Matt i Shady na Dzikim Zachodzie T.1 Z misją u...
-
Autor: Daniel Koziarski Artur Ruducha
- Wydawca: Ongrys
- ISBN: 9788368097467
- EAN: 9788368097467
- Oprawa: oprawa: broszurowa
- Rok wydania: 2026
- Wysyłamy w ciągu: 48h
-
Brak ocen
-
21,24złCena detaliczna: 35,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,24 zł
Matt Ryder i jego asystent Shady Fluke przemierzają Dziki Zachód w poszukiwaniu nagród i przygód.
Kiedy trafiają do Bandlands, miejscowy szeryf proponuje im niebezpieczną misję - przekonanie Indian z plemienia Long Penów do wyrażenia zgody na budowę sieci wodno-kanalizacyjnej na zajmowanym przez nich terenie. Prac tych miałaby się podjąć rodzinna firma braci Kruk - Kruk Klucz Kran.
Wielka Chmura, przywódczyni Long Penów, musi zmierzyć się nie tylko z trudną decyzją, lecz także stawić czoła wrogiemu plemieniu Ilorazokezów.
Jakby tego było mało, zniecierpliwiony brakiem postępów gubernator wysyła oddział pacyfikacyjny Niebieskich Koszul.
Matt i Shady na Dzikim Zachodzie to utrzymana w lekkim tonie historia spod znaku kapelusza, rewolweru i pióropusza, która zaprasza czytelnika do świata tyleż niebezpiecznego, co zabawnego!