KATEGORIE [rozwiń]

Wydawnictwo DuMont

Okładka książki Przewodnik DuMont z mapą. Fuerteventura

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje wyspyUrzekające miasteczka i smak ich codziennościNajpiękniejsze wycieczki na łono naturyPoznaj największe atrakcje wyspyPark rzeźb - Puerto del RosarioZwiedzanie centrum sztuki nowoczesnejPiasek aż po horyzont - na Istmo de La ParedWydmy na pustynnym przesmykuŻycie pierwotnych wyspiarzy - La AtalayitaPark archeologiczny z prehistoryczną wioskąNiezwykłe widoki - Pico de la ZarzaWędrówka na najwyższy szczyt FuerteventuryJak Robinson Crusoe - Islote de LobosWypad na bezludną wyspęi zanurz się w jej życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku
Okładka książki Przewodnik Dumont. Bali

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje wyspy. Urzekające miasteczka i smak ich codziennościNajpiękniejsze wycieczki na łono natury i zanurz się w jej życiu.Indywidualne porady turystyczne przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Przewodnik Dumont. Wiedeń w.2016

19,90 zł 14,62 zł


Atrakcje miasta w odsłonach. Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice. Wieczorne rozrywki i życie nocne - najlepsze adresy. Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach... Symbol Wiednia - katedra św. Szczepana. Przepiękna gotycka katedra dominująca nad miastem. Insygnia władzy - Hofburg. Niemająca sobie równych dawna rezydencja austriackich cesarzy. ""Pomali"", czyli spokojnie - wiedeńskie kawiarnie. Nastrojowe zakątki, warte tego, by spędzić w nich kilka chwil. Plaża i dobra zabawa - nad Kanałem Dunajskim. Najmodniejszy teren wypoczynkowy miasta. Wiedeńskie winiarnie - Heurigery. Idealne zwieńczenie wycieczki na łono natury. ...i zanurz się w jego życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Przewodnik Dumont. Gran Canaria w.2016

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje wyspy. Urocze miasteczka i smak ich codzienności. Najpiękniejsze wycieczki na łono natury. Poznaj największe atrakcje wyspy...-Panorama wyspy - Cruz de Tejeda i okolice-Widokowe trasy na skraju krateru erozyjnego-Śladami Maurów - starówka Agüimes-Wąskie uliczki, pastelowe domki i wielbłądy-Morze piasku - wydmy Maspalomas-Wędrówka przez mini-Saharę-Rejsy wycieczkowe - z Puerto de Mogán-Wycieczka łodzią podwodną i podglądanie waleni-Wino i wulkan - dokoła Bandamy-Po wędrówce odpoczynek w winnicach... i zanurz się w jej życiu.Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Egipt. Przewodnik DuMont z mapą

19,90 zł 14,62 zł


Poznaj atrakcje kraju w wielu odsłonach… - Ojciec milczenia - Sfinks i piramidy w Gizie - Rejs po Nilu - z Luksoru do Asuanu - Kair jak z 1001 nocy - starówka i dzielnica bazarów - Śladami Mojżesza - Synaj i klasztor św. Katarzyny - Wycieczka do raju - łodzią na wyspę Dżiftun … i zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne - przyjemnie noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Do przewodnika dołączona jest mapa w skali 1:900 000.
Okładka książki Turecka Riwiera Przewodnik DUMONT

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje wyspy Urocze miasteczka i smak ich codzienności Najpiękniejsze wycieczki na łono natury Poznaj największe atrakcje regionu… Dwanaście wysp – statkiem wokół Fethiye Pośród bezludnych wysp i ustronnych zatok Niezapomniany kanioning – przez wąwóz Göynük Wędrówka korytem lodowato zimnej rzeki Osmańskie klimaty – starówka w Antalyi Wśród rzymskich murów i pięknych drewnianych domów Seldżucki most i rzymski teatr – Aspendos Spacer wzdłuż rzeki do unikatowego rzymskiego zabytku Twierdza sułtanów – zamek w Alanyi Zdumiewająca, najbardziej niezwykła forteca Turcji … i zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne Z dodatkową mapą Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Londyn przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Atrakcje miasta w odsłonach Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice Wieczorne rozrywki i życie nocne – najlepsze adresy Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach Proszę wsiadać! – zwiedzanie autobusem liniowym Londyńska codzienność widziana z okien czerwonego piętrusa Brytyjska instytucja – Opactwo Westminsterskie Kościół koronacyjny i zabytek narodowy w jednym Metropolia z lotu ptaka – London Eye Nowy symbol stolicy kuszący fantastyczną panoramą Dreszcz, splendor i blask – Tower of London Opowieści snute przez klejnoty koronne, więzienie i wieże Modna dzielnica – Whitechapel Fascynujący tygiel etniczny … i zanurz się w jego życiu Indywidualne porady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne Z dodatkową mapą Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Costa Brava Barcelona Przewodnik

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje regionu Urzekające miasteczka i smak ich codzienności Najpiękniejsze wycieczki na łono natury
Okładka książki Paryż przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Atrakcje miasta w odsłonach Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice Wieczorne rozrywki i życie nocne – najlepsze adresy Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach… Największe muzeum na świecie – Luwr Słynna Mona Liza i największe arcydzieła wszystkich epok „Witryna narodu” – Pola Elizejskie Najelegantsza ulica Paryża, „najpiękniejsza aleja świata” Wzgórze z artystyczną przeszłością – Montmartre Legendarne nocne kluby, kafejki i romantyczne zakątki Postmodernistyczny park – La Villette Najmodniejsza dzielnica Paryża: kreatywna i kosmopolityczna Zabawa do białego rana – Rue Oberkampf Ulica z najlepszymi klubami w całym mieście … i zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne Z dodatkową mapą Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Nowy Jork Przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Atrakcje miasta w odsłonach Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice Wieczorne rozrywki i życie nocne – najlepsze adresy Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach… Serce Manhattanu – Times Square Wielki teatr w rozświetlonym tysiącem świateł centrum Miasto w mieście – Rockefeller Center Najlepszy widok Manhattanu z tarasu na szczycie Nowe życie w Meatpacking District Ekskluzywne zakupy i kluby w dawnej dzielnicy rzeźników Stolica czarnej Ameryki – Harlem Porywająco jak w latach 30. XX w., bezpiecznie jak w Downtown Manhattan i Brooklyn na rowerze Najwspanialszy sposób na zwiedzanie Nowego Jorku … i zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Z dodatkową mapą Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Bruksela przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Bruksela, jak większość miast, nie jest monolitem. Metropolia składa się z 19 gmin, z których każda ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Przewodnik z dużym planem miasta
Okładka książki Dominikana Przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje kraju. Tętniące życiem miasta i urzekające miasteczka. Najpiękniejsze wycieczki na łono natury. Poznaj największe atrakcje kraju. Śladami Kolumba – w Santo Domingo Najstarsze europejskie miasto Ameryki Ostatni raj – Las Galeras Spokojna wioska z pięknymi plażami i cudami natury Mokra przygoda – wodospady Damajagua Wyprawa rzecznym kanionem Dziki Zachód – z Barahona do Pedernales Najbardziej pierwotne rejony kraju Las mangrowy, wyspy, jaskinie – Los Haitises Rejs przez nadrealistyczną krainę wysp … i zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne – przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Wenecja Przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł


Po szerokim, gwarnym deptaku stale przechadzają się turyści. Obok luksusowych hoteli swoje towary zachwalają uliczni handlarze, po okolicznych wodach suną gondole i statki, a wszystko to uzupełniają rześkie morskie powietrze i krzyk mew. Najbardziej niezwykły jest jednak widok ponad rozległą powierzchnią wód laguny. Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Przewodnik z dużym planem miasta
Okładka książki Prowansja Przewodnik

19,90 zł 14,62 zł


Najcenniejsze atrakcje regionu Urzekające miasteczka i smak ich codzienności Najpiękniejsze wycieczki na łono natury
Okładka książki Przewodnik Dumont. Lizbona w. 2016

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Poradnik turysty - noclegi, kawiarnie i restauracje, sklepy, domy towarowe i targi oraz puby, kina, dyskoteki i teatry. Największe atrakcje miasta Spacery po najpiękniejszych zakątkach miasta Wieczorne rozrywki i życie nocne
Okładka książki Przewodnik Dumont. Budapeszt

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Atrakcje miasta w odsłonach. Wędrówki przez dzielnice handlowe i modne ulice. Wieczorne rozrywki i życie nocne - najlepsze adresy. Poznaj atrakcje miasta w wielu odsłonach... - Wycieczka statkiem po Dunaju odwieczny szlak - Najpiękniejsze widoki z perspektywy rzeki - Malownicze Stare Miasto Wzgórze Zamkowe - Barokowa idylla, kawiarnie i restauracje z klimatem - Luksus od Orientu do secesji wody termalne - Wellness la Budapeszt w łaźniach Gellrta i Rudas - Synagogi, klezmerzy i magia dzielnica żydowska - Kwitnąca kultura judaizmu i alternatywne życie nocne - Zielone płuca metropolii Wyspa Małgorzaty - Chwila wytchnienia w urokliwym parku na wyspie zanurz się w jego życiu. Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi kawiarnie i restauracje niezwykłe sklepy modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Na rozkładanym planie miasta precyzyjnie zaznaczono wszystkie obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Majorka Przewodnik

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najcenniejsze atrakcje wyspy Urzekające miasteczka i smak ich codzienności Najpiękniejsze wycieczki na łono natury
Okładka książki Rzym przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W Rzymie przeszłość splata się z teraźniejszością, jak chyba w żadnym innym mieście. Choćby na Campo de' Fiori. W starożytności plac przylegał do teatru Pompejusza, w którym odbyło się zgubne dla Cezara posiedzenie senatu. Obecnie na tym najpiękniejszym rynku miejskim można się cieszyć kulturą rzymskiego życia. Indywidualne porady turystyczne - przyjemne noclegi, kawiarnie i restauracje, niezwykłe sklepy, modne wieczorne rozrywki i życie nocne. Przewodnik z dużym planem miasta
Okładka książki Tajlandia Południe przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Największy bazar Bangkoku - Suan Chatuchak Tereny nurkowe - Podwodny świat Ko Tao Knajpki i sztuka - Phuket Town Odnowa biologiczna na plaży - Ko Pha Ngan Na licznych planach miast i składanej mapie zaznaczono obiekty opisane w przewodniku.
Okładka książki Wybrzeże Liguryjskie Genua Cinque Terre Przewodnik Dumont

19,90 zł 14,62 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Najcenniejsze atrakcje regionu Urzekające miasteczka i smak ich codzienności Najpiękniejsze wycieczki na łono natury

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj