KATEGORIE [rozwiń]
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia kabiny prysznicowej 750 ml

27,99 zł 19,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia kabiny prysznicowej 750 ml Silna, ekologiczna, hipoalergiczna formuła i w 100% bezpieczna do usuwania kamienia wodnego z kabin prysznicowych, armatury i innych powierzchni. Pozostawia lśniącą i czystą powierzchnię. Brak sztucznych barwników i zapachu chroni przed uczuleniami. Szczególnie zalecana osobom z alergiami, astmą oraz przy atopowym zapaleniu skóry.    Co w nim wyjątkowego? Po pierwsze HYPO. Środek ten oparty jest na naturalnych składnikach i nie zawiera ani substancji zapachowych, ani barwników czy spieniaczy. Po drugie siła odkamieniania. Fakt naturalnego pochodzenia idzie w parze ze skutecznością. Produkt ten nie posiada silnych właściwości pieniących, jednak świetnie daje sobie radę z  tłuszczem i zabrudzeniami. Nierozcieńczony rewelacyjnie usuwa przypalenia nawet w chłodnej wodzie Po trzecie bezpiecznie. Używając go nie ma obawy o zdrowie. Nie działa alergizująco, nie posiada substancji alergennych. Powstały w oparciu o naturalne składniki nie wyrządzi krzywdy naszej skórze a tym bardziej żadnej mytej powierzchni wodoodpornej.  Składniki: woda, niejonowe związki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, Kwas cytrynowy, Kwas metanosulfonowy. Sposób użycia: 1. Nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i pozostawić na kilka minut. Następnie zetrzeć i spłukać. 2. Niespłukany, po wyschnięciu, może się lepić. Jest to spowodowane zawartością substancji powierzchniowo czynnych pochodzenia cukrowego. Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia kuchni i sprzętów AGD 750 ml

25,99 zł 18,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia kuchni i sprzętów AGD 750 ml Hipoalergiczna, organiczna w 100%  skuteczność w odtłuszczaniu z dbałością o zdrowie i środowisko. Skutecznie rozpuszcza tłuszcz bez szkody dla Ciebie, otoczenia i mytych powierzchni. Stworzony specjalnie dla alergików, astmatyków i osób z atopią. Na bazie naturalnych substancji, nie posiadający jakichkolwiek barwników i zapachu.   Co w nim wyjątkowego? Po pierwsze HYPO. Środek ten oparty jest na naturalnych składnikach i nie zawiera ani substancji zapachowych ani barwników. Po drugie siła odtłuszczania. Fakt naturalnego pochodzenia nie zwalnia z obowiązku wykonania zadnia. Produkt ten prezentuje silne i wyjątkowe, bo naturalne i bezpieczne właściwości rozpuszczania tłuszczu i usuwania zanieczyszczeń organicznych.  Po trzecie bezpiecznie. Używając do nie ma obawy o zdrowie. Nie działa alergizująco, nie posiada substancji alergennych. Powstały w oparciu o naturalne składniki nie wyrządzi krzywdy naszej skórze a tym bardziej żadnej mytej powierzchni wodoodpornej.  Składniki: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, Cytrynian sodu, Glukonian Sodu,,Benzoesan Sodu, Alkohol Izopropylowy Sposób użycia: Płyn przeznaczony jest do mycia ręcznego (np. mikro fibra bądź ręcznik papierowy). Po rozpyleniu na mytej powierzchni poczekajmy kilka sekund na „zwilżenie” zabrudzenia. Im poważniejsze, grubsze czy starsze powłoki brudu, tym więcej czasu potrzeba na zadziałanie. Następnie myjemy wycierając powierzchnię. Nie wymaga spłukiwania. W razie konieczności po prostu należy powtórzyć zabieg.  Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia zabawek 750 ml

23,99 zł 17,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia zabawek 750 ml 100% natury! Gotowy do użycia, bezpieczny i hipoalergiczny płyn do usuwania wszystkich zabrudzeń z zabawek, bez pozostawiania szkodliwych zapachów czy barwników. Gwarancja bezpieczeństwa zdrowia naszych bezbronnych najmilszych. Łagodny dla dłoni, bezpieczny dla organizmu i środowiska. Nie zakłóca naturalnej flory bakteryjnej.   Co w nim wyjątkowego? Po pierwsze HYPO. Środek ten oparty jest na naturalnych składnikach i nie zawiera ani substancji zapachowych, ani barwników czy spieniaczy. Po drugie bezpiecznie. Używając go nie ma obawy o zdrowie. Nie działa alergizująco, nie posiada substancji alergennych. Powstały w oparciu o naturalne składniki nie wyrządzi krzywdy naszej skórze. Składniki: Woda, Alkohol izopropylowy, Cytrynian Sodu, Kwas cytrynowy, Kwas mlekowy, Kwas octowy  Sposób użycia: 1. Nanieść bezpośrednio na myty przedmiot lub na ściereczkę/ręcznik papierowy. 2. Odczekać chwilkę i przetrzeć powierzchnię. 3. Przetrzeć wypłukaną ściereczką w przypadku lepkości powierzchni. Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do szyb i stali nierdzewnej 750 ml

19,99 zł 14,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do szyb i stali nierdzewnej 750 ml W 100% naturalna skuteczność bez smug. Hipoalergiczny. Tworzone z myślą o osobach podatnych na uczulenia i alergikach. Na bazie organicznych substancji, nie posiadający jakichkolwiek barwników i zapachu.   Co w nim wyjątkowego? Po pierwsze: pozwalający na mycie każdej powierzchni wodoodpornej bez pozostawiania smug. Po drugie Posiada silne właściwości myjące więc domywa to, czego nie potrafią rozpuścić inne produkty. Po trzecie: nie powoduje efektu tęczy na stali nierdzewnej pozostawiając ją czystą. Stal po umyciu nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Składniki: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, ocet spożywczy, alkohol izopropylowy, benzoesan sodu. Sposób użycia: Płyn przeznaczony jest do mycia przy użyciu chłonnego czyściwa (mikro fibra, specjalna szmatka do szyb bądź ręcznik papierowy). Stosowanie, w tym przypadku, popularnej ściągaczki nie przyniesie najlepszych efektów. Produkt ten nie zawiera alkoholu, przez co może wysychać nieco dłużej. Chcąc więc przekonać się o ostatecznym efekcie, pozwól mu wyschnąć samodzielnie. Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia drewna olejowanego 750 ml

40,99 zł 28,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia drewna olejowanego 750 ml W 100 % bezpieczny, hipoalergiczny, oparty na naturalnym mydle marsylskim produkt do mycia podłóg olejowanych. Coś dla osób świadomych i ceniących zdrowie swoje i rodziny. Nie posiada jakichkolwiek barwników i zapachu. Nie posiada własności drażniących i uczulających przy badaniach kontaktowych. Składniki: woda, mydło marsylskie (potasowe), gliceryna roślinna, Benzoesan Sodu. Sposób użycia: 1. Rozcieńczyć koncentrat zgodnie z instrukcją na etykiecie. 2. Zmoczyć mop lub szmatkę, lekko wycisnąć i myć. Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia podłóg, paneli i gresów 750 ml

25,99 zł 18,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia podłóg, paneli i gresów 750 ml Hipoalergiczna, w 100% organiczna i bezpieczna, zdrowa czystość. Z dbałości o atmosferę i powietrze bez toksyn. Świetne rozwiązanie dla wrażliwych na piękno drewna i zdrowie. Stworzone na bazie naturalnego mydła marsylskiego, nie posiadające jakichkolwiek barwników i zapachu. Roztwór maks.  1% Składniki: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, Cytrynian Sodu, Cytrynian Potasu, gliceryna, alkohol izopropylowy, Benzoesan Sodu.  Sposób użycia: 1. Rozcieńczyć koncentrat zgodnie z instrukcją na etykiecie. 2. Rozprowadź dość obficie na mytej podłodze, tak by pozostała warstwa płynu. 3. Poczekaj około 1 minuty. 4. Zbierz z podłogi rozpuszczony brud myjąc wyciśniętą szmatką/ mopem.   By ocenić skuteczność mycia spójrz na kolor wody po płukaniu mopa/szmatki.    Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia naczyń z magnezem 750 ml

26,99 zł 20,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia naczyń z magnezem 750 ml Minimalistyczna, hipoalergiczna i w 100% bezpieczna formuła do mycia naczyń z komponentów pochodzenia roślinnego. Bez środków spieniających i zagęszczających. Naturalnie gęsta. Ekologiczna. Doskonale usuwa zabrudzenia i nie wysusza skóry. Nie posiada własności drażniących i uczulających przy badaniach kontaktowych. Składniki: woda, cukrowe związki powierzchniowo czynne 5 Sposób użycia: Nanieść na gąbkę lub rozcieńczyć w wodzie, zależnie od stopnia zabrudzenia. Umyć i spłukać.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do mycia owoców i warzyw 750 ml

19,99 zł 15,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do mycia owoców i warzyw 750 ml Silnie skoncentrowany, w 100% organiczny i bezpieczny  płyn do usuwania pozostałości pestycydów, nawozów i zanieczyszczeń z owoców i warzyw. Brak sztucznych barwników, substancji zapachowych i szkodliwych konserwantów gwarantują zachowanie zdrowia i naturalnego smaku mytych produktów. Łagodny dla dłoni bezpieczny dla organizmu oraz środowiska. Składniki: Woda, Alkohol izopropylowy, Cytrynian Sodu, Kwas cytrynowy, Kwas mlekowy, Kwas Octowy Sposób użycia: 1. Rozcieńczyć w wodzie zgodnie z instrukcja na etykiecie. 2. Namoczyć owoce czy warzywa przez kilka minut. 3. Wyjąc / odcedzić i opłukać pod bieżącą wodą.   Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do prania delikatny 1000 ml

27,99 zł 21,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do prania delikatny 1000 ml Delikatne pranie bez koniecznego zapachu daje bezpieczeństwo osobom o skórze szczgólnie wrażliwej i najmłodszym. Ekologiczny, hipoalergiczny, minimalistyczny i płyn do prania automatycznego w każdej temperaturze. Skuteczność i zdrowie bez kompromisów. Składniki: Niejonowy i anionowy środek powierzchniowo czynny, Cytrynian sodu, Sól organiczna, Glukonian sodu, Benzoesan sodu. Sposób użycia: 1. Wlać do komory na płyn lub do bębna pralki około 30 ml płynu. Nastawić pranie w dowolnej temperaturze.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do prania 1000 ml

35,99 zł 25,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do prania 1000 ml Bezzapachowe, skuteczne pranie daje wolny wybór każdemu z nas. Z zapachem zawsze zdążymy. Skuteczność i zdrowie bez kompromisów. Ekologiczny i minimalistyczny, hipoalergiczny płyn do prania automatycznego w każdej temperaturze. Składniki: Metakrzemian sodu, Anionowy środek powierzchniowo czynny, Alkipoliglukozyd, Cytrynian Sodu, Krzemian Sodu Sposób użycia: 1. Wlać do komory na płyn lub do bębna pralki około 30 ml płynu. Nastawić pranie w dowolnej temperaturze.  
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny nabłyszczacz do zmywarki 500 ml

28,99 zł 19,90 zł


CroEn hipoalergiczny nabłyszczacz do zmywarki 500 ml Rewolucyjny i bezpieczny. Połysk bez szkody dla zdrowiai środowiska. Nie pozostawi jakichkolwiek śladów i osadu na mytych naczyniach. Używaj lśniące naczynia i kieliszki bez niechcianej powłoki i zmiany smaku. Teraz woda z umytej w zmywarce szklanki smakuje jak woda. Składniki: woda, 15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, glikol polipropylenowy, fenoxyetanol Sposób użycia: 1. Wlać do komory na płyn do zmękczania, według zaleceń producenta urządzenia   
Zdjęcie produktu CroEn hipoalergiczny płyn do naczyń zmywarka 500 ml

20,99 zł 16,90 zł


CroEn hipoalergiczny płyn do naczyń zmywarka 500 ml Bezzapachowy, ekologiczny, silnie skoncentrowany i bezpieczny płyn do zmywania w zmywarce. Zawiera jedynie składniki niezbędne do mycia. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia i nie posiadając substancji szkodliwych dla środowska oraz zdrowia pozostaje przyjazny otoczeniu. Składniki: woda, środki powierzchniowo czynne pochodzenia cukrowego, Cytrynian Sodu, Cytrynian Potasu, Guma Guar, Chlorek Magnezu, Benzoesan Sodu. Sposób użycia: 1. Rozcieńczyć koncentrat zgodnie z instrukcją na etykiecie. 2. Nanieść bezpośrednio na gąbeczkę do mycia naczyń i myć nierozcieńczonym większe zabrudzenia.   Bezpieczeństwo: Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Produkt można używać podczas jedzenia i picia. Produkt nie stanowi zagrożenia przy dostaniu się do oczu lub przewodu pokarmowego lecz nie jest produktem przeznaczonym do spożycia. Produkt może być używany przez kobiety w ciąży, osoby uczulone, alergików oraz wrażliwe na działanie produktów chemicznych. Produkt nie posiada potencjalnych alergenów, substancji potencjalnie szkodliwych, komedogennych, konserwujących, podejrzanych o właściwości rakotwórcze ani zakazanych w Unii Europejskiej. Produkt nie posiada barwników i substancji zapachowych.    
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka