
Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Zaczarowany las
zapowiedź
-
Autor: Angela Nguyen
- ISBN: 9788321353449
- EAN: 9788321353449
- Oprawa: oprawa: broszurowa
- Wydawca: Arkady
- Format: 230x180 mm
- Seria: KAWAII
- Liczba stron: 128
- Rok wydania: 2025
- Wysyłamy w ciągu: po 17.09.2025
-
Brak ocen
-
49,00zł
x
Stwórz swój własny zaczarowany las!
Witaj w magicznej krainie pełnej słodkich stworzeń, skrzydlatych wróżek i domków ukrytych wśród paproci!
W tym uroczym przewodniku rysunkowym autorstwa znanej i lubianej ilustratorki Angeli Nguyen znajdziesz niemal 100 motywów do narysowania: misie, ptaki, owady, grzyby, paprocie, drzewa, a także leśne domki, mebelki i fantazyjne pojazdy.
Każdy rysunek pokazany jest krok po kroku, więc wystarczy śledzić ilustracje i już po chwili pojawią się Twoje własne, urocze postacie. Nie są potrzebne żadne specjalne materiały – wystarczy ołówek, długopis albo flamaster. To idealna książka na prezent, na kreatywne popołudnie lub spokojny wieczór z wyobraźnią.
Rysuj, baw się i twórz – kawałek po kawałku, aż powstanie cały leśny świat! To już szósty tom bestsellerowej serii „Kawaii” – dołącz do tysięcy małych artystów z całego świata!