
Kultura przyszłości
Jak zbudować organizację gotową na jutro
-
Autor: Smith Scott Cox-Smith Susan
- ISBN: 9788301239831
- EAN: 9788301239831
- Oprawa: oprawa: broszurowa
- Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Format: 205x146 mm
- Język: polski
- Liczba stron: 284
- Rok wydania: 2024
- Wysyłamy w ciągu: 48h
-
Brak ocen
-
67,86złCena detaliczna: 84,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 67,86 zł
Nikt nie wie, co przyniesienie jutro, ale kształtowanie kultury przyszłości pomaga się na nie przygotować.
Świat stoi otworem przed tymi, którzy nie boją się tworzyć innowacji i potrafią przystosowywać się do zaistniałych okoliczności. "Kultura przyszłości" to książka, która podpowiada, jak przedefiniować podstawowe założenia kulturowe, aby osiągnąć większą zwinność, elastyczność i gotowość na to, co przyniesie jutro.
Oto zestaw praktycznych technik i narzędzi, które pozwolą przygotować markę na przyszłość, a zespół do szybkiego reagowania - żeby organizacja jako całość przestała się oglądać za siebie, a wyjrzała ku przyszłości. Autorzy przywołują wypowiedzi praktyków i analizują przypadki dotyczące funkcjonowania organizacji takich jak IBM czy ONZ. Na tej podstawie wyciągają konkretne wnioski dotyczące budowania innowacyjnych firm, które już dziś stawiają na jutro.
Recenzje
"Pogłębione, a przy tym przejrzyste spojrzenie na jakże ważną kwestię kształtowania wizji przyszłości".
- Lucy Kimbell, profesor Central Saint Martins przy University of Arts London
"Wnikliwe spojrzenie i konkretne wskazówki, jak odnieść sukces".
- Nick Foster, futurolog i były dyrektor ds. projektowania, Google X
"Nieodzowny przewodnik po świecie, który przed nami".
- JD D'Cruz, CEO, RSPO i dyrektor ds. strategii i innowacyjności, UN Development Programme
"Rewelacyjny poradnik, który podpowiada, jak uczynić myślenie perspektywiczne integralnym elementem strategii organizacji".
- Jessica Bland, zastępca dyrektora Centre for the Study of Existential Risk, University of Cambridge