KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Sza

Okładka książki Uzdrawiająca noc. Lekarstwo na niepowodzenia i choroby

22,10 zł 17,89 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jak najlepiej wykorzystać czas nocy? Tak aby los stał się szczęśliwy, a duch i ciało silne. Nauczysz się korygować własne pole fizyczne, psychiczne i społeczne, poznasz energetykę przestrzeni domowej, będziesz miał lekkie sny i zregenerujesz siły. Poznasz sekret zdrowia Wikingów i lecznicze właściwości snu. Dowiesz się jak ważne są pierwsze trzy minuty po położeniu się do łóżka oraz w jaki sposób wybrać nocny program. Poznasz lęki, które przeszkadzają nam spać i dowiesz się jak sobie z nimi radzić. Na końcu książki znajdziesz 12 niezwykłych rad, które pomogą ci szybko i mocno zasnąć oraz porządnie wyspać się.
Okładka książki Brzuch to życie cz.2 Droga do pełnego uzdrowienia

24,00 zł 15,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Oczyszczanie energetyki rąk i serca Sekrety nasycania jedzenia pozytywną energią Przyczyny chudnięcia i tycia Mit o zdrowych mięśniach i niepotrzebnym tłuszczu Przyczyny męskiej bezpłodności Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, kształtujące talię, regulujące trawienie i oczyszczające organizm
Okładka książki Poza 1/10

25,90 zł 18,12 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To kolejna książka tego popularnego, znanego w wielu krajach i wciąż publikowanego autora. Jest odpowiedzią na tysiące listów napływających do niego od Czytelników z całego świata, dlatego charakteryzuje się szerokim zakresem tematyki. Napisana interesująco, w ciepłym, gawędziarskim stylu, z odrobiną humoru i ironii ucieszy nie tylko miłośników Lobsanga Rampy.
Okładka książki Eremita

28,90 zł 20,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To jedyna jakby nie w pełni autobiograficzna książka Lobsanga Rampy, chociaż w młodym mnichu wysłuchującym zadziwiającej opowieści starego, ślepego pustelnika można rozpoznać autora. Przeczytamy w niej o "Ogrodnikach Ziemi" – potężnych, wysoko rozwiniętych cywilizacjach pielęgnujących naszą kruchą cywilizację jak ogród, w którym obok cudownych roślin rosną chwasty. Odbędziemy dziwną podróż do Domu Pana i do Świata Trzech Słońc. Zobaczymy inne cywilizacje, ich mieszkańców, pojazdy i budowle. Poznamy zarówno kosmiczne prawa, uniwersalny porządek świata, jak i historię naszej "nieudanej" ziemskiej cywilizacji oraz kontrowersyjną teorię pochodzenia ziemskich religii. Eremita będzie źródłem natchnienia dla wielu, zwłaszcza dla tych, którzy podążają śladami Lobsanga Rampy.
Okładka książki Rozdziały życia. Krok w duchowość.

29,90 zł 20,92 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To napisana jasno, prosto i z humorem książka o trudnych ezoterycznych zagadnieniach. Autor prowadzi laików i zaawansowanych adeptów w świat duchowości, a jednocześnie prowokuje do samodzielnego myślenia, rozbudza pragnienie dążenia do doskonałości i czystości. Czytelnik znajdzie w niej: – przepowiednie nadchodzących katastrof i zdarzeń, które przygotują świat na nadejście Złotego Wieku; – krótki kurs prawidłowej medytacji i podróżowania w astralu; – prostą metodę samoleczenia; – omówienie światów równoległych, antymaterii i innych wymiarów; – wyjaśnienie zagadki śmierci i wskazówki jak się do niej przygotować; – odpowiedź na pytanie czym jest Nirwana i jakie wady wstrzymują rozwój człowieka; – wyjaśnienie dlaczego należy dawać jałmużnę; – poglądy autora na temat religii i nauki.
Okładka książki Ta książka przyniesie ci miłość. Główne sekrety astrologii

19,00 zł 14,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dlaczego niektóre pary źyją razem długo i szczęśliwie, a inne kłócą się i rozstają? W niemałym stopniu wpływają na to nasze znaki Zodiaku. Ta ksiąźka to mały miłosny podręcznik. Pozwoli Ci spojrzeć na relacje z płcią przeciwną z punktu widzenia astrologii - jednej z najstarszych nauk ludzkości. Zapozna Cię z wadami i zaletami wszystkich zodiakalnych typów męźczyzn i kobiet.
Okładka książki  Podsycanie płomienia.

27,90 zł 19,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To kolejna książka zawierająca odpowiedzi na pytania czytelników oraz cenne obserwacje dotyczące współczesnego świata. Jasność wywodu, dające do myślenia argumenty i gawędziarski styl to jej niewątpliwe atuty. Co się dzieje z nami po śmierci? Dlaczego należy unikać wpływu sekt? Jak narkotyki niszczą ciała duchowe? Czy warto medytować w grupie? Co osiągnęła cywilizacja Atlantydy? Jakie astralne skutki wywołują transplantacje? Jak godzić miłość do zwierząt z jedzeniem mięsa? Jak porozumiewać się telepatycznie ze zwierzętami? W jaki sposób można podczas snu wpływać na innych ludzi?
Okładka książki Jaskinia starożytnych

29,90 zł 20,92 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jaskinia Starożytnych to realne miejsce na ziemi. Miejsce, w którym zmagazynowano całą wiedzę Starożytnych. Niestety, współczesny człowiek jeszcze nie dorósł do jej wykorzystania... Autor wraca wspomnieniami do niezwykłych przeżyć młodości spędzonej w tajemniczej atmosferze klasztorów Tybetu. Przenosi nas w odległy, magiczny świat starej, tybetańskiej kultury oferując przygodę, humor i wiedzę. Spotkamy więc prawdziwego pustelnika, dowiemy się jak powstały religie, poznamy tybetańskie metody produkcji książek, odwiedzimy Jaskinię Starożytnych i wysłuchamy opowieści o tym jak Seng oceniał swe dawne życie i wybierał nowe. Na koniec zauważymy z zaskoczeniem, że te dziwne historie ofiarowane przez Autora pomagają nam odnaleźć drogę w moralnym labiryncie współczesnego świata.
Okładka książki Historia Rampy

29,90 zł 20,92 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Twoje książki dają radość i światło wielu ludziom – powiedział Sędziwy Człowiek. – My chcielibyśmy, aby ludzie wiedzieli, że ciało można odrzucić niczym starą szatę, a której nie ma już pożytku, i można przekazać je komuś, kto ze specjalnych względów potrzebuje takiego ciała. „Historia Rampy” powstała w odpowiedzi na tę prośbę i na krytykę ze strony prasy. Kiedy Anglik twierdzi, że jego ciało zostało przejęte przez ducha tybetańskiego Lamy, rozsądek mówi nam, że to kpiny. Kiedy na dodatek ze szczegółami opisuje doświadczenia nasuwające wniosek, że posiada paranormalne zdolności, nic dziwnego, że powstaje wrzawa. Ale taka wrzawa stanowi czasami przełom w ignorancji. Rzut oka na to, co dotąd było nieznane, zawsze niepokoi i drażni. Fakt, że Lobsang Rampa ma obecnie miliony czytelników na całym świecie świadczy o tym, iż nie wszystkie umysły są zamknięte na nieznane. „Historia Rampy” jest kolejną z serii autobiograficznych książek Lobsanga Rampy, w której opisuje ON swoją podróż przez Rosję, Europę i Amerykę do Irlandii. Oprócz kontrowersyjnego problemu zmiany ciała wyjaśnia też istotę modlitwy.
Opakowanie Szkoła idealnej figury. Rezultat - od razu!

22,00 zł 15,39 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Opisywana przez autora metoda odchudzania jest prosta, daje niemal natychmiastowy efekt. Liczy sobie tysiące lat, a u jej podstaw leżą praktyki oddziaływania na wewnętrzny świat człowieka, zaadaptowane dla współczesnej percepcji i przerobione dla potrzeb walki z wagą. Praktyka dziesiątek grup treningowych pokazała, że wszystkim udaje się opanować przedstawione w książce techniki.
Opakowanie Ta książka przyniesie ci pieniądze

24,90 zł 17,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trzymasz w dłoniach książkę-trening, którego celem jest jakościowa zmiana Twojego losu. Zalecenia Autora pomogły już osiągnąć sukces finansowy tysiącom ludzi. Niektórzy z nich są dziś znakomitymi biznesmenami, znanymi nie tylko w swoim kraju, ale i za granicą. Chcesz znaleźć się wśród nich? Możesz bogacić się robiąc to, co lubisz. Zaczynaj! Twoje bogactwo jest w Twoich rękach. Ta książka wskaże Ci drogę. Dzięki niej: - zrozumiesz, że bogatym może stać się każdy - dowiesz się, że pieniądze posiadają swoje karmiczne pochodzenie i dziedzictwo - nauczysz się, co należy robić, by się wzbogacić - rozwiniesz w sobie cechy milionera - umiejętność koncentracji Proponowane przez autora proste ćwiczenia i zabiegi nie wymagają dużo czasu czy wysiłku, a są bardzo skuteczne.
Opakowanie Mądrość starożytnych

28,90 zł 20,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Słownik wyjaśniający znaczenie większości ezoterycznych pojęć, z jakimi może się spotkać człowiek Zachodu. Autor nie poprzestaje na suchych definicjach – posługując się prostym, lekkim językiem rozwija poszczególne tematy i prowokuje Czytelnika do refleksji nad wartościami, życiem, światem. W niespotykany sposób łączy elementy tradycji buddyzmu tybetańskiego z wpływem zachodniej tradycji okultyzmu. Suplementy zawierają zestaw ćwiczeń oddechowych, właściwości kamieni i ich wpływ na człowieka, kilka uwag o diecie i ostrzeżenie jak NIE powinieneś ćwiczyć.
Opakowanie Życie z Lamą

28,90 zł 20,22 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To niezwykła książka napisana przez niezwykłego autora - syjamską kotkę. Jej telepatyczny przekaz zapisał Lama Lobsang Rampa, który potrafi odczytać myśli każdej żywej istoty. Kotka Fifi barwnie opisuje nieprawdopodobne zdarzenia z życia swego przyjaciela Lobsanga Rampy. Udowadnia, że koty to wyjątkowe istoty, podróżujące w astralu, posiadające własne legendy i własne poglądy o nas - ludziach. Książka ta może Ciebie zawstydzić, głęboko poruszyć i nieodwracalnie zmienić Twój stosunek do zwierząt. Zainteresuje ona nie tylko miłośników kotów, ale wszystkich ludzi otwartych na inne, wyjątkowo świeże spojrzenie na świat.
Okładka książki Doktor z Lhasy

28,00 zł 20,15 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

 "Doktor z Lhasy" to kontynuacja znakomitej książki "Trzecie Oko". Na przykładach ze swojego życia Lobsang Rampa udowadnia, iż człowiek może na tyle opanować umysł i ciało, że jest w stanie znieść nieludzkie próby. Podczas II wojny światowej autor był więziony w japońskich obozach, gdzie przeprowadzano na nim straszne doświadczenia i niejednokrotnie cudem ratował się od śmierci dzięki wiedzy i umiejętnościom nabytym w tybetańskich klasztorach. Pasjonującą historię swojego życia autor przeplata mistycznymi naukami – omawia jasnowidzenie i podróże astralne. Porusza zagadnienia praktyczne, przydatne współczesnemu człowiekowi w życiu codziennym – uczy prawidłowego oddychania i kontrolowania wyobraźni – i filozoficzne – pisze o historii świata i ludzkości.
Okładka książki Światło świecy

28,90 zł 17,92 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To kolejna książka zawierająca odpowiedzi na pytania czytelników, czyli trochę śmiechu, trochę smutku i wiele zagadnień do przemyślenia. - Jak realizować marzenia współpracując z podświadomością? - Czym jest transmigracja dusz? - Dlaczego samotność sprzyja rozwojowi duchowemu? - Dlaczego napotykamy w życiu tak wiele problemów? - Do czego służyły piramidy i jak je zbudowano? - Czy Jezus uczył się w Azji? - Czy istnieją planety zamieszkiwane przez inteligentne minerały i chodzące rośliny? - Jak działa akupunktura? - Dlaczego tak bardzo staramy się zachować młodość? - Jak kontrolować umysł i kierować myślami? - Czym jest niższy astral? - Co się dzieje podczas odprawiania egzorcyzmów? - Jak można zaradzić przemocy na świecie? - Jak posługiwać się wahadełkiem?
Okładka książki Uzdrowienie losu

23,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trening werbalnej części karmy" to druga z trzech książek uczących jak wpływać na własny los. Dzięki niej:  - poznasz kluczowe słowa i wyrażenia wpływające na Twój przyszły los,  - dowiesz się jak ważny w życiu jest rytm i prawidłowa postawa ciała,  - dowiesz się kiedy należy milczeć i jak należy mówić, by kształtować pozytywną przyszłość,  - poznasz ćwiczenia rozwijające kanał głosowy i prawidłowo nastroisz swój głos,  - dowiesz się, kiedy mówiący jest "wampirem", a kiedy "dawcą" i jak należy mówić, żeby nie tracić energii,  - poznasz zasady retoryki i pięć składowych niezbędnych w każdej mowie.  Proponowane przez autora proste ćwiczenia i zabiegi nie wymagają dużo czasu czy wysiłku, a są bardzo skuteczne. Wielu z nich nie znajdziesz w innych szkołach samodoskonalenia...
Okładka książki Sawasana. Najlepsza metoda mistrzów jogi

18,00 zł 12,59 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

ULECZY WSZYSTKIE CHOROBY CIAŁA I DUCHA  POMOŻE W TRUDNEJ SYTUACJI  WSKAŻE DROGĘ DO SPEŁNIENIA UKRYTYCH PRAGNIEŃ  Każdy z nas marzy o środku leczącym wszystkie choroby, szybko usuwającym ból i tanim. Taki środek istnieje! To sawasana – nadzwyczajne ćwiczenie zaczerpnięte z prastarego systemu uzdrawiania – jogi. Z łatwością wykona je każdy, nawet człowiek ciężko chory. Jest niezwykle skuteczne i nie ma skutków ubocznych.  Poza bólem sawasana usuwa też stres i zmęczenie, wzmacnia odporność, dodaje energii, oczyszcza nasze ciała energetyczne, poprawia samopoczucie, normuje ciśnienie, reguluje pracę układu krwionośnego, poprawia sen, uspokaja nerwy, sprzyja uwolnieniu stłumionych emocji, a nawet likwiduje nadwagę.  Sawasana to propozycja dla leniuchów, pechowców, ciężko chorych, sportowców, biznesmenów, ludzi poszukujących duchowej dogi, jednym słowem – dla wszystkich.  Ta książka nauczy Cię sawasany. Autor odkryje przed Tobą sekrety tej dobroczynnej dla zdrowia i losu metody.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj