzyskać dawnego poziomu libido. Często nie szukają rozwiązań i „odpuszczają sobie”, rezygnując z bardzo ważnej wartości w życiu. Dobre, zdrowe życie seksualne jest bardzo ważne dla Twojego dobrostanu i szczęścia. A szczęścia nie wolno sobie „odpuścić”! Książka dr Cabot dostarczy ci niezbędnej, praktycznej, najnowszej wiedzy z tej dziedziny. Dowiesz się z niej między innymi o bioidentycznych hormonach i hormonie miłości – oksytocynie, które nie tylko odgrywają ważną rolę w seksie, ale też spowalniają procesy starzenia. Dr Cabot w swojej książce odpowiada na pytania: - Czym różni się od siebie kobiece i męskie libido? - Jak wykorzystać swoje sfery erogenne dla zwiększenia przyjemności w seksie? - Jak znaleźć punkt G? - Jak przebiega orgazm i z jakich składa się faz? - Co obniża ochotę na seks i jak można to zmienić? Niniejsza książka porusza następujące problemy: - zanik uczuć romantycznych, - niska samoocena i brak wiary w siebie, - spadek libido i brak zainteresowania seksem, - trudności w komunikowaniu się z partnerem, - trudności w osiąganiu orgazmu lub brak orgazmu, - nierównowaga hormonalna, - ból i dyskomfort w czasie współżycia, - zapalenia dróg rodnych, - wulwodynia (bolesność warg sromowych) - wypadanie pęcherza - problemy skórne warg sromowych, - zakażenie wirusem opryszczki i brodawczaka, - brak nawilżenia.  
Okładka książki Ma-Uri Dar życia i moc kreacji

35,00 zł 26,06 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jest to książka o tym, jak zmieniać swoje doświadczenie życiowe poprzez połączenie z polem wyższej świadomości oraz jak poprzez proces osobistej transformacji i wzrostu świadomości tworzyć środowisko, do którego będziemy mogli zaprosić naszych Potomków – Dzieci, które chcą przybywać teraz na naszą planetę. Kieruję tę książkę do przyszłych rodziców, którzy chcieliby bardziej świadomie brać udział w nurcie Życia, kreować przyszłość pełną wewnętrznej wolności i powitać na tym świecie swoje Dzieci. Do tych, którzy dopiero przygotowują się do myśli o rodzicielstwie i do tych, którzy mają już za sobą pierwsze nieudane próby poczęcia lub utrzymania ciąży. Stajecie przed Tajemnicą, przed okazją do uhonorowania tego, co nieznane, oraz szansą do zbadania głębszych mechanizmów decydujących o tym, że niektórzy zostają rodzicami, a inni nie. Być może gotowi jesteście przekuć problemy z prokreacją w wyzwanie i odkryć, jakie zasoby mocy i wiedzy to wyzwanie może w was wyzwolić. O tym, że jest to możliwe i pasjonujące, zaświadczają przytaczane przykłady z życia rożnych kobiet, w tym autorki. Z niniejszej książki dowiecie się, że tzw. płodność odzwierciedla nasze szeroko pojęte otwarcie na wszechobecną siłę życiową. I jest to przede wszystkim nasz związek z naszą wewnętrzną istotą. To, czy mamy dzieci, czy nie, jest jedną z możliwych manifestacji naszej mocy stwórczej, która sprowadza się do procesów energetycznych w ciele mężczyzny i kobiety, energetycznych związków ich obojga ze sobą i z całym kosmosem. Ze Wstępu
Okładka książki Medycyna wibracyjna

46,90 zł 34,47 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Niniejsza książka jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwań klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomić mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieść ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem zarezonowania z tekstem jest jednak pełna otwartość czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej. Wszystko w świecie i poza nim jest wibracją harmonijnych, kosmicznych dźwięków, współgrających ze sobą od początku istnienia życia w każdej z przejawionych jego form. Każdy z nas jest zminiaturyzowanym odzwierciedleniem Wszechświata (makrokosmosu), wpisanego w istotę ludzką (mikrokosmos). Zrozumienie mowy ciała jest równoznaczne ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim, co istnieje we wszechświecie. Oddziałując niebiańską esencją dźwięków, sprowadzoną na ziemski plan w postaci kamertonów planetarnych, możemy skutecznie przywrócić moc ciału, umysłowi i duszy, jednocześnie zasilając wszechświat. Podobnie jak wokół Słońca orbitują planety i gwiazdy naszego układu słonecznego, czakry i punkty akupunkturowe są rozmieszczone na swoich orbitach w ciele Istoty Ludzkiej. Energie Yang Niebios oraz Yin Ziemi nieustannie wlewają się poprzez czakry i punkty na ciele, wypełniając cały system Mocą, która umożliwia nam życie na planie fizycznym. Choroba jest zawsze konsekwencją świadomego lub zwykle nieświadomego podążania niewłaściwą ścieżką w życiu. Stanowi lampkę ostrzegawczą, informującą nas o stanie zagrożenia. Ciało mówi poprzez swoje niedomaganie: "Zatrzymaj się! Nie rób tego! Nie tkwij w tej sytuacji! Bądź świadomy tego, co czynisz! Chcę ci pomóc, posłuchaj mnie wreszcie!" Właśnie z tego powodu terapeuta pracując w obrębie ciała swego pacjenta, sam musi być tego świadom, by nie czynić gwałtu na naturze, wykręcając sygnał ostrzegawczy stojący na jego drodze. Należy mu pokazać ten znak i dokładnie wytłumaczyć, jak go interpretować i w jaki sposób rozpocząć proces likwidowania przyczyny schorzenia. Nikt tego nie może zrobić za osobę, która otrzymała określony znak ostrzegawczy. Prawa natury, znajdujące swe odbicie we wszechświecie, dotyczą każdego z nas. Aby uzdrowić Istotę Ludzką, należy przywrócić pierwotny przepływ wibracji, które wnoszą życiowe energie Kosmosu w ciało. Dźwięk jest stosowany w intencji nastrojenia i zharmonizowania organizmu ludzkiego w oparciu o zjawisko rezonansu z dźwiękami planet. Na podobieństwo rozstrojonego instrumentu muzycznego chory człowiek musi ulec właściwemu nastrojeniu, by wyzdrowieć.
Okładka książki Poród naturalny

58,00 zł 42,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by poród był dla ciebie najpiękniejszym doświadczeniem. Na podstawie ponad trzydziestoletniego doświadczenia w pracy położnej Ina May Gaskin, sławna w swoim kraju i nie tylko, amerykańska położna, dzieli się dobrodziejstwami i radościami naturalnego porodu, ukazując kobietom, jak ufać odwiecznej mądrości własnego ciała tak, by poród był dla nich cudownym doświadczeniem. Książka opiera się o model położnictwa skoncentrowanego na kobiecie, dając kobietom w ciąży zrozumiałą informację na temat wszystkich ważnych połączeń pomiędzy ciałem i umysłem, pozwalających przebyć poród bez zbędnych medycznych interwencji. Pełna inspirujących historii porodowych i praktycznych rad, książka "Poród naturalny" jest bezcennym źródłem wiedzy: - o metodach zmniejszania bólu porodowego bez zastosowania leków, w tym o roli masażu i dotyku, - o tym, co tak naprawdę dzieje się z matką i dzieckiem podczas porodu, - o porodzie orgazmicznym, który jest w pełni przyjemnym doświadczeniem - o tym, czym jest epizjotomia i czy jest rzeczywiście potrzebna, - o popularnych metodach wywoływania porodu i o tym, których z nich należy koniecznie uniknąć, - o metodach zmniejszenia do minimum ryzyka interwencji medycznych w czasie porodu, - o tym, jak uniknąć krwotoku i depresji po porodzie, - o ryzyku, jakie niesie znieczulenie i cięcie cesarskie, i o tym wszystkim, czego lekarz może ci nie powiedzieć, - o tym, jak powinna wyglądać współpraca między kobietą a lekarzem i położną, - o tym, jak stworzyć najlepsze, wygodne i bezpieczne środowisko dla rodzącej i jej dziecka, nawet w szpitalu, - o wielu innych ważnych sprawach.  
Okładka książki Karmienie piersią

58,00 zł 42,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, aby karmienie piersią było pełnym radości, wzbogacającym doświadczeniem dla Ciebie i Twojego dziecka. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w sprawowaniu opieki nad kobietami w ciąży i młodymi matkami, w swojej książce Ina May Gaskin ukazuje psychologiczne i zdrowotne korzyści z karmienia piersią oraz udziela bezcennych, praktycznych i bardzo pomocnych w opiece nad dzieckiem rad. W książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z karmieniem piersią, w tym na temat: -korzyści płynących z karmienia piersią - trudności związanych z naturalnym karmieniem - laktatorów i innych tego typu urządzeń - snu w okresie karmienia piersią - przyjmowania leków w okresie karmienia - karmienia wieloraczków - odstawienia od piersi - karmienia w kontekście choroby niemowlęcia - sutkofobii i wielu innych. Książka ?Karmienie piersią? jest pełna bezcennych rad, faktów medycznych i historii z życia, które pomogą ci zrozumieć, jak działa karmienie piersią i jak, za jego pomocą, stworzyć głęboką więź z twoim dzieckiem, jak również z twoim własnym ciałem. Nie znajdziesz bardziej pomocnej książki o karmieniu piersią, bez względu na to, czy planujesz karmienie swojego pierwszego dziecka, czy też szukasz najnowszych informacji na ten temat. INA MAY GASKIN, dyplomowana, profesjonalna położna. Od ponad dwudziestu pięciu lat jest położną w Ośrodku Położniczym The Farm w Summertown w Tennessee. Niemal 100 procent kobiet, które urodziły i mieszkały w społeczności The Farm, było w stanie karmić swoje dzieci wyłącznie piersią. Ina May była przewodniczącą Związku Położnych Ameryki Północnej (ang. Midwives? Alliance of North America). Wykłada na całym świecie, pisze artykuły dla publikacji w całym kraju i udziela wywiadów dla wielu mediów na temat porodu i karmienia piersią.
Okładka książki Harmonia zdrowia

24,90 zł 18,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

„Książka ta jest owocem wielu lat przemyśleń i pracy z pacjentami. Kilkanaście lat temu jako początkujący lekarz byłem zafascynowany możliwościami współczesnej medycyny. Jednak życie mocno zweryfikowało moją postawę. Dzięki pracy z ludźmi zrozumiałem, że choroba to coś więcej niż tylko uszkodzenie naszego ciała; to przede wszystkim brak równowagi na wielu poziomach, na samym końcu dopiero odbijający się w ciele fizycznym. Wieloletnia nauka, poszukiwania i praca nad samym sobą doprowadziły mnie do tego miejsca, to jest do napisania tej książki. Główną inspiracją do pisania był widziany przeze mnie, coraz większy, panujący wśród moich pacjentów chaos. Ludziom coraz trudniej osiągnąć równowagę, nie umiemy powiedzieć, co jest dobre dla nas, a co złe. Z jednej strony mamy do dyspozycji medycynę zachodnią (akademicką), z drugiej zaś tzw. alternatywną. Jaką drogę do zdrowia wybrać? To pytanie zadaje sobie prawie każdy pacjent. Moim marzeniem jest, aby ludzie choć częściowo odzyskali swój własny rytm, swoją harmonię. Wtedy będą umieli wybrać. Nie chodzi tu o to, aby oceniać, co jest lepsze, a co gorsze, ale aby zrozumieć, że życie każdego z nas ma swój własny, niepowtarzalny rytm. Jeżeli to odkryjemy w sobie, to łatwiej zauważymy, że my wszyscy, ludzie mamy też swój wspólny rytm i z innymi, i z naturą. Kiedy to zobaczymy, świat na pewno będzie się rozwijał w dobrym kierunku, szanując wszystko, co jest na tej planecie. Mam nadzieję, że ta publikacja choć w małym stopniu przyczyni się do zrozumienia nas samych i umożliwi zmianę naszych postaw życiowych. Pragnę, aby czytelnicy, idąc za swoim przykładem, zauważyli, że dobre i złe wydarzenia w naszym życiu są w rezultacie przyczynkiem do naszego rozwoju, choć czasem są bardzo srogimi nauczycielami”.  Harmonia zdrowia Spis treści: Wstęp Rozdział 1. Dlaczego chorujemy? 1.1 Jakość życia 1.1.1 Czym jest jakość życia? Historie pacjentów: rak piersi (gdy to, co muszę, wygrywa z tym, co chcę) 1.1.2 Czy można uzyskać idealną jakość życia? 1.1.3 Co, jeśli nie mam dobrej jakości życia? Historie pacjentów: stwardnienie rozsiane (gdy niezdecydowanie rządzi naszym życiem) 1.1.4 Czy można długo żyć źle? 1.1.5 Czy można żyć dobrze według własnego odczucia? 1.1.6 Po co dążyć do idealnej jakości życia? 1.1.7 Co jest potrzebne, by poprawić jakość życia? 1.2 Energia 1.2.1 Czym jest energia? Co powoduje, że powstaje ona w organizmie człowieka? Historie pacjentów: otyłość (jak odzyskać swoją energię) 1.2.2 Co to znaczy mieć wysoką/niską energię albo nie mieć jej w ogóle? 1.2.3 Czy energię pozyskujemy tylko z zewnątrz (np. jedzenie)? 1.2.4 Czy źródła energii są niewyczerpalne w organizmie człowieka? 1.2.5 Czy wielkość różnicy potencjałów wpływa na wartość posiadanej energii? 1.2.6 Czy mamy szansę, by nasz poziom energii był optymalny? 1.2.7 Czy podobne zasady istnieją w całej naturze? 1.3 Dualizm 1.3.1 Co to jest dualizm w naturze? 1.3.2 Do czego w ogóle służy dualizm w naturze? Czy człowiekowi jest potrzebny dualizm? 1.3.3 Czy można żyć bez dualizmu? 1.4 Harmonia 1.4.1 Czym jest harmonia? Historie pacjentów: toczeń układowy (jak odzyskać harmonię) 1.4.2 Czy można żyć bez harmonii? 1.4.3 Dlaczego niektórzy z nas żyją bez harmonii? 1.4.4 Czy przyroda jest idealnie harmoniczna? 1.4.5 Czy możliwa jest stała harmonia? Historie pacjentów: zawał (jak odnaleźć rytm życia) 1.5 Wibracja 1.5.1 Czym jest wibracja? 1.5.2 Czy wszystko w przyrodzie podlega wibracji? Czy przedmioty martwe też mają wibrację? 1.5.3 Po co w ogóle jest wibracja? 1.5.4 Co to jest rezonans? 1.6 Rozwój 1.6.1 Po co nam rozwój? 1.6.2 Z czego składa się rozwój? 1.6.3 Czy możemy jakoś opisać rozwój? 1.6.4 Czym jest idealny rozwój? 1.7 Zdrowie 1.7.1 Czym jest zdrowie? 1.7.2 Kiedy możemy utrzymać zdrowie? 1.7.3 Czym jest zdrowie dla człowieka? 1.7.4 Co to znaczy mieć równowagę w tych sferach? 1.7.5 Czy jest możliwe być zdrowym jednocześnie we wszystkich trzech sferach? 1.7.5.1 Stan tu i teraz 1.7.6 Czy jest możliwe utrzymanie tego stanu przez cały okres życia? 1.7.6.1 Co właściwie oznacza tu i teraz? 1.8 Zmiana i rytm (ang. flow) 1.8.1 Czym jest zmiana? 1.8.2 Czy zmiana i rytm są tym samym? 1.8.3 Czy jest możliwe życie bez rytmu (zmian)? Co by się stało, gdyby nie było rytmu? 1.8.4 Dlaczego boimy się zmian? 1.9 Postawy życiowe 1.9.1 Co to są postawy życiowe? 1.9.2 Dlaczego zwykle trzymamy się kurczowo jednej postawy, ignorując inne? 1.9.3 Jakie są konsekwencje określonej postawy? 1.10 Rozstrojenie 1.10.1 Czym jest rozstrojenie? 1.10.2 Jak długo możemy być rozstrojeni? 1.10.3 Jakie są konsekwencje rozstrojenia? 1.11 Choroba 1.11.1 Czym jest choroba? 1.11.2 Dlaczego chorujemy? 1.11.3 Jak się przejawia choroba w ciele fizycznym, emocjonalnym i duchowym? 1.11.4 Na co najpierw należy zwrócić uwagę? 1.11.5 Jak medycyna traktuje chorobę? 1.11.6 Dlaczego nie możemy osiągnąć uzdrowienia? 1.11.7 Dlaczego jest coraz więcej chorób przewlekłych? 1.12 Lekarz 1.12.1.1 Dlaczego lekarze patrzą na chorobę głownie w sposób fizyczny? Dlaczego jest mało lekarzy, którzy patrzą na chorobę w sposób wielowymiarowy? 1.13 Terapia 1.13.1 Czym jest terapia? 1.13.1.1 Wiara 1.13.1.2 Wiedza 1.13.1.3 Działanie Rozdział 2. Jak skutecznie wyzdrowieć? 2.1 Co musisz zrobić? 2.1.1 Po pierwsze: zauważ 2.1.2 Po drugie: wyzwól w sobie motywację 2.1.3 Po trzecie: zacznij działać 2.1.4 Po czwarte: bądź konsekwentny 2.1.5 Po piąte: zaangażuj się 2.1.6 Po szóste: wykorzystaj swoją siłę 2.1.7 Po siódme: pokaż to innym 2.1.8 Po ósme: podziel się z innymi 2.2 Inni ludzie wokół nas Rozdział 3. Praktyczne zasady stosowania rezonatorów biofotonowych 3.1 Zasady stosowania u ludzi zdrowych 3.2 Ból ostry i przewlekły 3.2.1 Migrena 3.2.2 Napięciowe bóle głowy 3.2.3 Bóle kolan 3.2.4 Bóle kręgosłupa szyjnego 3.2.5 Bóle kręgosłupa piersiowego 3.2.6 Bóle kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego 3.3 Choroby krążenia 3.3.1 Choroba niedokrwienna serca 3.3.2 Stan po zawale mięśnia sercowego 3.3.3 Zaburzenia rytmu serca 3.3.4 Nadciśnienie tętnicze (tzw. dolne ciśnienie) 3.3.5 Niskie ciśnienie tętnicze 3.3.6 Nadciśnienie tętnicze (tzw. górne i dolne ciśnienie) 3.3.7 Żylaki i zakrzepica naczyń kończyn dolnych 3.4 Choroby płuc 3.4.1 Astma i inne stany zapalne płuc i oskrzeli 3.5 Choroby układu pokarmowego 3.6 Choroby nerek 3.7 Choroby układu moczowo płciowego 3.8 Zaburzenia odporności, choroby infekcyjne 3.9 Choroby z autoagresji (RZS, toczeń układowy, łuszczyca) 3.10 Zespół przewlekłego zmęczenia 3.11 Choroby ośrodkowego układu nerwowego 3.12 Choroby tarczycy 3.13 Typy metaboliczne człowieka a zastosowanie rezonatora 3.13.1 Typ sensoryczny 3.13.2 Typ emocjonalny 3.13.3 Typ behawioralny
Okładka książki 13 pierwotnych matek klanowych BR

48,00 zł 35,28 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Twoja święta ścieżka prowadząca przez pradawne nauki o Siostrzeństwie do odkrycia darów, zdolności i talentów kobiecego pierwiastka W obecnych czasach przemian na Ziemi istnieje wielka potrzeba sięgnięcia do korzeni, do mądrości przodków, do czegoś stabilnego. Jamie Sams pobierała edukacji u Starszyzny różnych Narodów Rdzennych mieszkańców Ameryki. Swoje wieloletnie wiedzę praktyczną przekazała w formie książki., która ma możliwość stać się towarzyszką życia, przewodniczką uzdrowienia i rozwoju osobistego. Wypełniona jest mądrością i naukami, które poprzez setki pokoleń przekazywane zostały w tradycji ustnej. W piękny, poetycki sposób Jamie Sams mówi o głównych prawdach, dotyczących naszej ludzkiej natury. Posługuje się Opowieściami, ażeby nauczać i przekazywać edukację – tak jak robili to w dawnej Europie skaldowie, minstrele, lirnicy, bardowie i bardy, rybałci lub też gawędziarki i bajarki – snując opowieści i śpiewając ballady czy pieśni o zwykłych ludziach, o bohaterach i wielkich czynach, o ludzkim losie i wartościach ludzkiego życia; pomagały i pomagali w ten sposób ludziom radzić sobie z codziennymi wyzwaniami i trudnymi doświadczeniami życiowymi tak, aby mogli zachować wiarę i pozostać istotami ludzkimi z otwartym sercem, wrażliwą, współczującą i radosną. Te opowieści uczą, jak odzyskać poczucie prywatnej wartości, uzdrowić wszelkie emocjonalne zranienia i jak szanować i kochać samą siebie czy samego siebie. Dowiadujemy się, że nie posiada „człowieka idealnego” – wszyscy jesteśmy ludźmi i jako ludzie popełniamy błędy, które pomagają nam się rozwijać i stawać takimi, jakimi chcemy lub marzymy, by być. Nie posiada również „człowieka uniwersalnego”, jednego wzorca. Każda istota ludzka jest niepowtarzalna i unikalna, i o ile już chcemy się porównywać, to wyłącznie z swoją wizją siebie zypełnej, zrealizowanej czy siebie pełnego, zrealizowanego. 13 Pierwotnych Matek Klanowych to książka lecząca duszę, gdyż słowa, które czytamy, i obrazki, które one w nas wywołują, docierają prosto w głąb naszej istoty, karmiąc duszę spragnioną poezji, piękna, kreatywności, miłości i świętości – siebie i świata, który nas otacza i przenika. Tanna Jakubowicz-Mount o książce 13 Pierwotnych Matek Klanowych “Cudowna Książka, która przychodzi jako przewodnik na gorący czas przełomu. Jej przesłanie pokazuje nam drogę wyjścia ze świata podziału, lęku i samotności poprzez połączenie naszej duchowej istoty z twórczym źródłem życia. To jest droga powrotu do Mieszkania Miłości, Jedności i Pokoju. Jamie Sams jest mi wyjątkowo bliska poprzez powinowactwo z jedną z moich największych nauczycielek, Babcią Twylah Nitsch (1913-2007), przewodniczką duchową narodu Seneka i Klanu Wilka. Senekowie uznawani są za filozofów i proroków Konfederacji Irokezów. Obie nauczycielki prezentują edukacji mędrców o Wielkiej Tajemnicy – Swennio, duchowej energii, która mocą miłości tworzy wszelkie istnienie. Obie rozumieją głęboko, że aktualnie, kiedy życie na świata jest zagrożone, wymaganie nam wielkiej mocy bezwarunkowej miłości, która uzdrawia i spaja nas z całkowitym Wszechświatem. Dlatego autorka mówi nam o potrzebie połączenia mojej duchowej esencji, zwanej Orendą, z Wiecznym Płomieniem Miłości całego Stworzenia. Ile przedstawicielek Kobiecej Starszyzny, Jamie Sams jest świadoma, że to kobiety Globu uzdrawiają świat, i dlatego adresuje wiedzy 13 Klanowych Matek do kobiet, które dzięki głębokiej pracy nad sobą umieją wspierać życie na Globu. Chodzi tutaj o sprzyjanie duchowej zmodyfikowaniu ludzi, o przebudzenie się do świadomości Całości, do współistnienia w harmonijny sposób ze wszystkim, co żyje. Dla mnie indywidualnie i dla wielu kobiet nauki Klanowych Matek przekazują drogę docierania do najgłębszych pokładów siebie po to, ażeby spotkać siebie prawdziwą i aby stawać się w pełni dojrzałą, świadomą kobietą. Znajduję tutaj odpowiedź na moje najbardziej palące pytanie: „Co ja, co my możemy zrobić, aby ludzie przestali zwracać własną energię przeciwko życiu na Globu?” Nauczycielki mówią: „Mamunia Ziemia pozostanie zagrożona, dopóki nie zmienimy siebie od wewnątrz. My, kobiety Kuli ziemskiej, musimy poznać przekazane nam dziedzictwo, abyśmy mogły uzdrowić siebie, zanim zaczniemy uzdrawiać innych”. Jest to bezsporne dla mnie, dla naszej Siostry z Kręgu Starszyzny, Marii Eli Lewańskiej – tłumaczki tej pięknej książki – i dla kobiet, z którymi pracujemy. Kilka z nas jest zranionymi uzdrowicielkami. Musiałyśmy przejść przez swoją sferę cienia, zmagając się z przemocą, upokorzeniem, wstydem, poczuciem winy, strachu i złości. Ale jeżeli już będziemy czerpać z cierpienia, zranienia i upokorzenia, staniemy się wojowniczkami cienia, które przyczyniają się do zwiększenia lęku i napięcia w świecie. Dlatego najpierw mierzymy się z własnymi „demonami”, ażeby uwolnić się od strachu i nienawiści, oczyścić i rozbroić serca z wielu warstw krzywdy, bólu, wrogości i oddzielenia. Przetwarzamy energię cienia w sferę światła. Odkrywamy naszą medicine, jak rdzenni Amerykanie nazywają moc uzdrawiania. Przechodząc przez transformację Koła Uzdrawiającej Mocy, leczymy i otwieramy doprawdy własne ciało, umysł i duszę. „Stajemy się płodnymi, dającymi życie Matkami Twórczej Mocy”. Dopiero wtedy możemy zająć się leczeniem innych i pobudzaniem ich do wewnętrznej przemiany. Nauki Klanowych Matek niosą przekaz o tym, jak rozpoznawać swoją prawdę i stawać w niej wobec świata wokół nas. W tym momencie, kiedy świat przechodzi przez dramatyczne doświadczenia kryzysu ekonomicznego, ekologicznego, humanitarnego i duchowego, ten przekaz jest szczególnie istotny. Nastał etap rozpadu starego systemu cywilizacyjnego, opartego na fałszywym micie oddzielenia człowieka od świata, który skutkuje bezmiarem spustoszeń. Duchowa rozłąka spowodowała ogromną pustkę, samotność, lęk i tęsknotę, które zaspokajane są przez nadmierną konsumpcję, pochłanianie zasobów świata. W poczuciu duchowej bezdomności człowiek zdobywał świat, niszcząc życie. W tej chwili zanurzeni jesteśmy w nurcie ewolucyjnym i inicjacyjnym, który niesie śmierć starego porządku i narodziny nowego ładu –pojednania człowieka z Całym Istnieniem. Ziemia wznosi się na wyższy poziom świadomości, a my wznosimy się wraz z nią. Jak mówi Jamie Sams: „To są ostanie dni Czwartego Świata Podzielenia”. Kiedy nauczymy się mówić prawdę z naszych uzdrowionych serc i łączyć nasze energie bezwarunkowej miłości w piękną sieć Siostrzeństwa, utorujemy Dzieciom świata drogę powrotu do Lokalu.”
Okładka książki Chcesz schudnąć, ale..nie potrafisz przestać jeść?

24,90 zł 18,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak na zawsze wyzwolić się od objadania? Książka Wendy Perkins i dr Sandy Cabot jest wyjątkowa, gdyż ukazuje związek pomiędzy chemią mózgu i współuzależnieniem a objadaniem się na tle emocjonalnym. Wiele napisano o otyłości i epidemii nałogu jedzenia, ale niewiele wiadomo o chemii mózgu i współuzależnieniu (dysfunkcyjnym, wyuczonym zachowaniu), skutkującym niską samooceną. Emocjonalne objadanie się jest jedynie objawem głębszego problemu i dotknięte nim osoby potrzebują lepszego zrozumienia, dlaczego chemia ich mózgu i ich emocje czynią taki zamęt w dziedzinie odżywiania. Ta książka jest Ci potrzebna, jeśli: - używasz jedzenia jako pocieszyciela w momentach stresu - za dużo myślisz o jedzeniu - masz poczucie winy lub czujesz wstręt do siebie, gdy zjesz za dużo - objadasz się bez konkretnego powodu - dieta powoduje u ciebie nerwowość - jesteś przybita tym, że nie możesz schudnąć Rozwiązania, które podaje ta książka dotyczą przyczyny chronicznego objadania się i dostarczają narzędzi do całkowitego pozbycia się tego problemu. Dzięki tej książce: - zrozumiesz, jaki wpływ mają niewłaściwe przekonania na powodzenie w odchudzaniu - pokonasz emocjonalne objadanie się, - dowiesz się, jak to się dzieje, że chemia twojego mózgu uniemożliwia ci zrzucenie wagi, - posiądziesz strategię potrzebną do zrzucenia wagi i utrzymania jej, uwalniając się od zgubnej chemii mózgu i emocjonalnego objadania się Książka ta pomoże ci zrozumieć, że może ci brakować naturalnie produkowanych przez twój organizm substancji chemicznych poprawiających nastrój z powodu: - uwarunkowań genetycznych - długotrwałego stresu - spożywania silnie rozregulowujących organizm substancji jak cukier i produkty mączne - spożywania zbyt małej ilości białka.  

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka