REMOTE Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne
- ISBN: 978-83-283-4167-8
- EAN: 9788328341678
- Oprawa: Miękka
- Wydawca: Helion
- Format: 13,9x20,7 cm
- Język: polski
- Liczba stron: 288
- Rok wydania: 2018
- Wysyłamy w ciągu: niedostępny
-
Brak ocen
-
25,52złCena detaliczna: 44,90 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,52 zł
Artykuł chwilowo niedostępny
x
Praca zdalna jest jedną z obietnic przyszłości, które pojawiły się w konsekwencji burzliwego rozwoju technologii. Wydaje się jednak, że taka forma zatrudnienia nie jest dogodnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Wielkie korporacje oparte na sztywnych strukturach i projektach wyliczonych co do godziny wyraźnie niechętnie sięgają po tę możliwość. Korzystają z niej raczej startupy czy firmy programistyczne. Jednak niemal każdy przyzna, że nie można bagatelizować korzyści płynących z modelu pracy zdalnej: brak potrzeby utrzymywania dużego biura, łatwiejsze prowadzenie biznesu w różnych strefach czasowych, prostszy dostęp do utalentowanych pracowników - to tylko te najbardziej oczywiste.
Trzymasz w rękach inspirujący zbiór porad praktyków w dziedzinie telepracy. Dzięki tej książce przekonasz się, jak łatwo dziś można współpracować z ludźmi znajdującymi się w różnych zakątkach świata. Poznasz korzyści z wdrożenia pracy zdalnej, takie jak uwolnienie się od uciążliwych dojazdów czy zwiększona wydajność i kreatywność pracowników. Dowiesz się, jakie narzędzia i techniki ułatwią maksymalne korzystanie z możliwości telepracy. Co istotne, w publikacji wskazano również wady takiego modelu działania, co pozwoli na w pełni świadome podjęcie decyzji. W końcu idea pracy zdalnej ma być nie tyle sposobem na cięcie kosztów zatrudnienia, ile na poprawę jakości pracy i zwiększenie satysfakcji z jej wykonywania!
W tej książce:
Dlaczego warto przejść na pracę zdalną i jak się za to zabrać
Telepraca: prawdziwe wady i głupie wymówki
Metody pozyskiwania najlepszych współpracowników
Techniki zarządzania pracownikami zdalnymi
Niezbędnik telepracownika
W świecie jutra nie będzie biur!
Jason Fried jest założycielem firmy 37signals, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania charakteryzującego się prostotą i pomysłowymi rozwiązaniami. Jest wizjonerem, często zabiera głos na tematy związane z przedsiębiorczością, zarządzaniem, projektowaniem i programowaniem.
David Heinemeier Hansson jest programistą, twórcą frameworku Ruby on Rails. Aktywnie działa w 37signals. W 2005 roku został nagrodzony przez Google tytułem Best Hacker of The Year. Od kilku lat startuje w wyścigach samochodowych, również w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.