Czy twój maluch zna już takie słowa jak: ulica, słońce, rower czy samochód? Jeśli nie, to pozna je dzięki książce "100 pierwszych słów. Na spacerze". W środku zostały zebrane najważniejsze wyrazy opisujące to, co można zobaczyć podczas spacerów w różne miejsca. Dzięki pięknym ilustracjom z podpisanymi elementami oraz zabawnym rymowankom dziecko nauczy się nowych słówek, które wspomogą rozwój jego mowy.Wspólnie wybierzcie się na spacer miejskimi ulicami, przejdźcie się do parku i odwiedźcie zoo, aby poznać nowe słowa na kolejnych barwnych stronach! Czekają na was również wyprawa nad morze, kwietna łąka oraz zakupy na targu, gdzie pełno kolorowych warzyw i owoców. Przeglądanie tej książki to nie tylko rozwijanie słownictwa i ćwiczenie mowy, ale również świetny sposób na zabawę i wspólne spędzanie czasu!Seria "100 pierwszych słów" to pięknie ilustrowane kartonowe książki dla dzieci, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), rozwijają jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość świata oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej serii nie może zabraknąć na waszej półce!
Siła wyobraźni - to seria szczegółowych bogato ilustrowanych książek, których treść oparta jest na zabawie w skojarzenia i grze w wymyślanie scenariuszy. Każda kolejna scenka, na następnej rozkładówce to nowe wyobrażenie.W książce Gdzie jest autobus? elementem, który zainicjował zabawę z wyobraźnią było oczekiwanie na spóźniający się autobus. Nauka cierpliwości.
Poznajcie Oliwkę i Maksa, bliźniaki, które żyją w 3022 roku. Okazuje się, że ich problemy wcale nie różnią się od tych, z którymi borykają się przedszkolaki dzisiaj. Ale czy ich przygody są bardziej kosmiczne?Rodzeństwo wybiera się na urodziny do kolegi. Planują kupić coś jedynego w swoim rodzaju, ale tuż przed przyjęciem urodzinowym okazuje się, że Maks nie może wziąć udziału w uroczystości, a prezent gdzieś zniknął
Seria bajekprzeznaczona dla młodych czytelników, której barwne ilustracje i najpiękniejszeopowieści rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność u dzieci. Książka zawierabajki:Siedemkruków,Diabeł ztrzema złotymi włosami,O sześciusługach,Nowe szatycesarza,Magicznaość.MatkaHolle
Urocza i zaskakująca historia o rodzeństwie, które postanawia wręczyć Mikołajowi prezent na święta. Zwykle to on wszystkich obdarowuje, ale sam nie dostaje upominków… Co prawda niektórzy czasem zostawiają mu w podziękowaniu ciastka, ale ile ciastek może zjeść Mikołaj?
Trzy tomy „Dobrych bajek” w wyjątkowym prezentowym wydaniu – podaruj dziecku opowieści, które rozwijają, wspierają i inspirują! Zanurz się w świat mądrych, ciepłych historii poruszających najważniejsze życiowe tematy: miłość, emocje, wiarę w siebie, przyjaźń i odpowiedzialność. Bestsellerowa seria Małgorzaty Korbiel to nie tylko opowieści – to narzędzie pomagające budować relacje, rozwijać empatię i wspierające emocjonalne dojrzewanie małych czytelników. Ten elegancki pakiet prezentowy to: unikalny zestaw trzech tomów „Dobrych bajek”, które dzieci pokochają za realistycznych bohaterów i sytuacje bliskie ich codzienności. bezpieczna przestrzeń do rozmów o uczuciach, relacjach i o dziecięcych sprawach. pomoc dla rodziców i opiekunów wspierających rozwój emocjonalny dziecka w mądry sposób. Dzięki prostemu językowi i wartościowemu przekazowi każda bajka staje się punktem wyjścia do ważnych rozmów, które pomogą dziecku lepiej zrozumieć siebie i świat. Idealny pomysł na prezent – na święta, urodziny, chrzest oraz jako wyjątkowy upominek „od serca”. W zestawie: „Dobre bajki o tym, że najważniejsza jest miłość” „Dobre bajki o tym, że wszystkie emocje są ważne” „Dobre bajki o tym, że warto wierzyć w siebie”
Magia świąt zaczyna się w sercu – odkryj ją z „Dobrymi bajkami”! „Dobre bajki o magii świąt” to kolejny tom serii, która podbiła serca dzieci i rodziców. Tym razem opowieści pokażą młodym czytelnikom święta pełne emocji, ciepła i rodzinnej bliskości. Choć nie zawsze przypominają te z reklam, zawsze niosą to, co najważniejsze: miłość, życzliwość i bliskość. Poznacie historię Maksia starającego się przypomnieć swoim rodzicom, czym są święta „offline”, Wiolę spędzającą Wigilię w dwóch domach oraz rodzeństwo Milutków, które przekona się, że nietypowe święta mogą być równie piękne co tradycyjne. Każda historia udowadnia, że magia świąt tkwi w bliskości, szacunku i szczerości, a nie w pięknych dekoracjach i drogich prezentach. „Dobre bajki o magii świąt” to ciepła i wzruszająca książka. To także doskonała lektura na zimowe wieczory oraz piękny pomysł na prezent pod choinkę. Sugerowany wiek: 3+
Wszystkie emocje są tak samo ważne!Dzięki "Dobrym bajkom" dzieci dowiedzą się, czym sąemocje takie jak smutek, zazdrość, zaskoczenie, strach, szczęście, poczucie spełnienia, radość. Bohaterami książki są przedszkolaki, które mierzą się z różnymi sytuacjami - zarówno z przyjemnymi, jak i z trudniejszymi. Podczas lektury dzieci nauczą się, jak stawiać czoła wyzwaniom i przeszkodom oraz odkryją, że można je pokonać dzięki odwadze, wytrwałości i pomocy innych.Seria "Dobre bajki" to doskonała okazja do rozmów na ważne tematy, które mogą zainicjować rodzice, dziadkowie lub nauczyciele w przedszkolu. Wspólne czytanie wzmacnia rodzinne więzi i buduje u dziecka poczucie bezpieczeństwa. Te mądre opowiadania pomogą młodemu czytelnikowi lepiej zrozumieć i radzić sobie z własnymi emocjami.Książka "Dobre bajki o tym, że wszystkie emocje są ważne" pomoże dzieciom znaleźć słowa opisujące trudne uczucia, a także podsunie pomysły, jak radzić sobie ze zmartwieniami.
Warto wierzyć w siebie! "Dobre bajki" to seria dla wszystkich dzieci, które uwielbiają ciepłe opowieści z przesłaniem.Jak odnaleźć w sobie siłę, gdy coś budzi w nas strach? Jak nauczyć się nowych rzeczy, gdy wydają się tak trudne i nieosiągalne? Jak odkryć w sobie pokłady cierpliwości? Bohaterowie książki mierzą się z różnymi wyzwaniami. Ksawery próbuje opanować jazdę na rowerze, Hania pragnie zdobyć górski szczyt, a Lolo stara się zrozumieć, dlaczego jego brat jest we wszystkim lepszy.Lektura "Dobrych bajek o tym, że warto wierzyć w siebie" pomoże dzieciom odkryć moc wiary w siebie i we własne możliwości - dzięki nim można pokonać każdy strach i odważyć się marzyć. To już kolejny tom wzruszających i ciepłych opowieści autorstwa uwielbianej Małgorzaty Korbiel.O serii:Seria "Dobre bajki" to krótkie zbiory opowiadań, których celem jest przekazanie dzieciom ważnych życiowych wartości. Zawarte w nich historie pokazują, co w życiu naprawdę się liczy i czym warto się kierować, by być dobrym i szczęśliwym człowiekiem.O autorce:Małgorzata Korbiel - logopedka, polonistka, redaktorka, korektorka, a także autorka tekstów kilkudziesięciu książek dla dzieci (m. in.: "A dzisiaj w przedszkolu", "Recepta na szczęście" oraz serie "100 pierwszych słów", "Dobre bajki", "Orbitki"). Miłośniczka poprawności słowa pisanego i mówionego. Rękopisy testuje na dwójce swoich pociech. W książkach przekazuje wartości oraz pozytywne nastawienie, bazując na doświadczeniu oraz wiedzy na temat rozwoju i potrzeb młodych czytelników. Uwielbia rodzinne górskie wycieczki oraz kocha koty.
Witaj w magicznym świecie 'A dzisiaj w przedszkolu'- książce, która przenosi maluchy w barwną krainę zabawy, nauki i przygód! Ta urocza książka to niezastąpiona towarzyszka dla każdego dziecka, które chce poznać tajemnice codziennego życia w przedszkolu. Razem z bohaterami dzieci odkryją pełne wrażeń dni spędzone na wspólnych zabawach, malowaniu, tańcach i odkrywaniu nowych przyjaciół. Zabawne ilustracje i proste opowieści sprawią, że dzieci z uśmiechem na twarzy będą przeżywać każdy fragment dnia w przedszkolu. 'A dzisiaj w przedszkolu' to nie tylko książka, to także podręcznik do nauki wartości takich jak współpraca, empatia i kreatywność. Odkryjcie wspólnie z nami magiczny świat 'A dzisiaj w przedszkolu' - książkę, która rozwija wyobraźnię i radość z nauki już od najmłodszych lat!W książce zawarte są teksty ułożone chronologicznie - według kalendarza wydarzeń przedszkolnych, np. pierwszy dzień w przedszkolu, Dzień Kropki, Dzień Dyni, mikołajki czy Dzień Babci i Dziadka.
'Przewodnik Pierwszoklasisty' to niezastąpiona książka to doskonały towarzysz dla każdego małego ucznia, który właśnie rozpoczyna swoją szkolną przygodę. Zawiera ona niezbędne informacje, wskazówki i porady, które pomogą dziecku odnaleźć się w nowym środowisku szkolnym. Dzięki jasnym ilustracjom, zabawnym anegdotom i praktycznym ćwiczeniom, 'Przewodnik Pierwszoklasisty' sprawi, że nauka stanie się przyjemnością, a szkoła miejscem pełnym ekscytujących odkryć.'Przewodnik Pierwszoklasisty' to nieodłączny element wyprawki każdego pierwszoklasisty - książka, która towarzyszy dziecku na każdym kroku i wspiera je w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności!.
Co to za części garderoby? Rozpoznajesz je? Z serią "Otwarci na świat!" to dziecinnie proste! Oglądaj kolorowe strony wypełnione przeróżnymi ubraniami! W ten sposób nauczysz się nazywać i rozpoznawać rzeczy, które znajdują się w szafie."Otwarci na świat!" to seria edukacyjnych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, która krok po kroku pokazuje maluchom, jak fascynujące jest nasze otoczenie. Zaczynając od tak podstawowych zagadnień jak: kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta, dzieci będą stopniowo poznawać elementy codziennego życia.Seria "Otwarci na świat!" to pięknie zilustrowane, kolorowe książki, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), rozwijają jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej serii nie może zabraknąć na waszej półce!
Czy rozpoznajesz te pojazdy? Z serią "Otwarci na świat!" to dziecinnie proste! Oglądaj kolorowe strony wypełnione samochodami, rowerami i statkami. W ten sposób nauczysz się nazywać pojazdy, które możesz zobaczyć nie tylko na lądzie, ale także w powietrzu i na wodzie!"Otwarci na świat!" to seria edukacyjnych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, która krok po kroku pokazuje maluchom, jak fascynujące jest nasze otoczenie. Zaczynając od tak podstawowych zagadnień jak: kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta, dzieci będą stopniowo poznawać elementy codziennego życia.Seria "Otwarci na świat!" to pięknie zilustrowane, kolorowe książki, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), rozwijają jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej seriinie może zabraknąć na waszej półce!
Czy rozpoznajesz te zabawki? Z serią "Otwarci na świat!" to dziecinne proste! Oglądaj kolorowe strony wypełnione piłkami, lalkami i klockami. W ten sposób nauczysz się nazywać rzeczy, które możesz znaleźć w swoim pokoju i nie tylko."Otwarci na świat!" to seria edukacyjnych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, która krok po kroku pokazuje maluchom, jak fascynujące jest nasze otoczenie. Zaczynając od tak podstawowych zagadnień jak: kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta, dzieci będą stopniowo poznawać elementy codziennego życia.Seria "Otwarci na świat!" to pięknie zilustrowane, kolorowe książki, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), rozwijają jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej serii nie może zabraknąć na waszej półce!
Seria interaktywnych książeczek z okienkami, dzięki której najmłodsi czytelnicy poznają i utrwalą dźwięki z najbliższego otoczenia. Poprzez naśladowanie odgłosów maluchy będą ćwiczyć aparat artykulacyjny i rozwijać funkcje mowy, poznają nazwy i wygląd zwierząt i przedmiotów. Każda strona z kolorową ilustracją i otwieranym okienkiem zachęci do nauki przez zabawę! Książki sprawdzą się zarówno w domu, w przedszkolu, jak i w gabinecie logopedycznym.
Seria interaktywnych książeczek z okienkami, dzięki której najmłodsi czytelnicy poznają i utrwalą dźwięki z najbliższego otoczenia. Poprzez naśladowanie odgłosów maluchy będą ćwiczyć aparat artykulacyjny i rozwijać funkcje mowy, poznają nazwy i wygląd zwierząt i przedmiotów. Każda strona z kolorową ilustracją i otwieranym okienkiem zachęci do nauki przez zabawę! Książki sprawdzą się zarówno w domu, w przedszkolu, jak i w gabinecie logopedycznym.
"Pomruki" to seria interaktywnych rymowanych książeczek z okienkami, dzięki której najmłodsi czytelnicy poznają i utrwalą dźwięki z najbliższego otoczenia. Poprzez naśladowanie odgłosów maluchy będą ćwiczyć aparat artykulacyjny i rozwijać funkcje mowy, poznają nazwy i wygląd zwierząt i przedmiotów. Każda strona z kolorową ilustracją i otwieranym okienkiem zachęci do nauki przez zabawę! Książki sprawdzą się w domu, w przedszkolu, jak i w gabinecie logopedycznym.
Do bliźniaków przyjechała kuzynka, która mieszka na Marsie. Jej dom został zburzony przez deszcz meteorytów, dlatego teraz będzie mieszkać u Orbitków. Okazuje się, że dziewczynka będzie chodzić z Oliwką i Maksem do przedszkola. Grupa ma zadanie wymyślić, jak uzbierać pieniądze na odbudowanie bazy na Marsie. Przeczytaj, a dowiesz się, co wymyśliły dzieci.
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?