Lubisz silny dreszczyk emocji? Jeśli tak ta kategoria jest dla Ciebie. Obszerna temetyka jaką jest kategoria książek sensacyjnych i kryminalnych charakteryzuje się niezwykłą, interesującą, wciągającącą, trzymającą w ciągłym napięciu i zapierająca dech w piersiach akcją. Intrygujące powieści kryminalne pełne mrocznych tajemnic, wprowadzają w mroczny i brutalny świat, wbijają czytelnika w fotel i zaskakują wartką akcją. Naładowane emocjami, zaskakujące i niekiedy rozdzierające serce mroczne historie...
RED to wyjątkowy oddział policji stworzony przez burmistrza Nowego Jorku. Wybrani detektywi prowadzą śledztwa, w które są zamieszani ludzie z pierwszych stron gazet – politycy, aktorzy i sportowcy. Elita chroni elitę.
Hunter Alden ma na koncie miliardy. Bez skrupułów łamie prawo, dąży do celu po trupach. Wydaje mu się, że jest bezkarny, ale ktoś jest innego zdania. Porywa nastoletniego syna Huntera i bestialsko morduje jego kierowcę. Detektywi Zach Jordan i Kylie MacDonald na próżno szukają świadków i motywów przestępstwa. Hunter nie chce z nimi współpracować. Nie docenia sprytu człowieka, który postanowił go zniszczyć. Kain - tak każe siebie nazywać wróg Huntera – jest bezwzględny i wie, gdzie szukać sojuszników.
Umie uderzyć w najczulszy punkt.
Detektywi po raz pierwszy wątpią w skuteczność śledztwa. Pozostaje im czekać, aż Kain popełni błąd.
Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy…. Przez dwadzieścia lat śmierć jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu, otaczała zmowa milczenia. Gdy Beryl Tavistock przypadkowo poznaje przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo? Oboje byli komunistycznymi szpiegami? Beryl nie może w to uwierzyć. Postanawia odkryć, co stało się naprawdę.
Śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się tragedia. Z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Nie zdaje sobie sprawy, że szukając prawdy, wydaje na siebie wyrok śmierci.
Zabiła.
Taki zarzut usłyszała Miranda Wood, kiedy w jej sypialni znaleziono zakrwawione ciało byłego kochanka. Obok zwłok leżał nóż kuchenny, którym zadano ciosy. Podejrzane jest również to, że ktoś anonimowo wpłaca za nią sporą kaucję.
Miranda musi udowodnić swoją niewinność, mimo że wszystko świadczy przeciwko niej. Krok po kroku odkrywa mroczną sieć kłamstw, szantażu i korupcji.
Ale jest ktoś, kto zrobi wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw. Im bardziej Miranda zbliża się do rozwiązania zagadki, w tym większym jest niebezpieczeństwie. W końcu sama staje się celem mordercy.
Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks…including one of her own ten favorite novels, Ordeal By Innocence, in which Charles Hayward must solve a devastating family mystery.
Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks. In her classic puzzler Taken at the Flood, the indefatigable Poiroit investigates the troubling case of a twice-widowed woman.
W wyniku bezprecedensowej współpracy dwudziestu trzech bestsellerowych autorów thrillerów, bohaterowie ich książek - wśród nich Harry Bosch, Jack Reacher i John Rebus - połączeni zostali w pary i po raz pierwszy spotkali się na kartach opowiadań, zebranych w jedynej w swoim rodzaju antologii pod redakcją Davida Baldacciego, sygnowanej znakiem jakości Międzynarodowego Stowarzyszenia Autorów Thrillerów (ITW - International Thriller Writers ). W tomie znajdziemy m.in. opowiadania duetów: Dennis Lehane i Michael Connely, Ian Rankin i Peter James, Lee Child i Joseph Finder czy Steve Berry i James Rollins.
Pierwsza część cyklu powieści kryminalno-okultystycznych z Jakubem Kempnerem, policyjnym śledczym. Zdegradowany i przeniesiony do Wrocławia, zostaje przydzielony do rutynowej sprawy samobójstwa. To, co miało być standardowym wypełnieniem dokumentacji, szybko przeradza się w ciąg niespodziewanych zdarzeń. Dręczeni widziadłami oraz ciężkimi do wyjaśnienia zjawiskami policjanci z wolna porzucają utarte ścieżki dochodzeniowe, ruszając tropem tajemnicy zagrzebanej w jednej z wrocławskich dzielnic. Krok po kroku docierają do jądra zagadki brutalnych samookaleczeń, a jednocześnie stają przed wyzwaniem, w którym na szali kładą własne życie. Czasu mają niewiele – demoniczny byt gnieżdżący się w okolicy ma szansę tylko raz na kilkadziesiąt lat wypełnić rytuał zapoczątkowany ponad dwa wieki temu.
Hortense Gray jest psychologiem eksperymentalnym. Ratuje życie, ale ceną, jaką trzeba za to zapłacić, jest... śmiertelne przerażenie.
Siedemnastoletnia Daphne Janus nie może uwierzyć, że rodzice pozwalają jej jechać z najlepszym przyjacielem na wakacje. Tak naprawdę pobyt w pięknym kurorcie na niewielkiej wyspie u wybrzeży Kalifornii to ostatnia, desperacka próba ocalenia dziewczyny.
W miejscu tym są przeprowadzane eksperymentalne terapie dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Początkowo niekonwencjonalne zajęcia są ekscytujące — duchy w pokoju, awaria windy, przygoda podczas wycieczki kajakiem — to wszystko robi wrażenie. Ale kolejny dzień przynosi nowe wyzwania... Gdy podczas jazdy terenowej dziewczyna odłącza się od grupy, rozpętuje się istne piekło. Daphne zaczyna zastanawiać się, czy rodzice wysłali ją na wyspę po to, by jej pomóc, czy też aby ją ukarać.
Szlachetni Polacy kontra podli Niemcy? Nie tym razem. Jesień 1942 roku. W lesie pod Kielcami zostaje znalezione ciało niemieckiego żandarma. Krwawy odwet na polskich cywilach jest nieunikniony. W tym samym czasie lwowski ekspolicjant Paweł Bujnicki wykonuje wyrok na konfidencie – nie dla idei, po prostu mu zapłacono. Wkrótce na jego drodze staje przełożony zamordowanego żandarma. Chce, by Bujnicki pomógł w rozwiązaniu tajemnicy, której stawką jest życie wielu ludzi. Śmiertelni wrogowie mają tylko pięć dni na odkrycie prawdy. Herosi okazują się łajdakami, a zagrożenie przychodzi z najmniej spodziewanej strony. Intrygujący bohaterowie, skomplikowana zagadka oraz dwie kobiety, czyli… podwójna dawka kłopotów. W tej książce nic nie jest oczywiste. ----------------------- Nowa powieść Artura Baniewicza jest propozycją zarówno dla fanów kryminałów Jo Nesbo czy Zygmunta Miłoszewskiego, jak i czytelników powieści historycznych.
Pierwszy, dotąd niepublikowany tom serii z parą sympatycznych śledczych.W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje zwłoki prokuratora. Na miejsce przybywa komisarz Oliver von Bodenstein i jego nowa współpracowniczka, Pia Kirchhoff, by już po godzinie udać się na miejsce znalezienia kolejnych zwłok. U stóp wieży Atzelberg w Kelkheim leży kobieta. Początkowo funkcjonariusze nie wiążą ze sobą obu spraw, lecz wkrótce wychodzą na jaw pewne niepokojące fakty. Śledztwo doprowadza policję do luksusowej stadniny koni na obrzeżach Kelkheim, a kolejne pikantne wątki z życia ofiar sprawią, że śledztwo nie oszczędzi rodzin, znajomych, ważnych akcjonariuszy i biznesmenów oraz ich zazdrosnych żon.
Bruksela. Polski profesor prawa nie zjawia się na umówione spotkanie. Korespondentka rozgłośni radiowej nie wierzy w oficjalny powód jego wyjazdu i rozpoczyna prywatne dochodzenie. Kilka tygodni wcześniej w Krakowie kancelarię profesora odwiedzają dwaj przedstawiciele walczącej o niepodległość Czeczenii. Ślady zniknięcia prowadzą do Moskwy i syberyjskiego łagru.
Jaką grę prowadzą amerykańskie i rosyjskie służby specjalne? Dlaczego zaginiony Polak stał się tak ważną figurą w tej partii szachów?
Jan Mostowik w swojej najnowszej powieści z prawdziwym kunsztem konstruuje pełną napięcia historię, w której zabiera Czytelnika w niebezpieczną misję po skutych lodem bezdrożach syberyjskiej tajgi.
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks. The Murder at the Vicarage was Christie’s very first mystery to feature her most popular investigator—as a dead body in a clergyman’s study proves to Miss Marple that no place, holy or otherwise, is a sanctuary from homicide.
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks… including Sleeping Murder, in which Miss Marple turns ghost hunter and uncovers shocking evidence of a perfect crime.
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks…including The A.B.C. Murders, which sets Hercule Poirot on the trail of a serial killer.
Set during World War II, Agatha Christie’s riveting novel in her Tommy and Tuppence series follows the unlikely espionage agents as they pursue a pair of Nazi spies who have murdered Britain’s top agent—now a movie on both Acorn TV and PBS.
World War II is raging, and while the RAF struggles to keep the Luftwaffe at bay, Britain faces a sinister threat from "the enemy within"—Nazis posing as ordinary citizens.
With pressure mounting, the intelligence service appoints two improbable spies, Tommy and Tuppence Beresford. Their mission: to seek out a man and a woman from among the colorful guests at Sans Souci, a seaside hotel. But this assignment is far from an easy stroll along the promenade—N and M have just murdered Britain's finest agent and no one can be trusted.
In the title work in this collection of novellas, Poirot and Inspector Japp collaborate on the investigation of a suspicious suicide. The supernatural is said to play in the disappearance of top secret military plans in The Incredible Theft -- an incredible claim, indeed, as Poirot will prove. The bullet that kills Gervase Chevenix-Gore shatters a mirror in Dead Man's Mirror -- just the clue Poirot needs to solve the crime. And, while basking on white Mediterranean sands, Poirot stares trouble in the face -- the beautiful face of Valentine Chantry, now celebrating her fifth marriage -- in Triangle at Rhodes.
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks. When Lord Edgware Dies a most unnatural death, detective Poirot must solve a most confounding conundrum: if the obvious killer, the slain peer’s spiteful wife, didn’t do it, who did?
Hercule Poirot Must Unmask a Devious killer when a mock murder mystery proves all too fatal in this Agatha Christie classic
Sir George and Lady Stubbs, the hosts of a village fete, hit upon the novel idea of staging a mock murder mystery. In good faith, Ariadne Oliver, the well-known crime writer, agrees to organize their murder hunt. Despite weeks of meticulous planning, at the last minute Ariadne calls her friend Hercule Poirot for his expert assistance. Instinctively, she senses that something sinister is about to happen. . . .
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks. The unstoppable Poirot finds himself in the Middle East with only one day to solve a murder in the classic Agatha Christie mystery, Appointment with Death.
The Queen of Mystery has come to Harper Collins! Agatha Christie, the acknowledged mistress of suspense—creator of indomitable sleuth Miss Marple, meticulous Belgian detective Hercule Poirot, and so many other unforgettable characters—brings her entire oeuvre of ingenious whodunits, locked room mysteries, and perplexing puzzles to Harper Paperbacks. In her classic The Big Four, the great Poirot is caught up in a deadly game of international intrigue as he races to uncover the strange mystery of “Number Four.”
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?