Seria książeczek z prostymi obrazkami do malowania kredką, pisakiem, albo paluszkiem. Duże elementy łatwo wypełnić kolorem. Gotowe obrazki dziecko może uzupełnić naklejką. Proste polecenia zachęcą je do działania i podpowiedzą, jak pomalować obrazek.
Kolorowanki podłogowe w praktycznym formacie, zajmują mało miejsca, można je zabrać ze sobą w podróż. Po rozłożeniu otrzymamy płachtę o wymiarach 126x90 cm. Ciekawa tematyka gwarantuje wiele godzin wspaniałej i twórczej zabawy.
Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.
Kolorowa książeczka angielsko-polska
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 5-7 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.
104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności
Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).
Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!
W serii również:
Zagadki obrazkowe Łamigłówki (3-5 lat) Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne (3-5 lat) Zagadki obrazkowe Angielski (3-5 lat) Zagadki obrazkowe Angielski (6-9 lat) Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne (6-9 lat) Zagadki obrazkowe Koncentracja (6-9 lat) Zagadki obrazkowe Czytanie, koncentracja, pamięć (6-9 lat) Zagadki obrazkowe Ortografia (6-9 lat)
Jedyne na rynku opracowanie, w którym na konkretnych przykładach z polskiego i zagranicznego rynku przedstawione są usprawnienia w przemyśle spożywczym, pozwalające na zmniejszenie kosztów, a także zwiększenie efektywności produkcji. AUTOMATYZACJA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO to książka napisana przez praktyków, którzy na co dzień doradzają oraz wdrażają w przedsiębiorstwach rozwiązania usprawniające produkcję. W publikacji szczegółowo opisano liczne studia przypadków z przeprowadzonych wdrożeń, co pozwoli Czytelnikom na skorzystanie ze sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Poradnik ma wielowymiarowy charakter. Pokazuje usprawnienia w branży spożywczej na różnych etapach produkcji – od przygotowania produktów, przez ich przetwarzanie, po paletyzację. Swoimi doświadczeniami w zakresie automatyzacji i robotyzacji podzieliły się takie firmy, jak np.: Kärcher, ASTOR, Mitsubishi, SCHUNK czy Stäubli. Z książki dowiemy się także, jakie efekty w różnych przedsiębiorstwach przynosi stosowanie urządzeń takich firm jak: OMRON, FANUC, KUKA. Idealnym uzupełnieniem publikacji są wywiady z przedstawicielami firm, które zdecydowały się na wprowadzenie swoich zakładów w XXI wiek. Opowiadają oni o problemach, które mieli przed zastosowaniem automatyzacji, podejmowanych decyzjach i tym, jak wygląda ich nowa rzeczywistość po wprowadzonych zmianach. Casebook to ekskluzywna seria poradników dla menedżerów.
Teczka „Kuferek małej dziewczynki” zawiera:
1. bajkę z serii „Bajkowe kolorowanki” – bajka do przeczytania i rysunki do pokolorowania, dołączone naklejki;
2. książeczkę z ciekawostkami ze świata przyrody z serii „Encyklopedia wiedzy przedszkolaka”;
3. minialbum z naklejkami „Zwierzątka” – ciekawostki o zwierzętach, proste zadania i naklejki.
Książeczki przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.
Teczka „Skarbiec małego chłopca” zawiera:
1. minialbum z naklejkami „Pojazdy” – naklejki, ciekawostki i zadania dla miłośników motoryzacji;
2. książeczkę z ciekawostkami z serii „Encyklopedia wiedzy przedszkolaka”;
3. malowankę „Koloruję pojazdy” – zbiór obrazków do pokolorowania, naklejki oraz ciekawostki o pojazdach.
Książeczki przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.
Nastrojowa, pełna ciepła opowieść o pierwszej zimie wróbla Czupurka i jego spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Do książki dołączona jest płyta z nagraniem bajki, zimowymi piosenkami i kołysanką. Doskonały prezent na mikołajki i czas świąt. Słuchaj i śpiewaj razem z nami!
Album poświęcony genezie i historii amerykańskiej muzyki pierwszych czterdziestu lat XX wieku.
Album zawiera dwie płyty CD, na których zgromadzonych zostało 41 standardów w oryginalnych wykonaniach, najczęściej koncertowych czy po prostu "na żywo". Dzięki takiej prezentacji książkę można czytać, oglądać i słuchać jednocześnie. Wstępem opatrzył Marek Niedźwiecki z radiowej "Trójki".
Książka zawiera zbiór najpopularniejszych pieśni patriotycznych. Znajdują się w niej takie utwory jak: Hej, hej, ułani, Krakowiaczek, Mazurek Dąbrowskiego, O mój rozmarynie czy Pierwsza kadrowa. Utwory zamieszczone w książce weszły na stałe do kanonu polskiej piosenki patriotycznej i nie sposób wyobrazić sobie bez nich żadnej uroczystości patriotycznej (np. w szkole) i państwowej. Każdy z utworów został wzbogacony o opracowanie linii melodyczne. Dzięki temu dzieci będą mogły wspólnie z dorosłymi grać i śpiewać. W książce znajdują się również najpiękniejsze wiersze patriotyczne dobrane do potrzeb współczesnego młodego człowieka. Dzieci odnajdą w nich nauki dotyczące szacunku do symboli państwowych i religijnych, miłości do ojczyzny i wolności, zachwytu dla piękna polskiego krajobrazu i dorobku kulturowego. Pragniemy, aby poezja przeniknęła do serduszek wszystkich dzieci i rozpaliła w nich żar miłości do Polski, ukształtowała postawę solidarności oraz poczucia własnej tożsamości. Publikacja zawiera kolorowanki przedstawiające najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Dzieci będą mogły pokolorować obrazki ilustrujące takie wydarzenia jak: wizyta Ojca Świętego Jana Pawła II w Polsce, koncert Fryderyka Chopina czy odzyskanie przez Polskę niepodległości po latach zaborów. Kolorowanki pozytywnie wpływają na rozwój dzieci, a także: rozwijają pamięć i wyobraźnię, uczą koncentracji, kształtują sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową, ćwiczą spostrzegawczość, pobudzają kreatywność, bawią. Do książki dołączono płytę CD z 14 utworami patriotycznymi w wykonaniu Natalii Topczewskiej. Książka wydana została w poręcznym formacie, który mieści się w plecaku i idealnie pasuje do dłoni dziecka.
Poznaj Jedi i Sithów dzięki fascynującym informacjom i ekscytującym zadaniom. Stwórz własny rebeliancki myśliwiec kosmiczny. Narysuj bohaterską walkę na miecze świetlne. Podejmij emocjonujące Wyzwanie i odszukaj drogę przez planetę Naboo. Sprawdź się z wiedzy zdobytej na temat uniwersum Gwiezdnych wojen. Wykorzystaj naklejki, by stworzyć przerażającą Gwiazdę Śmierci. I wiele więcej!
Propozycja dla każdego miłośnika wypadów do lasu i na zieloną łąkę, a także dla tych, którzy po prostu chcą wiedzieć więcej. Jasny i konkretny język, fotografie lub realistyczne ilustracje – wszystko, co potrzebne jest, by zyskać podstawową wiedzę o otaczającym nas środowisku. Materiał podzielony jest na części, z których każda opisuje inne środowisko: las, łąkę, środowisko wodne. Czytaj, oglądaj, poznawaj... Bądź z przyrodą za pan brat! - najważniejsze wiadomości o środowisku przyrodniczym - przejrzystość i łatwość odnalezienia informacji - atrakcyjna szata graficzna: realistyczne ilustracje i zdjęcia! - książka przydatna w szkole i podczas wakacji
Książka została napisana z inicjatywy Fundacji Liderek Biznesu.
13 historii napisanych na podstawie wywiadów z bohaterkami, polskimi bizneswoman.
Poruszone są w niej kwestie:
· partnerstwa w biznesie,
· równowagi między życiem prywatnym a zawodowym,
· stereotypów i walki z nimi,
· motywacji,
· zarządzania zespołem (w tym mężczyznami) i sobą.
