KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo Langenscheidt

Opakowanie Bajki po angielsku Kot w butach + CD

20,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W książce czytelnik znajdzie bogato ilustrowaną bajkę w wersji dialogowej - po angielsku i po polsku. W drugiej części ksiązki historia Kota w Butach została opowiedziana w czasie przeszłym. Całość opatrzono słowniczkiem obrazkowym, a także słowniczkiem zbiorczym angielsko-polskim z transkrypcją oraz tabelą wymowy angielskiej.
Opakowanie Bajki po angielsku Brzydkie kaczątko + CD

20,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

"Brzydkie kaczątko" to kolejna publikacja z nowej serii klasycznych bajek w wersji angielskiej z polskimi tłumaczeniami. W książce znajduje się bogato ilustrowana bajka w wersji dialogowej – po angielsku i po polsku. W drugiej części książki historia kaczątka opowiedziana jest w czasie przeszłym. Całość opatrzona jest słowniczkiem obrazkowym, a także słowniczkiem zbiorczym angielsko-polskim z transkrypcją oraz tabelą wymowy angielskiej. Na płycie znajduje się pełne nagranie bajki po angielsku w doskonałej interpretacji natywnego lektora, opatrzone muzyką i efektami specjalnymi. O autorce:Dorota Czos - językoznawca teoretyczny i praktyczny, anglista, metodyk języka angielskiego w przedszkolu Mali Odkrywcy, twórca programów nauki języka angielskiego przez immersję, manager projektów edukacyjnych. Ponadto w serii: - Kopciuszek - Czerwony Kapturek - Lampa Aladyna - Kot w butach - Piotruś Pan.
Okładka książki Kursy z gwiazdami Niemiecki ze Steffenem + 2CD

41,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Nowy kurs językowy z udziałem Steffena Möllera. • Nowoczesny kurs języka niemieckiego dla samouków, zwłaszcza tych, którzy próbowali już uczyć się języka niemieckiego • Obejmuje materiał od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego • Nacisk położony na praktyczne umiejętności językowe, zwłaszcza rozumienie tekstu mówionego i mówienie • W komplecie książka oraz 2 CD • Zbudowany z 26 lekcji, obejmujących słuchowisko w języku niemieckim, słowniczki, gramatykę, ćwiczenia z kluczem oraz treningi na mówienie • Opracowany przez zespól doświadczonych dydaktyków i konsultantów • Udział Steffena Möllera – gwiazdy TV, aktora, kabareciarza, ale także wykładowcy akademickiego i popularyzatora wiedzy o Niemczech.
Okładka książki Trening słownictwa A1. Język niemiecki

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trening słownictwa A1. Język niemiecki to doskonała propozycja dla tych, którzy zamierzają samodzielnie opanować podstawowe słowa, zwroty i wyrażenia języka niemieckiego. Książka obejmuje 16 rozdziałów tematycznych, poświęconych zagadnieniom bliskim każdemu z nas, takim jak rodzina i przyjaciele, ciało, higiena, zdrowie, podróże, nauka czy praca zawodowa. Trening słownictwa A1 to: * podstawowe niemieckie słówka niezbędne w codziennej komunikacji * absolutne minimum informacji gramatycznych * atrakcyjne ćwiczenia wraz z odpowiedziami * zabawne rysunki, które ułatwią naukę słownictwa * praktyczne wskazówki i ciekawostki językowe Dodatkowym i bardzo ważnym elementem w samodzielnej nauce słownictwa niemieckiego jest słowniczek niemiecko-polski, który znajduje się na końcu książki.
Opakowanie Język niemiecki. Trening gramatyczny A1. Zestaw praktycznych ćwiczeń dla samouków

39,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trening gramatyczny A1. Język niemiecki to książka, dzięki której bez problemu opanujemy gramatykę języka obcego na poziomie A1. W każdym z 44 rozdziałów publikacji znajdziemy odrobinę teorii i bardzo dużo praktyki. Naukę ułatwia czytelny układ materiału tuż obok informacji teoretycznych znalazły się ćwiczenia, dzięki którym utrwalimy nowe informacje. Aby ułatwić uczącym się samodzielną pracę, na końcu książki zamieszczono klucz odpowiedzi do wszystkich zadań, a także wiele praktycznych wskazówek i ciekawostek językowych. Uzupełnieniem książki jest wygodne zestawienie najważniejszych czasowników nieregularnych. Dodatkowy atut publikacji to nowoczesna, lekka szata graficzna. Trening gramatyczny A1. Język niemiecki to: * Jasny i krótki opis wszystkich konstrukcji gramatycznych na poziomie A1 * Urozmaicone ćwiczenia utrwalające * Praktyczne wskazówki i ciekawostki językowe * Klucz odpowiedzi
Opakowanie Trening słownictwa A1. Język angielsk

19,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trening slownictwa A1. Jezyk angielski to doskonala propozycja dla tych, ktorzy zamierzaja samodzielnie opanowac slowa, zwroty i wyrazenia jezyka angielskiego na poziomie A1. Choc ksiazka zostala pomyslana jako publikacja dla poczatkujacych, znalazly sie tu takze cwiczenia bardziej ambitne, wykraczajace poza standardowe A1. Publikacja obejmuje 16 rozdzialow tematycznych, poswieconych zagadnieniom zwiazanym z codziennym zyciem (rodzina i przyjaciele, cialo, higiena, zdrowie, podroze, nauka czy praca zawodowa). Trening jest doskonalym uzupelnieniem kazdego podrecznika czy samouczka jezyka angielskiego. Swietnie sprawdza sie w parze z Treningiem gramatycznym A1. Choc ksiazka zostala opracowana z mysla o samodzielnej nauce, bedzie doskonala pomoca i zrodlem inspiracji dla nauczycieli lub korepetytorow. Trening slownictwa A1 to: . slowniczki na poziomie A1 przed kazdym omawianym tematem . ciekawe, starannie opracowane cwiczenia wraz z odpowiedziami . zabawne rysunki ulatwiajace nauke . wskazowki praktyczne i ciekawostki jezykowe . podreczny slowniczek angielsko-polski na koncu ksiazki
Okładka książki Kopciuszek. Cinderella. Wersja angielska

6,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Kopciuszek to pierwsza publikacja z nowej serii klasycznych bajek w wersji angielskiej z polskimi tłumaczeniami. W książce znajduje się bogato ilustrowana bajka w wersji dialogowej – po angielsku i po polsku. W drugiej części książki historia Kopciuszka opowiedziana jest w czasie przeszłym. Całość opatrzona jest słowniczkiem obrazkowym, a także słowniczkiem zbiorczym angielsko-polskim z transkrypcją oraz tabelą wymowy angielskiej. Na płycie znajduje się pełne nagranie bajki po angielsku w doskonałej interpretacji natywnego lektora, opatrzone muzyką i efektami specjalnymi.
Okładka książki Wielki słownik ortograficzny ''L

59,80 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wielki słownik ortograficzny - to niewątpliwie najbardziej współczesny i aktualny słownik ortograficzny na polskim rynku czytelniczym. Niniejsze wydanie można polecić każdemu, kto chce poprawnie pisać po polsku. Korzystania ze słownika ortograficznego (podobnie jak i z innych słowników języka polskiego) nie należy się wstydzić. Autorzy- znani językoznawcy- opracowują słowniki właśnie po to, aby zaproponować nam pomoc i dać konkretne wskazówki.Wielki słownik ortograficzny to:- prezentacja około 350 tysięcy haseł z zakresu różnorodnych dziedzin życia i działalności człowieka,- przystępna struktura i klarowność zapisu wyrazów hasłowych oraz ich form odmiany,- istotne wskazówki poprawnościowe,- wszystkie niezbędne reguły ortografii i interpunkcji polskiej!
Okładka książki Dialogi maturalne. Poziom podstawowy. Język niemiecki + cd

24,96 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka zawiera 90 przykładowcych rozmów sterowanych, zgodnych z wymogami maturalnymi, słowniczek polsko-niemiecki pod tekstem każdego dialogu oraz krótkie komentarze gramatyczne, leksykalne lub kulturowe. Do książki dołączona jest płyta CD z nagranymi dialogami. Przeznaczona przed wszystkim do samodzielnej nauki dla maturzysty.
Okładka książki Trening gimnazjalny. Język angielski ''L

32,68 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Trening gimnazjalny zawiera: 15 rozdziałów tematycznych zgodnych z Informatorem o egzaminie gimnazjalnym z języka ćwiczenia leksykalno-gramatyczne zadania w formacie egzaminacyjnym, sprawdzające rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego i reagowanie językowe 3 testy na wzór arkuszy egzaminacyjnych transkrypcja nagranych tekstów klucz słowniczekZe względu na uniwersalną tematykę Trening gimnazjalny może być wykorzystywany niezależnie od podręcznika kursowego.
Okładka książki Kursy z gwiazdami. Angielski z Kevinem  ''L

33,90 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

- Nowoczesny kurs języka angielskiego dla samouków, zwłaszcza false beginners- Obejmuje materiał od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego- Nacisk położony na praktyczne umiejętności językowe, zwłaszcza rozumienie tekstu mówionego i mówienie- W komplecie książka oraz 2 CD- Zbudowany z 26 lekcji, obejmujących słuchowisko w języku angielskim, słowniczki, gramatykę, ćwiczenia z kluczem oraz trening na mówienie- Opracowany przez zespół doświadczonych dydaktyków i konsultantów- Udział Kevina Aistona - gwiazdy TV, popularyzatora języka angielskiego i wiedzy o współczesnej Wielkiej Brytanii.
Okładka książki Gramatyka maturalna - Język niemiecki ''L

35,36 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Gramatyka maturalna to doskonałe repetytorium zagadnień gramatycznych dla osoób przygotowujących się do matury.Książka zawiera:o objaśnienia zagadnień gramatycznych wymaganych na maturzeo ćwiczenia do tych zagadnieńo ćwiczenia w formacie maturalnymZakres materiału jest zgodny z wytycznimi zawartymi w Informatorze maturalnym.Gramatyka maturalna może być wykorzystywana zarówno jako materiał uzupełniający w czasnie lekcji, jak również dla samodzielnej pracy ucznia przygotowującego sie do matury
Okładka książki Jak zrozumieć szefa

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Badania wykazują, że 90% szefów to kosmici, którzy z zewnątrz tylko przypominają ludzi. Nic dziwnego, że język, jakim przemawiają, jest po prostu INNY. Jeśli w porę nie nauczysz się go rozumieć, przepadłeś. Ta książka pozwoli poznać dialekt większości szefów, z jakimi możesz mieć do czynienia. Sam jesteś szefem? Nauczysz się, jak mówić, by pracownik wreszcie cię zrozumiał! Z tej książki dowiesz się:- dlaczego szef przychodzi do twojego pokoju i gapi się na ścianę- co NAPRAWDĘ oznaczają sformułowania delegowanie zadań, najwyższy priorytet i zakres obowiązków- dlaczego imprezy służbowe są zawsze taaaaakie faaaaajne ""Jak zrozumieć szefa"" to książka nie tyle zabawna, co prawdziwa. Christoph Maria Herbst, znany niemiecki komik, w kapitalny sposób opisuje specyficzny korporacyjny mikroklimat, w którym przetrwają tylko najsilniejsi.
Okładka książki Ćwiczenia maturalne. Język niemiecki ''L

22,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ćwiczenia maturalne przeznaczone są dla uczniów przygotwujących się do matury z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Książka składa się z 10 zestawów zawierających:przykłady rozmów sterowanych (uzyskiwanie i udzielanie informacji, relacjonowanie wydarzeń, negocjowanie)przykładowe rozmowy na podstawie ilustracjiwzory wypowiedzi pisemnych. Do każdego zadania opracowano słownictwo, które można wykorzystać także w samodzielnych przygotowaniach do danego tematu maturalnego. Wszystie zestawy odpowiadają tematyce maturalnej oraz wymogom zawartym w Informatorze maturalnym 2005.Ćwiczenia maturalne stanowią doskonałe uzupełnienie Zadań maturalnych.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj