Psychologia zmiany najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem
-
Autor: Mateusz Grzesiak
- ISBN: 978-83-283-1363-7
- EAN: 9788328313637
- Oprawa: twarda
- Wydawca: Helion
- Format: 200x130x25mm
- Język: polski
- Liczba stron: 250
- Rok wydania: 2017
- Wysyłamy w ciągu: niedostępny
-
Średnia ocena: 5,00 (1)
-
25,51złCena detaliczna: 39,90 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,51 zł
Artykuł chwilowo niedostępny
x
Czy wiesz, kim jest people helper? To ktoś, kto pomaga innym zmieniać ich myślenie. Czasem jest to wykształcony psycholog, certyfikowany terapeuta, trener umiejętności miękkich, medytujący buddysta, filozof zajmujący się mentoringiem, ksiądz zbliżający do Boga, motywujący swój zespół menedżer, wychowujący dziecko rodzic lub aktor sięgający do narzędzi psychodramy — zawodów zajmujących się psychologią zmiany jest wiele. Ale dla odbiorcy mniejsze znaczenie ma to, jak się nazywasz, bo liczy się dla niego rozwiązany problem i uzyskanie pomocy w osiąganiu celów. Najlepsi w tej dziedzinie mają zawsze arsenał skutecznych narzędzi pochodzących z różnych dyscyplin. Przegrywają za to ci, którzy ograniczają się do niewielu metod albo mają przestarzałe narzędzia — ten, co ma młotek, wszędzie widzi gwoździe. Wygrywają ci, którzy czerpią z wielu szkół pracy z umysłem człowieka.
W książce tej znajdziesz najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. Psychologia zmiany stanowi kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Opanowanie wiedzy i umiejętności z jej zakresu pozwala pomagać sobie i innym ludziom diagnozować ich problemy, rozwiązywać je, wykorzeniać negatywne zachowania, motywować, podnosić potencjał służący realizacji zamierzeń, zmieniać przekonania. Jeśli chcesz się tego nauczyć, ta książka jest dla Ciebie.
✖ Opinia niepotwierdzona zakupem
Leon Szalewski, ocena: 5/5
2016-11-30
Pomaga stawiać sobie cele mierzalne, określić bieżący poziom ich realizacji i dopasować odpowiednie narzędzia wsparcia. Dzięki niej zorientujecie się, że cel być może został już osiągnięty, albo jesteście bliżej niż myślicie.