Wycinanki malucha z nożyczkami. Z królikiem
-
Autor: Kaczyńska Agata
- Wydawca: Aksjomat
- ISBN: 9788383741871
- EAN: 9788383741871
- Oprawa: oprawa: broszurowa
- Język: polski
- Seria: WYCINANKI Z NOŻYCZKAMI
- Format: 239x264 mm
- Liczba stron: 40
- Rok wydania: 2026
- Wysyłamy w ciągu: 48h
-
Brak ocen
-
12,74złCena detaliczna: 23,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,39 zł
"Wycinanki malucha z nożyczkami. Z królikiem" to doskonale ćwiczenie dla małych rączek i rozwijająca zabawa. Książeczka będzie odpowiednia dla dzieci, które dopiero uczą się korzystania z nożyczek.
Zadanie polega na uzupełnieniu obrazków 10 uroczych zwierzątek wzorzystymi geometrycznymi elementami. Dziecko wycina trójkąty, kwadraty oraz prostokąty, a następnie nakleja je na postaci zwierząt i tło. Oprócz królika w tej książce maluch znajdzie: kotka, niedźwiadka, świnkę, jeżyka, sówkę, pingwinka, konika, wiewiórkę i łosia.
Praca z książeczką jest intuicyjna, co zachęca do samodzielnych prób. Perforowane karty, które łatwiej wyrwać, usprawniają wycinanie i naklejanie. Dołączone do książeczki nożyczki są poręczne i wygodne w użyciu dla maluchów.
Dzięki tej aktywizującej książeczce dziecko wycisza się, ćwiczy precyzję, cierpliwość i koncentrację, a także rozwija wyobraźnię.