KATEGORIE [rozwiń]

Krzyżanek Joanna

Okładka książki Jak kura zniosła jajko. Szlaczki i znaczki

6,90 zł 5,07 zł


Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku! . Jaki zwierzę ma w swojej nazwie dwa o? Kto jest podobny do j? Czy istnieje wyraz kończący się na ó? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w najnowszej książce z serii KURA ADELA Dowiecie się także, i dlaczego kura poszła do okulisty, kto mówił ,,ja siama"" i co można narysować z ósemki. To książka dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem, oraz dla dorosłych, którzy chcą zaprosić je do krainy liter.
Okładka książki Jak kura nie chciała być kurą. Szlaczki i Znaczki

6,90 zł 5,07 zł


W tym zeszycie razem z kurą Adelą będziemy... ♦ kreślić znaczki i rysować wzorki na tapecie Adeli,♦ kolorować tęczę i ubranie taty Trola,♦ rozpoznawać i pisać litery K, k, T, t, Y, y,♦ szukać szczegółów, którymi różnią się dwa rysunki,♦ pomagać krasnoludkom odszukać to, co zgubiły.Pomożemy Adeli pomalować koraliki, namalować paski, truskawki zamienić w litery T, koraliki w D, a Ymelki w Y.
Okładka książki Jak kura zgubiła pióra. Szlaczki i znaczki

6,90 zł 5,07 zł


Radość pisania i liczenia z kurą AdeląKura Adela, sympatyczna bohaterka książek Joanny Krzyżanek, tym razem zabiera dzieci w pełną niespodzianek podróż po krainie liter, cyfr i szlaczków. Dzięki zawartym w poleceniach wskazówkach najmłodsi dowiedzą się między innymi, o czym marzyła kura Adela, co czarownica Opryszczka przygotowała na obiad oraz poznają ulubione smakołyki pani borsukowej i jej syna.Będą mieli również okazję wykazać się pomysłowością podczas ozdabiania elementów garderoby bohaterki, odkryją, co powstanie z połączenia określonych elementów oraz w jaki sposób można ułatwić sobie ich przeliczanie. Przede wszystkim przekonają się jednak, że ćwiczenia pisania wielkich i małych liter oraz wykonywanie prostych działań matematycznych mogą być źródłem doskonałej zabawy.
Okładka książki Kura Adela Jak kura zgubiła pióra

6,90 zł 5,07 zł


Książka, dzięki której można zajrzeć w morskie głębiny i spotkać tajemnicze morskie panienki. Sześć czarujących opowieści przenosi młodych czytelników w bajkowy podwodny świat, gdzie czekają fantastyczne stwory, emocjonujące przygody i piękne zwinne syrenki. Bajecznym tekstom towarzyszą wspaniałe pastelowe ilustracje oraz 30 szablonów, które umożliwiają kreowanie własnych niepowtarzalnych obrazków. Zamieszczone w książce podpowiedzi i pomysły zainspirują małych artystów do wykorzystywania różnych technik plastycznych i rozwinięcia żagli wyobraźni.
Okładka książki Pakiet: Pieski Tereski/Kotki Dorotki

55,00 zł 40,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pieski Tereski Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Pieskach Tereski, Panie Kratce, Poli i parasolce, Kameleonie Leonie i wielu, wielu innych... Zastosowana w książce metoda CZYTANIA SYLABAMI jest jedną z najskuteczniejszych. Każdą opowiastkę podzieliliśmy na sylaby i ubraliśmy w piękne ilustracje. Całość tworzy dzieło DOSKONAŁE do nauki czytania, nawet dla opornych Małych Czytaczy. Z tą książką nauka czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Kotki Dorotki Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Antku, Tosi i Niemotku, o Florentynie Pulę, o Kasi i małym kiciusiu, o niesfornych psach Gwidonie i Klopsie oraz o wielu, wielu innych bohaterach. Duże litery, ciekawa historyjka i ciepłe, pełne humoru ilustracje rozbudzą w dziecku chęć SAMODZIELNEGO I UWAŻNEGO CZYTANIA. W każdej opowiastce zamieściliśmy kilka pytań. Jeśli dziecko odpowie na nie prawidłowo, to znaczy, że czyta lub słucha z uwagą. Mali Czytacze i Słuchacze z pewnością pokochają tę książkę. Bo z nią nauka uważnego czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!
Okładka książki Pierwsze czytanki na wieczory i poranki

19,99 zł 14,69 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pierwsze czytanki gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie wrażliwości i gustów najmłodszych. Tomik zawiera 4 opowiastki o dwóch stopniach trudności. Pierwsze dwie to krótkie historyjki, z przewagą zdań pojedynczych, z prostą pisownią, bez dylematów ortograficznych, dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w czytaniu. Kolejne dwie wprowadzają w świat zdań złożonych, z zastosowaniem dwuznaków oraz samogłosek ą i ę. Zastosowane są także krótkie dialogi. Czytanki są tak skonstruowane, aby zainteresować dziecko zabawną historią i piękną ilustracją. Pełne przygód opowiadania + atrakcyjna szata graficzna + duża czcionka = Płynne czytanie
Okładka książki Pierwsze czytanki Olek i psotny kotek

9,99 zł 7,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie, ciekawa tematyka i przyjazne ilustracje wspierają małych czytelników w ich pierwszych spotkaniach z książką. Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka ułatwia zrozumienie treści. Opowieść o Olku i psotnym kotku z pewnością zachęci dzieci do czytania. Poziom 1. W krainie słów Odczytywanie krótkich wyrazów. Przewaga zdań pojedynczych. Brak dwuznaków. Prosta pisownia bez dylematów ortograficznych. Duża czcionka. Zabawne historie ukryte w prostych zdaniach. Ilustracje rozbudzające zainteresowanie czytaniem.
Okładka książki Helenka i różowe okulary Pierwsze Czytanki

9,99 zł 7,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Pełne przygód opowiadanie + Atrakcyjna szata graficzna + Duża czcionka = Płynne czytanie. Pierwsze Czytanki gwarantują wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych. Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach. Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi – nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna. Z tego tomiku dowiesz się, co Helenka zobaczyła przez różowe okulary.
Okładka książki Pierwsze czytanki. Franek i zielony stworek

9,99 zł 7,34 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

CENTRUM EDUKACJI DZIECIĘCEJ POLECA:Pierwsze czytankiPełne przygód opowiadanie + Atrakcyjna szata graficzna + Duża czcionka = Płynne czytanie.Pierwsze Czytanki gwarantują jednocześnie wysoki poziom literacki i artystyczny, wpływając na kształtowanie gustu najmłodszych.Książki z tej serii pomogły już wielu dzieciom rozczytać się w książkach.Jeśli dziecko zna już wszystkie litery, potrafi składać całe wyrazy a nawet całe zdania (radzi sobie z dłuższymi nie tylko pojedynczymi, lecz także złożonymi), zna dwuznaki i zmiękczenia, ale brakuje mu jeszcze umiejętności doskonałego, płynnego czytania, ta książeczka jest dla niego wprost idealna.W serii znajdziecie aż 8 tytułów znanych autorów:Zuzia i piesek w kratkęZosia i fiołkowy kapeluszPierwsze czytanki. Jaś i zaczarowany przyjacielAntek i stara jabłonkaLenka i magiczne drzewoFranek i zielony stworekMatylda i czekoladowe ciastkoKuba i niesforna piłkaJaka jest ulubiona zabawa Franka i Zielonego? Przeczytaj!
Okładka książki Dziecięce sprawy, czyli jak sobie radzić na co ...

24,90 zł 18,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Druga część ulubionej przez dzieci i cenionej przez nauczycieli książki o rodzinie Wafelków (""Dobre maniery, czyli savoir-vivre dla dzieci"") Joanny Krzyżanek, autorki znanych serii o Cecylce Knedelek, Kurze Adeli i wielu innych niezwykle sympatycznych książek dla dzieci. ""Dziecięce sprawy, czyli jak sobie radzić na co dzień i od święta"" to książka, która uczy i bawi. Poprzez zabawne opowiadanka i humorystyczne kolorowe ilustracje dziecko dowiaduje się i przyswaja mnóstwo wiedzy, wartości i przydatnych w życiu umiejętności.* Ile powinien ważyć plecak ucznia i przedszkolaka?* Co powinno znaleźć się w śniadaniówce każdego ucznia?* Dlaczego nie należy się garbić?* Dlaczego powinniśmy jeść kiełki i nasiona?* Co zrobić, by poprawić koncentrację?* Czy robienie ściąg jest pożyteczne?* Co to jest współpraca?* Czy czyściochy mogą być brudne?* Co to są rozpraszacze?* Czy pomaganie jest przyjemne?
Okładka książki Jak Karolek został..i kilkadziesiąt..wyd. specj

39,90 zł 30,50 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wydanie specjalne dwóch opowieści o Karolu Wojtyle teraz w jednym tomie! Z książki dowiecie się jak Karol Wojtyła został papieżem i jak całemu światu przybliżał nauczanie Jezusa Chrystusa, kilkadziesiąt razy okrążając kulę ziemską. Tylko tu znajdziecie przepis na wyjątkowe kremówki oraz instrukcję do samodzielnego wykonania anioła stróża.
Okładka książki Jan Paweł II - pakiet pierwszokomunijny

49,90 zł 36,67 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

To doskonały prezent dla dzieci przystępujących do I Komunii Świętej. Dzięki tym historiom każde dziecko ma szansę poznać dzieciństwo i młodość naszego Wielkiego Rodaka, jak również lepiej zrozumieć naukę jaką głosił Jan Paweł II przez wszystkie lata swojego pontyfikatu. W komplecie kartka na życzenia pierwszokomunijne! W skład kompletu wchodzi: - ""Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem"" - ""O tym, jak Jan Paweł II kilkadziesiąt razy okrążył kulę ziemską"" - Kartka na życzenia
Okładka książki Jan Paweł II czyli jak Karolek został papieżem

20,90 zł 15,98 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka jest przeznaczona dla dzieci, które chcą poznać historię życia Karola Wojtyły od momentu narodzin do 1978 roku, kiedy to został on wybrany na papieża. Pełna rysunków książeczka zrobi wrażenie na każdym dziecku.
Okładka książki O tym, jak Jan Paweł II został świętym

29,89 zł 23,15 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Już chyba każde dziecko zna historię Karolka, który został... papieżem. Ten sam Karolek, który wyrósł na Karola, następnie księdza Karola, a w końcu papieża Jana Pawła II - właśnie został świętym. Kolejna książek z bestsellerowej serii o Karolku, który został papieżem, a która sprzedała się w niemal 150 000 egzemplarzy i została przetłumaczona na języki obce!
Okładka książki Kura Adela. Jak kura zniosła jajko

29,00 zł 21,31 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku! Jaki zwierzę ma w swojej nazwie dwa o?Kto jest podobny do j?Czy istnieje wyraz kończący się na ó?Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w najnowszej książce z seriiKURA ADELADowiecie się także, i dlaczego kura poszła do okulisty, kto mówił ,,ja siama"" i co można narysować z ósemki.To książka dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z czytaniem, oraz dla dorosłych, którzy chcą zaprosić je do krainy liter.
Okładka książki Jak kura zrobiła umywalkę. Szlaczki i znaczki

6,90 zł 5,07 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Drogi Czytelniku, droga Czytelniczko! W tym zeszycie razem z kurą Adelą będziemy. kreślić znaczki i kończyć rysowanie morza i muszelek; kolorować makarony, motyle i wiśniowego mamuta; rozpoznawać i pisać litery M, m, u, U, w, W; szukać szczegółów, którymi różnią się dwa rysunki; rysować mozaiki i portret ufoludka. Dowiemy się też, z kim kura Adela wypije mleko, a z kim zje markizy.
Okładka książki Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy TW Jedność

22,90 zł 16,83 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Cecylka Knedelek i gąska Waleria siedziały właśnie w swoim przytulnym salonie na swej wygodnej zielonej kanapie, gdy nagle, czy dacie wiarę, obie dokładnie w tym samym momencie poczuły ochotę na małe co nieco, na małą pożywną przekąskę. Nie była to jednak pora śniadania, więc płatki owsiane nie wchodziły w grę, nie była to także pora obiadu, więc pomidorowa zupa z kwaśną śmietanką także nie była potrawą na miejscu. Była to jednak idealna pora na smakowite i pożywne kanapki. Cecylka Knedelek i gąska Waleria przygotowały ich tak dużo, że z pewnością starczy również dla Was. Czy macie się ochotę poczęstować? Odbiorcy: – dzieci, które z radością przeczytają kanapkową opowiastkę i staną się mistrzami w przygotowywaniu kanapek. – rodzice, którzy poszukują dla dzieci wyjątkowej, wartościowej i pełnej humoru książki. Dlaczego warto nabyć tę książkę – to kolejny tom przygód rezolutnej Cecylki Knedelek i jej psotnej przyjaciółki gąski Walerii – zabawna i ciepła lektura dla dużych i małych czytelników. – zawiera łatwe w wykonaniu przepisy na smakowite kanapki, które udadzą się po prostu każdemu. – rozbudza w dzieciach kulinarne pasje.
Okładka książki Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa TW Jedność

22,90 zł 16,83 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Wszyscy mieszkańcy Starego Knedelkowa przygotowywali się właśnie do naleśnikowego konkursu. O tytuł mistrza smażenia naleśników ubiegali się: Cecylka Knedelek, pani Ludmiła, pan Alojzy, Antek, bliźniaczki Lusia i Lucia oraz – jakże by inaczej – gąska Waleria. Choć pierzasta istotka starała się jak mogła i miała skrzydła pełne pracy, to jednak nie jej przypadł laur zwycięzcy, a wszystko przez pewne bardzo głodne mrówki i pewnego żarłocznego mola. Szczegółów tej zabawnej historii nie będziemy zdradzać, przeczytajcie je sami. Zapraszamy za to wraz z mieszkańcami Starego Knedelkowa na przepyszną naleśnikową ucztę.
Okładka książki Lamelia Szczęśliwa i porwanie krewetki

25,00 zł 18,37 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Lamelia Szczęśliwa to miłośniczka gramatyki, ortografii i zdrowej kuchni. Dawno, dawno temu Lamelia Szczęśliwa była małą dziewczynką i przeżywała różne przygody. W tej książce opowiada o tym, jak bardzo chciała mieć zwierzątko i w jaki sposób spełniło się jej marzenie. Przeczytajcie koniecznie!
Okładka książki Dobre maniery czyli savoir vivre dla dzieci

24,90 zł 18,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

22 pouczające opowieści o tym, jak należy się zachowywać. Wyjątkowo przyjemna nauka dobrych manier. Odpowiedzi na wiele trudnych pytań, np.: - kto powinien pierwszy podawać rękę? - ile czekoladek można zjeść podczas przyjęcia urodzinowego? - jakie numery telefonów trzeba znać, aby wezwać pomoc? - czy wypada oglądać film, kiedy przyszli goście? - jak długo można rozmawiać przez telefon?

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj