KATEGORIE

Kategorie

Okładka książki Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Jak siła koncentracji może zmienić Twoje życie

 • Autor: Penney Peirce
 • ISBN: 978-83-7377-622-7
 • EAN: 9788373776227
 • Oprawa: Miękka
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Język: polski
 • Liczba stron: 352
 • Rok wydania: 2013
 • Wysyłamy w ciągu: niedostępny
 • Średnia ocena: 3,75 (4)
 • 28,84

   zł

  44,40 zł

Artykuł chwilowo niedostępny
Wpisz e-mail, jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o dostępności produktu
x

Żyjemy w erze informacyjnej ale ludzkość w szybkim tempie zmierza ku nowej erze intuicyjnej. W rezultacie tych zmian rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad i będziemy postrzegali siebie jako nowy gatunek ludzki. Nauczymy się żyć w chwili obecnej, z niej będziemy czerpać radość i wykorzystywać wciąż zwiększające się możliwości.
Penney Peirce, Autorka znana z bestselleru „Twoja częstotliwość”, prezentuje nowe sposoby koncentracji niezbędne w erze intuicyjnej. Według niej wszystko jest połączone i podlega naturalnemu biegowi Przepływu, który jest podstawowym założeniem procesu zmiany świadomości.
Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na koncepcję radykalnej poprawy swojego życia. Rozwiniesz w sobie umiejętności, które umożliwią pracę z energią oraz poznasz nowy sposób postrzegania rzeczywistości. Książka ta umożliwi Tobie odkrycie nowych sposobów skupienia uwagi. Wykorzystasz siłę koncentracji by w mgnieniu oka zmaterializować daną rzeczywistość. Celowo będziesz czerpać ze świata wyobraźni i efektywnie wykorzystasz swoją wrażliwość oraz empatię.
Efektem rewolucji w nowym postrzeganiu rzeczywistości będzie rozwinięcie umiejętności, które dotychczas uważane były za nadprzyrodzone. Przewidywanie czy intuicja staną się charakterystyczne dla „nowego człowieka”. Dzięki zrozumieniu natury życia w wielu wymiarach przestanie istnieć pojęcie śmierci czy Drugiej Strony.
Wejdź na wyższy poziom.


Wybrany fragment książki

Szersze spojrzenie na siebie i rzeczywistość

   Podczas gdy będziesz kontemplował, co jeszcze możesz dostrzec, pojawią się podstawowe pytania. „Kim jestem? Czym jest rzeczywistość? Jak działa życie?". Gdy wzrośnie twoja częstotliwość, będziesz w stanie dostrzec więcej aspektów swojej osobowości, więcej wymiarów rzeczywistości i więcej niuansów dotyczących zasad funkcjonowania życia. Na przykład, na niższej częstotliwości możesz postrzegać swoje ja jako ciało uformowane przez odziedziczone geny, kontrolowane przez mózg. Możesz postrzegać „rzeczywistość" jako materialny świat składający się z czasu, przestrzeni i materii wypełnionej przedmiotami oddzielonymi pustą przestrzenią. Możesz postrzegać życie jako proces działający zgodnie z harmonogramem podzielonym na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, podczas którego poszczególne etapy zachodzą stosunkowo wolno, gdyż oparte są na związku przyczynowo-skutkowym.
Na wyższej częstotliwości będziesz w stanie dostrzec wewnętrzny, niematerialny świat, składający się z doznań i odczuć, myśli i mądrości lub wyobraźni oraz energii, które stanowią dodatkowy wymiar fizycznego ja i znanej ci rzeczywistości. Na tym poziomie będziesz postrzegać siebie jako istotę wypełnioną świadomością-i-energią, która nie ma formy i jest intymnie związana z rzeczywistością, która również składa się ze świadomości-i-energii. Życie będzie się działo w chwili obecnej, o wiele szybciej.
   Wraz ze zwiększającą się częstotliwością rozszerzy się też twoja percepcja. Zauważysz, że wewnętrzna, niematerialna rzeczywistość idealnie pokrywa się z tą zewnętrzną, materialną. Dwa światy są równoległe i wzajemnie się przeplatają, a wspólnota między nimi sprawi, że doświadczysz własnego ja i rzeczywistości w nowy sposób. Świat materialny i niematerialny istnieją jednocześnie, w tej samej chwili, i nie da się ich rozdzielić; przyczyna i skutek następują tak szybko, że stają się jednością. Takie połączenie sygnalizuje przejście do nowego wymiaru rzeczywistości i tę właśnie zmianę nazywamy transformacją.

Kiedy dwa pojęcia istnieją w umyśle w tym samym czasie, zaczynają łączyć się ze sobą.
Rick Hanson


   Dzięki transformacji będziesz postrzegał samego siebie jako duszę, a swoje DNA, ciało i umysł jako funkcje, które wykrystalizowały się z mądrości i wspomnień płynących z duszy. Rzeczywistość może wypływać zarówno z twojej własnej świadomości-i-energii, jak i ze świadomości wszystkich istot. Dotychczasowe jednolite formy staną się zbiorem porowatych, zmieniających kształt cząsteczek, świat nie będzie miał granic i będzie się składał z różnych częstotliwości zawartych w jednolitym polu. Czas stanie się jedną nieprzerwaną chwilą obecną, a proces tworzenia będzie zachodził natychmiastowo. Zrozumiesz, że ty i twoja rzeczywistość jesteście tak silnie ze sobą powiązani, że stwarzacie się nawzajem i praktycznie jesteście jednym i tym samym.
   Dla uproszczenia, na początku twoje doświadczenie siebie i rzeczywistości jest raczej proste i oparte na zewnętrznym, materialnym świecie, a w miarę jak wzrasta twoja częstotliwość, zaczynasz dostrzegać wewnętrzny, niematerialny świat. Początkowo oscylujesz pomiędzy nimi, tam i z powrotem, lecz wraz ze wzrastającą częstotliwością zaczniesz rozumieć, że te dwa światy łączą się i przenikają wzajemnie, zmieniając przez to ciebie i twoją rzeczywistość. Dzięki temu będziesz miał znacznie więcej możliwości. Odkryjesz zasady funkcjonowania rzeczywistości, których dotąd nie zauważałeś, i nie myślałeś, że są osiągalne. To całkiem naturalne, że percepcja staje się bardziej wyrafinowana. Kiedyś nasza percepcja nie miała tak wysokiej częstotliwości i pozwalała nam wierzyć, że świat jest płaski, Słońce krąży wokół Ziemi, a kobiety nie są prawdziwymi ludźmi! Teraz widzimy, że wszyscy jesteśmy duszami, istniejemy jako jeden byt. Możemy interpretować kosmos jako coś, co można empirycznie zbadać, a nie tylko jako zbiór galaktyk, do których można dotrzeć, pokonując przestrzeń z prędkością światła.

Mistyczne objawienia

   Zawsze miałam bogate życie wewnętrzne, ale kilka lat temu doznałam dość wstrząsającej wizji, która całkowicie zmieniła mój sposób postrzegania materialnej i niematerialnej rzeczywistości i mojego własnego ja. Stało się to, gdy odwiedzałam swoją matkę i jej męża; oboje mają po mniej więcej dziewięćdziesiąt lat i oboje są pełni życia, humoru i ciekawości świata. Lubię spędzać z nimi czas, ponieważ dzięki temu mogę trochę zwolnić tempo i stopić się z ich spokojnym trybem życia. W trakcie tej wizyty dowiedziałam się, że paru ich znajomych zmarło, i w powietrzu wyczuwało się smutek. Ja również odczuwałam fale intensywnej energii, która nie dawała mi zasnąć.
   Pewnej nocy, kiedy nie mogłam spać i przewracałam się z boku na bok przez kilka godzin, zapaliłam światło, usiadłam na łóżku po turecku i gapiłam się w przestrzeń. Po prostu byłam i nie denerwowałam się ani nie protestowałam. Wtedy właśnie to się stało. Wzięłam oddech i mój pokój zniknął! Nadal byłam obecna w środku swojej rzeczywistości, ale czułam, że jestem kręgiem światła unoszącym się w przestrzeni, a pode mną nie było nic. Ze wszystkich stron otaczała mnie wyłącznie przestrzeń. Mimo że moje ciało rozpłynęło się wraz z pokojem, byłam pewna, że nadal istnieję, tak jak zawsze odczuwałam swoją własną obecność. Po prostu byłam, przepełniona spokojem.
   Gdy zrobiłam wydech, pokój znów wrócił na swoje miejsce. Miałam oczy szeroko otwarte i kiedy spojrzałam w dół, zobaczyłam swoje ciało. Zrobiłam kolejny wdech i proszę! Pokój zniknął, a ja znów byłam promiennym kręgiem światła, bez konkretnej osobowości. To kołysanie się tam i z powrotem trwało, dopóki znudziła mi się ta zabawa. Pomyślałam sobie - „A może podobnie będzie w momencie śmierci? Po prostu zamykasz oczy i »przechodzisz« z materialnej rzeczywistości w rzeczywistość składającą się ze światła-i-energii. Postrzegasz siebie w inny sposób, ale nadal odczuwasz swoją wewnętrzną wibrację".
   W ułamku sekundy zdałam sobie sprawę, że może, oddychając, powoływałam moją materialną rzeczywistość do życia, najpierw wdychając i kurcząc ją, by była bliżej mojego prawdziwego ja, a potem wydmuchując ją i rozszerzając jej materialną formę, jakbym pompowała balon. Możliwe, że mogłam ją zmienić, gdy byłam na wdechu, a potem wydmuchać ją w trochę inny sposób, w taki, jaki uważałam za stosowny. To doświadczenie miało na mnie bardzo głęboki wpływ. Rozwiało moje wszelkie obawy dotyczące śmierci i pomogło mi poczuć intymny związek pomiędzy światem materialnym i niematerialnym - wewnętrzną i zewnętrzną rzeczywistością. Ta wizja uświadomiła mi, że obracałam się w dwóch światach i w obu jestem „żywa".

Spróbuj to zrobić! Otwórz /zamknij oczy, zrób wdech i wydech

1. Usiądź wygodnie i patrz przed siebie.
2. Zwróć uwagę na szczegóły przestrzeni, którą zajmujesz. Zwróć uwagę na swoje ciało.
3. Zauważ, że twoja świadomość zajęta jest szczegółami życia codziennego i wywołuje w tobie konkretne odczucia. Możesz czuć podekscytowanie, znużenie, motywację, zdenerwowanie, a nawet miłość i spokój.
4. Zwróć uwagę na swój oddech. Pozwól mu wpłynąć głęboko do twojego wnętrza, zakręcić i wypłynąć z powrotem na zewnątrz. Nie musisz nic robić i o niczym myśleć.
5. Zamknij powoli oczy i weź głęboki oddech. Wyobraź sobie, że wdychasz do środka otaczającą cię rzeczywistość pokoju, swoje ciało i osobowość. Wszystko to rozpływa się w jednolitym polu, a ty odpoczywasz wygodnie w spokojnej, przyjemnej, ciemnej (lub jasnej) przestrzeni. Niech twój oddech sam wyznacza swoje tempo. To twój wewnętrzny świat, w którym zaczyna się stan głębszej świadomości.
6. Teraz powoli wypuść powietrze, stopniowo otwierając oczy. Wyobraź sobie, że wydychasz nową rzeczywistość, podobną do poprzedniej, ale o nieznacznie wyższej częstotliwości. Otocz swoje doznania miłością, wdzięcznością i podziwem.
7. Weź kolejny powolny wdech, zamknij oczy i całkowicie odwróć swoją uwagę od zewnętrznej rzeczywistości. Pozwól jej się rozpłynąć. Poczuj bezczasowość świata niematerialnego i po prosu bądź ze sobą. Poczuj wewnętrzną czystość i dostrój się do niej całkowicie.
8. Zrób głęboki wydech i otwierając oczy, wyobrażaj sobie, że nadmuchujesz trójwymiarowy świat jak balon, w którym żyją twoje ciało i osobowość. By wprowadzić w życie scenariusz swojego „filmu", tchnij w niego wibrację wewnętrznej, wyższej świadomości. Niech z każdym oddechem staje się coraz ciekawszy.
9. Rób to tak długo, jak zechcesz, i zwracaj uwagę na wszelkie pojawiające się wizje. Zanotuj je w swoim pamiętniku.

Sheti, ocena: 4/5
2014-04-14
Coraz częściej słyszy się, że wchodzimy w nową erę, a niektórzy uważają, że już to nastąpiło. Niestety, wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i nie rozumie, że aby zacząć dostrzegać pewne rzecz, należy zmienić swój sposób postrzegania i podejście do życia. Są jednak wśród nas tacy, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę i starają się otworzyć oczy innym. Zadziwiające jest to, że pewne osoby zapewne dopiero po poznaniu istotnych faktów i przeczytaniu książek na ten temat uświadamiają sobie, że pewne rzeczy robili już od dawna i ich postrzeganie jest prawidłowe. Tak też było ze mną podczas czytania książki Penney Peirce. ?Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości? to poradnik, który ma na celu nauczenie czytelnika jak zmienić sposób widzenia i sprawić, aby zaczął się on koncentrować na tym, co ważne. Autorka przedstawia kilkanaście różnych ćwiczeń idąc od tych najłatwiejszych, które niosą ze sobą subtelne zmiany, do tych nieco bardziej rozwiniętych, które już w większym stopniu wpływają na umysł wykonującego dane ćwiczenie. Osobiście byłam nieco zdziwiona faktem, że większość z rzeczy przytaczanych przez autorkę robię niemal automatycznie i to od dawna. Było to bardzo miłe zaskoczenie, które wywołało uśmiech na mojej twarzy. Teoretycznie mogłabym w takim razie odłożyć tę książkę na półkę i nie czytać dalej, skoro wiedziałam co i jak, jednakże pani Peirce zrobiła na mnie miłe wrażenie i chciałam zapoznać się z całością lektury. Autorka porusza wiele tematów, ale wszystkie wiążą się w jakiś sposób z koncentracją i erą intuicyjną. Przedstawia sporo faktów, przytacza słynnych naukowców, pisze o synchroniczności, zbiorowej tożsamości, holograficznej rzeczywistości i Przepływie. Książka jest napisana językiem prostym, ale nadal trzeba pozostać skupionym, aby ją zrozumieć. Słowa, które mogłyby sprawiać kłopot z pewnością czytelnik znajdzie w słowniczku umieszczonym na końcu książki. Ciekawym rozdziałem jest jeden z ostatnich, dotyczących ?umierania na niby? ? z tym się do tej pory nie spotkałam. Wiele ludzi podchodzi sceptycznie do tego, co przedstawia autorka, ale myślę, że po głębszym zastanowieniu się i zapoznaniu z tą lekturą będą miały podobne zdanie co dr Martha Beck, która pisała przedmowę do tej publikacji. ?Mogę nie wierzyć w ani jedno słowo napisane przez Penney ? tyle, że praktycznie wszystko co opisała, przydarza się również mnie.? ?Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości? to ciekawa lektura poruszająca problematykę dzisiejszych czasów. Aby być zadowolonym z życia i samemu wejść w erę intuicyjną, należy zmienić swój światopogląd, należy nauczyć się koncentrować i słuchać swojej intuicji. Takie książki jak ta są potrzebne, ponieważ wiele osób nie potrafi sobie poradzić z przestawieniem się na nowe życie, a poradniki z tej tematyki mogą to znacznie ułatwić. Jest to przyjemna i godna uwagi publikacja, z którą warto się zapoznać, bowiem autorka w bardzo przystępny sposób opisuje każdą rzecz ? wszystko staje się możliwe do zrobienia, nie ma trudności w zrozumieniu przekazu, każdy element tej książki wydaje się być czymś na porządku dziennym, co każdy musi po prostu dopiero odkryć.
 
Janusz Pawlak, ocena: 5/5
2013-12-19
To książka o nieograniczonej wyobraźni. Pozwala wierzyć w ogromne możliwości ludzkiego umysłu. Niejednokrotnie w swoim życiu przekonałem się, że cuda się przytrafiają. Mam wokół siebie ludzi, którzy są tego przykładem. Ja również jestem szczęściarzem, a może po prostu mam rozwiniętą intuicję i nie brakuje mi wyobraźnie, aby wciąż mieć nowe marzenia. A marzenia się spełniają gdy się w nie wierzy. To książka dla tych, którzy pragną wciąż więcej i więcej. Dla kreatywnych i wolnych. I oczywiście dla tych, którzy chcą tacy być.
 
Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj