
Jaga Czekolada i baszta czarownic. Tom 1
-
Autor: Agnieszka Mielech
- ISBN: 978-83-8387-936-9
- EAN: 9788383879369
- Oprawa: Zintegrowana
- Wydawca: Wilga
- Format: 185x135mm
- Seria: JAGA CZEKOLADA
- Liczba stron: 240
- Rok wydania: 2025
- Wysyłamy w ciągu: po 10.09.2025
-
Brak ocen
-
25,51złCena detaliczna: 39,99 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Jaga Czekolada powraca! Witajcie w Pierwszym Świecie, gdzie rządzą nowe technologie, a mieszkańcy tak bardzo upodobnili się do siebie, że trudno o dwie różne osoby. Tutaj mieszka Jagoda Nugat, przez kolegów nazywana Jagą Czekoladą.
Pewnego dnia do opuszczonego domu tuż obok Jagi i jej rodziców wprowadzają się nowe lokatorki – Mirella i Lukrecja. Wkrótce otwierają kawiarnię z najpyszniejszymi łakociami, jakie Jaga kiedykolwiek jadła. Dziewczynka nawet nie podejrzewa, że urocze sąsiadki to czarodziejki z odległej krainy kwitnących migdałowców, Królestwa Almendurii, które wyruszyły z misją ochrony Pierwszego Świata.
Mirella i Lukrecja opuściły bezpieczną basztę czarownic, by odnaleźć osobę, która pokona zbuntowanego czarnoksiężnika Hedima. Mag zagraża bezpieczeństwu wszystkich światów. Jaga zostaje wciągnięta w walkę potężnych sił.