Celem książki jest przedstawienie doświadczeń kobiet, które będą inspiracją dla czytelniczek do sięgania po najwyższe stanowiska, do walki z powszechnymi barierami
w rozwoju zawodowym kobiet.
Książka będzie połączeniem historii o osobach z klasycznym studium przypadku. Będzie odpowiadać na pytanie w jaki sposób każda z bohaterek odkryła w sobie dany talent, motywację do działania, dokąd zmierza i jak definiuje swoją misję, którą realizuje w biznesie.
Plan zawiera:- schemat linii komunikacyjnych- spis ulic- informacje turystycznePlany miast Marco Polo skierowane są do wymagającego odbiorcy, który oprócz szczegółowego planu oczekuje dodatkowych informacji i wskazówek turystycznych - wiadomości dotyczących komunikacji miejskiej, przebiegu linii metra, obszarów podmiejskich.Proponowane przez Marco Polo plany są wzbogacone opisami zabytków i miejsc wartych zwiedzenia.
Beautiful books combining a multitude of exquisite images of important minimalist design around the world. This series shows different ways of interpreting and expressing minimalism in interior design and architecture.
Baw się i śpiewaj razem z Minnie i jej przyjaciółmi!Urocza myszka Minnie uwielbia podróże. Często wyrusza na wycieczki ze swoimi przyjaciółmi. Podróżuje na rowerze, samochodem, samolotem Dzięki tej dźwiękowej książeczce z pięknymi ilustracjami dzieci będą mogły posłuchać sześciu melodii i zaśpiewać krótkie piosenki o przygodach Minnie.
Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu z komentarzami św. Jana Pawła II Wydanie jubileuszowe Pamiątkowe wydanie z okazji 1050-lecia Chrztu Polski Wydanie zawiera: 360 stron komentarzy biblijnych św. Jana Pawła II 83 wspaniałe całostronicowe ilustracje Gustave'a Dor Śluby Jasnogórskie Króla Jana Kazimierza Akt poświęcenia się Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi Prymasa Augusta Hlonda Śluby Jasnogórskie Narodu PolskiegoPrymasa Stefana Wyszyńskiego Akt zawierzenia Matce Bożej dokonany na Jasnej Górze przez św. Jana Pawła II oraz Jego gnieźnieńską Homilię o Chrzcie Polski Miejsce na Kronikę rodzinną Wstęp kard. Kazimierza Nycza oraz kard. Stanisława Dziwisza Osobiste błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże Biblia w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka. Patronatem honorowym edycji jest kard. Stanisław Dziwisz, Arcybiskup Metropolita Krakowski.
Biblia Rocznicowa Stary i Nowy Testament Pamiątka 1050-lecia chrztu Polski To wyjątkowe wydanie zawiera: kolorowe fotografie Ziemi Świętej całostronicowe grafiki Gustave'a Dor specjalne strony przeznaczone na kronikę rodzinną błogosławieństwo św. Jana Pawła II dla rodzin, które wspólnie czytają słowo Boże gnieźnieńską homilię św. Jana Pawła II o Chrzcie Polski Śluby Jasnogórskie Narodu Polskiego przygotowane przez Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Książka jest kolekcją spotkań z archiwami i materiałami archiwalnymi. Zawiera, zamówione specjalnie na potrzeby leksykonu, prace dwudziestu pięciu międzynarodowych autorów (wśród nich m.in. Kateřina Šedá, Claudia Castellucci, Tim Etchells, Elisabeth Lebovici, Małgorzata Dziewulska, Małgorzata Szczęśniak, Ann Cvetkovich, Joe Kelleher), ilustrujące afektywne, polityczne i intelektualne wyzwania stawiane przez indywidualne i kolektywne wspomnienia. Autorzy korzystają z archiwów jako artyści, aktywni uczestnicy, badacze, pisarze, kuratorzy, lub w kilku z tych ról równocześnie.
Kuratorami książki są Giulia Palladini i Marco Pustianaz –badacze sztuk performatywnych zajmujący się krytyczną recepcją archiwów w praktyce humanistycznej.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?