KATEGORIE [rozwiń]

Napoleon Hill

Pięć reguł sukcesu według myśl i bogać się
nowość

29,90 zł 21,97 zł


Napoleon Hilldzięki wytrwałej pracy odkrył prawa rządzące sukcesem. Opisał je skrupulatnie i niestrudzenie przekazywał tę wiedzę dalej. Po dziś dzień inspiruje rzesze ludzi i sprawia, że na trwałe zmieniają swoje życie i czynią świat lepszym.Hill napisał wiele znakomitych książek. Ta jednak jest szczególną pozycją: zawiera pięć najważniejszych sekretów bogacenia się i osiągania życiowych celów. Tych pięć lekcji daje niespożytą moc, dzięki której wkroczysz na ścieżkę samorozwoju i spełnienia.
Odzyskaj kontrolę nad swoim umysłem

39,90 zł 29,32 zł


Oficjalna publikacja firmowana przez Napoleon Hill Foundation Konkretna recepta na uwolnienie potencjału własnego umysłu: Dostrzeż sposobność za sprawą Kreatywnej Wizji! Wyobraź sobie możliwości za pomocą Precyzyjnego Myślenia! Ukierunkuj siłę swoich myśli przy użyciu Kontrolowanej Uwagi! Wykorzystaj swój intelektualny dynamit! Praktykuj codziennie i osiągaj cele! Napoleon Hill pozostawił po sobie imponujący dorobek. Jednym z jego największych dzieł jest zwięzły kurs o wielkiej mocy - pozwoli Ci on przestawić umysł na sposób myślenia, który doprowadzi Cię do sukcesu! Materiał, który znajdziesz w tej książce, przez kilkadziesiąt lat pozostawał ukryty w archiwach, a świat nie wiedział, jak bardzo jest ważny i przełomowy. Nie zwlekaj i dowiedz się, jak uporządkować informacje, uszeregować je pod względem ważności, a potem uczynić podstawą działania, dzięki czemu z dnia na dzień zobaczysz, jak otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Wykorzystaj metody, które doprowadziły do powstania największych fortun naszych czasów! Przekonaj się, że wielki sukces nie może być dziełem przypadku! Naucz się sposobu myślenia właściwego dla najlepszych: dostrzegaj okazje, definiuj własne Określone Cele Główne, dopracowuj je i we właściwej chwili zacznij działać! Dzięki lekturze tej niewielkiej książki zrozumiesz, jak możesz zapanować nad własnym umysłem. Jeśli działanie stanowi kluczowy element sukcesu, to opanowanie własnego umysłu jest koniecznym przygotowaniem się do działania - bez tego każdy wysiłek może pójść na marne! Wiedza nie jest potęgą - na to miano zasługuje jedynie wiedza stosowana w praktyce! Jak przestawić się ze zwykłej wyobraźni syntetycznej na Kreatywną Wyobraźnię? Jak czerpać korzyści z działania Kreatywnej Wyobraźni? Jak rozwijać umiejętność Precyzyjnego Myślenia? Jak wyrabiać w sobie nawyki sprzyjające Precyzyjnemu Myśleniu? Jak Kontrolowana Uwaga przyczynia się do rozwiązania najtrudniejszych problemów? O autorze Olivier Napoleon Hill (1883 - 1970) był uwielbianym w Ameryce autorem motywacyjnym, twórcą zasad osobistego sukcesu. Urodził się w ubogiej rodzinie w południowozachodniej Wirginii. W swoich pracach koncentrował się nad mocą własnych przekonań. Hill jest autorem filozofii sukcesu, którą doskonalił przez kilkanaście lat, starając się ustalić, co decyduje o osiągnięciach i w jaki sposób przeciętny człowiek może odnieść ponadprzeciętny sukces. Książki Hilla, wciąż aktualne i inspirujące, są sprzedawane w milionach egzemplarzy.
JAK SIĘ DOBRZE SPRZEDAĆ

37,50 zł 27,56 zł


Niewielu opanowało sztukę sprzedaży tak doskonale, jak Napoleon Hill. To nie tylko znany na całym świecie autor bestsellerowych książek, ale też prawdziwa legenda w kręgach biznesowych. Hill uczył sztuki sprzedaży i tworzył na tyle skuteczne programy kursów doskonalących tę umiejętność, że diametralnie odmieniały losy przedsiębiorstw zmagających się z trudnościami, zwielokrotniając ich dochody. Książka "Jak się dobrze sprzedać" wykorzystuje liczne prace Hilla dotyczące mistrzowskiej sprzedaży szczególnie zaś jego genialne, ponadczasowe dzieło "Myśl i bogać się". Przedstawia bardzo interesujące, ciekawe studia przypadków oraz historie z owych prac wyłonione, ale też materiały spisane z jego nagrań, przemówień oraz wykładów. "Jak się dobrze sprzedać" nawiązuje również do książek, inspirowanych filozofią Hilla, innych cenionych autorów. I co istotne – została ona uzupełniona o współczesne komentarze oraz aktualne zjawiska i przykłady ze współczesnego świata biznesu. Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, za każdym razem, gdy kogoś spotykasz, wyjaśniasz jakąś koncepcję, rozmawiasz przez telefon lub Skype’a czy dzielisz się swoją opinią – sprzedajesz to, co masz najcenniejszego: samego siebie. Nieważne, czy osobiście zajmujesz się sprzedażą, czy też sprzedajesz swoją osobowość, powinieneś przyswoić cenne lekcje oraz sprawdzone techniki, które znajdziesz w tej książce. Przeczytawszy ją, skonstatujesz, jak jest cenna i pożyteczna.
DROGA DO OSOBISTEJ POTĘGI

39,90 zł 29,32 zł


W 1908 roku pewien młody człowiek przeprowadził wywiad z miliarderem i przemysłowcem Andrew Carnegie'em. Carnegie poprosił wówczas dziennikarza o przeprowadzenie wywiadów z ponad 500 osobami sukcesu. Młody reporter podjął wyzwanie i wykonał zadanie, co zajęło mu z górą 20 lat. W ten sposób powstał materiał, który przeobraził się w pierwszy obszerny traktat naukowy poświęcony zagadnieniu sukcesu osobistego. Tym młodym reporterem był Napoleon Hill, autor książki Myśl i bogać się, najczęściej czytanej i najbardziej cenionej książki motywacyjnej XX wieku. Niniejsza książka składa się z wybranych tekstów zaczerpniętych z serii lekcji dotyczących sukcesu, opracowanych przez Hilla w 1941 roku. Lekcje te autor nazwał "intelektualnym dynamitem". Treści w nich zawarte okażą się przydatne każdemu, kto pragnie wykorzystywać swój osobisty potencjał. Okazuje się, że takie zasady jak "precyzyjnie zdefiniowany cel", "zasada sojuszu umysłów" czy "gotowość do podejmowania dodatkowego wysiłku" zachowały świeżość i aktualność. Dzięki lekturze tej książki i przeniesieniu lekcji Hilla na praktyczny grunt każdy może wyruszyć w drogę prowadzącą do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Ważniejsze zagadnienia: "Filary amerykańskości" i filozofia indywidualnych osiągnięć Precyzyjne określanie celu Dziewięć podstawowych pobudek człowieka Stosowanie zasady sojuszu umysłów Podejmowanie dodatkowego wysiłku Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać!
PORYWAJ TŁUMY JAK NAPOLEON HILL NAJLEPSZE MOWY I WYSTĄPIENIA

38,99 zł 28,65 zł


Oficjalna publikacja firmowana przez Napoleon Hill Foundation Zapisy przemówień pioniera ruchu osobistego rozwoju opublikowane po raz pierwszy! Teksty najsłynniejszych i najgłębszych przemówień Hilla Inspirujące wyjaśnienie zasad filozofii sukcesu Spójny obraz ewoluującej idei rozwoju osobistego Fragmenty osobistej korespondencji Hilla Swój sukces i sławę Napoleon Hill zawdzięczał własnej błyskotliwości, odrobinie szczęścia, które stawiało na jego drodze właściwych ludzi, a przede wszystkim - ogromnej pracowitości i odwadze do podejmowania nieoczywistych decyzji. Był człowiekiem, który po osiągnięciu swojego sukcesu postanowił uczyć innych, jak to zrobić. Nie poprzestał na pisaniu. Zaczął przemawiać do najróżniejszych audytoriów. Był charyzmatycznym mówcą, zachwycał, porywał słuchaczy, potrafił ich natchnąć do działania. Improwizował i zachęcał do wprowadzania zmian w nastawieniu. Przeczytaj zapis najsłynniejszych przemówień Napoleona Hilla! Prześledź, jak zmieniały się zasady sukcesu formułowane przez Hilla i jak ważna okazała się zasada dokładania szczególnych starań. Przekonaj się, jak bardzo skorzystasz z tych słów, wypowiedzianych wiele lat temu, lecz ponadczasowych w swojej mądrości. Książka ta zawiera nigdy wcześniej nieopublikowane przemówienia Hilla, a także jego wykłady, artykuły i listy. Zostały one opatrzone komentarzem ułatwiającym zrozumienie ich kontekstu i tła. Dzięki myślom Hilla staniesz się lepszym, szczęśliwszym i bardziej spełnionym człowiekiem! Przeczytaj, przemyśl, zainspiruj się spójną filozofią rozwoju osobistego! W jaki sposób porażka może stać się błogosławieństwem? Dlaczego warto pracować więcej i staranniej? Jak odnieść sukces, gdy nie widać szans? Czym jest odporność umysłowa i duchowa? W jaki sposób dokonywać życiowych wyborów? Cokolwiek ludzki umysł może pomyśleć, może też osiągnąć!
Napoleon Hill 52 lekcje życia

34,90 zł 25,65 zł


Wskazówki, dzięki którym w pełni wykorzystasz swój potencjał! Słowa Napoleona Hilla na każdy tydzień w roku Głębokie przesłania autora Siedemnastu Zasad Sukcesu Refleksje i pogłębione komentarze do wypowiedzi Hilla Inspiracja do codziennego praktykowania zasad sukcesu Napoleon Hill pozostawił po sobie imponujący dorobek. Odkrył i opisał prawa rządzące sukcesem. Wytrwale uczył się od najlepszych i skrupulatnie przekazywał swą wiedzę dalej, inspirując tysiące ludzi i przyczyniając się do ich rozwoju. Napisał wiele znakomitych książek, jednak ta jest wyjątkowa. Wybitna znawczyni twórczości Hilla, Judith Williamson, wyszukała w jego tekstach cytaty odpowiednie na każdy tydzień roku. Każdy z tych cytatów odniosła do różnych dzieł Hilla i opatrzyła wnikliwym komentarzem, dzięki czemu książka ta w szczególny sposób skłania do przemyśleń, refleksji i zmian. Przeczytaj przesłanie Napoleona Hilla na każdy z 52 tygodni w roku! Poznawaj, zgłębiaj i stosuj te zasady, które najbardziej do Ciebie przemawiają, nie zaniedbuj jednak żadnej z nich. Przekonasz się, że w ten sposób zmienisz swoje życie i sprawisz, że świat stanie się piękniejszy! Książka ta stanowi esencję całokształtu dorobku autora Siedemnastu Zasad Sukcesu. Zgłębianie myśli tu zawartych i stosowanie wskazówek Hilla w praktyce ułatwi Ci zrealizowanie Twoich pragnień i sprawi, że staniesz się lepszym, szczęśliwszym i bardziej spełnionym człowiekiem. Oto inspirujące lekcje życia! Jaki wpływ mają drobne zmiany w zachowaniu i nastawieniu? Jak praktykować tolerancję, odwagę i wiarę w siebie? Jak zdobyć dwanaście Bogactw Życiowych? Jak nawiązać kontakt z Nieskończoną Inteligencją? Jak zacząć nowy rok, aby zakończyć go sukcesem? O autorach Olivier Napoleon Hill (1883 - 1970) był uwielbianym w Ameryce autorem motywacyjnym, twórcą zasad osobistego sukcesu. Urodził się w ubogiej rodzinie w południowozachodniej Wirginii. W swoich pracach koncentrował się nad mocą własnych przekonań. Hill jest autorem filozofii sukcesu, którą doskonalił przez kilkanaście lat, starając się ustalić, co decyduje o osiągnięciach i w jaki sposób przeciętny człowiek może odnieść ponadprzeciętny sukces. Książki Hilla, wciąż aktualne i inspirujące, są sprzedawane w milionach egzemplarzy. Judith Williamson, dyrektorka Napoleon Hill World Learning Center, stworzyła książkę, która może być dla Ciebie przyjemną lekturą, a zastosowana w praktyce ułatwi Ci osiągnięcie w życiu tego, czego pragniesz. Autorka wykorzystała rozległą wiedzę na temat dzieł Hilla oraz swoje doświadczenie osoby wykładającej zasady sukcesu, by odnieść się do twórczości tego autora i stworzyć głębokie przesłanie skierowane do Czytelnika.
Mówi Napoleon Hill! Pięć zasad osobistego sukcesu

34,90 zł 25,65 zł


Mówi Napoleon Hill! Pięć zasad osobistego sukcesu Unikalne, nigdzie dotychczas niepublikowane zapisy radiowych wywiadów z Hillem! Słowa Napoleona Hilla u szczytu kariery Wielka Piątka - najważniejsze spośród siedemnastu zasad osobistego sukcesu Spontaniczne spostrzeżenia i inspirujące historie Wskazówki dotyczące najważniejszej - nigdy niezdradzonej światu - zasady sukcesu Napoleon Hill, odkrywca praw rządzących sukcesem i autor wyjątkowych książek motywacyjnych, czerpał wiedzę od najlepszych i sam inspirował wielu wspaniałych ludzi. Jeden z nich, W. Clement Stone, w 1953 r. zorganizował serię wywiadów z Napoleonem dla radia w Jackson, w stanie Missisipi. Właśnie w tej książce znalazły się nigdy dotąd nieopublikowane transkrypcje tych audycji, utrzymane w angażującej formie pytań i odpowiedzi. Jest to pogłębiona analiza zasad Wielkiej Piątki i sposobów ich stosowania, aby uzyskać maksymalne korzyści. Przeczytaj, co Hill powiedział o Wielkiej Piątce zasad osobistego sukcesu. Dowiedz się, jak określanie Celu Głównego, Superumysł, Wiara Zastosowana, Dodatkowy Wysiłek i Kreatywna Wizja stały się drogą do sukcesu dla wielu znanych i nieznanych ludzi. Skoncentruj się na słowach Hilla, przyjmij je i przygotuj się do samodzielnego odkrycia najważniejszej zasady sukcesu, której mistrz nigdy nie zdradził światu - ani w swoich książkach, ani nigdzie indziej. Posłuchaj inspirujących historii z lat, które Hill spędził na studiowaniu takich ikon, jak Henry Ford, Andrew Carnegie, Thomas Edison, Charles M. Schwab czy Franklin Roosevelt. Przekonasz się, że spojrzysz na przełomowe zasady sukcesu Napoleona Hilla w zupełnie inny sposób. Odkryj największy sekret sukcesu osobistego! Jak określić Główny Cel? Czym jest wolny, pozytywny Superumysł? Dlaczego Wiara Zastosowana ma sprawczą moc? Jak ukierunkować Dodatkowy Wysiłek? Kiedy otworzyć się na Kreatywną Wizję?
Myśl i bogać się.

39,90 zł 29,32 zł


Najpotężniejszym dostępnym nam narzędziem jest nasz umysł Zwalcz swoje słabości Zaplanuj swój sukces Zdobądź fortunę Co sprawia, że niektórzy ludzie przez całe swoje życie idą naprzód, rozwijają się, zdobywając i pomnażając bogactwo i szczęście, podczas gdy inni stoją w miejscu? Co daje jednym ogromną energię, a innych czyni nieudolnymi? Co sprawia, że jeden radzi sobie ze wszystkimi problemami, znajdując własną drogę, która bezpiecznie pozwala mu przejść przez burzliwe momenty w życiu i spełnić najistotniejsze marzenia, podczas gdy inny walczy i ponosi klęskę? Odpowiedź jest pozornie prosta -- tą tajemniczą siłą jest umiejętność myślenia i dążenia do sukcesu. Każdy z nas może zastosować ją w swoim życiu, jednak trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Teraz tajemnica tego, jak osiągnąć fortunę, leży w zasięgu Twojej ręki. Książka "Myśl i bogać się. Jak zrealizować ambicje i osiągnąć sukces" to już klasyka literatury motywującej. Uważana jest za motor, który pchnął niezliczone rzesze ludzi w kierunku sławy i fortuny. Jej poprzednie edycje zmieniły życie milionów ludzi i zostawiły po sobie spuściznę sukcesu w osobach liderów w biznesie, rządzie i organizacjach obywatelskich oraz ogromnych majątkach stworzonych dzięki zawartym w niej radom. Przedstawia sprawdzoną i pewną metodę przezwyciężenia wszystkich przeszkód, zrealizowania każdej ambicji i osiągnięcia sukcesu. Pokazuje, jak ją stosować, i powoduje, że od razu zaczynasz działać. Potęga pragnienia i wiary w sukces Znaczenie wiedzy i wyobraźni Planowanie swojego rozwoju Sztuka wytrwałości Wykorzystywanie świadomości i podświadomości Pokonywanie przeszkód i obaw Czytając tę książkę, dowiesz się, dlaczego niektórzy ludzie zdobywają olbrzymie fortuny i szczęście, a potem staniesz się jednym z nich.
Przechytrzyć Wszechświat

49,40 zł 32,11 zł


Dlaczego jedni odnoszą sukces podczas gdy inni tkwią w biedzie? Napoleon Hill odkrył ten sekret już kilkadziesiąt lat temu, a teraz ujawni go Tobie. Cała sztuka, by zamiast narzekać, zacząć działać. Nie odkładać niczego na później, tylko kuć żelazo póki gorące. Jeśli się na to nie zdecydujesz, nie pomoże Ci żadne prawo rządzące Wszechświatem, włączając w to potężne Prawo Przyciągania. Jeśli jednak zaczniesz pozytywnie działać już dziś… Każda Twoja myśl się zrealizuje a marzenie spełni. Wykorzystasz również 17 uniwersalnych zasad sukcesu i przełamiesz bariery, które Cię dotychczas ograniczały. Wzmocnisz zarówno własną niezależność, jak i „mięsień samodyscypliny”. A to zaledwie kilka z wielu bezcennych, ponadczasowych porad, jakie znajdziesz w tej książce. Sprawdź, jak wiele możesz osiągnąć!
Złote myśli Napoleona Hilla

39,30 zł 25,54 zł


Doktor Hill powraca w wielkim stylu! Prace Napoleona Hilla dotyczące roli przekonań w odnoszeniu sukcesu wpłynęły już na poprawę życia milionów osób na całym świecie. Ta książka stanowi zbiór jego najważniejszych publikacji i esejów. W każdym z jej 52 rozdziałów znajdziesz jakiś element, nad którym należy pracować, by przybliżyć się do sukcesu. Co powinieneś zmienić, by to Ciebie brano za przykład? Czasami wystarczą minimalne zmiany w nastawieniu do życia, by przybrało ono w pełni oczekiwany przez Ciebie kształt. Może nie wierzysz w sukces? Wątpisz w siłę kreacji swoich myśli? A może nie jesteś przekonany, że znajdujesz się na właściwym kursie? Niezależnie o co chodzi, łatwo to zmienić – i niniejsza książka Ci to ułatwi! Mądrość cenniejsza niż złoto!
Masz prawo do bogactwa

39,30 zł 25,54 zł


Bogactwo nie ogranicza się bynajmniej do stanu posiadania czy sławy. Prawdziwy dobrobyt obejmuje zarówno kwestie finansowe, jak osobiste i duchowe. I w ten właśnie sposób do tematu podchodzi ta książka, która udowadnia, że każdy człowiek ma prawo do dobrobytu w dowolnej sferze życia. Czas poznać kultowe wykłady Autora, które po raz pierwszy zostały zebrane i opublikowane. Uczyniły one z niego pioniera rozwoju osobistego i odmieniły już życie kilku pokoleń ludzi. Siedemnaście zasad sukcesu Napoleona Hilla stanowi zwieńczenie dziesięcioleci jego pracy i badań. Jeśli dokładnie wdrożysz je wszystkie, doprowadzą Cię one do bogactw, których tak bardzo pragniesz. Ta książka może naprawdę pomóc Ci osiągnąć każdy cel i marzenie. Wykorzystaj swoje prawo do bogactwa!
Plan pozytywnego działania

29,00 zł 21,31 zł


Najdłuższa podróż zaczyna się od pojedynczego kroku. Pierwszy krok w kierunku doskonalenia siebie jest tak prosty jak otwarcie tej książki, przewrócenie kartki, by odnaleźć datę rozpoczęcia marszu w kierunku wytyczonego celu. Wszystkim, którzy pragną przemienić swe marzenia i nadzieje w rzeczywistość, N. Hill zapewnia nieocenioną inspirację i motywację na każdą porę dnia, każdy dzień miesiąca i każdy miesiąc roku. Napoleon Hill uważał, że aby pomóc czytelnikowi w najlepszy sposób skorzystać z zawartych w jego książkach intelektualnych zasobów, nie wystarczy powiedzieć mu, co ma zrobić, lecz jak to zrobić. [fragment] Zasady zdobywania sukcesu, które Hill uczynił nieśmiertelnymi w swych poczytnych książkach, wytrzymały próbę czasu, ponieważ dają się zrealizować. Autor nie powiedział nam po prostu co robić; wyjaśnił nam jak to robić. Ludzie na całym świecie zgromadzili wielkie majątki i zdobyli prawdziwe bogactwa życia, stosując jego filozofię sukcesu. (…) W niniejszej książce zebraliśmy 365 cytatów, epigramów i haseł motywacyjnych Napoleona Hilla – po jednym na każdy dzień roku – i podzieliliśmy je na kategorie, które naszym zdaniem mogą być najbardziej przydatne. Następnie każdy z cytatów zinterpretowaliśmy i przeanalizowaliśmy, trzymając się filozofii Napoleona Hilla, a także zaproponowaliśmy sugestie i zalecenia dla wdrażania idei zawartych w tych przesłaniach.
Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

39,90 zł 29,32 zł


Nie czekaj na cud, nie licz na szczęśliwe przypadki! Masz w sobie niesamowity potencjał, ale czy potrafisz go przekuć w sukces? Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie na lepsze i wiesz, że nie ma drogi na skróty, a trwałe zmiany wymagają intelektualnego wysiłku oraz czasu, ta książka będzie dla Ciebie prawdziwym objawieniem. Wystarczy odpowiednie nastawienie i wszystko stanie się zadziwiająco proste, a niesamowite rzeczy zaczną się dziać w Twoim życiu każdego dnia. Przełóż swoją zdolność do kreatywnego myślenia, wiedzę, talent, energię oraz osobowość na karierę zawodową, majątek i osobiste szczęście. Jeśli tylko na to pozwolisz, ten przewodnik po realizacji marzeń i osiąganiu życiowych celów wyjaśni Ci, jak to zrobić, i zmotywuje do działania. Będzie Ci wskazywał drogę, odkryje to, co w Tobie najlepsze, i wesprze w podejmowaniu trafnych decyzji. Twój sukces zależy od Ciebie.
Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka...w.2012

39,00 zł 28,66 zł


Książka N. Hilla tłumaczona na wiele języków i wydana w milionowych nakładach w wielu krajach świata, stała się nie kwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej działania ludzkie. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uważana jest za "kartę powołania", która - na przekór trudnościom ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne - skierowała ich na droge wiodącą do sławy i bogactwa. Książka MYŚL I BOGAĆ SIĘ wraz z PODRĘCZNYM PORADNIKIEM odmieniła życie milionów meżczyzn i kobiet, zarówno dorosłych, jak i wkraczających w dojrzałe życie i stworzyła wspaniałe dziedzictwo osiągnieć dokonanych przez dzisiejszych i wczorajszych czołowych działaczy w dziedzinie biznesu, administracji rządowej i życia publicznego. Czytając tę książke pamiętaj, że przedstawia ona fakty, a nie zmyślenia, a jej celem jest przekazanie prawdy uniwersalnej, z której wszyscy przygotowani na jej przyjęcie dowiedzą się, co robić ze swym życiem i jak osiągnąć życiowy cel. Znajdą też w niej bodziec potrzebny do rozpoczecia nowego życia.
Przechytrzyć diabła

39,30 zł 25,54 zł


Sekret wolności i sukcesu Napoleon Hill zdradza gdzie mieszka Diabeł, dlaczego istnieje i jak przejmuje kontrolę nad ludzkim umysłem. Co więcej, ujawnia siedem praw dobra, które pozwolą Ci go przechytrzyć we własnym życiu i osiągnąć prawdziwy sukces. Celem Hilla, jak sam mówił, było pomóc "otworzyć bramy więzienia, w którym mężczyźni i kobiety zamknęli się na własne życzenie". Ten poradnik właśnie to robi. A ponieważ został napisany w czasach, kiedy świat podnosił się po poważnym krachu finansowym i stał w obliczu globalnego konfliktu, jest zaskakująco aktualny w obecnej rzeczywistości. Niezwykle fascynująca, prowokująca i inspirująca publikacja podpowie Ci, jak stworzyć własną drogę do sukcesu, harmonii i spełnienia. Piekielnie wciągająca lektura! Fragment książki przechytrzyć diabła Moje pierwsze spotkanie z Andrew Carnegiem Przez ponad ćwierćwiecze moim głównym celem było wyodrębnienie i przekształcenie w uporządkowaną filozofię osiągnięć zarówno przyczyny porażek, jak i sukcesów, aby w ten sposób pomóc ludziom, którzy nie mają ani skłonności, ani okazji do podejmowania tego rodzaju badań. Moja praca rozpoczęła się w 1908 roku, jako skutek wywiadu przeprowadzonego z obecnie nieżyjącym już An-drew Carnegiem. Szczerze wyznałem mu, że chcę wstąpić do szkoły prawniczej i że wymyśliłem sobie, iż opłacę naukę, przeprowadzając wywiady z ludźmi sukcesu, odkrywając, jak się nimi stali i publikując swoje odkrycia w czasopismach. Pod koniec naszego pierwszego spotkania pan Carnegie zapytał, czy mam dość odwagi, aby skorzystać z propozycji, którą chce mi złożyć. Odparłem, że odwaga jest właściwie wszystkim, co mam i jestem gotów zrealizować każdą propozycję, jaką ma mi do zaoferowania. Wtedy powiedział: Twój pomysł opisywania życia ludzi, którzy odnieśli sukces jest godny polecenia i nie mam zamiaru zniechęcać cię do zrealizowania tego celu, ale muszę powiedzieć, że jeśli chcesz, by twoja działalność miała trwałe skutki i wywierała wpływ nie tylko na ludzi nam współczesnych, lecz także na przyszłe pokolenia, możesz tego dokonać, jeśli poświęcisz czas, by uporządkować wszystkie przyczyny porażek i przyczyny sukcesów. Miliony ludzi na całym świecie nie mają najmniejszego pojęcia o przyczynach sukcesu i porażki. W szkołach i college'ach uczy się praktycznie wszystkiego, z wyjątkiem zasad indywidualnych osiągnięć. Wymagają tam, aby młodzi mężczyźni i kobiety poświęcali od czterech do ośmiu lat życia na przyswajanie abstrakcyjnej wiedzy, ale nie uczą ich, co z nią zrobić. Świat potrzebuje praktycznej, zrozumiałej filozofii sukcesu, stworzonej na podstawie rzeczowej wiedzy pochodzącej z doświadczeń zdobywanych na wspaniałym uniwersytecie życia. W całej dziedzinie filozofii nie znajduję niczego, co choćby w najmniejszym stopniu przypominałoby taką filozofię, jaką mam na myśli. Niewielu mamy filozofów zdolnych nauczyć mężczyzn i kobiety sztuki życia. Wydaje mi się, że tkwi w tym okazja, która powinna stanowić wyzwanie dla ambitnego młodego człowieka, takiego jak ty; ale sama ambicja nie wystarczy, by zrealizować zadanie, które ci proponuję. Ktoś, kto się tego podejmie, musi wykazać się odwagą i wytrwałością. Zadanie to będzie wymagało przynajmniej dwudziestu lat nieustannego wysiłku, kiedy to człowiek, który się go podejmie, będzie musiał zarabiać na życie w inny sposób, ponieważ tego rodzaju badania nigdy nie przynoszą zysku na samym początku i z reguły ci, którzy przysłużyli się cywilizacji tego typu pracą, doczekiwali się uznania za swoje dzieła dopiero sto lat po swojej śmierci. NOTA DO CZYTELNIKA: komentarze Sharon Lechter dołączone są w postaci specjalnych ustępów, takich jak poniższy. Dwadzieścia lat pracy bez zapłaty, a możliwe, że także bez uznania! Jak zareagowałbyś na tego rodzaju „propozycję"? Hill, jak opisuje poniżej, przyjął wyzwanie rzucone mu przez Carnegiego i zaopatrzony w list polecający od tego ostatniego, zaczął przeprowadzać wywiady z gigantami swoich czasów, do których należeli: Teodor Roosevelt, Tomasz Edison, John D. Rockefel-ler, Henry Ford, Alexander Graham Bell, King Gillette (założyciel Gillette Safety Razor Company) i wielu innych. Jego starania zaowocowały w końcu publikacją kilku książek, w tym ośmiotomowego Prawa sukcesu oraz Myśl i bogać się - po ponad dwudziestu pięciu latach badań. Myśl i bogać się powszechnie uważa się za nowatorskie dzieło z dziedziny samorozwoju, w którym po raz pierwszy przedstawiono zasadniczo wszystkie prawa, jakie nadal stanowią fundament nauk dzisiejszych guru rozwoju osobistego. Jak stwierdził sam Hill, proces powstawania i publikacji Myśl i bogać się stanowił sam w sobie studium praw odkrytych przez autora. Być może wynika z tego, że maszynopis Przechytrzyć Diabla powstał rok po opublikowaniu Myśl i bogać się, ponieważ ta książka ukazuje frustrację i objawienie się „drugiego Ja" Hilla, a także opisuje, w jaki sposób pokonał swe frustracje i odniósł sukces, stosując właśnie te zasady, które przedstawił w Myśl i bogać się. Przechytrzyć Diabla ukazuje duchowe przebudzenie autora, a dla nas stanowi okazję, by nauczyć się czegoś z jego spotkania z Diabłem. - Jeśli podejmiesz się tego zadania, powinieneś porozmawiać nie tylko z tymi nielicznymi, którzy odnieśli sukces, ale również z wieloma, którym się nie powiodło. Powinieneś uważnie przeanalizować wiele tysięcy ludzi uznanych za nieudaczników, a to określenie obejmuje mężczyzn i kobiety, którzy dotarli do końcowego rozdziału swojego życia w poczuciu rozczarowania, nie osiągnąwszy celu wyznaczonego sobie w głębi serca. Chociaż może się to wydawać nielogiczne, więcej nauczysz się o sukcesie od takich nieudaczników niż od tak zwanych ludzi sukcesu. Nauczą cię, czego nie należy robić. Zbliżając się ku końcowi swojej pracy, jeśli ci się powiedzie, dokonasz odkrycia, które może okazać się dla ciebie wielką niespodzianką. Odkryjesz, że przyczyna sukcesu nie jest czymś oddzielonym od człowieka, ale że jest to siła, której natura pozostaje tak nieuchwytna, iż większość ludzi nigdy jej nie dostrzeże - siła, którą właściwie należy nazwać „drugim Ja". Godny uwagi jest fakt, że to „drugie Ja" rzadko wywiera swój wpływ bądź przejawia się w jakiś sposób, z wyjątkiem sytuacji kryzysowych, kiedy to przeciwności losu i chwilowe porażki zmuszają ludzi do zmiany nawyków i wyplątania się z kłopotów. Doświadczenie nauczyło mnie, że człowiek nigdy nie jest bliższy sukcesu, niż kiedy spadnie na niego to, co nazywa niepowodzeniem, bo właśnie w takich sytuacjach jest zmuszany do myślenia. Jeśli myśli precyzyjnie i wytrwale, odkrywa, że tak zwana porażka zwykle nie jest niczym więcej, jak tylko sygnałem do ponownego uzbrojenia się w nowy plan lub cel. Większość prawdziwych klęsk jest wynikiem ograniczeń, które człowiek sam tworzy w swoim umyśle. Gdyby miał odwagę pójść o krok dalej, odkryłby swój błąd. Większość prawdziwych klęsk jest wynikiem ograniczeń, które człowiek sam tworzy w swoim umyśle. Negatywne nastawienie i zwątpienie w siebie mogą być największą przeszkodą na drodze do sukcesu. Przy obecnym spadku gospodarczym, zdecydowanie zbyt wielu ludzi, którzy przez całe swoje życie robili wszystko jak należy, teraz, po raz pierwszy, stanęło przed poważną zapaścią gospodarczą. Największą barierą, która nie pozwala na jej pokonanie, jest ich własny lęk i zwątpienie w siebie, zaszczepione przez niedawne doświadczenie. Czy pozwoliłeś, by spadek gospodarczy cię przytłoczył? Czy zwątpienie w siebie i autosabotaż powstrzymują cię przed realizacją marzeń? Czy jesteś swoim własnym największym wrogiem? W Myśl i bogać się Hill opowiedział historię R. U. Darby'ego, poszukiwacza złota. Pełen frustracji, gdy bogata żyła złota pozornie wyschła, Darby sprzedał działkę za nędzne grosze miejscowemu handlarzowi starzyzną. Ten sprowadził odpowiednich fachowców i odkrył, że Darby mógł ponownie natknąć się na żyłę - gdyby zaczął kopać jakiś metr dalej. Gdyby Darby wytrwał, zdobyłby fortunę, ale on się poddał i porzucił swe marzenia - będąc zaledwie metr od złota. Popełniwszy ten błąd, nie załamał się jednak, lecz wyciągnął z niego nauczkę i zaczął rozkręcać imperium ubezpieczeniowe. Czy ty porzucisz swoje dążenia tuż przed osiągnięciem wielkiego sukcesu, znajdując się zaledwie o metr od żyły złota? (W książce Three Feetfrom Gold [O metr od złota] możesz przeczytać, ile dzisiejszych ikon przetrwało ciężkie sytuacje). Przechytrzyć Diabła Spis treści:   Nota do Czytelnika - Sharon Lechter Słowo wstępne - Mark Victor Hansen Rozdział l: Moje pierwsze spotkanie z Andrew Carnegiem Rozdział 2: Odsłania się przede mną nowy świat Rozdział 3: Dziwny wywiad z Diabłem Rozdział 4: Dryfując z Diabłem Rozdział 5: Wyznań ciąg dalszy Rozdział 6: Hipnotyczny rytm Rozdział 7: Nasiona lęku Rozdział 8: Precyzja celu Rozdział 9: Edukacja i religia Rozdział 10: Samodyscyplina Rozdział 11: Nauka z przeciwności losu Rozdział 12: Środowisko, czas, harmonia i rozwaga Podsumowanie Posłowie Michael Bernard Beckwith Refleksje Sharon Lechter Podziękowania O Autorach O Fundacji Napoleona Hilla Podziel się swoją historią  
Think and Grow Rich

49,00 zł 42,63 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

The greatest motivational book of all time! Napoleon Hill's thirteen step programme will set you on the path to wealth and success. Think and Grow Rich reveals the money-making secrets of hundreds of America's most affluent people. By thinking like them, you can become like them. This powerful 1937 classic, with analysis from self-development authority Tom Butler-Bowdon, will continue to be read through the decades of economic boom and bust, proving that the magic formula for making money never changes.
Naukowe podstawy sukcesu Napoleona Hilla

37,00 zł 27,19 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Oficjalna publikacja firmowana przez Napoleon Hill Foundation Myśli nieulotne w tekstach rozproszonych! Jeśli nazwisko Napoleona Hilla nie jest Ci obce, jeśli przeczytałeś w życiu choć jeden esej tego wybitnego filozofa sukcesu, powinieneś rzucić się na tę książkę równie zachłannie, jak na swoje ulubione danie. Napoleon Hill nie był bowiem marzycielem oderwanym od rzeczywistości. Przeciwnie, on tę rzeczywistość naginał do swoich celów, a co więcej, przez całe życie uczył innych, jak sami mogą odnieść sukces i zdobyć to, czego pragną. Kanoniczne teksty — Myśl i bogać się czy Prawa sukcesu — znajdziesz na półkach wszystkich rekinów biznesowych tego świata, a wkrótce dołączy do nich ta znakomita książka. Jej autorka zebrała w jednym miejscu teksty rozproszone, które ten wybitny myśliciel publikował w gazetach i wydaniach specjalnych różnych czasopism, zwłaszcza w „Miami Herald”. Nigdy dotąd nieprzedrukowane, pozwalają zgłębić podstawy filozofii Hilla, poznać jego światopogląd i zrozumieć, skąd wzięły się różne koncepcje. Fascynujące obserwacje i wnioski, które wyciąga on z codziennych zdarzeń, refleksje na temat obyczajów i wierzeń różnych kultur, praktyczne aspekty rozmaitych poglądów filozoficznych — to wszystko pomoże Ci lepiej zrozumieć istotę myśli Napoleona Hilla i zastosować jego wskazówki w swoim własnym życiu, by sięgnąć po wszystko, po co tylko zechcesz.
Napoleon Hill. Myśl i bogać się

34,90 zł 25,65 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Książka Napoleona Hilla Myśl i bogać się jest klasycznym osobistym poradnikiem motywującym działania prowadzące człowieka do zdobycia pierwszego miliona oraz do osiągnięcia przezeń perfekcyjnych umiejętności kierowania zespołem podległych mu pracowników, a także pełnego rozwoju własnej osobowości. Karen McCreadie wnikliwie analizuje trzydzieści podstawowych składników Hillowskiej formuły sukcesu i w przystępny sposób wskazuje, jak należy wprowadzać je w życie, by uległo ono gruntownej przemianie. Wedle jego zaleceń, należy: *Wytknąć sobie główny cel życiowy i dążyć konsekwentnie do jego osiągnięcia; *Zachować w działaniu elastyczność i zdolność przekuwania porażek w sukcesy; *Wykorzystywać potęgę języka i stale wzbogacać zasób słownictwa; *Wspomagać się wiedzą i umiejętnościami współpracowników. Współczesna interpretacja książki Napoleona Hilla nie jest jej prostym streszczeniem, lecz uwypukla nieprzemijające wartości jego dziełka, potwierdzane zarówno dzisiejszymi sukcesami biznesowymi, jak i badaniami naukowymi. Takie ujęcie puścizny myślowej Hilla, zawartej w jego programowym dziełku zatytułowanym wymownie Myśl i bogać się, dowodzi, że jest ono jedną z najcenniejszych książek, jakie kiedykolwiek napisano.
Prawa sukcesu tom 15 i 16 - Audiobook
audiobook

32,90 zł 24,18 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dzisiaj poznasz piętnaste i szesnaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będące Napoleon Hill rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi, jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat. Czyta: Piotr Lampkowski  
Prawa sukcesu Tom 13 i 14 - Audiobook
audiobook

33,90 zł 24,91 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dzisiaj poznasz trzynaste i czternaste z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu. Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat. Poznaj następne arcydzieło Hilla – dwa kolejne Prawa Sukcesu: Współpraca oraz Porażka. Dzięki pierwszemu poznasz niezaprzeczalne dowody na to, że warto współpracować z ludźmi na polu zawodowym – dobierać dobrze partnerów i pracowników oraz dowiesz się, czym się kierować, aby wybór ten był dla Ciebie korzystny. Przeczytasz także, dlaczego warto ufać współpracownikom i co czeka na tych, którzy w swoich działaniach są nieuczciwi. Prawo XIV – "Porażka" – sprawi, że spojrzysz na swoje upadki z kompletnie innej perspektywy. Dzięki doświadczeniu autora, jego licznym utratom majątku i próbom oszukania go przez partnerów biznesowych, poznasz sposób, w jaki wychodzi się z największych problemów. Dowiesz się także, dlaczego potknięć nie nazywać porażkami, a "punktami zwrotnymi". Czyta Piotr Lampkowski Czas nagrania 180 minut Format CD MP3

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka