Dobre Książki

Żyję! Depresja mnie nie pokona

34,90 zł 25,65 zł


Depresja sprawia, że ogarnia cię przygnębienie, tracisz apetyt, dopadają cię lęki i fobie, zaniedbujesz codzienne obowiązki, wreszcie – nie masz siły wstać z łóżka. Zazwyczaj przechodzisz kurację i po pewnym czasie wszystko wraca do normy, choroba mija, zdrowiejesz… Okazuje się jednak, że nie zawsze tak bywa. Gillian Marchenko od wczesnego dzieciństwa zmaga się z dystymią – rodzajem przewlekłej depresji, którą postronni postrzegali przez lata jako skłonność do melancholii, wieczne niezadowolenie, wręcz ponuractwo. Zdarzają się jej także epizody ciężkiej depresji. Mimo tych trudności autorka znajduje siłę do walki o własne życie. Robi to nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla rodziny – męża i czterech córek. Żyję! Depresja mnie nie pokona to źródło wielu cennych wskazówek, jak sobie radzić z chorobą, i zastrzyk energii do walki o pełnię życia.
Ostre przedmioty TW Wyd. II

34,90 zł 25,65 zł


Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki w Daily Post i otrzymuje zlecenie na artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku.Z niechęcią wraca do wspaniałej wiktoriańskiej rezydencji, w której się wychowała, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.Znakomity debiut to zbyt łagodnie powiedziane. Nie czytałem tak bezlitośnie przerażającej sagi rodzinnej od czasu Wężoskóry Johna Harrisa, po którą sięgnąłem trzydzieści lat temu. Ostre przedmioty to nie jakaś tam płytka powieść oparta na chwytliwych pomysłach; jej groza narasta. Ostatnie trzydzieści stron czytałem, czując strach, ale nie mogłem oderwać się od nich. Gdy już zgasiłem światło, cała historia wciąż tkwiła w mojej głowie, wijąc się i sycząc niczym wąż w jamie. Zachwycający kawał dobrej literatury, napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością.Stephen KingDowcipny, stylowy, fascynujący debiut. Prawdziwe objawienie. Harlan CobenGillian Flynn zadebiutowała powieścią Ostre przedmioty, którą obsypanonajważniejszymi nagrodami literackimi na świecie i znakomitymi recenzjami. Kolejna książka Mroczny Zakątek była bestsellerem New York Timesa. Trafiła do finału Ian Fleming Steel Dagger Award oraz na listy najlepszych książek. Pisarkę uhonorowano prestiżową Quill Award za najlepszy thriller roku. Kolejna powieść Zaginiona dziewczyna podbiła serca krytyków i czytelników na całym świecie i przeniesiono ją na ekran w reżyserii Davida Finchera.
Ostre przedmioty br

29,90 zł


Najlepszy thriller Amazon.com! Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki w Daily Post i otrzymuje zlecenie na artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Z niechęcią wraca do wspaniałej wiktoriańskiej rezydencji, w której się wychowała, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło. ""Znakomity debiut to zbyt łagodnie powiedziane. Nie czytałem tak bezlitośnie przerażającej sagi rodzinnej od czasu Wężoskóry Johna Harrisa, po którą sięgnąłem trzydzieści lat temu. Ostre przedmioty to nie jakaś tam płytka powieść oparta na chwytliwych pomysłach, jej groza narasta. Ostatnie trzydzieści stron czytałem, czując strach, ale nie mogłem oderwać się od nich. Gdy już zgasiłem światło, cała historia wciąż tkwiła w mojej głowie, wijąc się i sycząc niczym wąż w jamie. Zachwycający kawał dobrej literatury, napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością."" Stephen King ""Dowcipny, stylowy, fascynujący debiut. Prawdziwe objawienie"". Harlan Coben. Gillian Flynn zadebiutowała powieścią Ostre przedmioty, którą obsypano najważniejszymi nagrodami literackimi na świecie i znakomitymi recenzjami. Kolejna książka Mroczny Zakątek była bestsellerem New York Timesa. Trafiła do finału Ian Fleming Steel Dagger Award oraz na listy najlepszych książek. Pisarkę uhonorowano prestiżową Quill Award za najlepszy thriller roku. Kolejna powieść Zaginiona dziewczyna podbiła serca krytyków i czytelników na całym świecie i przeniesiono ją na ekran w reżyserii Davida Finchera.
Jesteś Tym Co Jesz - Gillian McKeith

49,90 zł 36,67 zł


Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczęśliwszy, a przy tym bez trudu utrzymywać prawidłową wagę? Wszystko to – a także większy zasób energii, lepsze życie seksualne i większe zdolności umysłowe – obiecuje dr Gillian McKeith tym, którzy przez większość czasu będą przestrzegać większości zaleceń przedstawionych przez nią w książce „Jesteś tym, co jesz”. Dowodem na prawdziwość tych obietnic są przypadki dosłownie tysięcy pacjentów, którym pomogła w trakcie ponad 15 lat praktyki klinicznej. Wśród tych pacjentów były gwiazdy filmowe, osoby z rodziny królewskiej i sportowcy olimpijscy, ale głównie zwykli ludzie z całego świata. Niezależnie od pochodzenia i celu, który chcieli zrealizować, łączyło ich jedno – każdy z nich był stworzony z tego, co zjadł. Teraz autorka dzieli się z nami doświadczeniem i wiedza opartą na wieloletnich badaniach, ucząc nas, jakie rodzaje pokarmu są najlepsze dla naszego organizmu i jakie artykuły żywnościowe pomogą nam schudnąć, utrzymać prawidłową wagę i zyskać więcej energii.WSTĘP 4 ROZDZIAL 1 JESTEŚ TYM, CO JESZ 10 ROZDZIAŁ 2 POZNAJ SWOJE CIAŁO 28 ROZDZIAŁ 3 DIETA OBFITOŚCI: JEDZ WIĘCEJ, A NIE MNIEJ 54 ROZDZIAŁ 4 5 GŁÓWNYCH KOSZMARÓW 86 ROZDZIAŁ 5 OCZYSZCZANIE ORGANIZMU 124 ROZDZIAŁ 6 DOBRZE WYGLĄDAĆ I MIEĆ UDANE ŻYCIE SEKSUALNE 154 ROZDZIAŁ 7 SIEDMIODNIOWY PROGRAM STARTOWY 170 ROZDZIAŁ 8 20 SUPERSZYBKICH WSKAZÓWEK 192 ROZDZIAŁ9 NASTĘPNY POZIOM 200 O AUTORCE220 INDEKS 221 PODZIĘKOWANIA 224
Zaginiona Dziewczyna Audiobook

34,90 zł 25,65 zł


Jest upalny letni poranek, a Nick i Amy Dunne obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Jednak nim zdążą ją uczcić, mądra i piękna Amy znika z ich wielkiego domu nad rzeką Missisipi. Podejrzenia padają na męża. Nick coraz więcej kłamie i szokuje niewłaściwym zachowaniem. Najwyraźniej coś kręci i bez wątpienia ma w sobie wiele goryczy - ale czy rzeczywiście jest zabójcą? Z siostrą Margo u boku próbuje udowodnić swoją niewinność. Jednak jeśli Nick nie popełnił zbrodni, gdzie w takim razie podziewa się jego cudowna żona? ,,Wciąga i zmusza do czytania z siłą czystego, lecz wstrętnego narkotyku"". The Chicago Tribune ,,Autorka na nowo odkrywa małżeństwo jako baśń o cynicznej symbiozie. Przeczytaj i pozostań singlem!"". Financial Times ,,Pokrętnie dobre"". Marie Claire ,,Mrożąca krew w żyłach, stylowa opowieść"". Elle ,,Zaginiona dziewczyna"" to wartki, piekielnie mroczny thriller z wyrafinowaną intrygą. Gillian Flyn z właściwą sobie znajomością ludzkiej psychiki stworzyła powieść o małżeństwie, w którym bardzo, ale to bardzo źle się dzieje. Książka natychmiast podbiła serca krytyków i czytelników i przeniesiono ją na ekran w reżyserii Davida Finchera. Gillian Flynn zadebiutowała powieścią ,,Ostre przedmioty"", którą obsypano najważniejszymi nagrodami literackimi na świecie i znakomitymi recenzjami. Kolejna książka ,,Mroczny Zakątek"" była bestsellerem ,,New York Timesa"". Trafiła do finału Ian Fleming Steel Dagger Award oraz na listy najlepszych książek. Pisarkę uhonorowano prestiżową Quill Award za najlepszy thriller roku.
Please kill me. Punkowa historia punka

54,90 zł 40,35 zł


Na przełomie lat 60.i 70. XX wieku przez społeczeństwo Stanów Zjednoczonych przeszło tornado zmian. Zamieszki w Detroit, wojna w Wietnamie, hasła make love not war czy flower power podczas hipisowskich wieców, panoszące się rasizm, homofobia i szowinizm. Odpowiedź Nowego Jorku na wszystko, co działo się w tych latach, mogła być tylko jedna – awangardowa, wulgarna, pozbawiona zasad i zdrowego rozsądku. Punk. Jedna z najważniejszych subkultur w historii, która wywarła ogromny wpływ na modę, kulturę i sztukę, choć paradoksalnie jej u podstaw leżała jedynie kontestacja rzeczywistości bez politycznego zaangażowania. Kultowa książka Legsa McNeila (założyciela pisma „Punk”) oraz Gillian McCain to pierwszy i jedyny tak obszerny zapis historii punka w Stanach Zjednoczonych, przedstawiony w absolutnie nowatorskiej formie. Wypowiedzi najważniejszych postaci nowojorskiej sceny – od Andy’ego Warhola i protopunkowych MC5, The Stooges czy Velvet Underground, przez awangardowy teatr queerowy, bywalców CBGB, Patti Smith, Richarda Hella i New York Dolls, aż po schyłkowy okres lat 70., świadków słynnej historii Sida i Nancy czy odchodzących ze sceny ojców założycieli, bez cenzury wprowadzają nas w pełne seksu, narkotyków i rock’n’rolla sale zadymionych klubów i ciasnych nowojorskich mieszkań. „Please kill me. Punkowa historia punka” stanowi najpełniejszy zapis historii narodzin i upadku jednego z najradykalniejszych ruchów kontrkulturowych w historii muzyki, sztuki i filmu. To również doskonała podróż do narkotycznego Nowego Jorku lat 60. i 70., gdzie poezja mieszała się z papierosowym dymem, a gitarowe sprzężenia wibrowały w zagubionych duszach „pustej generacji”. „To pierwsza książka w historii, która opowiada o tym, jak było naprawdę.” William S. Burroughs „Prowokacyjne szaleństwo napędzane narkotykami […]. Lektura tej książki to jazda bez trzymanki.” Robert Christgau, „The New York Times Book Review” „Jako ktoś, kto doświadczył tych szalonych lat w Nowym Jorku, mogę bez wahania powiedzieć, że McNeil i McCain w stu procentach oddają niesamowitą atmosferę lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych.” James Wolcott, „The New Yorker” „„Please kill me” może sprawić, że uronisz łzę zarezerwowaną dla wzruszeń przy lekturze wierszy zapomnianych poetów, ale przede wszystkim będziesz płakał ze śmiechu. Do bólu szczera, fascynująca i szczegółowa historia punka. Bez żadnej cenzury.” „Rolling Stone” „Ta książka, pozbawiona historycznego patosu i muzycznego bałwochwalstwa, jako jedyna tak dokładnie opisuje zachwycający styl „pustego pokolenia”, o którym śpiewał Richard Hell.” „MOJO” „Bezczelna i hałaśliwa wyprawa na ciemną stronę mocy, pełną skandalizujących opowieści, wypełnionych niekończącym się seksem, narkotykami i rock’n’rollem.” „PAPER” „„Please kill me” to szokujące i zakulisowe spojrzenie na życie tych, którzy przetrwali burzliwe lata siedemdziesiąte.” „New York Post” „„Please kill me” to raj dla fana ruchu punkowego. Kilkaset stron wypowiedzi najważniejszych postaci tej sceny, doskonale zredagowanych przez McCain i McNeila.” Greil Marcus, „Interview Magazine”
Nadchodzi ogień

36,90 zł 27,12 zł


Literacki debiut Gillian Anderson Przygodowa saga na miarę Z archiwum X Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, zaskakujące zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale i zaskakująco niebezpieczny świat współczesnej nauki – wszystko to będzie stanowiło wybuchową mieszankę w wykonaniu gwiazdy kultowego Z Archiwum X. Gillian Anderson, od dawna myślała o pisaniu, lecz dopiero teraz zdecydowała się chwycić za pióro. Wpływ na tę decyzję miał Jeff Rovin — autor bestsellerowych powieści, który zachęcił Gillian, by wykorzystała swój potencjał, pomysły i wyobraźnię, i by razem stworzyli porywającą sagę sci-fi. Z zainteresowań autorki tematami paranormalnymi oraz szeroko pojętą duchowością narodziła się fantastyczna seria Saga końca ziemi. Pierwszy tom cyklu — Nadchodzi ogień — opisuje przygody Caitlin O’Hary, światowej sławy psychologa dziecięcego, która zajmuje się leczeniem traum, powstałych w wyniku wojen i klęsk żywiołowych. To silna kobieta i matka, ma mocny charakter i ugruntowaną pozycję zawodową, jednak całe jej doświadczenie i wiedza o świecie stają pod znakiem zapytania, gdy zaczyna pracować z młodą dziewczyną o wyjątkowych zaburzeniach. Próbując jej pomóc, Caitlin zaczyna dostrzegać, że za problemami dziewczyny kryją się o wiele potężniejsze siły niż te, które jest w stanie objąć ludzki umysł… itlinagnozowach zaburzeniach… Aktorka znana z popularnej serii Z Archiwum X zadebiutowała porywającym i świetnie napisanym thrillerem (w kooperacji z weteranem gatunku Jeffem Rovinem). „Publisher’s Weekly” Gillian Anderson wróciła do gatunku, dzięki któremu stała się ikoną kultury. „Entertainment Weekly” Wciągająca lektura! „New York Live” Pasjonująca literatura, w której znajdziemy okultystyczne rytuały, nuklearne zagrożenie i apokaliptyczne wizje, które prześladują dzieci na całym świecie. „The Guardian”
Pakiet - Zaginiona dziewczyna/Ostre przedmioty

44,90 zł 33,00 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Gillian Flynn zadebiutowała powieścią Ostre przedmioty, którą obsypano najważniejszymi nagrodami literackimi na świecie i znakomitymi recenzjami. Powieść Zaginiona dziewczyna podbiła serca krytyków i czytelników na całym świecie i przeniesiono ją na ekran w reżyserii Davida Finchera.
Ostre przedmioty TW

34,90 zł 25,65 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki. Pierwsze zlecenie to artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku.Przez ostatnie dwanaście lat, odkąd opuściła dom, rzadko rozmawiała ze swoją neurotyczną matką i przyrodnią siostrą, której właściwie nie zna - śliczną trzynastolatką trzymającą w garści całe miasteczko. Z niechęcią wraca do rodzinnej wiktoriańskiej rezydencji, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa.Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Zaczyna mocno identyfikować się z małymi ofiarami. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.
Dieta Boot Camp - McKeith Gillian

33,90 zł 24,91 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Witam na moim Boot Camp - obozie dla "rekrutów". Wiecznie odkładasz dietę na później? Potrzebujesz silnej motywacji? Wojskowy dryl szybko i skutecznie odmieni twoje życie. Wystarczy czternaście dni, żeby diametralnie zmienić twoją dietę.Witam na moim Boot Camp - obozie dla „rekrutów". Wiecznie odkładasz dietę na później? Potrzebujesz silnej motywacji? Wojskowy dryl szybko i skutecznie odmieni twoje życie. Wystarczy czternaście dni, żeby diametralnie zmienić twoją dietę. Razem zrzucimy zbędne kilogramy raz na zawsze. Zadbamy nie tylko o wspaniaty wygląd, ale też o twoje zdrowie i doskonalą kondycję. Gotowa, by poczuć się jak rekrut na obozie wojskowym? Rozkaz: chudnij! Gillian McKeith jest cieszącą sią międzynarodowym uznaniem specjalistką w dziedzinie holistycznego żywienia. Jest autorką bestsellera Jesteś tym, co jesz oraz książek Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska, Encyklopedia żywienia, które ukazaty się nakładem Domu Wydawniczego REBIS, oraz Dr Gillian McKeith's Shopping Guide, Gillian McKeith's Wedding Countdown Diet. Tylko czternaście dni jest potrzebnych, by diametralnie zmienić twoją dietę... i życie! Witam na moim Boot Camp - obozie dla "rekrutów". Wiecznie odkładasz dietę na później? Potrzebujesz silnej motywacji? Wojskowy dryl szybko i skutecznie odmieni twoje życie. Wystarczy czternaście dni, żeby diametralnie zmienić twoją dietę. Razem zrzucimy zbędne kilogramy raz na zawsze. Zadbamy nie tylko o wspaniały wygląd, ale też o twoje zdrowie i doskonałą kondycję. Gotowa, by poczuć się jak rekrut na obozie wojskowym? Rozkaz: chudnij! Gillian McKeith jest cieszącą się międzynarodowym uznaniem specjalistką w dziedzinie holistycznego żywienia. Jest autorką bestsellera Jesteś tym, co jesz oraz książek Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska, Encyklopedii żywienia, które ukazały się nakładem Domu Wydawniczego REBIS, oraz Dr Gillian McKeith's Shopping Guide, Gillian McKeith's Wedding Countdown Diet. Fragment Książki WITAM W PIERWSZYM DNIU OBOZU DLA REKRUTÓW! Jeśli zależy ci na schudnięciu, znalazłeś się we właściwym miejscu, taki właśnie jest bowiem cel mojego obozu dla rekrutów. Postępuj ściśle według moich zaleceń, a gwarantuję ci, że odniesiesz sukces i pozbędziesz się nadwagi. Na dodatek będzie to łatwe i proste. Moja dieta Boot Camp, czyli program odchudzania w wojskowym stylu, naprawdę daje rezultaty, o czym przekonują się miliony telewidzów na całym świecie, obserwując, jak moi klienci z nadwagą zrzucają zbędne kilogramy. Jednak idea tego programu nie polega na skupianiu się na masie ciała. Dak stale powtarzam: To nie masa ciała jest istotna. Najważniejsze jest twoje zdrowie. Dlatego nie koncentruj się na zrzucaniu kilogramów czy przybieraniu na wadze. Postaw sobie za cel zdrowe odżywianie, a wówczas masa ciała unormuje się sama. Najwyższy czas, żebyś ponownie zaczął sam decydować o swoim organizmie i życiu. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale masz dość siły wewnętrznej, żeby dokonać pozytywnych zmian w ogólnym stanie swojego zdrowia, a nie tylko w kwestiach wagi. Dieta Boot Camp Spis Treści: DIETA BOOT CAMP. POZIOM PIERWSZY DIETA BOOT CAMP. POZIOM DRUGI DIETA BOOT CAMP. PRZEPISY KULINARNE DIETA BOOT CAMP. ARKUSZE ĆWICZENIOWE PODZIĘKOWANIA
Encyklopedia żywienia

59,90 zł 44,02 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Przewodnik po zdrowym życiu Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczuplejszy, a przez to szczęśliwszy? Każdy, kto sięgnie po te niezwykłą książkę, ma szanse spełnić te marzenia. Autorka, znana na całym świecie dietetyczka zajmująca się holistycznym żywieniem, opisała w niej ponad sto powszechnych schorzeń i radzi, jak im przeciwdziałać za pomocą właściwych pokarmów i ziół. Na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu wielu lat praktyki Gillian McKeith wyczerpująco tłumaczy, jak jedzenie wpływa na stan zdrowia, jakie są podstawy zdrowej diety i jak się odżywiać w poszczególnych fazach naszego życia. Encyklopedia żywienia to obowiązkowa lektura dla każdego, kto dba o siebie, chce zachować zdrowie i dobra kondycję na długie lata. Zbyt wielu ludzi jest uzależnionych od cukru, kofeiny, alkoholu i sztucznych dodatków. […] Napisałam tę książkę, żeby to zmienić. Odkryjecie tu, że zdrowe jedzenie nie wiąże się z niewygodami, że jest smaczne i że rzeczywiście ma moc uzdrowicielską. {..] Od dziś macie możliwość panować nad swoim zdrowiem, energią i całym życiem. - Ze wstępu.
Program doskonałego zdrowia

55,90 zł 41,08 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Program doskonałego zdrowia Dieta, która pomaga osiągnąć szczupłą sylwetkę i zachować ją do końca życia Nie zgadzaj się na substytuty (gwarancja najwyższej jakości) Zacznij się zdrowo odżywiać i patrz śmiało przed siebie! Lub Zacznij się zdrowo odżywiać i nie oglądaj się za siebie! Program doskonałego zdrowia Dieta, która pomaga osiągnąć szczupłą sylwetkę i zachować ją do końca życia Program doskonałego zdrowia Dieta, która pomaga osiągnąć szczupłą sylwetkę i zachować ją do końca życia Nie zgadzaj się na substytuty (gwarancja najwyższej jakości) Zacznij się zdrowo odżywiać i patrz śmiało przed siebie! Lub Zacznij się zdrowo odżywiać i nie oglądaj się za siebie! Jeśli chcesz zmienić swoją dietę i odmienić swoje życie, postępuj zgodnie z programem doskonałego zdrowia Gillian McKeith. Jest to twoja osobista konsultacja ze specjalistą, a Gillian będzie ci towarzyszyła i pomagała na każdym etapie tej drogi. W skład programu wchodzą: POZIOM 1: POBUDKA POZIOM 2: PROGRAM POZIOM 3: PROGRAM ODTRUCIA POZIOM 4: SZCZUPŁA SYLWETKA DO KOŃCA ŻYCIA Ten interaktywny program jest bardzo wygodny i daje niezwykłe rezultaty. Sprawi, że będziesz chciał żyć zdrowo, i nauczy cię, jak dbać o własne ciało, teraz i przez całe życie. Program doskonałego zdrowia jest kontynuacją i rozwinięciem dwóch poprzednich książek Gillian McKeith Jesteś tym, co jesz i Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska wydanych przez Rebis w 2005 i 2006 roku. "Krok po kroku, dzień po dniu będę ci to ułatwiać".
Zdrowie kobiety. Praktyczny przewodnik...

59,90 zł 44,02 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Dzięki tej książce kobiety dowiedzą się, jak poradzić sobie ze zmianami dokonującymi się w ich organizmie, by móc się cieszyć jak najlepszą formą fizyczną, psychiczną i umysłową i z powodzeniem stawiać czoło wszystkiemu, co przynosi im życie.Radość bycia kobietą Witam i zapraszam, byśmy wspólnie cieszyły się naszą kobiecością. Pragnę cię zainspirować, żebyś postarała się być sprawną, szczęśliwą, seksowną i zdrową kobietą niezależnie od wieku. Kobiety to naprawdę wyjątkowe istoty! Radzimy sobie ze wszystkim, robimy mnóstwo rzeczy i trzymamy rodzinę razem, co oznacza, że trzymamy razem świat. No i gdyby nie my, nie byłoby następnych pokoleń. Wykonujemy kilka zadań naraz, rodzimy dzieci, pracujemy zawodowo, utrzymujemy ład w domu, szydełkujemy, a nawet pieczemy ciasta. Jesteśmy żołnierzami i przywódcami, a niektóre z nas kierują firmami i państwami. Mamy umiejętności, które pozwalają nam to wszystko robić. Dlatego niech nikt się nie waży obrażać kobiet! Nie jestem wrogo nastawiona do mężczyzn. Kocham ich, wielu z nich mi się podoba, a niektórych nawet podziwiam. Ale też zależy mi, żeby kobiety nie musiały dłużej spotykać się z niesprawiedliwymi uwagami dotyczącymi ich zdrowia. Zapewne jak my wszystkie nieraz musiałaś wysłuchiwać uszczypliwości na temat „kobiecych problemów", „doli kobiety", „hormonalnego piekła" czy przypuszczeń, że „pewnie zbliża ci się okres". Pewnego dnia moja dziewięcioletnia córka powiedziała do mojego męża: „Tatusiu, ale masz szczęście, że nie jesteś kobietą! Nie masz okresu i nie musisz rodzić dzieci", l skąd jej się to wzięło?! W tej książce zamierzam się rozprawić z tymi odwiecznymi stereotypami, bo po prostu nie zgadzam się z nimi. Od niemal dwudziestu lat przyjmuję klientów obu płci i mogę zapewnić, że kobiety zostały obdarzone wspaniałą fizjologią, z której naprawdę mogą się cieszyć. Żadna z nas nie powinna traktować swojej płci jako przekleństwa losu, bo nie ulega wątpliwości, że jesteśmy wyjątkowe, l ta książka to udowadnia. Co prawda, jeśli przeżywasz bolesne i obfite miesiączki albo doświadczasz objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego czy uderzeń gorąca, to zapewne po przeczytaniu tych słów chętnie sprowadziłabyś mnie na ziemię! Ale zanim ciśniesz tę książkę do kosza, pozwól sobie wyjaśnić, że moje optymistyczne podejście opiera się na bogatym doświadczeniu. Wieloletnia współpraca z kobietami nad poprawą ich zdrowia i samopoczucia przekonała mnie, że większość rozpowszechnionych chorób i dolegliwości kobiecych można wyeliminować lub złagodzić -a także im zapobiegać - poprzez właściwe odżywianie, zmianę stylu życia i odpowiednie nastawienie psychiczne. Ponad 75% moich klientów to kobiety. Mężczyźni, którzy się do mnie zgłaszają, robią to najczęściej pod wpływem żon, matek lub sióstr. Wynika z tego, że naprawdę troszczymy się o swoje zdrowie oraz wynikające z jego stanu samopoczucie i wygląd, a także o zdrowie swoich bliskich. Wiemy, jak ważne jest aktywne przeciwdziałanie chorobom. Zdajemy sobie sprawę, że nasz sposób odżywiania i tryb życia wpływają na codzienne samopoczucie i wygląd. Problem w tym, że nie zawsze wykorzystujemy tę wiedzę w praktyce, zasłaniając się brakiem czasu lub zmęczeniem. Często zapominamy o sobie, natomiast starcza nam sił, by troszczyć się o dzieci, małżonków, partnerów, rodziców, rodzeństwo, a nawet przyjaciół. W nawale codziennych zajęć łatwo się zatracić. Kiedy byłam młoda, słyszałam nieraz, jak starsze osoby mówią, że chciałyby odnaleźć siebie. Wówczas budziło to mój śmiech i zastanawiałam się: „Ciekawe, gdzie się zgubiły". Jednak kiedy zostajesz matką, szybko się przekonujesz, co to oznacza, i pragniesz odnaleźć się na nowo. Co prawda zagubienie grozi nie tylko matkom, ale też wszystkim, którzy zapominają o tym, kim naprawdę są. Ta książka pomoże ci jako kobiecie odkryć prawdziwą siebie, skupić się na sobie i stać się dla siebie priorytetem, którym być powinnaś. Nie można należycie zadbać o inną osobę, jeśli najpierw nie zadba się o siebie. Przypuszczam, że sięgając po tę książkę, miałaś określone oczekiwania co do jej treści, l rzeczywiście dotyczy ona tego, jak, jako kobieta, możesz osiągnąć i utrzymać zdrowie poprzez prawidłowe odżywianie. Będziemy mówiły o tym, jaką żywność wybierać i jakie suplementy diety przyjmować. Jednak zajmuję się pomaganiem klientom w osiąganiu lepszego zdrowia i samopoczucia już od tylu lat, że moje metody rozwinięty się i obejmują obecnie znacznie więcej niż samo żywienie - i również tę wiedzę chciałabym przekazać w tej książce. Sednem mojego życiowego dorobku zawodowego jest koncentrowanie się zarówno na fizycznej, jak i metafizycznej energii życiowej. Sfera fizyczna dotyczy tego, co postrzegamy, co możemy łatwo zobaczyć lub powąchać, czego możemy spróbować. Natomiast metafizyczna jest poza zasięgiem naszych zmysłów. Uważam, że dopiero ich połączenie, nadanie im w życiu jednakowego znaczenia, pozwala nam osiągnąć prawdziwe wyżyny zdrowia. Pozwolę sobie wyjaśnić to dokładniej... Mówiąc o energii fizycznej, mam na myśli żywność. Codziennie wraz zjedzeniem i piciem dostarczasz organizmowi energii niezbędnej do życia. Spożywany przez ciebie pokarm jest dla niego paliwem, a jednocześnie pomaga zwalczać choroby, regulować stężenie hormonów i radzić sobie ze stresem. Przy tym rodzaj żywności i sposób jej jedzenia wpływają na to, jak organizm pełni swoje funkcje i jak się czujesz. Różne rodzaje energii mają różną częstotliwość wibracji, a żywność o największej wartości odżywczej ma też najwyższą energię wibracyjną. Jak zatem możesz się spodziewać, gorąco zachęcam do jedzenia tych właśnie artykułów spożywczych! Połączenie prawidłowego stylu życia, naturalnych terapii oraz dobrej diety, obejmującej produkty o wysokiej energii wibracyjnej, zioła i od czasu do czasu suplementy, ma moc leczenia, pielęgnowania i odmładzania twojego organizmu, l na tym opiera się moje doradztwo w sferze fizycznej. A jak wygląda strona metafizyczna dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie? Jest to całkiem proste i każdy, kto troszczy się o swoje zdrowie umysłowe i emocjonalne, z pewnością już wykorzystuje energię metafizyczną, nawet o tym nie wiedząc. Na energię metafizyczną składają się nasze myśli, odczucia, uczucia i przeżycia duchowe. Ona również, podobnie jak energia fizyczna z żywności, ma określone wibracje. Oba te rodzaje energii oddziałują na siebie wzajemnie, a jeśli są odpowiednio zsynchronizowane, dobrze się czujesz, wspaniale wyglądasz, jesteś w dobrym nastroju i zachowujesz zdrowie. No dobrze, przyznaję, że czasem może cię dopaść jakaś choroba, ale wówczas jesteś lepiej przygotowana do jej zwalczenia. Jeśli potrzebne ci inne wyjaśnienie wpływu energii metafizycznej, to rzecz w tym, że osiągnięcie optymalnego zdrowia zależy nie tylko od tego, co jesz i pijesz, ale też od twojego nastawienia, działania czy reakcji -tego, jak przeżywasz, chłoniesz i odczuwasz swoje życie. W tej książce pomogę ci odkryć, jak synchronizować energię na poziomie fizycznym i metafizycznym. Przy każdej z przedstawionych faz życiowych przedstawiam dostosowane do niej ćwiczenie rozwijające umiejętność synchronizowania energii. Wykorzystuje się w nich techniki oddychania, wizualizację, autohipnozę, medytacje i inne metody. Dzięki nim nauczysz się wykorzystywać własną energię uzdrawiającą oraz uwalniać głęboko ukryte uczucia i usuwać blokady umysłowe, które mogą ci przeszkadzać w osiągnięciu optymalnego zdrowia. Wypróbuj te ćwiczenia, nawet jeśli na razie nie jesteś do nich przekonana. Obiecuję, że wkrótce uznasz je za cenne umiejętności życiowe - słyszę to od wszystkich moich klientów! U podstaw tej książki leżą konkretne problemy i troski kobiet, a dzięki zastosowaniu zawartych w niej wskazówek osiągniesz trwałe rezultaty, którymi będziesz się cieszyć do końca życia. Zajmuję się tu sprawami, z którymi najczęściej stykałam się przez lata swojej praktyki, bo wiem, jak bardzo są dla was ważne. Przedstawiam praktyczne porady, jak wydobyć to, co w człowieku najlepsze, i osiągnąć oraz utrzymać dobre zdrowie w każdym wieku, tak by móc w pełni realizować swój potencjał. Jest to poradnik przydatny dla kobiet w każdym wieku, z którego warto korzystać przez całe życie. Z życzeniami miłości i światła Gillian McKeith Zdrowie kobiety Spis Treści Radość bycia kobietą Jak korzystać z tej książki lO zasad Gillian McKeith, które zapewnią poczucie siły i panowania nad sytuacją każdej kobiecie Twój stan zdrowia: pora zadać sobie kilka pytań Hormony żeńskie Okres dojrzewania płciowego Okres rozrodczy Perimenopauza Postmenopauza Zakończenie Indeks Indeks przepisów kulinarnych Podziękowania
Zaginiona dziewczyna TW okł.film.

39,90 zł 29,32 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

  Jest upalny letni poranek, a Nick i Amy Dunne obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Jednak nim zdążą ją uczcić, mądra i piękna Amy znika z ich wielkiego domu nad rzeką Missisipi. Podejrzenia padają na męża. Nick coraz więcej kłamie i szokuje niewłaściwym zachowaniem. Najwyraźniej coś kręci i bez wątpienia daleko mu do wymarzonego ideału - ale czy rzeczywiście jest zabójcą? Z siostrą Margo u boku próbuje udowodnić swoją niewinność. Jednak jeśli Nick nie popełnił zbrodni, co się stało z jego cudowną żoną. ,,Wciąga i zmusza do czytania z siłą czystego, lecz wstrętnego narkotyku"". The Chicago Tribune ,,Autorka na nowo odkrywa małżeństwo jako baśń o cynicznej symbiozie. Przeczytaj i pozostań singlem!"". Financial Times ,,Pokrętnie dobre"". Marie Claire ,,Mrożąca krew w żyłach, stylowa opowieść"". Elle `Zaginiona dziewczyna"" to wartki, piekielnie mroczny thriller z wyrafinowaną intrygą. Gillian Flynn z właściwą sobie znajomością ludzkiej psychiki stworzyła powieść o małżeństwie, w którym bardzo źle się dzieje. Książka natychmiast podbiła serca krytyków i czytelników i przeniesiono ją na ekran w reżyserii Davida Finchera. Gillian Flynn zadebiutowała powieścią ,,Ostre przedmioty"", którą obsypano najważniejszymi nagrodami literackimi na świecie i znakomitymi recenzjami. Kolejna książka ,,Mroczny Zakątek"" była bestsellerem ,,New York Timesa"". Trafiła do finału Ian Fleming Steel Dagger Award oraz na listy najlepszych książek. Pisarkę uhonorowano prestiżową Quill Award za najlepszy thriller roku.
  • Poprzednia

  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka