KATEGORIE [rozwiń]

Huang Ana

Okładka książki Władca dumy

49,90 zł 28,42 zł


Jest jego przeciwieństwem pod każdym względem i największą pokusą, z jaką miał kiedykolwiek do czynienia. Powściągliwy, opanowany i poprawny aż do przesady, Kai Young nie odnajduje się w chaosie. Tymczasem Isabella, z fioletowymi pasemkami we włosach i skłonnością do niestosownych żartów, jest właśnie ucieleśnieniem chaosu. W przededniu wyborów nowego prezesa medialnego imperium, w których stawką jest przyszłość firmy, miliarder nie może sobie pozwolić na zamieszanie, jakie dziewczyna wnosi do jego życia. Isabella jest wszystkim, czego nie powinien pragnąć, ale każde jej spojrzenie i dotyk kuszą go do złamania zasad i uczynienia jej swoją wybranką. *** Zuchwała, impulsywna, pełna życia Isabella Valencia lubi się bawić i potrafiłaby usidlić każdego mężczyznę z wyjątkiem Kaia Younga. Nie powinno jej to martwić. Facet nie jest w jej typie, a dla rozrywki tłumaczy klasyków na łacinę. I jest członkiem ekskluzywnego klubu, w którym ona pracuje jako barmanka, co oznacza, że jest absolutnie poza zasięgiem. Musi jednak przyznać, że mimo chłodnego usposobienia jednym dotykiem potrafi sprawić, że uginają się pod nią kolana. Choć bardzo starają się przed tym uchronić, muszą w końcu ulec zakazanemu pożądaniu. Mimo że cena okaże się niezwykle wysoka.
Okładka książki King of Sloth
nowość

55,99 zł 41,58 zł


King of Sloth
Okładka książki Miłość Seria Twisted pocket

21,99 zł 12,09 zł


On ma serce z lodu, ale dla niej? mógłby spalić cały świat. Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość. Gdy zostaje zmuszony do zaopiekowania się siostrą swojego najlepszego przyjaciela, rodzą się w nim nieznane dotąd uczucia. Wewnętrzny lód jego serca: pęka, topnieje, płonie ogniem, który może strawić znany mu świat.Ava Chen jest wolną duszą nękaną przez koszmary z dzieciństwa, którego nie pamięta. Pomimo trudnej przeszłości nigdy nie przestała dostrzegać piękna świata? nawet w spowitym lodową powłoką sercu mężczyzny, którego nie powinna pożądać. Najlepszego przyjaciela jej brata. Jej sąsiada. Jej wybawienia i zguby. Ich miłość nigdy nie może się wydarzyć ale jeśli się wydarzy, może ujawnić sekrety, które zniszczą nie tylko ich oboje, ale i wszystko, co dla nich ważne.
Okładka książki Władca gniewu Władcy grzechu Tom 1

49,90 zł 27,67 zł


Jest żoną, której nigdy nie chciał i słabością, której się nie spodziewał. Bezwzględny. Pedantyczny. Arogancki. Dante Russo najlepiej czuje się, gdy może sprawować kontrolę w życiu osobistym i zawodowym.Ten miliarder i szef przedsiębiorstwa nigdy nie planował się żenić, dopóki szantażem nie zmuszono go do zaręczyn z kobietą, której prawie nie zna.Z Vivian Lau, dziedziczką jubilerskiej fortuny i córką jego aktualnego wroga.Nieważne, że jest piękna i czarująca. Dante zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby zniszczyć dowody i zerwać zaręczyny.Jest tylko jeden problem: teraz, gdy ją ma nie potrafi jej wypuścić. ***Elegancka. Ambitna. Dobrze wychowana. Vivian Lau to córka idealna i bilet wstępu do wyższych sfer.Ślub z Dantem Russo oznacza otwarcie drzwi, które dla rodziny dorobkiewiczów inaczej pozostałyby zamknięte.I choć grubiański, a zarazem niepochwytny Dante nie jest mężczyzną z jej marzeń, Vivian godzi się wyjść za niego z poczucia obowiązku.Tęsknota za jego dotykiem nigdy nie była częścią planu.Ani co gorsza to, że się zakocha w swoim przyszłym mężu.
Okładka książki King of Greed
nowość

55,99 zł 43,83 zł


King of Greed
Okładka książki Kłamstwa Seria Twisted

54,90 zł 31,27 zł


On zrobi dla niej wszystko… nawet skłamie Czarujący i onieśmielający Christian Harper jest potworem przebranym za gentlemana w idealnie skrojonym garniturze. W życiu nie kieruje się moralnością, nie interesuje go również miłość. Nie może jednak pohamować pożądania kobiety, która zamieszkała piętro niżej. Sąsiadka staje się obiektem jego mrocznych żądzy. Kiedy więc pojawia się okazja, Christian łamie wszystkie swoje zasady i składa jej propozycję nie do odrzucenia. Każdy potwór ma swoją słabość. Ona jest jego. Jego obsesją. Jego uzależnieniem. Jego jedyną wymówką. *** Słodka i nieśmiała mimo sławy w social mediach Stella Alonso jest romantyczką trzymającą swoje serce w ryzach. Pracując na dwóch etatach, nie ma czasu ani ochoty pakować się w związek. Kiedy jednak nawiedzają ją demony przeszłości, nieoczekiwanie ląduje w ramionach najbardziej niebezpiecznego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek spotkała. Pomimo swojej oziębłości Christian rozgrzewa ją do czerwoności i pozwala poczuć wszystko, czego pragnęła. Namiętność. Bezpieczeństwo. Prawdziwe pożądanie. Ich miłość jest zaplątana w sekrety i skażona kłamstwami… Kiedy prawda wreszcie wyjdzie na jaw, może całkowicie ich zrujnować.
Okładka książki Nienawiść. Twisted. Bezwstydna

54,90 zł 30,44 zł


Nienawidzi jej… prawie tak mocno jak jej pragnie. Josh Chen to przystojny i pewny siebie student medycyny. Nie poznał jeszcze kobiety, której nie potrafiłby oczarować – z wyjątkiem Jules Ambrose. Piękna rudowłosa jest solą w oku Josha od czasu ich pierwszego spotkania. Jednocześnie pochłania jego myśli w znacznie większym stopniu, niżby tego chciał. Gdy ich wzajemna niechęć nieoczekiwanie przeradza się w niezapomnianą noc, Josh proponuje układ, który ma pozwolić mu na dobre pozbyć się obsesji na punkcie Jules: wrogowie od seksu z prostymi zasadami: Żadnej zazdrości. Żadnych zobowiązań. I absolutnie żadnego zakochiwania się. *** Jules Ambrose to towarzyska i ambitna dziewczyna, była imprezowiczka, która obecnie ma tylko jeden cel: zdać egzamin adwokacki. Ostatnia rzecz, której potrzebuje, to zagmatwany związek z lekarzem przyprawiającym ją każdym swoim oddechem o ból głowy… bez względu na to, jak bardzo jest przystojny. Jednak im bliżej go poznaje, tym bardziej przekonuje się, że mężczyzna, którego nienawidziła przez tyle czasu, ma z nią więcej wspólnego, niż przypuszczała. Brat jej najlepszej przyjaciółki. Jej nemezis. Jej jedyne ocalenie.
Okładka książki King of Pride
nowość

55,99 zł 50,92 zł


A brand new steamy billionaire romance from the bestselling author of the Twisted series She's his opposite in every way . . . and the greatest temptation he's ever known. Reserved, controlled, and proper to a fault, Kai Young has neither the time nor inclination for chaos - and Isabella, with her purple hair and inappropriate jokes, is chaos personified. With a crucial CEO vote looming and a media empire at stake, the billionaire heir can't afford the distraction she brings. Isabella is everything he shouldn't want, but with every look and every touch, he's tempted to break all his rules . . . and claim her as his own. *** Bold, impulsive, and full of life, Isabella Valencia has never met a party she doesn't like or a man she couldn't charm . . . except for Kai Young. It shouldn't matter. He's not her type - the man translates classics into Latin for fun, and his membership at the exclusive club where she bartends means he's strictly off limits. But she can't deny that, beneath his cool exterior, is a man who could make her melt with just a touch. No matter how hard they try, they can't resist giving into their forbidden desires. Even if it costs them everything.
Okładka książki Gry. Twisted

54,90 zł 30,44 zł


Ona nie może do niego należeć… Ale on i tak będzie ją miał. Rhys Larsen to opanowany i arogancki ochroniarz, który kieruje się dwiema zasadami: po pierwsze chronić swoich klientów za wszelką cenę, po drugie nie angażować się emocjonalnie. Nigdy. Złamanie tych reguł wydawało mu się czymś niewyobrażalnym… Aż do momentu, gdy poznał ją. Ta kobieta swoim wewnętrznym ogniem rozpaliła go do granic i obróciła jego zasady w popiół. Rhys nie ma więc innego wyjścia, jak przyznać przed samym sobą: przysiągł, że będzie ją chronić, ale wszystko, czego pragnie, to mieć ją na własność. Jego księżniczkę. Jego zakazany owoc. Jego każdą nieprzyzwoitą fantazję. *** Bridget von Ascheberg to dostojna i uparta księżniczka, która mimo obarczenia królewskimi obowiązkami marzy o wolności – w życiu i wyborze ukochanego. Gdy jej brat abdykuje, niespodziewanie staje przed wizją aranżowanego małżeństwa bez miłości oraz tronu, którego nigdy nie chciała objąć. Próbując poradzić sobie z przeciwnościami związanymi z jej nową rolą, musi jednocześnie walczyć ze swoim pożądaniem – pragnie mężczyzny, którego nie może mieć. Jej ochroniarza. Jej opiekuna. Jej ostatecznej ruiny. Niespodziewana i zakazana – ich miłość może zniszczyć królestwo… i skazać na porażkę ich oboje.
Okładka książki Miłość Seria Twisted

46,90 zł 25,99 zł


On ma serce z lodu, ale dla niej mógłby spalić cały świat.Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość.Gdy zostaje zmuszony do zaopiekowania się siostrą swojego najlepszego przyjaciela, rodzą się w nim nieznane dotąd uczucia. Wewnętrzny lód jego serca:pęka,topnieje,płonie ogniem, który może strawić znany mu świat.***Ava Chen jest wolną duszą nękaną przez koszmar z dzieciństwa, którego nie pamięta.Pomimo trudnej przeszłości nigdy nie przestała dostrzegać piękna świata nawet w spowitym lodową powłoką sercu mężczyzny, którego nie powinna pożądać.Najlepszego przyjaciela jej brata.Jej sąsiada.Jej wybawienia i zguby.Ich miłość nigdy nie może się wydarzyć ale jeśli się wydarzy, może ujawnić sekrety, które zniszczą nie tylko ich oboje, ale i wszystko, co dla nich ważne.
Okładka książki Twisted Hate

57,99 zł 52,75 zł


Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang! Read Twisted Hate now for a steamy enemies to lovers romance. He hates her . . . almost as much as he wants her. Gorgeous, cocky, and fast on his way to becoming a hotshot doctor, Josh Chen has never met a woman he couldn?t charm ? except for Jules f**king Ambrose. The beautiful redhead has been a thorn in his side since they met, but she also consumes his thoughts in a way no woman ever has. When their animosity explodes into one unforgettable night, he proposes a solution that?ll get her out of his system once and for all: an enemies with benefits arrangement with simple rules. No jealousy. No strings attached. And absolutely no falling in love. *** Outgoing and ambitious, Jules Ambrose is a former party girl who?s focused on one thing: passing the attorney?s bar exam. The last thing she needs is to get involved with a doctor who puts the SUFFER in insufferable . . . no matter how good-looking he is. But the more she gets to know him, the more she realizes there?s more than meets the eye to the man she?s hated for so long. Her best friend?s brother. Her nemesis. And her only salvation. Theirs is a match made in hell, and when the demons from their past catch up with them, they?re faced with truths that could either save them . . . or destroy everything they?ve worked for. Twisted Hate is a steamy enemies with benefits/enemies to lovers romance. It?s book three in the Twisted series but can be read as a standalone. Warning: It contains explicit content and profanity. Recommended for 18+
Okładka książki Twisted Games

57,99 zł 52,75 zł


Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang! Read Twisted Games now for a steamy, angsty forbidden romance. She can never be his . . . But he?s taking her anyway. Stoic, broody and arrogant, elite bodyguard Rhys Larsen has two rules: protect his clients at all costs and do not become emotionally involved. Ever. He has never once been tempted to break those rules . . . Until her. Bridget von Ascheberg. A princess with a stubborn streak that matches his own and a hidden fire that reduces his rules to ash. She?s nothing he expected and everything he never knew he needed. Day by day, inch by inch, she breaks down his defences until he?s faced with a truth he can no longer deny: he swore an oath to protect her, but all he wants is to ruin her. Take her. Because she?s his. His princess. His forbidden fruit. His every depraved fantasy. *** Regal, strong-willed and bound by the chains of duty, Princess Bridget dreams of the freedom to live and love as she chooses. But when her brother abdicates, she?s suddenly faced with the prospect of a loveless, politically expedient marriage and a throne she never wanted. And as she navigates the intricacies ? and treacheries ? of her new role, she must also hide her desire for a man she can?t have. Her bodyguard. Her protector. Her ultimate ruin. Unexpected and forbidden, theirs is a love that could destroy a kingdom . . . And doom them both. Twisted Games is a contemporary royal bodyguard romance. It?s book two of the Twisted series but can be read as a standalone. Warning: This book contains a possessive alpha hero, explicit sexual content and profanity.
Okładka książki Twisted Love

57,99 zł 43,95 zł


Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang! Read Twisted Love now for a brother’s best friend romance. He has a heart of ice . . . but for her, he’d burn the world. Alex Volkov is a devil blessed with the face of an angel and cursed with a past he can’t escape. Driven by a tragedy that has haunted him for most of his life, his ruthless pursuits for success and vengeance leave little room for matters of the heart. But when he’s forced to look after his best friend’s sister, he starts to feel something in his chest: A crack. A melt. A fire that could end his world as he knew it. *** Ava Chen is a free spirit trapped by nightmares of a childhood she can’t remember. But despite her broken past, she’s never stopped seeing the beauty in the world . . . including the heart beneath the icy exterior of a man she shouldn’t want. Her brother’s best friend. Her neighbour. Her saviour and her downfall. Theirs is a love that was never supposed to happen – but when it does, it unleashes secrets that could destroy them both . . . and everything they hold dear. Twisted Love is a brother’s best friend/opposites attract romance with a hint of suspense. It’s book one in the Twisted series but can be read as a standalone.
Okładka książki King of Wrath. Kings of Sin

57,99 zł 43,95 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

A brand new steamy billionaire romance from the bestselling author of the Twisted series. She's the wife he never wanted . . . and the weakness he never saw coming. Ruthless. Meticulous. Arrogant. Dante Russo thrives on control, both personally and professionally. The billionaire CEO never planned to marry - until the threat of blackmail forces him into an engagement with a woman he barely knows: Vivian Lau, jewellery heiress and daughter of his newest enemy. It doesn't matter how beautiful or charming she is. He'll do everything in his power to destroy the evidence and their betrothal. There's only one problem: now that he has her . . . he can't bring himself to let her go. Elegant. Ambitious. Well-mannered. Vivian Lau is the perfect daughter and her family's ticket into the highest echelons of high society. Marrying a blue-blooded Russo means opening doors that would otherwise remain closed to her new-money family. While the rude, elusive Dante isn't her idea of a dream partner, she agrees to their arranged marriage out of duty. Craving his touch was never part of the plan. Neither was the worst thing she could possibly do: fall in love with her future husband. King of Wrath is a steamy arranged marriage billionaire romance. It includes explicit content and profanity. Recommended for mature readers only.
Okładka książki Twisted Lies

59,00 zł 44,01 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang! He’ll do anything to have her . . . including lie. Charming, deadly and smart enough to hide it, Christian Harper is a monster dressed in the perfectly tailored suits of a gentleman. He has little use for morals and even less use for love, but he can’t deny the strange pull he feels toward the woman living just one floor below him. She’s the object of his darkest desires, the only puzzle he can’t solve. And when the opportunity to get closer to her arises, he breaks his own rules to offer her a deal she can’t refuse. Every monster has their weakness. She’s his. His obsession. His addiction. His only exception. *** Sweet, shy and introverted despite her social media fame, Stella Alonso is a romantic who keeps her heart in a cage. Between her two jobs, she has little time or desire for a relationship. But when a threat from her past drives her into the arms – and house – of the most dangerous man she’s ever met, she’s tempted to let herself feel something for the first time in a long time. Because despite Christian’s cold nature, he makes her feel everything when she’s with him. Passionate. Protected. Truly wanted. Theirs is a love twisted with secrets and tainted by lies . . . and when the truths are finally revealed, they could shatter everything. Twisted Lies is a steamy fake dating romance. It’s the fourth and final book in the Twisted series but can be read as a standalone.
  • Poprzednia

    • 1
  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka
Oczekiwanie na odpowiedź
Wybierz wariant produktu
Dodaj do koszyka
Anuluj