Zwierzątka w ogrodzie. Labirynty z ruchomymi elementami
-
Autor: Bator Agnieszka
- Wydawca: Aksjomat
- ISBN: 978-83-8374-248-9
- EAN: 9788383742489
- Oprawa: Twarda
- Seria: Labirynty z ruchomymi elementami
- Format: 185x210x21mm
- Liczba stron: 10
- Rok wydania: 2026
- Wysyłamy w ciągu: niedostępny
-
Brak ocen
-
21,47złCena detaliczna: 39,99 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
„Zwierzątka. W ogrodzie. Labirynty z ruchomymi elementami” to książeczka do pierwszych zabaw manualnych maluszka i wzbogacania jego wiedzy o otaczającym świecie.
Z tą książką dziecko pozna dzikie zwierzątka żyjące blisko ludzi.
Krótkie informacje na temat tego, co je charakteryzuje, podane zostały w łatwy do zrozumienia sposób.
Zabawa w przesuwanie podobizn zwierzątek w polach labiryntów uczy precyzji, skupienia i rozwija małą motorykę maluszka, ale przede wszystkim sprawia mu wiele przyjemności.
Książeczka zawiera 6 różnorodnych labiryntów z ruchomymi elementami. Ich bohaterami są: jeże, motyle, krety, żaby, nietoperze, ptaki i inne często spotykane w ogrodzie zwierzaki.
Książka jest trwała i bezpieczna w użyciu. Urzeka ilustracjami odpowiednimi dla małych czytelników.
Zapraszamy wszystkie maluchy do zabawy z książeczką „Zwierzątka. W ogrodzie. Labirynty z ruchomymi elementami”.